גדר לגינה שלכם שאין סיכוי שלא תאהבו! - UniKit

גדר לגינה

גדר לגינה משמשת הן להגנה והן לנוי. היא חוצצת בין שטחים ומתחמים ומסמנת את הגבול בינהם. היא מקיפה בתים, מסמנת גינות, חצרות, מהווה סימן ברור ומוסכם בין שטח בבעלות פרטית לבין שטח שאינו כזה.

הלכה למעשה הגדר היא מה שמפרידה בין הבית שלנו לרחוב והן בדרך כלל משקפות את העיצוב הפנימי של הבית בצורה מסוימת כמובן.

ברור שהמטרה הראשית של הגדר היא להגן עלינו מכל מיני סיבות, אם זה בשל העובדה שיש לנו ילדים ואנו לא רוצים לחשוף אותם לרחוב, הדבר נכון גם מבחינת שמירה על בעלי חיים שלנו.

במציאות שאנו חיים בה כיום הביטחון שלנו חשוב לנו מאוד אך גם האסתטיקה לא פחות חשובה, ובאמת ובעיקר בעזרת התקדמות הטכנולוגיה ניתן לייצר היום כמעט כל דבר העולה על רוחנו.

גדר גינה

הדבר נכון גם לגביי גדרות לגינה וגדרות אלומיניום בפרט, האלומיניום הוא חומר חזק מאין כמותו הוא עמיד ביותר ואינו מצריך תחזוקה כמעט בכלל לאורך השנים כך שיש לו יתרונות רבים למשל אל מול העץ שגם מצריך תחזוקה קבועה וגם הרבה פחות עמיד לנזקי מזג האוויר ביחס לאלומיניום.

גדר לגינה מאלומיניום

בחירת גדר לגינה העשויה אלומיניום היא בחירה נכונה ונבונה. לחומר זה יתרונות רבים וחסרונותיו, אם בכלל, מועטים. על מנת למקסם את יתרונותיה  של גדר כזאת מומלץ לתכנן את מיקומה מבעוד מועד.

גדר גינה העשויה אלומיניום היא אפקטיבית הן בשל ייחודו של החומר ממנו היא עשויה והן בשל העדר צורך להשקיע זמן וכסף בתחזוקתה. היא עמידה בפני תהליכי קורוזיה שונים, לרבות חלודה, בפני מים ואש. היא ניתנת לעיצוב במתארים שונים בשל גמישותה. ניתן לשלב בה, על מנת להעשיר ולהעצים את האפקט החזותי שלה, חומרים אחרים, להתקין בה פרזולים שונים, לבצע בה ריקועים לצבוע אותה בכל צבע וגוון מועדפים, בין השאר בצבע דמוי עץ המתאים ומשתלב היטב באופי הגינה בפרט  והבית וסביבתו בכלל.

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

דגמי הגדרות שלנו

כל הגדרות שלנו מגיעות עם 7 שנות אחריות 

גדר אלומיניום UNI 210
גדר אלומיניום דגם אלה
גדר דגם uni 270
גדר אלומיניום דגם אלון
גדר הייטק דגם UNI 360
גדר אלומיניום דגם מורן

גדר דגם אלה

מחיר מבצע  – החל מ 380 ש"ח למ' רץ

המחירים כוללים מע"מ
גובה הגדר 60 ס"מ

גדר דגם אלון

מחיר מבצע  – רק 330 ש"ח למ"ר

המחירים כוללים מע"מ
גובה גדר 60 ס"מ

גדר דגם מורן

מחיר מבצע  – רק 289 ש"ח למ' רץ

המחירים כוללים מע"מ
גובה גדר 60 ס"מ

גדרות גינה
גדרות לגינה

גדר אלומיניום מועילה ויפה

גדר אלומיניום קלה לנשיאה. ניתן לנייד ולשנע אותה. ניתן להרחיב ולהאריך אותה. ניתן ליצור לה טקסטורה  מעניינת ויצירתית על ידי שילוב צבעים שונים.

אחד היתרונות המובהקים של גדר לגינה העשויה מאלומיניום היא האטימות המלאה שלה, אבל  מי מהלקוחות שרוצים יכולים להזמין ולקבל אותה עם "חורים"- מרווחים שנוצרים על ידי סורגים הניצבים במרחק קצוב זה מזה.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר על מנת לקבל את כל המידע החיוני ואת הפרטים הרלוונטיים לקבלת החלטה על התקנת גדר לגינתכם, וזאת לאחר שתתוודעו אל היתרונות היחסיים והמוחלטים שלה. גדר כזאת יפה לנוי ולהידור אבל היא בעיקר שימושית ונותנת מענה מיטבי כדי ליצור הפרדה בין מה שבתוכה לבין מה שמחוץ לה.

גדר לגינה
גדר לגינה
גדר גינה
גדר אלומיניום
גדרות לגינה
גדר לגינה

גדר לגינה מאלומיניום להתקנה עצמית

ישנם המון סוגים של גדרות וניתן לייצרם באין ספור חומרי גלם שונים, חברת יוניקיט בעלת ניסיון אדיר בתחום הפרגולות והגדרות בחרה לייצר את הגדרות שלה מחומר הגלם אלומיניום. לאחר שנים רבות של ייצור גדרות לגינה מכל מיני חומרי גלם כמו לדוגמה עץ שביחס לאלומיניום הוא פחות עמיד וקשה יותר לעצבו ברמה של האלומיניום. כאמור לאור הניסיון הרב של החברה המסקנה הייתה ברורה המוצרים הטובים ביותר ללקוח הם המוצרים מאלומיניום. החברה ממשיכה לפתח ולהתייעל וכיום היא מציעה ללקוחות קיטים מוכנים להתקנה עצמית דבר החוסך ללקוח הרבה כסף וזמן. התקנת גדר לגינה בעצמך? זה נשמע לא הכי הגיוני ופשוט אך עם את או אתה בעלי רקע טכני בסיסי ההתקנה תהיה קלה ופשוטה עבורכם.

אנו מבינים כי התקנת גדר לגינה מאלומיניום באופן עצמאי לא מתאים לכל לקוח במקרים אלו אנו מספקים עבורכם מתקינים מורשים ומקצועיים שיגיעו עד אליכם ויבצעו את העבודה.
זמן ההתקנה משתנה ביחס לגודל של הגדר אך בכל מקרה התקנה של גדרות אלומיניום מקיט מוכן מהירה בהרבה מהתקנה של גדרות מחומרים אחרים.

גדר אלומיניום מעוצבת למרפסת או לגינה

כיום כאשר בונים בית חדש או מתכננים לשפץ את הבית הקיים כבר ברור לכולם שהגדר אשר בגינה היא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.
גדר לגינה העשויה בצורה טובה ואיכותית משפיעה באופן ישיר על העיצוב הכללי ומעלה את הערך של הנכס.

הרעיון הכללי הוא לשלב בין גדר אלומיניום איכותית עם עיצוב מדהים ובשילוב של יעילות וביטחון, ברור שמעבר למראה היפה של הגדר מה שחשוב באמת זה תחושת הביטחון אותה אמורה הגדר להשרות על הבית והילדים שלנו. לכן חשוב כבר בשלב הראשוני של התכנון לקחת בחשבון את הגדר שבגינה, איך היא תראה מאיזה חומר היא עשויה היכן בדיוק תמוקם ועוד. אחד היתרונות הגדולים של הקמת גדרות גינה מאלומיניום זו העובדה שניתן לעצבם במגוון אדיר של דרכים, גם מבחינת צבע ניתן להשיג את הגוון אותו אתם מעוניינים להשיג.

גדר אלומיניום לגינה
גדר לגינה
גדר גינה