fbpx

גדר דמוי עץ לגינה ולנוי

גדר לגינה משמשת הן להגנה והן לנוי. היא חוצצת בין שטחים ומתחמים ומסמנת את הגבול בינהם. היא מקיפה בתים, מסמנת גינות, חצרות, מהווה סימן ברור ומוסכם בין שטח בבעלות פרטית לבין שטח שאינו כזה.

גדר לגינה משמשת הן להגנה והן לנוי. היא חוצצת בין שטחים ומתחמים ומסמנת את הגבול בינהם. היא מקיפה בתים, מסמנת גינות, חצרות, מהווה סימן ברור ומוסכם בין שטח בבעלות פרטית לבין שטח שאינו כזה.

גדר לגינה הלכה למעשה

הלכה למעשה גדר לגינה היא מה שמפרידה בין הבית שלנו לרחוב והן בדרך כלל משקפות את העיצוב הפנימי של הבית בצורה מסוימת כמובן.

ברור שהמטרה הראשית של גדרות היא להגן עלינו מכל מיני סיבות, אם זה בשל העובדה שיש לנו ילדים ואנו לא רוצים לחשוף אותם לרחוב, הדבר נכון גם מבחינת שמירה על בעלי חיים שלנו.

במציאות שאנו חיים בה כיום הביטחון שלנו חשוב לנו מאוד אך גם האסתטיקה לא פחות חשובה, ובאמת ובעיקר בעזרת התקדמות הטכנולוגיה ניתן לייצר היום כמעט כל דבר העולה על רוחנו.

בחירה בחומרי גלם

בחירת חומר הגלם לבניית גדרות גינה נשמעת אולי כהחלטה שניתן לקבל במהירות כלאחר יד, אך למעשה מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות ביותר. בחירת חומר הגלם הנכון תסלול את דרככם לשאר ההחלטות הנוגעות לעיצוב הגדר, והיא חייבת להישען על הצורך הספציפי שלכם. ישנו מגוון של חומרי גלם אשר בהם נעשה שימוש, כאשר העיקריים הם ברזל, עץ ואלומיניום. מדובר אולי בחומרים המוכרים לרובנו, אך עיון נוסף בתכונות הנפרדות של כל חומר יאפשר בחירת גדר גינה מתוך ידע ויחסוך טעויות אשר יעלו בזמן וכסף. להלן נציג פירוט של כל אחד מהחומרים ויתרונותיו:

גדר דמוי עץ

פעמים רבות כאשר אנו מדמיינים את הגדר לביתנו,עץ הוא הדבר הראשון שעולה לראש. ייתכן שהסיבה לכך נעוצה בתמונה שחרוטה לנו בראש של בתים בפרוורי הערים של ארצות הברית, אשר לכל אחד מהם מדשאה מושלמת מוקפת בגדר עץ.

עם זאת, בבנייה בישראל יש אתגרים אשר במדינות אחרות אין. השילוב של גשמים בחורף ושמש קופחת בקיץ מקשים עלינו לשמור על הגדר במצב טוב. הצורך המתמיד והחוזר בכל שנה לשייף מעט את העץ ולמרוח אותו בשכבת לקה חדשה צריך להילקח בחשבון אם המראה בשנים הבאות חשוב לכם, ויש לקחת זאת בחשבון גם כאשר חושבים על העלות.

נוסף על כך, בנייה בעץ בארץ יקרה באופן יחסי, ורק העצים המשובחים והיקרים ביותר מבטיחים לכם עמידות ארוכת שנים. כל אלה הופכים את הבחירה בגדר דמוי עץ מאלומיניום לבחירה הכי חכמה. גדר דמוי עץ נראית כמו עץ אמיתי ומספקת את כל היתרונות של האלומיניום.

גדר לגינה מאלומיניום

בחירה בגדר לגינה העשויה אלומיניום היא בחירה נכונה ונבונה. המבטיחה לכם שקט לשנים רבות קדימה. בשונה מברזל 
האלומיניום איננו מחליד, והקלות של החומר יחד עם חוזקו היחסי מאפשרים ביצוע התקנה מהיר ויעיל.

במידה שמתגלה בעיה באלומיניום, אין מדובר בעבודת רתכות מסובכת ויקרה שיש לבצע, אלא בפעולות החלפה פשוטות באופן יחסי. הבחירה באלומיניום איננה
כרוכה בכריתת עצים ושינועם על פני אלפי קילומטרים, ועמידותו של החומר היא מושלמת
הן בגשמים, והן בשמש הישראלית הקופחת בקיץ
.

 לחומר זה יתרונות רבים וחסרונותיו, אם בכלל, מועטים. על מנת למקסם את יתרונותיה  של גדר כזאת מומלץ לתכנן את מיקומה מבעוד מועד.

גדר גינה העשויה אלומיניום היא אפקטיבית הן בשל ייחודו של החומר ממנו היא עשויה והן בשל העדר צורך להשקיע זמן וכסף בתחזוקתה. היא עמידה בפני תהליכי קורוזיה שונים, לרבות חלודה, בפני מים ואש. היא ניתנת לעיצוב במתארים שונים בשל גמישותה. ניתן לשלב בה, על מנת להעשיר ולהעצים את האפקט החזותי שלה, חומרים אחרים, להתקין בה פרזולים שונים, לבצע בה ריקועים לצבוע אותה בכל צבע וגוון מועדפים, בין השאר בצבע דמוי עץ המתאים ומשתלב היטב באופי הגינה בפרט  והבית וסביבתו בכלל.

דגמי הגדרות שלנו

כל הגדרות שלנו מגיעות עם 7 שנות אחריות

גדר דגם אלה

380 ש"ח למ"ר

מחיר מבצע
המחירים כוללים מע"מ
גובה גדר 60 ס"מ

גדר דגם אלון

330 ש"ח למ"ר

מחיר מבצע
המחירים כוללים מע"מ
גובה גדר 60 ס"מ

גדר דגם מורן

289 ש"ח למ"ר

מחיר מבצע
המחירים כוללים מע"מ
גובה גדר 60 ס"מ

גדרות גינה
גדרות לגינה

גדר אלומיניום מועילה ויפה

גדר אלומיניום קלה לנשיאה. ניתן לנייד ולשנע אותה. ניתן להרחיב ולהאריך אותה. ניתן ליצור לה טקסטורה  מעניינת ויצירתית על ידי שילוב צבעים שונים.

אחד היתרונות המובהקים של גידור לגינה העשוי מאלומיניום היא האטימות המלאה שלה, אבל  מי מהלקוחות שרוצים יכולים להזמין ולקבל אותה עם “חורים”- מרווחים שנוצרים על ידי סורגים הניצבים במרחק קצוב זה מזה.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר על מנת לקבל את כל המידע החיוני ואת הפרטים הרלוונטיים לקבלת החלטה על התקנת גדר לגינתכם, וזאת לאחר שתתוודעו אל היתרונות היחסיים והמוחלטים שלה. כזאת יפה לנוי ולהידור אבל היא בעיקר שימושית ונותנת מענה מיטבי כדי ליצור הפרדה בין מה שבתוכה לבין מה שמחוץ לה.

גדר לגינה
גדר לגינה
גדר גינה
גדר אלומיניום
גדר לגינה
גדרות לגינה

גדר לגינה מאלומיניום להתקנה עצמית

ישנם המון סוגים של גדרות וניתן לייצרם באין ספור חומרי גלם שונים, חברת יוניקיט בעלת ניסיון אדיר בתחום הפרגולות והגדרות בחרה לייצר את הגדרות שלה מחומר הגלם אלומיניום. לאחר שנים רבות של ייצור גדרות לגינה מכל מיני חומרי גלם כמו לדוגמה עץ שביחס לאלומיניום הוא פחות עמיד וקשה יותר לעצבו ברמה של האלומיניום. כאמור לאור הניסיון הרב של החברה המסקנה הייתה ברורה המוצרים הטובים ביותר ללקוח הם המוצרים מאלומיניום. החברה ממשיכה לפתח ולהתייעל וכיום היא מציעה ללקוחות קיטים  מוכנים להתקנה עצמית דבר החוסך ללקוח הרבה כסף וזמן. להתקין בעצמך? זה נשמע לא הכי הגיוני ופשוט אך אם את או אתה בעלי רקע טכני בסיסי ההתקנה תהיה קלה ופשוטה עבורכם.

אנו מבינים כי התקנה באופן עצמאי לא מתאים לכל לקוח במקרים אלו אנו מספקים עבורכם מתקינים מורשים ומקצועיים שיגיעו עד אליכם ויבצעו את העבודה.
זמן ההתקנה משתנה ביחס לגודל,אך בכל מקרה התקנה של גדרות אלומיניום מקיט מוכן מהירה בהרבה מהתקנה של גדרות מחומרים אחרים.

גדר אלומיניום מעוצבת למרפסת או לגינה

כיום כאשר בונים בית חדש או מתכננים לשפץ את הבית הקיים כבר ברור לכולם שהגדר אשר בגינה היא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.
כשהגדר עשויה בצורה טובה ואיכותית משפיעה באופן ישיר על העיצוב הכללי ומעלה את הערך של הנכס.

הרעיון הכללי הוא לשלב בין אלומיניום איכותי עם עיצוב מדהים ושילוב של יעילות וביטחון, ברור שמעבר למראה היפה, מה שחשוב באמת זה תחושת הביטחון אותה אמורה הגדר להשרות על הבית והילדים שלנו. לכן חשוב כבר בשלב הראשוני של התכנון לקחת בחשבון את הגדר בעיצוב, איך היא תראה, מאיזה חומר היא עשויה, היכן בדיוק תמוקם ועוד. אחד היתרונות הגדולים של הקמת גדרות גינה מאלומיניום זו העובדה שניתן לעצבם במגוון אדיר של דרכים, גם מבחינת צבע ניתן להשיג את הגוון אותו אתם מעוניינים להשיג.

Call Now Button
WhatsApp chat