דלתות כניסה מעוצבות מחירים
20-21

דלתות איכות ויוקרה

לוגו יצרן דלתות כניסה

דלתות כניסה מעוצבות

לפניכם שלושת דגמי הדגל של דלתות הכניסה בישראל. דלתות כניסה מעוצבות ואיכותיות, עם אפשרויות רבות לשילוב חומרים ובחירה בצבעים לפי הטעם שלכם. אנו, ביוניקיט הנדסה, שוקדים על מציאת והבאת מוצרי איכות לארץ ממיטב היצרים העומדים בתוי תקן אירופאים ובין לאומיים. מוזמנים להתרשם מדגמי דלתות כניסה איכותיות. כאן למטה, תוכלו לגשת בקלות אל דפי הדגמים, לעיין בתמונות ולמצוא מידע טכני ומחירים של דלתות כניסה מהמרשימות שיש. 

בכל שאלה אנחנו ונשמח לשרת אתכם בטל:   073-7969733 , או בהשארת פרטים כאן

דלתות כניסה: כל הסוגים

ליחצו על דגם למעבר אל הדף

דלתות כניסה מעוצבות תמונות

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

על דלתות הכניסה המומלצות שלנו

דלתות כניסה ביטחון לבניין

דלתות מסדרת רזידנס, הן מערכת של דלתות כניסה מיוחדות הנסגרות בקו 0 עם המשקוף, גם מבפנים וגם מבחוץ. נעילה ב 3 נקודות נעילה לבטיחות מקסימלית. מותאמות לשימוש כבד ויומי תכוף כולל ציפוי לעמידות הצבע, דלתות כניסה מבודדות אקוסטית ותרמית עם פאנל בעובי 60 מ"מ המותקן על גבי רכיבים ופרופילים איכותיים, דלתות רזידנס מסוגלות לייצר בידוד מרעשים ולמנוע חדירת צלילים מהחוץ אל הפנים. בנוסף, מערכת דלתות רזידנס יוצרות בידוד תרמי ושומרות על האקלים בתוך החלל. 

דלתות-כניסה-מודרניות

דלת הוטליה, היא דלת כניסה ראשית מיוחדת במינה. מערכת דלתות כניסה עם ציפוי לעמידות ובידוד תרמי. נקודת נעילה אחת ומבנה המתאים למיטוב ושליטה על האקלים בחלל הפנימי. סגירה של 2ס"מ בלבד מהמשקוף הפנימי. משטח הדלת אלגנטי, ניתן לעיצוב על גבי זכוכית, אלומיניום או שילובים שונים בין חומרים. דלת כניסה מסדרה זאת, מתאימה במיוחד לאזורים בשימוש תכוף ומעבר בתדירות רבה. הוטליה היא עמידה ביותר הבנויה בעובי 60 מילימטרים. דלתות הוטליה מספקות בידוד אקוסטי ותרמי כאחד, כמו גם ניתנות לשילוב עם מערכות נעילה שונות ומשוכללות. כמו: קודן, כרטיס פתיחה קלה באמצעות טביעת אצבע או פתיחה ונעילה ידניים. 

דלתות כניסה יפות מעוצבות

דלתות פרימיום, הן חלק מסדרת דלתות הכניסה מהאלומיניום החדש למערכות דלתות ביטחון. קולקצייה זאת מציבה רף גבוהה וסטנדרט חדש לאבטחה והגנת הכניסה הכולל איבטוח בשלושה נקודות נעילה בו זמנית. דלתות מסדרת פרימיום מאופיינות באיטום מלא כנגד מים או אוויר וסגירה על קו "0" מהמשקוף, מה שהופך את דלתות אלו למבודדות תרמיות ואקוסטיות ברמה גבוהה. בנוסף, מנגנון הנעילה המיוחד של דלתות מסדרת פרימיום יוצר איטום חזק במיוחד. דלתות אלו תומכות בכל סוג של טכנולוגיה, כולל התקנת מנגנון לזיהוי טביעות אצבע, קודן דיגיטלי ונעילה ידנית בסוגים שונים של ידיות ועיצובים מיודים לאביזרים  לבחירתכם. 

דלתות כניסה פרימיום עוצבו בקו יוקרתי המאפשר שילוב של חומרי גלם שונים בציפוי ועיצוב הדלת. שילובים מרהיבים של אלומיניום, זכוכית צבעי עץ וחומרי גלם מתקדמים מטכנולוגיות חדישות, היוצרות עמידות ומראה בסטנדרט הגבוהה ביותר. המשחק בין טקסטורות, צבעים וחומרים, מאפשר לכם אפשרויות רבות ויכולת להתאמה לכל סוג פרויקט.

דלתות כניסה מחירים

ראשית, את בחירת עיצובי הדלתות הסטנדרטים, תבצעו מתוך קטלוגי דלתות הזמינים אצל היצרן( קטלוג דלתות כניסה שלנו זמין כאן), לכל סוג של דלת קיים לרב מחיר בסיס קבוע שממנו ניתן להתחיל ולהוסיף אביזרים או שיניים בעיצובי הדלתות הקובעים לבסוף את העיצוב. הסגנונות והאפשרויות לבחירה בכל הנוגע לשילובים בין עיצובים, נעים במגוון רחב מאוד שקל להבין מצפייה בקטלוג. לדלתות כניסה משתמשים בעץ או פלדה לייצור מרכב הדלת. לצרכי עיצוב כבר קיימים חומרים רבים יותר המייצרים חיפויים מעניינים לקישוט הדלת.

מה קובע את מחירי הדלתות לכניסה שלך?

המרכיבים במתכון של מחיר הדלת הם בגדול סוג החומר ממנו מיוצרת הדלת כשלרב עץ יהיה החומר היקר יותר, גודל הדלת: האם מדובר בדלת יחידה כנף יחידי, כנף וחצי, דלת ציר או דלת כניסה כפולה גדולה עם שתי כנפיים הנפתחות, הצבע הנבחר, סוג החיפוי וסוג העיצוב של החיפוי, סוג הנעילה: נעילה ב3 נקודות או בנקודה אחת (כמה קשה לפרוץ את דלת הכניסה), מנגנון פתיחה ונעילה דיגיטלי או ידני, אביזרים: ידיות ותאורות שונות.

מחירי דלתות הכניסה שלנו

מחיר דלתות כניסה רזידנס – 13000 – 15000 ש"ח. כולל מע"מ. ( טווח מחיר דלתות כניסה משוערך ועלול להיות שונה במציאות תלוי בפרט ואבזור)

מחיר דלתות כניסה הוטליה- 8000- 11000 ש"ח. כולל מע"מ. ( טווח מחיר דלתות כניסה משוערך ועלול להיות שונה במציאות תלוי בפרט ואבזור)

מחיר דלתות כניסה פרימיום- 21000- 26000 ש"ח. כולל מע"מ. ( טווח מחיר דלתות כניסה משוערך ועלול להיות שונה במציאות תלוי בפרט ואבזור)

כולל ציפוי מגן

ציפוי מגן מיוחד לדלתות כניסה השומר על מראה ואיכות

כולל 7 שנות אחריות

אחריות על תקלות בדלתות הכניסה

כולל צבעי RAL

כולל צביעה מפלטת צבעי ראל לבחירה

למה לבחור דלתות כניסה יוניקיט ?

בעולם של דלתות כניסה, חשוב לדעת לבחור בדלת הכניסה המושלמת בעבורכם. דלתות הכניסה שלנו לא רק נראות מעולה, הן טומנות יתרונות משתלמים וייחודיים ביותר.

בידוד אקוסטי ותרמי

דלתות הכניסה שלנו מיוצרות מחומרי הגלם והרכיבים הכי איכותיים, הכי מוקפדים ובעובי פאנל מושלם המאפשר לנו להציע לכם דלתות כניסה מבודדות אקוסטית ותרמית. היתרונות לדלת כניסה מבודדת מתגלה בשליטה על האקלים הפנימי, נוחות מרבית ופחות הפרעות מרעשים חיצוניים.

עיצוב מודרני ויוקרתי

החוויה המרשימה שנוצרת ממראה אלגנטי, יוקרתי ויצירתי עושה עולם של הבדל ברמת עיצוב גבוהה ומוקפדת. הדלתות שלנו מצופות בשכבת הגנה לשמירה על הצבע והמראה לאורך זמן, כך שהעיצוב שתבחרו יישאר מרשים ומושך שנים קדימה וגם בשימוש תכוף ויומי.

בטיחות ואבטחה

דלתות כניסה מאובטחות עם עד שלוש נקודות נעילה בו זמנית. מלבד הפאנל העמיד של הדלתתות שלנו, ניתן לשלב מנגנון נעילה מתקדם, בשימוש בטכנולוגיה ממוחשבת דיגיטלית אשר בחלק מהמנגנונים, אף מסוגלת ללמוד לאורך זמן את התנהגות הדיירם ובכך לחסום נסיונות גישה לא מורשים.

דלת קו 0

דלתות בקו אפס, זהו שם המתאר דלתות המסתיימות באותו קו עם המשקוף, שם נוסף לסוג זה של דלת הוא דלת נסתרת או דלתות נסתרות. היתרון שיוצר עיצוב קו 0 הוא גימור נקי ואחיד הנחשב לברירת מחדל בעיצוב דלתות כניסה מעוצבות. את דלתות קו 0 של יוניקיט ניתן לקבל במגוון רחב של סגנונות: עיצוב מודרני, עיצוב דלת קלאסי, דלת כניסה כפרית ועוד הרבה, דלתות בקו אפס זמינות בכנף אחת או כנף כפולה (דלת כניסה גדולה).

דלתות מעוצבות כניסה

הכניסה לבית או לבניין, נהייתה מעוצבת יותר ויותר עם השנים, אך לא רק עיצוב נחוץ בדלת כניסה מוצלחת. דלתות בטיחותיות השומרות על המבנה מפריצות וחדירות לא מורשות, חשובות באותה מידה כפי שהעיצוב של הדלת חשוב. מנגנונים משוכללים ודיגיטליים משולבים בדלתות כניסה כיום. הן משתמשות ברכיבי איכות ובמיחשוב ובינה מלאכותית. כך שהשדרוג של הנעילה עלה כמה דרגות מאז דלתות כניסה רב בריח הותיקות. כיום, לא חייבים לסחוב מםתחות לבית, את פתיחת הדלת ניתן לבצע עם קוד או טביעת אצבע ואף בכרטיס נח ודק. כמובן, האפשרות לדלת כניסה עם פתיחה ידנית זמינה ובנוסף לכך, נוצרו אלטרנטיבות מעוצבות לידיות הכניסה הישנות והמלבניות. אם מדובר בידית נסתר או בידית ארוכה בעיצוב בולט, הבחירה שלכם.

מה זה מנגנון נעילה מתקדם?

את המפתח הישן תוכלו לזרוק לאחר שבדלת הכניסה שלכם תותקן מערכת נעילה משוכללת, נוחות וביטחון בהישג ידכם.
מנגנון נעילה ופתיחה משוכלל באמצעות טביעות אצבע. עיצוב דק וקומפקטי, תוצרת אינטגרה 2.0, עיצוב מודרני ואלגנטי הזמין בלבן, זהב ופלדת אל חלד. מנגנון נעילה נוסף לדלתות כניסה הוא ארטה. מנגנון הנעילה המוביל באירופה. הודות לממדיו הקלים, סורק האצבע יכול להיטמע ישירות במבנה הדלת ומתאים לשימוש פנימי וחיצוני, הסורק עצמו מובנה בטכנולוגיה חכמה המעבירה נתונים באופן מוצפן למקסימום ביטחון. כמו גם זיהוי של שינויים בהתנהגות הרגילה, יכולת זיהוי הגדלה במשך הזמן, ויוצרת מנגנון הגנה משוכלל וחכם שמגן עליכם.
כמו כן, לוח מקשים, קודן אינטגרה. לוח עם תאורה אחורית קל לשימוש, זמין בצבעים מתכת אל חלד, לבן ואפור, בציפוי דוחה לכלוך ועיצוב המוטמע בעיצוב הדלת באופן מלא

דלתות כניסה צבעים

את הדלתות שלנו ניתן להזמין בכל צבע שתחפצו. מצד שמאל, תוכלו לדפדף ולעיין בצבעים הזמינים. בחלק מדגמי הדלתות, צבעי RAL זמינים וכלולים במחיר, בעוד שבדגמים אחרים קיימות אפשרויות צבע נוספות הזמינות במחיר. בכל מקרה ניתן לצבוע בצבע שתחפצו בתוספת תשלום. הצביעה מתבצעת בתנאי מפעל מוקפדים כשלאחר מכן מצופה הדלת בשכבת מגן לשמירה על עמידות ומראה חדש לאורך זמן ובנאי מזג אוויר משתנים.

פלטת-צבעים-דלתות-כניסה

פלטת-צבעים-דלתות-כניסה

צביעה מיוחדת

מדריך דלתות כניסה המקיף שלכם

דלתות כניסה מהוות את הדבר הראשוני שמוצג לראווה כאשר נכנסים לדירה שלכם, לשם כך למעט הבטיחות והפונקציונליות, חשוב משמעותי לתת את הדעה שלכם גם בהיבט של הדקורציה. בעשור האחרון דלתות כניסה הכי היקרות נכנסו אף לדירות במבנים משותפים ואין רק בדירות פרטיות.

דלתות כניסה

במציאות העכשווית דלתות פלדה, או לחילופין, דלתות הכוללות שלוש נקודות נעילה, הן דלתות כניסה מומלצות ונחשבות למאוד בטוחות. דלתות כניסה רגילות כוללת לוח קשיח יחיד תלוי על ציר של בית הדלת ונותן בידכם הזזה רק שלה ואין לכיוון השני.

היתרונות של דלתות פלדה: המון בני אדם שוקלים להציב דלתות פלדה בדירותיהם ולא דלתות מעץ. לכך קיימים המון שיקולים, אבל השיקול המוביל הינו כי דלת פלדה מהווה את הדרך הכי מיטבית להבטחת שלומם של דרי הנכס ולהגנה עליהם מפאת אורחים שאינם רצויים. כמו כן, המון בני אדם גורסים כי דלת פלדה אינה מספיק אטרקטיבית ובחלק מהמצבים, גם מסבה נזק לחינניות של הדירה – אך הנחה זו אינה ממש מדויקת. קיימים כל מיני סוגים של דלתות פלדה, אשר עשויים ממש לשנות את הצורה שבה נראית הדירה שלכם וגם להיבט החיובי. אין עוררין על כך כי דלת מפלדה מהווה את הדרך הכי מעולה למגן את הכניסה לנכס שלכם מכל מיני פורצים למיניהם.

חסרונות של דלתות פלדה:לא קיימת היתכנות למנעול מגנטי, וכן החיבורים במשקוף לא בולטים בחינניותם.

דלתות כניסה מומלצות

יתרונות – יתרונותיה של דלת הזכוכית מורכבים מעמידות בפני מים ומבלייה. הנראות שלה קלילה, נקייה ועכשווית, קיימת היתכנות של שליטה ברמת השקיפות של הדלת – משקוף אטום במלואו ופשטות בייצור ובהרכבה, עמידה מפאת מקקים למיניהם ומפאת בעלי חיים.
חסרונות – דלת זכוכית רגישה למכות, בעלת יכולת מוגבלת של בידוד קול וטמפרטורה וכן העלות שלה נחשבת לרבה מדי.

דלתות כניסה זכוכית

יתרונות – קלה ביותר, עמידה מאוד בפני פגעי האקלים ובעלי חיים. בעלת יכולות של דקורציה כמעט בלתי מוגבלות. העלות שלה מועטה באופן יחסי.
חסרונות – האיכות של דלת מאלומיניום תלויה ביותר במיומנות של המבצע והמתקין.

דלתות כניסה אלומיניום

יתרונות – העץ מהווה חומר חם, אשר משרה שלווה. היא מבודדת כהלכה בסינרגיה עם החומרים הנכונים.
חסרונות – דלת העץ רגישה לרטיבות, למקקים ולחיות מחמד, לאור ולקרני השמש, לשינויי אקלים וכיוצא בזאת. העלות שלה רבה, כאשר עסקינן הודות סינרגיה של החומרים מיטבית.

דלתות כניסה עץ
השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒ ⭒⭒⭒⭒לדירוג ליחצו על הכוכב הימני ביותר.תודה! ⭐
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 11 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
יוניקיט
פתרונות בניה מתקדמים
דלתות כניסה
420
NIS 13000
במלאי
Available in Stock
Call Now Button