פתרונות הצללה למרפסת

הצללה למרפסת

המרפסת היא שטח שכדאי לנצל. התקנת הצללה במרפסת תסייע לניצול שטח המרפסת כל השנה. קיימים פתרונות להצללת מרפסות משלל תחומים, חלקם קבועים וחלקם ארעיים. נציג בפניכם את האפשרויות ליצירת קירוי והצללה במרפסת שלכם.

סוגי הצללה למרפסות

פרגולה

פרגולה היא מרכב אלומיניום הבנוי מקורות תמיכה המקובעות לאדמה או מעוגנות לקיר. על הקורות מורכבת מסגרת מפרופילים מאלומיניום אשר עליהם מונחים שלבי אלומיניום ליצירת גג. את פרגולות האלומיניום ניתן לרכוש עם מנוע חשמלי לכוונון השלבים. פרגולות מאלומיניום אמינות ועמידות לתנאי חוץ ומזג אוויר וזמינות בשלל צבעים ועיצובים.

פרגולה חשמלית מאלומיניום

פרגולות חשמליות הן בעצם פרגולות מאלומיניום כאשר מורכב להן מנוע חשמלי המחובר על שלבי הגג ומסייע בכוון זוית השלב לצורך שליטה מלאה על כמות השמש החודרת, סגירת הגג לגשם או לחילופין פתיחת הגג לאוורור נעים בימים של מזג אוויר נח. פרגולות חשמליות אלו מוגנות למים ולגשמים ומאפשרות לא רק שהייה בחות בקית, כי גם שהייה בחות בחורף ובכל עונות השנה. הלוקסוס האמיתי בסוגים אלו של פרגולות הוא המרכב המסיבי והיוקרתישל הפרגולה המובחן באיכותו מפרגולות סטנדרטיות. כמו גם בעיצוב יוקרתי ברמה גבוהה.

פרגולה מתקפלת לבנה ויוקרתית על דק

פרגולה נאספת/מתקפלת

פרגולות נאספות מאופיינות בגג בד המסוגל להיפתח פתיחה מלאה. בד הגג מיוצר לעמידות גבוהה בתנאים חיצוניים, חומר הגלם הוא פרי טכנולוגיה מתקדמת המשלבת יריעות PVC ושבבי זכוכית דחוסים לבד עמיד וחזק. המראה של פרגולות נאפסות ומתקפלות הוא אלגנטי וכפרי אך גם מודרני ורמת הגימור הטכנולוגית. 

פרגולה חשמלית מתקפלת

הפתרון החכם ביותר למי שרוצה להמנע מתחזוקה שוטפת אך מאוהב בעיצוב החם הכפרי. פרגולות אלומיניום דמוי עץ. אלומיניום הנצבע בצביעה מיוחדת המטמיע על פרופיל מאלומיניום איכותי, מראה וטקסטורה של עץ מקורי. כיום, הטרנד של האלומיניום דמוי העץ רק מתרחב וחודר גם אל שוק העיצוב. קירות חוץ וקירות פנים בחיפוי אלומיניום דמוי עץ, מייצרים עיצוב חם אך יעיל ועמיד שלא כמו חיפויי עץ או פרגולות עץ הדורשות שימון, שיוף צביעה וכדומה.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ
השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

מסכי הצללה

וילונות גלילה חיצוניים הם אלמנט הצללה המיוצר מבד סיבי או בד רשת. המייצרים האפלה או החשכה של אזור חיצוני פתוח ללא סגירת קירות. הסגירה קלה מאוד ונעשית על ידי שלט, בדי הצלונים זמינים במבחר רב של צבעים ונראים יוקרתיים ואלגנטים בפתח חיצוני מוצל.

וילון-לחלון

עוד סוג של וילון חיצוני להצללה הוא התריס הונציאני. מאופיין בשלבי אלומיניום דקיקים ואלגנטיים המסוגלים להתכוונן על פי זווית השלבים ועל פי גובה התריס. העיצוב הונציאני כבר נפוץ בעולם כולו ונחשב לעיצוב אלגנטי ומודרני בעל קו נקי האפשר יעילות והצללה מתכווננת יחד עם אפשרויות עיצוב חדשניות.

תריס חשמלי ונציאני

למרפסות גדולות, קיימת האפשרות ליצור סגירת מרפסת ולקבל חדר נוסף. הסגירה של המרפסת נעשית עם חלונות המולבשים מעל מסגרות מותאמות מאלומיניום איכותי. בעלי בתים רבים, בעלי מסעדות וחנויות, מבקשים ליצור מרפסת סגורה לצורך אירוח במשך כל הימים ובכל תנאי מזג האוויר. 

פרגולות אלומיניום
אפשרות פופולרית

מאוורר תקרה חיצוני יכול להיות מותקן על גבי פרגולה למרפסת ובכך ליצור גם אוורור בחוץ. המאווררים של היום הם כבר לא אותו שלד לבן מפלסטיק הנראה נטול חן ויופי. כיום קיימים מאווררי תקרה מאוד מעוצבים המיוצרים בשלל צבעים ומחומרי גלם חמים כמו עץ המשלבים ללא מפריע מתחת לפרגולה ובעיצוב הכללי של המרפסת או החצר והגינה.

מאוורר תקרה מעוצב מחירון
השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

פרגולה למרפסת

פרגולה להצללה מרפסות​

הצללה למרפסת אפשרית וכדאית בעזרת פרגולות אלומיניום. הם מאפשרים לכם להימנע מתנאי מזג האוויר. גם במסתור כביסה.
לפרגולות האלומיניום יש מטרה עיקרית והיא הצללה. האפשרות לשבת במרפסת ולהנות ממקום מוצל באופן שוטף, ישיבה בתוך סוכך בחלקו החיצוני של מבנה עם פינת ישיבה.

פרגולה תלויה מעל מרפסת
פרגולה עמידה במרפסת

חומר האלומיניום הוא עמיד, איכותי וחזק, הוא עמיד בפני מים, חום וקור. פרגולות אלומיניום מונעות חלודה מגשם חזק, מונעות שחיקה מתנאי קור קיצוניים ומפני שלג והם מהוות פתרון אידיאלי של הצללה למרפסת. צבע הפרגולה אינו דוהה כתוצאה מחום והפרגולה נשארת יציבה לאורך זמן. הן מעניקות תחושה שיש שטח נוסף לבית, למשרד או למבנה בו מותקנת הפרגולה.
מטרתן הינה להצל על המרפסת, על החצר כולה או לשמש כסוג של פטיו מקורה. הן פריט אדריכלי מעניין, שיוצר רגש במרחב הבנייה.

פרגולות האלומיניום משמשות בעיקר להגנה מפני תנאי מזג אוויר בזמן שהייתכם במרפסת. במידה והקיץ הגיע, השמש תוכל להישאר מוסתרת באמצעות הצללה למרפסת, אשר תמנע מהשמש להפריע לכם לסדר היום. במידה והחורף הגיע, הגשם ירד על החלק העליון של הפרגולה, אשר תמנע מהגשם להרטיב את החלק המעוצב של המרפסת.

פרגולות מאפשרות חיסכון אנרגטי, הן עוזרות להפחית את עלויות החימום והקירור במבנה בו מוקמת הפרגולה. בעצם, פרגולות האלומיניום- חומר קר, מורידה את הטמפרטורה במבנה בימי הקיץ ומאפשרת חימום על-ידי השמש בימי החורף. פרגולות האלומיניום מורידות בצורה משמעותית את העלויות, משום שניתן לשלוט בחשיפת המבנה לקרני השמש וברמת האוורור של המבנה.

רגולה למרפסת בדירה בבניין מגורים
השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

הצללה למרפסת שתדגיש את עיצוב הבית

אם ברצונכם הצללה למרפסת תדעו שאתם אחראים על עיצוב המרפסת שלכם, אפשרויות העיצוב של פרגולת האלומיניום תלויה בכם, מוצעות לכם מגוון אפשרויות הכוללות סוג, צבע, טקסטורה וכו'.

פרגולות אלומיניום כפתרון הצללה למרפסת הן פיתרון נהדר וחדשני, אשר אינו דורש טיפוח, טיפול ומעקב צמוד של בעלי המקצוע. האלומיניום הוא חומר חזק ואיכותי אשר מאפשר עיצוב מודרני ונקי המתאים לטעמכם האישי. פרגולת האלומיניום היא הפרגולה החזקה והחסכונית ביותר. תנאי ההצללה של המרפסת הם איכותיים ויכולים להישאר לזמן ממושך.

פרגולות האלומיניום מגיעות כשהן צבועות בגוון הרצוי לכם, האלומיניום נותן הרגשה יוקרתית וחזקה ויכול להיות פיתרון הן למרפסת קטנה והן למרפסת גדולה. על הפרגולות ניתן לתלות צמחים, חפצי אומנות גן, ציורים או כתמי צבע עליהן.

Call Now Button