fbpx
קיט פרגולה
חוק הפרגולות החדש
חוק הפרגולות

מה אומר חוק הפרגולות

ב – 01/08/2014 נכנסו לתוקפן תקנות חדשות המאפשרות לכם לבנות פרגולה בקלות. עד לפני מספר שנים אם היה ברצונכם לבנות פרגולה בגינה, או במרפסת, היה עליכם לקבל אישור בנייה מיוחד, מצב זה הקשה מאוד על הבנייה והדרך להשגת האישור הייתה רצופה באין ספור מכשולים.

כיום בשעה טובה המציאו את חוק הפרגולות המאפשר להקים פרגולה עם אישורים פשוטים וללא סחבת ברוקרטית. מבחינת החוק האזרח יכול להקים פרגולה בגודל של עד לחמישים מטר רבוע, ומבלי להתקרב לשכנים או לחרוג מקווי הבניין. הגדרת החוק קובעת שפרגולה המכונה בחוק מצללה היא מבנה ללא קירות והיא נבנית על ידי חומרים קלים והם אינם מפריעים למרחב הציבורי. אין ספק שחוק הפרגולות הוא מעולה לאזרח הפשוט ועל פי הנתונים של הרשויות המקומיות ישנה עלייה חדה בהקמת פרגולות בשנים שמאז החוק קיים.

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

חוק הפרגולות מקל על כל התהליך של היתרי בניה וכיום הרבה יותר פשוט להקים פרגולה
ביום ג’, 18 במרץ 2014, אשרה הכנסת בקריאה שניה ושלישית את תיקון 101 לחוק התכנון והבניה, אשר מהווה פרק ליבה ברפורמה

חוק הפרגולות גרם למהפך בתחום ההצללה

חוק הפרגולות

חוק הפרגולות גרם לתחום של הפרגולות לתפוס תאוצה בשנים האחרונות ובאמת ניתן לראות שכיום יש בשוק אין סוף סוגים של פרגולות ממגוון חומרי גלם. הסיבה העיקרית להתפתחות המדהימה היא לאור העובדה שתנאי מזג האוויר במדינת ישראל מצריכים אותנו למצוא פתרונות הצללה מגוונים. רוב השנה אנו חווים מזג אוויר שמשי והטמפרטורות מגיעות למספרים מאוד גבוהים כך שאם יש ברשותכם גינה, מרפסת, גג, או אולי חנייה באוויר הפתוח אתם בטח דואגים לדאוג לסכך מתאים.

פרגולות נועדו להגן עלינו בפני השמש הקופחת אך ישנם גם כמה חודשים בשנה שאנו חווים מזג אוויר חורפי המלווה בגשמים חזקים ורוח פרצים. כיום הפרגולות הפכו לחלק אינטגרלי מעיצוב הבית ויש קשר ישיר בין העיצוב של פנים הבית לזה שבחוץ. הפרגולות הנפוצות ביותר בשנים האחרונות הן כמובן אלה העשויות עץ, אך בתקופה האחרונה אפשר לראות יותר ויותר פרגולות אלומיניום בכל פינה. לפרגולה העשויה מאלומיניום יש יתרונות רבים ובגלל זה היא הופכת ל נפוצה מאוד במדינת ישראל ובעולם כולו.

איזה פרגולה הכי מתאימה לכם?

חוק הפרגולות

כאשר אתם ניצבים בפני ההחלטה להקים פרגולה יש לקחת מספר נתונים בחשבון אשר יעזרו לכם לבחור את הפרגולה המתאימה ביותר עבור צרכיכם. בשלב הראשון יש לבחור את המיקום בו אתם מעוניינים להתקין את הסוכך, האם זה בגג או במרפסת, חשוב שיהיה קיר שיוכל לתמוך בעמודי הפרגולה, זה גם הזמן להחליט מהו העיצוב אתם רוצים ומתאים לעיצוב הכללי של הבית. כמובן שההחלטות אותן תקבלו הן ראשוניות ובשלב הבא בוחרים בעל מקצוע המתמחה בתחום ומזמינים אותו כדי לקבל ייעוץ מהן האפשרויות העומדות בפנינו.

הקמת פרגולה היא לא נושא מסובך ובכמה צעדים קטנים ניתן לבנות פרגולות מעוצבות על פי רצונכם. כיום ניתן להיכנס לרשת האינטרנט ולמצוא אין סוף מידע כך הדבר גם לגבי התחום של הפרגולות ישנם המון אתרים המציעים את מוצריהם כך שניתן לראות המון דוגמאות שיכולות לעזור ולתת רעיונות שלא חשבתם עליהם.

פרגולה עשה זאת בעצמך יש כזה דבר!

מעבר לחוק הפרגולות שמקל מאוד על חיינו יש כיום אפשרות לבנות את הפרגולה לבד בשיטת עשה זאת בעצמך. המון אנשים בוחרים להקים פרגולה בשיטה זו בעיקר בשל העובדות שהם יכולים לעשות את זה לבד וזה מעניק סיפוק אדיר לשבת תחת פרגולה שבניתם לבדכם, וברור שמבחינת עלויות ניתן לחסוך המון כסף ואת זמן ההקמה שהופכת להיות תלויה אך ורק בכם. פרגולת עשה זאת בעצמך מגיעה בצורה של קיטים מוכנים להרכבה עצמית כך שבעצם אתם מזמנים את הקיט על פי המידות המתאימות לכם, אתם גם יכולים להתייעץ עם החברה המספקת את המוצר והם ייעצו לכם מה נכון ואיך הכי כדאי להקים את הפרגולה.

צרו קשר
Summary
חוק הפרגולות
Article Name
חוק הפרגולות
Description
חוק הפרגולה הוא אישור הרשות להקמת של הצללה (פרגולה) עם פטור מהיתרים. מה אומר חוק הפרגולות ומה קרה בעקבות רפורמת הפרגולות. כיצד רפורמת הפרגולות משפיעה עליכם ומוזילה את מחיר פרגולות הצללה.
Author
Publisher Name
יוניקיט
Publisher Logo
Call Now Button
WhatsApp chat