חיפוי קירות אלומיניום דמוי עץ

אלומיניום דמוי עץ

חיפוי קירות נועד להתקנה על גבי קירות חוץ בכדי להגן ובמקרים מסוימים אף לבודד תרמית את גוף הבניין. קיימים סוגים שונים ורבים של חיפויים, כשהחיפוי שנמצא בשימוש הכי נפוץ בקרב מתכננים ואדריכלים הוא חיפוי אלומיניום. הסוגים של החיפויים עשויים אלומיניום הוא מגוון וניתן לצביעה במגוון רחב של פלטות צבעים אפשריות כמו גם מרקמים וטקסטורות רבות. 

חיפוי אלומיניום לעיצוב פנים

חיפוי דמוי עץ ומחיצות דקורטיביות עיצוב פנים

חיפוי אלומיניום דמוי עץ הוא חיפוי קירות אשר לוקח את הטוב מכל העולמות. מאפשר לכם לתת למבנה את ההגנה הטובה ביותר שחיפוי אלומיניום נותן, בעמידותו ובאמינות החומר. הוא קל משקל וקל התקנה. כך שחיסכון הכספי הוא יתרון נוסף להתקנת חיפוי אלומיניום. במקרים רבים בוחרים מעצבים ומתכננים בחיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, או בחיפוי קירות פנים דמוי עץ, זאת בשל המראה המרענן והנעים של העץ אך ללא הצורך בתחזוקה שוטפת. 

אלומיניום הוא חומר עמיד שלא דורש תחזוקה רבה ובכך מוזיל את עלויות התחזוקה ומייצר שקט נפשי בהתנהלות שוטפת לאורך זמן, משמש גם בייצור של פרגולות אלומיניום וגדרות אלומיניום כמו בעוד סוגים רבים של פתרונות אלומיניום.

פנל אלוקובונד עץ
פנל אלוקובונד עץ

אילו צבעים יש לחיפוי אלומיניום דמוי עץ?

חיפוי דמוי עץ על גבי שער

ניתן לבחור בכל סוג של פרופיל אלומיניום שתרצו ולצבוע אותו בעצמו בצביעה דמוית עץ מקורית. הבחירה בפרופיל הנכון קשורה לשימושיות ולמראה הסופי שתרצו. אנו יכולים לייעץ בבחירה של פרופיל מתאים ולהציג בפניכם תמונה שלמה לקראת בחירה של החיפוי. חיפוי אלומיניום דמוי עץ מחיר התחלתי למ"ר: 600-800 ש"ח לא כולל מע"מ.

ניתן לעיין בקטלוג פרופילי האלומיניום שלנו כאן: קטלוג פרופילים. כמו כן, אנו מזמינים אתכם לחייג אלינו לייעוץ 

0737969733

סוגי עץ לדוגמה

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

גלריית תמונות: פרופילי אלומיניום דמוי עץ

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒ ⭒⭒⭒⭒לדירוג ליחצו על הכוכב הימני ביותר.תודה! ⭐
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 1 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
יוניקיט הנדסה
פתרונות בניה מתקדמים
חיפוי קירות חוץ דמוי עץ
420
NIS 520
במלאי
Available in Stock
Call Now Button