fbpx
תפריט

חיפוי מבנים

חיפוי קירות חוץ
חיפויי מבנים מבית יוניקיט

חיפוי קירות למבנים

חיפוי קירות חוץ / חיפוי קירות פנים / חיפוי מבנים ציבוריים

 יוניקיט אוספת ומביאה אליכם את מיטב פתרונות החיפוי למבנים. חיפוי קירות חוץ דקורטיבי, חדשני ומיוחד. חיפוי חוץ ממגוון חומרים: חיפוי אלומיניום, חיפוי סולרי בפאנלים סולריים המיועדים לחיפוי הקיר, מערכת סולרית  לייצור חשמל סולארי ומיושמת בחיפוי קירות חוץ במבנים גדולים. בדפי המוצר , תוכלו למצוא מידע שימושי, תמונות, פרטים טכניים ומידע עבור אדריכלים וקבלנים בפורמט נח ופשוט להוספה לתכניות הפרויקט, פשוט להוריד ולהתאים כמויות. התקשרו לייעוץ ומענה מאיש מקצוע.

חיפוי מבנים, חיפוי קירות מגוון פתרונות אלומיניום

חברת יוניקיט מתמחה בחיפויים. חיפוי מבנים, חיפוי קירות חוץ, חיפוי קירות פנים וחיפויים מתקדמים המיועדים לתפקוד ועיצוב גבוהים. לחברה ניסיון רב במגוון פרויקטים.

כיום השימוש בחיפוי אלומיניום הפך למבוקש בגלל היתרונות הרבים שניתן להפיק מפרופילי אלומיניום.

חיפוי מבנים

חיפוי קירות

יתרונות חיפוי קיר מאלומיניום

יצירת קשר

073-7969733 חייגו אלינו

חיפוי מבנים או חיפוי קירות-המילה האחרונה בעיצוב.

מעבר ליתרונות הרבים של חיפוי מבנים מאלומיניום יש גם את האלמנט העיצובי בעזרת חומר האלומיניום ניתן לבצע עבודות מדהימות ולפתור שלל בעיות עיצוביות שאנו נתקלים בהם.

כמו כן החיפוי שהיה מקובל כחיפוי חיצוני כיום משמש אותנו גם כחיפוי פנימי בתוך המבנה ניתן לעצב מסתורים שונים כמו מסתור כביסה המספק גם הגנה וגם מראה עיצובי מודרני.

חיפוי קירות חרש קרמיקה
חיפוי קירות אלומיניום

חיפוי קירות חוץ או חיפוי קירות פנים? השדרוג המושלם לכל מבנה

בעבר חיפוי קירות נחשב לטרנד אופנתי שאפיין בעיקר מבנים גדולים ובתי יוקרה מפוארים.

במרוצת הזמן גילינו שחיפויי הקירות אינם גחמה חולפת של צו השעה ושהם כאן כדי להישאר וכדי לשנות את עולם הבנייה!

היום ניתן לראות חיפויי קירות חיצוניים וחיפויי קירות פנימיים כמעט בכל מקום, יותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות הרבים והמשמעותיים שחיפויי הקירות מביאים אתם.

אין זה פלא שאדריכלים ומעצבי פנים רבים משקיעים זמן רב ומחשבה מעמיקה בתכנון  החיפויים לבתים פרטיים, לבתי עסק וגם למבנים גדולים. כל מי שמתכנן בית או משפץ את ביתו מעוניין להעניק לו מראה מסוים – ממראה היי-טקי חדשני ועדכני ועד למראה חמים, אותנטי וכפרי, כל אחד והאווירה שאותה הוא רוצה ליצור. תוכלו לראות דוגמאות בגלרייה שלנו הקירות הם המשטח הדומיננטי ביותר בביתנו והם בעלי השפעה רבה על מראהו; הם בעצם תוחמים את המבנה והם הבולטים ביותר לעין כשנכנסים לבית או כשחולפים על פני איזור מגורים או פארק תעשייה.

קירות הם לא יותר מגושי-בטון גדולים ומגושמים וכשלעצמם אין להם מראה מלבב או נעים במיוחד. קירות חשופים הם לא דבר מזמין, בלשון המעטה, ולכן אנחנו מנסים לשפר את מראם בעזרת תמונות, וילונות או קישוטים אחרים שיטשטשו את המראה המשמים של הקיר החשוף.

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

בעזרת חיפוי קירות תוכלו לשמור על המבנה לשנים רבות
חיפוי מבנים באלומיניום
חיפוי קירות חוץ

קירות הבטון נוטים להתבלות במהירות לאבד את צבעם הלבן החדש ומתכסים במהירות בצבע 'לבן מלוכלך', מוכתם. כמו כן הם חשופים לנזקי מזג האוויר ביניהם רטיבות, גשם, חמסין ויובש וכך בעצם גורמים לנו להוצאות כספיות מיותרת, לעבודות תחזוקה מיותרות, לשיפוצים מיותרים וגם גוזלים לנו אנרגיה וזמן יקרים.
במילים אחרות – קירות שחוקים, הן קירות פנימיים כמו קיר אמבטיה או קיר מטבח והן קירות חיצוניים יכולים להוות מטרד רציני לנו ולסובבים אותנו ואף להוות סכנה לחיינו. חיפויי הקירות עוזרים לנו להתגבר את כל זאת ביתר קלות, הם משווים לקיר מראה מכובד, אצילי ומסוגנן ובה בעת מחזקים אותו ומאריכים את תוחלת חייו בשנים רבות. היום מגוון האפשרויות, העיצובים והחומרים שמהם ניתן ליצור חיפוי קירות רחב מאוד. מפנלים בגדלים שונים דרך חיפוי זכוכית ואבן ועד לחיפוי אלומיניום דמוי עץ. כל קיר מעניין שצד את עינכם בבית פרטי או בבית עסק סביר להניח שעבר חיפוי. עבודות החיפוי היום נעשות ברמת גימור כה גבוהה עד כי לא תרגישו שזהו לא הקיר המקורי של המבנה. היכנסו לאתר ותוכלו להתרשם ממבחר עבודות שיציתו לכם את הדמיון ושיגרו לכם את המחשבה.

חיפוי קירות פנימיים חיפוי קיר אמבטיה או חיפוי קיר מטבח
חיפוי מבנים

חשוב מאוד להבין שעבודת חיפוי לקירות פנימיים כמו קיר אמבטיה או קיר מטבח שונה מאוד מעבודת חיפוי לקירות חיצוניים של בניין מגורים או של מבנה תעשייתי גדול.
לכל חיפוי כזה מתאימים חומרים שונים וכל עבודה כזו דורשת מיומנויות אחרות, תכנון אחר והשקעה אחרת של זמן ושל תקציב.

חשוב מאוד לבדוק את כל הפרמטרים האלו לפני שמבצעים את עבודת החיפוי ולהתייעץ עם מומחה בתחום!!

חיפויי הקירות עשויים ממגוון חומרים כגון, אבן, קרמיקה, עץ, זכוכית, שיש, pvc ואלומיניום. היום, כמובן, ניתן לשלב אלמנטים עיצוביים נוספים לחיפוי הקיר וכך להעשירו יותר, ליהנות מאווירה נעימה ולחסוך לכם 'כאבי ראש' מיותרים של מציאת פתרונות יצירתיים לטשטוש הקיר החשוף והמיותם.

חיפוי קיר פנימי מתבצע כחלק מתהליך העיצוב הסופי של בית או של דירה חדשים או במהלך שיפוצים. החומרים הנפוצים ביותר לחיפוי קירות פנימיים הם אבן, קרמיקה ושיש. בעבר היה נהוג לחפות בעיקר את חדרי האמבטיה ואת חדרי השירותים, אך היום ניתן למצוא קירות שלמים באזורים מגוונים בבית שעברו חיפוי באבן או בפנלים שונים, הפנלים מעוצבים בצורות ובגדלים רבים וכמובן שניתן להזמינם בגוון המתבקש כך שיתאימו בצורה מקסימאלית לביתכם ולאווירה הנדרשת. רוב האבנים המשמשות לחיפוי הן אבנים מישראל ולא אבנים מיובאות, אבנים אלו טבעיות והן עברו עיבוד מיוחד על מנת להתאימן לעבודת החיפוי.

חיפוי קירות חוץ וחיפוי מבנים גדולים

אם חלפתם על פני פארק תעשייה או איזור מגורים ומבניו צדו את עינכם ונראו לכם בוהקים ומרשימים במיוחד סביר להניח שמבנים אלו עברו חיפוי קיר חיצוני.
חיפוי הקירות החיצוניים מעדן כל מבנה גדול, מגושם ומסיבי, כשלמבנה ארשת פנים נעימה כך גם לנו נעים יותר להיות בסביבתו ולגור בו. חיפויי קירות חיצוניים פופולאריים מאוד בארה"ב ובאירופה וכל פארק תעשייה המכבד את עצמו מתהדר בחיפוי קירות יוקרתי. גם בישראל החיפויים צוברים תאוצה והם צצים כפטריות אחרי הגשם כמעט בכל מקום, אם זאת בחיפוי מלא ואם זאת בחיפוי חלקי – מגוון אפשרויות העיצוב הוא כל כך רחב כך שאפשר להתאים פתרון חיפוי לכל צורך, לכל מבנה ולכל מטרה.

החומר האידיאלי ביותר ולכן גם הפופולארי ביותר לעבודות חיפוי מבנים הוא לא אחר מאשר מתכת העל – אלומיניום!

חיפוי קירות מאלומיניום-לסיכום
Call Now Button