משרביה מתכת

משרביות מתכת מכל הסוגים. עיינו בתמונות המשרביות, צפו בקטלוג משרביות המלא.

קבצים להורדה

חיפוי קירות משרביה

חזרה אל כל מוצרי חיפוי קירות

משרבייה מתכת

חיפוי עשוי מתכת (בעובי משתנה) לעיצוב קיר פנימי או חזית שתרשים כל אחד/ת. שכבת המשרביה מיועדת לשימוש בפנים וגם בחוץ.משרביות בעיצוב מודרני מלוחות מתכת, משרביה ממתכת היא אלמנט עיצבוי שיוצר ראשום מהרגע הראשון. מראה חלק ומבריק שמוסיף אלגנטיות לעיצוב ובעדינות. קירות משרביה ומחיצות זמינות בגדלים שונים ויכולים להיות מותאמים על פי הגודל המבוקש, לפרוייקטים בעלי קנה מידה גדול. היצע רחב של מפרטים לבחירה לשירות אדריכלים ומעצבים לכל סוג בניין וסגנון עיצוב.

משרביה (10)
עיצוב מודרני
משרביה (חדר)
עיצוב כפרי
משרביה לבית
עיצובים חדשים 2021
משרבייה לחדר
אוריינטלי מסורתי
משרביות לבית מלון
צורות גיאומטריות
משרביה עלות
בקו הטבע

משרבייה ממתכת לחיפוי קירות חוץ

משרביה ממתכת לחיפוי חוץ הינה בעלת מרקם ייחודי, בשל הגימור המטאלי. היא מתאימה באופן אופטימלי לעיצוב חיצוני והעיצוב שלה יכול להתבצע בדיוק מקסימלי ולפי דוגמה נבחרת.

חיפוי קירות חוץ

כולכם בוודאי מעוניינים להרגיש שהבית שלכם הוא היפה והמעוצב ביותר. בעוד שאתם משקיעים לא מעט מחשבה ותכנון בחלל הבית הפנימי, גם קירות החוץ של הבית מקבלים היום מנעד נרחב של הזדמנויות להפוך להיות יותר דקורטיביים ובכך להביא לידי ביטוי את הסגנון האישי שלכם. הדרך הטובה ביותר להפוך את קירות הבית לקירות שלכם הוא לבחור חיפוי קירות חוץ שמתאים לסגנון הבית שלכם ושאתם אוהבים באופן מיוחד – חיפוי אבן חוץ  שאתו תוכלו לחיות לטווח הרחוק.

חיפוי קירות חוץ כבר מזמן לא כולל רק שליכט פשוט. למרות שהיום אפשר למצוא סוגים שונים של שליכטים וציפויים פשוטים במבחר רב של טקסטורות ושל גוונים, אנשים רבים מבקשים ליצור  מראה קצת יותר ייחודי על הקירות החיצוניים או על ידי הדגשה של חלקים ספציפיים בקירות החיצוניים. תכונה אשר מתקבלת מחיפוי משרביות היא מעבר של אור וצל המאפשר גם אור, גם אוורור וגם השתקפויות מרשימות החודרות מבעד למשרביות אל תוך החלל בעזרת אור השמש.

חיתוך CNC בלייזר

סרטון זה מציג כיצד נעשה חיתוך לייזר במתכת. בשיטת חיתוך זה במכונה CNC, ניתן לייצר מחיצות משלל חומרי גלם, בדוגמאות מפורטות, מורכבות ובדיוק מרבי. 

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
                          לדירוג לחצו על הכוכב הימני ביותר. תודה   
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 6 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
יוניקיט
פתרונות בניה מתקדמים
משרביה מתכת
420
NIS 440
במלאי
Available in Stock
Call Now Button
השאירו פרטים