סגירת מרפסת - UniKit

פרגולה דגם היי טק
תכנון-והקמת-פרגולה
פרגולה מאלומיניום
פרגולות אלומיניום

כיום יותר ויותר בתים נבנים עם מרפסות אשר בדרך כלל נשארות פתוחות וללא מכסה.

כאשר באמצעות סגירת מרפסת ניתן באופן יעיל להגדיל ולהרחיב את שטח הבית בו אתם מתגוררים.

מרפסת פתוחה היא חלל המנוצל פחות ממרפסת סגורה ההופכת לחדר נוסף בבית. באוגוסט אלפיים וארבע עשרה עבר חוק חדש הנקרא חוק הפרגולות או רפורמת הפרגולות, חוק זה מאפשר לאזרח הפשוט לבצע עבודות כמו הקמת פרגולה או במקרה שלנו סגירת מרפסת בצורה מהירה ובהרבה פחות הסתבכות עם בירוקרטייה מיותרת, מאז שהחוק קיים ניתן לומר בקלות שהרבה מאוד אזרחים כבר ניצלו אותו עם זה באמצעות סגירת מרפסת או בניית פרגולה.

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

סגירת מרפסת לחורף

מעבר לעובדה שסגירת מרפסת הופכת את השטח הסגור למנוצל יותר יש גם את הנושא של מזג האוויר וכאשר אנו נמצאים בעונת החורף אין ספק שמרפסת פתוחה מנוצלת פחות.

אפילו שאנו מתגוררים באזור שהוא לא גשום כל ימות השנה עדיין אנו חווים מספר חודשים של גשמים ומזג אוויר חורפי המלווה ברוחות לעיתים ברד ובאזורים מסוימים בארץ אפילו שלג. סגירת מרפסת לחורף עם חלונות זכוכית ופאנלים של אלומיניום מאפשרים לכם להמשיך וליהנות מהמרפסת שלכם לשבת לארוחת ערב בזמן שבחוץ משתוללת סופה.

כיום אנחנו נמצאים בתקופה של התפתחות טכנולוגית מדהימה וההשפעה מורגשת בכל תחום ותחום הדבר נכון גם בתחום של פרגולות וסגירת המרפסות וכיום ניתן ליצור עיצובים מטריפים להפוך מרפסת רגילה לחדר שמש פרטי או לחלל סגור לגמרי ומעוצב בהתאם לשאר חלקי הבית.

סגירת מרפסת באלומיניום

ישנם הרבה אפשרויות לסגירת מרפסת וניתן להשתמש במגוון של חומרי גלם אך המומלץ ביותר הוא האלומיניום שלא יתרונות רבים וזו הדרך הטובה והיעילה ביותר לסגירת מרפסת.

אחד היתרונות לשימוש באלומיניום בסגירת מרפסת לחורף טמון בעובדה שהאלומיניום הוא חומר בידוד תרמי מצוין כך שבעצם זהו יתרון גם לחימום הבית בחורף אך גם לשמירה על טמפרטורה קרירה בקיץ. דבר נוסף שהאלומיניום הוא חומר כל כך מומלץ הוא הבידוד האקוסטי אותו האלומיניום מספק בעיקר בתקופת החורף כאשר הגשמים יורדים והרוחות חזקות ועושות רעשים רבים. יש לאלומיניום עוד יתרונות רבים, הוא אינו מחליד ואינו מצריך תחזוקה מיוחדת, האלומיניום הוא חומר קל לעיצוב וניתן ליצור בעזרתו כל מבנה בו אנו מעוניינים. ביחס למחיר ניתן לומר שמבחינת עלות מול תועלת האלומיניום הוא החומר המומלץ ביותר לסגירת מרפסות.

סגירת מרפסת
סגירת מרפסות

סגירת מרפסות למסעדות

ישנם המון מסעדות אשר מתבססות על אזורים פתוחים בהם יושבים הלקוחות שלהם. בזמן החורף זה מהווה בעיה והלקוחות נאלצים לשבת רק בחלל הסגור של המסעדה, לכן סגירת חורף למרפסות זהו רעיון אידיאלי לבעלי המסעדות המעוניינים לשמור על לקוחותיהם אצלם.

ישנם כמה אפשרויות לסגירת מרפסות למסעדות כאשר גם במקרה זה חומר הגלם המומלץ הוא האלומיניום. ישנה אפשרות לסגור את האזור הפתוח באופן ארעי על ידי יריעות בד ובאופציה זו לא תצטרכו אישורים מיוחדים מהרשות המקומית. אך סגירה ארעית לדעת הרוב היא פחות מכובדת ופחות יעילה מבחינת בידוד ביחס לסגירה קבועה שניתן לעצבה על פי דרישות הלקוח ובהתאם לעיצוב הקיים במסעדה.

 

סגירת מרפסות לחורף עושים רק ביוניקיט

סגירת מרפסת היא עבודה אשר הופכת את המרפסת לחלק בלתי נפרד מהבית ולכן חשוב לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר שרק ניתן.

חברת יוניקיט הינה חברת בעלת ניסיון אדיר בתחום של סגירת מרפסות החברה עובדת אך ורק ברמת התקנים הגבוהה ביותר ומעניקה ללקוחותיה עשר שנות אחריות על המוצר.

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

Summary
סגירת מרפסת
Article Name
סגירת מרפסת
Description
סגירת מרפסת מאפשרת לכם להנות מהמרפסת שלכם לאורך כל השנה
Author
Publisher Name
יוניקיט
Publisher Logo