סנטף

מחירון לוחות קירוי סנטף ודנפל

סנטף מחיר

אצלנו ניתן להשיג לוחות קירוי פוליקרבונט מכל הסוגים, לוחות דנפל, קומפקט, פוליגל, סוגי סנטפים ומוצרי קירוי נוספים. ניתן להזמין את כל סוגי הצבעים, ייתכנו דגמים הדורשים ייצור מיוחד ודורשים זמן המתנה ארוך יותר כמו , סולאר גריי, דגמים פריזמתיים שונים. מזמינים אתכם לחייג אלינו לקבלת ייעוץ להתאמה בשבילכם/ן

סנטף-BH

סנטף bh

סוג הסנטף הזה, נחשב כבעל העמידות הגבוהה ביותר מבין סוגי לוחות הסנטף. מסנן קרינת שמש בצורה הטובה ביותר וגם הכי פחות רועש בזמן טפטוף גשם.

מחיר: 89 שח למ”ר לפני מע”מ.

סנטף פריזמטי לבן מעל פרגולות אלומיניום
BH / פריזמטי
קומפקט פלרם
קומפקט

מערכת קומפקט מיועדת כפתרון קצה ברמה הגבוהה ביותר בעבור קירוי פרגולות וגגות. מראה אלגנטי ונקי, מונע נזילות, ללא חומרי איטום, עמיד בכיווץ או התרחבות ומינימום תחזוקה.

מחיר: 230 שח למ”ר לפני מע”מ.

קומפקט-על-פרגולה
קומפקט
דנפלון
דנפלון

העברת אור בצורה אלגנטית, לוחות דנפלון הם השילוב הטוב ביותר בין חוזק הלוח לבין שקיפות ומעבר אור דרכו. לוחות איכותיים מאוד בעלי יכולות עמידות גבוהות מאוד.

מחיר: 130 שח למ”ר לפני מע”מ.

דנפלון-על-פרגולה
דנפלון
סנטף-מלבני

סנטף רגיל

סנטף מלבני מלוחות פוליקרבונט, מעולה ליישומי חוץ לטווח קצר. מתאים לסגירת גג או לפרגולה. בעל נתונים בחות טובים מאשר לוחות BH.

מחיר: 43 שח למ”ר לפני מע”מ.

סנטף שחור אטום
מלבני רגיל
רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו

סנטף לפרגולה תמונות

סנטף bh מידות

 הזמנת לוח סנטף מתחילה ברוחב 105 ס”מ ובאורך בהתאם לצורך בקפיצות של 25 ס”מ.

סוגי סנטף

סנטפים מיועדים לאיטום ויצירת קירוי בגגות, פרגולות אלומיניום, חממות ומבני חקלאות קירוי היכלים ואצטדיונים, מסתור כביסה ומגוון של שימושים בשוק הבניה. לוחות סנטף עשויים מפוליקרבונט (Poly-carbonate) איכותי המתאפיין בכושר נשיאה רב והתאמה מלאה ליישומים מבניים שונים. ניתן להבחין בין 2 סוגי סנטף עיקריים הנמכרים: גלי ומלבני.

סנטף שקוף

מלבני לוח פוליקרבונט שקוף סנטף

סנטף שקוף מבוקש המתאים לקבלת היתרים לבניית פרגולה במרפסת או בגינה על פי חוק הפרגולות, אנו מספקים סנטף שקוף מכמה סוגים באיכות עולה מדגמי הסנטף מלבני/ גלי וכן מלוחות קומפקט 

סנטף שקוף מחיר

סנטף שקוף אפשר לקנות במחיר למטר החל מ 45 שח רק חומר הגלם ללא התקנה.

סנטף שקט

סנטף לוח פוליקרבונט גלי מניפת צבעים

מה ההבדל בין סנטף BH לסנטף מלבני רגיל?

 לוח BH מאופיין בעובי מוגבר וחוזק רב יותר המצוין לשימוש בגובה עם רוחות חזקות או במזגי אוויר קשים במיוחד, גשם, ברד, יובש מדברי – מצויד בצביעה מסננת קרינת UV למבנים הדורשים עמידות מוגברת.

סנטף צבעים

מסנן UV
עד 85% סינון אור

לוח סנטף מלבני

מניפת צבעים סנטף מלבני

לוח גלי מפוליקרבונט לאיטום גגות, גג פרגולה ועוד. בין יתרונותיו של הלוח הגלי נמצא את יכולת העמידה במזגי אוויר שונים לאורך זמן רב מאוד, התאמה להצללה ויכולות סינון קרינה לא בריאה מהשמש.

לוחות אלה זמינים במגוון של צבעים יפים ואסתטיים במיוחד המאפשרים שדרוג של עיצוב יחד עם יכולות איטום ותרומה אדירה למיטוב המבנה.

קירוי דמוי זכוכית

סנטף דמוי זכוכית

סנטף שקוף מבוקש המתאים לקבלת היתרים לבניית פרגולה במרפסת או בגינה על פי חוק הפרגולות, אנו מספקים סנטף שקוף מכמה סוגים באיכות עולה מדגמי הסנטף מלבני/ גלי וכן מלוחות קומפקט 

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו

לוח פוליקרבונט לקירוי

פתרון לאדריכלים ומתכננים, בעלי מקצוע ובונים עצמאיים. סנטף הוא לוח פוליקרבונט גלי מלבני, הפתרון הנפוץ ביותר לקירוי ביישומים מסחריים ופרטיים כאחד.

קירוי באמצעות סנטף הוא פתרון פופולרי היקף עולמי בשל עמידות, יכולת נשיאת עומסי רוח ומגוון הצבעים.

BH-סנטף

למה להשתמש בקירוי סנטף?

התקנת סנטף מביאה יתרונות רבים ליעילות המבנה ומייצרת חיסכון משמעותי והגנה מבנית, לסנטף קיימים יתרונות רבים אך אלה היתרונות המרכזיים של קירוי סנטף.

עמידות בתנאי מזג אוויר

הסנטף הוא לוח המיוצר בטכנולוגיה ייחודית עבור עמידות מיטבית בגשם או ברד.

קרינת UV

דגמי סנטפים היכולים לסנן קרינת שמש מזיקה יחד עם לאפשר חדירת אור

חוזק

פוליקרבונט הוא חומר חזק עד מאוד המסוגל לשאת עומסי משקל מפתיעים

האם סנטף חזק מספיק?

בכדי לענות על השאלה, האם סנטף חזק מספיק כדי להיות קירוי לגג של פרגולה? האם הוא חזק דיו כדי להיות בחוץ כל היום? ולהגן עליכם מגשם ושמש כל השנה ולא משנה מה מזג האוויר? אתגרנו את חברי צוות הסדנה שלנו לקפוץ, לדרוך ובעצם להתעלל בלוח סנטף פולי קרבונט גלי (מסוג סולאר גריי), זאת כדי לראות אם הם יצליחו להרוס אותו. לפניכם התוצאה:

סנטף bh מחיר

מחיר סנטף BH עשוי להשתנות בין הספקים, המחירים אצלנו תחרותיים וזולים ביחס לספקים אחרים אך עם זאת אנו שומרים על סטנדרט של איכות. חשוב להבין שהזמנת סנטף היא החלטה לגבי מוצר שילווה אתכם שנים ארוכות ולכן מומלת להתייעץ אתנו לפני הזמנת הסנטפים

סנטף מחיר למטר

מחיר סנטף למ”ר נע בין 45 ל-90 ש”ח. מחיר זה כולל את החומר בלבד, ואינו כולל את עלות ההתקנה. חומרי קירוי איכותיים בעלי מראה דמוי זכוכית יעלו 130 בין 250 שח למטר

פוליגל סנטף מחיר

סנטף “פוליגל” זה בעצם לוחות קירוי דנפל שמחירם מתחיל ב 130 שח למטר לחומר בלבד. סנטפי פוליגל עבים ועמידים מאוד ומתאימים ליישומי קירוי וחוץ רבים.

התקנת סנטף

התקנת סנטף יכולה להתבצע גם באופן עצמאי, עם זאת התקנת סנטף דורשת גם יכולת פיזית וגם נסיון כדי לבצע את העבודה בדרך שלא תביא נזילות או שתקבלו אחריות על נזילות ולכן אנו ממליצים לרכוש את הסנטף ביחד עם התקנה כדי להיות בטוחים בתוצאה הסופית. להתקנת סנטף יש להשתמש בברגים המתאימים או חלקי החיבור הדרושים, תלוי בדגם.

התקנת סנטף bh

התקנה של סנטפי BH היא כמעט זהה להתקנה של סנטף רגיל, הצורה הגלית שונה מהמלבנית ונסיון נותן לנו יטתרון בהנחת והתקנת הסנטפים מסוג זה.

סנטף לעבודות קירוי

פוליקרבונט הוא חומר מיוחד ומתאים לעבודות עשה זאת בעצמך ופרויקטים ביתיים או לקבלנים. העמידות הרבה הופכת את החומר לכמעט בלתי שביר וניתן לבצע גם התקנות של קירוי פרגולה למרפסת או איטום פתחים גם באופן עצמאי. הזמנת סנטף בהתאם למידות הדורשות לאיטום, תוך תשומת לב לאזורי החפיפה בין הלוחות, הדורש התייחסות במדידה של השטח. קבלנים המבצעים עבודות פרטיות מוזמנים לטלפן אלינו ולקבל הצעה מיוחדת בעבור הזמנת לוחות פוליקרבונט מלבני וגלי  מכל הסוגים. 

bh
מלבני

סנטף לפרגולה

לוחות סנטף הם ברב המקרים, מוצר ההצללה בו משתמשים בגג פרגולה. לקירוי והצללה. כושר הנשיאה העמידות והשקיפות, הלכו יד ביד עם הצורך בקירוי פרגולות בתנאי חוץ וחו הפרגולות היצר ביקוש לסנטף במצללות.

סנטף bh רעש

סנטף BH הוא הבחירה השקטה יותר מבין סוגי הסנטפים. עם זאת אין בידוד מוחלט לרעשים וכן נוצרים צלילים במהלך גשמים או ברד אך בצורה מופחתת משמעותית

סנטף שטוח

סנטפים שטוחים, שאינם בצורה גלית או מלבנית, זמינים בקירויים קומפקט וקירויי דנפל השונים. ניתן לרכוש קירוי סנטף שטוח שקוף ובצבעים מהזמינים.

לוח סנטף מלבני כחול שקוף
bh

סנטף מפרט טכני

מפרט טכני להורדה של סנטפי פלרם לייעוץ נוסף ושאלות חייגו אלינו: 073-7969733

סנטף מפרט טכני
רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו

מפגש קיר סנטף

נקודת הזלגה העיקרית של מים בפרגולות עם סנטפים היא מפגש קיר סנטף- המקום בו הסנטף מגיע כבר אל הקיר עצמו. לכן יש צורך באיטום והתקנה של פח עליון ליצירה הגנה מחדירת גשמיםץ עבודה מקצועית של צוותי המתקינים שלנו מבטיחה לכם התקנת סנטף מקצועית ואמינה.

גג סנטף

פתרון פופולרי לקירוי גגות שטוחים, פרגולות, חממות ומבנים נוספים. גג סנטף הוא פתרון קירוי קל משקל, עמיד, חסכוני וקל להתקנה. הוא מתאים במיוחד לגגות שטוחים, פרגולות וחממות. פנו אלינו לסיוע בלבחור את הסנטף המתאים בהתאם לצרכים ולתנאים שלכם, ולהתקין אותו בצורה מקצועית.

גגון סנטף

גגון סנטף עשוי מלוחות פוליקרבונט גליים, והוא פתרון הצללה פופולרי לחלונות, דלתות כניסה, חבלי כביסה, מרפסות ועוד.

סנטף חלק

סנטף חלק בעל משטח שטוח וחלק (מתאים לקירוי, חלונות ועוד), 

סנטף יהלום

מדובר בסנטף BH מכיוון ששטח פניו של הלוח מלא בנקודות בצורת יהלום הוא לעתים נקרא סנטף יהלום במקום סנטף BH אך מדובר באותו מוצר

סנטף לבן

את הסנטפים ניתן לבחור במגוון צבעים זמינים כמו גם את לוחות הקירוי האחרים. סנטף לבן וסנטף חלבי אלה הם דוגמאות לצבעים שחלק מהלקוחות מבקשים, הם אינם שקופים ולכן לעתים לא יתאימו.

מה אפשר לעשות עם סנטף ?

הסנטף מהווה חומר פלסטיק, אשר מגיע בצורה של לוח גלי. אותו מתקינים מעל גבי פרגולות אלומיניום , על מנת להצל ולהגן עליה מפאת הסבת נזקים. הפלסטיק שממנו עשוי הסנטף הינו פוליקרבונט, הווה אומר – סינרגיה של מספר חומרים פלסטיים בד בבדד. השאלה – למה משתמשים בסנטף?, מלבד פרגולות כאמור לעיל, משתמשים בו אף עבור חנייה פרטית, קירוי של שטח ציבורי או של אזור מסחרי, או קירוי של שטח רחב ידיים בחממה מסחרית וכיוצא בזה.

לקירוי מבני תעשייה ומסחר

השימוש המוביל והמרכזי ביותר שנעשה הינו למבני תעשייה ומסחר, קירוי של חניות, פרגולות, סככות, אצטדיונים וכיוצא בזה. וזאת בשל תכונות המיוחדות של החומר, אשר מספקות לו הרבה סגולות לעומת כל מיני חומרים שמשמשים למטרות זהות.

תכונות הסנטף

עשוי מחומר חזק מאוד (פוליקרבונט)  הנחשב וכמעט לא ניתן לשבירה.
מותאם להחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר של חום קור ורטיבות
דרגות שונות של מעבר אור המאפשרות בחירה בכמות חדירת האור ורמת סינון הקרינה.
לוח עמיד בעירה.

לוח קל משקל ופשוט להרכבה.

מבחר של גוונים לבחירה.

מתאים ליישום מוצלח בשלל מבנים וכפתרון קירוי במגוון אזורים. 

.
product image
Rating
1star1star1star1star1star
Rating
5 based on 5 votes
Brand
יוניקיט
Product
סנטף
Price
ILS 43
Availability
Available in Stock
השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן