סנטף

לוח פוליקרבונט גלי

פתרון לאדריכלים ומתכננים, בעלי מקצוע ובונים עצמאיים. סנטף הוא לוח פוליקרבונט גלי מלבני, הפתרון הנפוץ ביותר לקירוי ביישומים מסחריים ופרטיים כאחד.

סנטף זמין לרכישה מותאמת בזכות גמישות וחוזק המאפשרים עיבוד של הפאנל למען הפרויקט עצמו באופן מותאם ועל פי מפרט ודרישות לעומסים.

קירוי באמצעות סנטף הוא פתרון פופולרי היקף עולמי, זאת בשל עמידות, מגוון והיכולת להיות שקט בזמן גשם בדגמי האיכות.

למה להשתמש בקירוי סנטף?

התקנת סנטף מביאה יתרונות רבים ליעילות המבנה ומייצרת חיסכון משמעותי והגנה מבנית, לסנטף קיימים יתרונות רבים אך בראש ובראשונה, היתרונות המרכזיים של קירוי סנטף.

עמידות בתנאי מז אוויר

הסנטף נוא לוח המיוצר בטכנולוגיה ייחודית עבור עמידות מיטבית בגשם או ברד.

קרינת UV

דגמי סנטפים היכולים לסנן קרינת שמש מזיקה יחד עם לאפשר חדירת אור

חוזק

פוליקרבונט הוא חומר חזק עד מאוד המסוגל לשאת עומסי משקל

האם סנטף חזק מספיק?

בכדי לענות על השאלה, האם סנטף חזק מספיק כדי להיות קירוי לגג של פרגולה? האם הוא חזק דיו כדי להיות בחוץ כל היום? ולהגן עליכם מגשם ושמש כל השנה ולא משנה מה מזג האוויר? אתגרנו את חברי צוות הסדנה שלנו לקפוץ, לדרוך ובעצם להתעלל בלוח סנטף פולי קרבונט גלי (מסוג סולאר גריי), זאת כדי לראות אם הם יצליחו להרוס אותו. לפניכם התוצאה:

מניפת צבעים סנטף מלבני

סוגי סנטף

סנטפים מיועדים לאיטום ויצירת קירוי בגגות, פרגולות, חממות ומבני חקלאות קירוי היכלים ואצטדיונים, מסתור כביסה ומגוון של שימושים בשוק הבניה. לוחות סנטף עשויים מפוליקרבונט (Poly-carbonate) איכותי המתאפיין בכושר נשיאה רב והתאמה מלאה ליישומים מבניים שונים. ניתן להבחין בין 2 סוגי סנטף עיקריים הנמכרים: גלי ומלבני.

לוח פוליקרבונט גלי

BH / פריזמתי

מה ההבדל בין סנטף BH לסנטף מלבני רגיל? לוח BH מאופיין בעובי מוגבר וחוזק רב יותר המצוין לשימוש בגובה עם רוחות חזקות או במזגי אוויר קשים במיוחד, גשם, ברד, יובש מדברי – מצויד בצביעה מסננת קרינת UV למבנים הדורשים עמידות מוגברת.

לוח פוליקרבונט מלבני

לוח גלי מפוליקרבונט לאיטום גגות, גג פרגולה ועוד. בין יתרונותיו של הלוח הגלי נמצא את יכולת העמידה במזגי אוויר שונים לאורך זמן רב מאוד, התאמה להצללה ויכולות סינון קרינה לא בריאה מהשמש.

לוחות אלה זמינים במגוון של צבעים יפים ואסתטיים במיוחד המאפשרים שדרוג של עיצוב יחד עם יכולות איטום ותרומה אדירה למיטוב המבנה.

סנטף מחיר

אנו לא מספקים סנטף בלבד.

 לכל לקוח המזמין פרגולה, קיימת האפשרות להוסיף ולרכוש קירוי סנטף כחלק ממערכת ההצללה.

הזמנת לוח סנטף מתחילה ברוחב 1.30 ובאורך בהתאם לצורך. ניתן להזמין את כל סוגי הצבעים, ייתכנו דגמים הדורשים ייצור מיוחד ודורשים זמן המתנה ארוך יותר כמו , סולאר גריי, דגמים פריזמתיים שונים. מזמינים אתכם לחייג אלינו לקבלת ייעוץ להתאמה בשבילכם/ן:

073-7969733

לוח מלבני

40
 • מחיר ללוח סנטף פוליקרבונט מלבני, מחיר לפני מע"מ

לוח גלי BH

100
 • מחיר לוח פוליקרבונט גלי / סנטף bh, מחיר התחלתי לפני מע"מ
השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

סנטף לעבודות קירוי

פוליקרבונט הוא חומר מיוחד ומתאים לעבודות עשה זאת בעצמך ופרויקטים ביתיים או לקבלנים. העמידות הרבה הופכת את החומר לכמעט בלתי שביר וניתן לבצע גם התקנות של קירוי פרגולה או איטום פתחים גם באופן עצמאי. הזמנת סנטף בהתאם למידות הדורשות לאיטום, תוך תשומת לב לאזורי החפיפה בין הלוחות, הדורש התייחסות במדידה של השטח. קבלנים המבצעים עבודות פרטיות מוזמנים לטלפן אלינו ולקבל הצעה מיוחדת בעבור הזמנת לוחות פוליקרבונט מלבני וגלי  מכל הסוגים. 

סנטף מפרט טכני

מפרט טכני להורדה של סנטפי פלרם לייעוץ נוסף ושאלות חייגו אלינו: 073-7969733

מה אפשר לעשות עם סנטף ?

הסנטף מהווה חומר פלסטיק, אשר מגיע בצורה של לוח גלי. אותו מתקינים מעל גבי פרגולות אלומיניום , על מנת להצל ולהגן עליה מפאת הסבת נזקים. הפלסטיק שממנו עשוי הסנטף הינו פוליקרבונט, הווה אומר – סינרגיה של מספר חומרים פלסטיים בד בבדד. השאלה – למה משתמשים בסנטף?, מלבד פרגולות כאמור לעיל, משתמשים בו אף עבור חנייה פרטית, קירוי של שטח ציבורי או של אזור מסחרי, או קירוי של שטח רחב ידיים בחממה מסחרית וכיוצא בזה.

פרגולה עם סנטף מלבני שקוף
מה הם יתרונות הסנטף ?
 • סנטף משופע בטכנולוגיה ייחודית עבור עמידות מיטבית בפאת גשם או ברד.
 • הסנטף נותן בידכם לתפוס כמה ציפורים ביד אחת – אף מגן על הפרגולה לטווח הארוך והן מוודא שהינה אין תהיה חשוכה , גם לשבת מתחת לפרגולה אך אף אין להישרף מקרני השמש, אף ליהנות מהאוויר הקר והן אין להירטב ממטרים.
 • הסטנטף בעל טכנולוגיה ייחודית לעמידות משופרת בפני ברד.
 • לסטנטף יש עמידות רבה בפאת עומסי רוח ומשקל.
 • הסנטף מגדיל את אורך החיים של הפרגולה שבניתם בחצר או בגינה שלכם – אמנם עסקינן אודות הוצאה כספית ניכרת ובכלל לא מבוטלת, אך בראייה של הרבה שנים קדימה, הוצאה זו כדאית ביותר. הממוצע של תוחלת חיי הפרגולה הינו כעשור, עד אשר העץ מחל להרקיב מרטיבות או להתייבש מהשמש החזקה. סנטף מהווה הגנה מרבית על הפרגולה מפאת גשם או ברד ומפאת קרני השמש וכפועל יוצא הינו מאריך את חייה פי שניים ולעתים גם למעלה מזאת, הווה אומר – לשניים או לשלושים עשורים.
 • הסנטף מהווה הגנה של אחוז מתחת למאה אחוז מפאת קרינה אולטרה סגולה.
 • הסנטף עמיד בפני ברד – בשיעור של כחמישים אחוז יותר לעומת לוח גלי סטנדרטי.
 • ניתן למצוא כיום סנטפים במנעד רב של צבעים סולריים ייחודיים.
 •  
פרגולה עם סנטף שקוף
היתרונות של לוח פוליקרבונט
 • פוליקרבונט נוח בתהליך של ההתקנה.
 • פוליקרבונט בעל עמידות גבוהה – ניתן לומר עליו כי הוא כמעט בלתי שביר.
 • אפשר לקבל תעודת אחריות על פוליקרבונט מקיפה.
 • בתוך פוליקרבונט קיימת העברת אור גבוהה – עד שיעור של תשעים אחוז.
 • פוליקרבונט עמיד בכל תנאי האקלים.
 • פוליקרבונט עומד בתקני אש בין לאומיים.
 • פוליקרבונט עמיד בטווח טמפרטורות נרחב.
 • בפוליקרבונט קיימת חסימה מלאה של קרינת יו וי אשר מסבה נזק.

סנטף לקירוי גגות ופרגולות

לשאלה כיצד סנטף פוליקרבונט משמש כגגון פלסטיק לגשם? יש מענה פשוט, בשל כך כי הוא בעל המון תכונות חיוביות, כמו למשל – עמידות בפני מהלומות, עמידות בפני מזג אוויר, בפרט כאשר יורד גשם או ברד והוא שומר על תכונותיו למשך כמה עשורים.
סנטף לחצר –
במידה וקיימת באמתחתכם פרגולה בחצר, הנכם ללא ספק מודעים לעובדה עד כמה השימוש בה הוא נוח ונעים למשך כל עונות השנה, ועד כמה משמעותי להשקיע בה ולהגן עליה על מנת שהינה תהווה פינה נעימה ומטופחת ליצירת שלווה למשך עת ארוכה. אחד מן המרכיבים המשמעותיים של הפרגולה בא לידי ביטוי בהצבת כיסוי לגשם ולשמש, ששומר אף על הנראות של הפרגולה באופן איכותי, גם על השלד שלה חזק, וכן על המראה שלה חדש אף לאחר המון זמן של שימוש. הכיסוי הכי פופולרי במציאות העכשווית הינו סנטף לחצר – לוחות פוליקרבונט גליים שיוצרים ניקוז נוח וכיסוי איכותי שעמיד אף בפאת קרני השמש ואף הינו אטום לגמרי מפאת רטיבות.

פרגולה אלומיניום אפורה עם סנטף להגנה מהגשם
לקירוי מבני תעשייה ומסחר

השימוש המוביל והמרכזי ביותר שנעשה הינו למבני תעשייה ומסחר, קירוי של חניות, פרגולות, סככות, אצטדיונים וכיוצא בזה. וזאת בשל תכונות המיוחדות של החומר, אשר מספקות לו הרבה סגולות לעומת כל מיני חומרים שמשמשים למטרות זהות.

תכונות הסנטף

עשוי מחומר חזק מאוד (פוליקרבונט)  הנחשב וכמעט לא ניתן לשבירה.
מותאם להחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר של חום קור ורטיבות
דרגות שונות של מעבר אור המאפשרות בחירה בכמות חדירת האור ורמת סינון הקרינה.
לוח עמיד בעירה.

לוח קל משקל ופשוט להרכבה.
לוחות זמינים ברוחב מטר ו 26 ס"מ ובאורכים לפי הזמנה.

מבחר של גוונים לבחירה.

מתאים ליישום מוצלח בשלל מבנים וכפתרון קירוי במגוון אזורים. 

 

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
                          לדירוג לחצו על הכוכב הימני ביותר. תודה   
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 3 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
יוניקיט
פתרונות בניה מתקדמים
סנטף
420
NIS 32
במלאי
Available in Stock
Call Now Button
השאירו פרטים