פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת במחיר מיוחד!

אנו מייצרים ומספקים פרגולות אלומיניום לפרויקטים פרטיים ומוסדיים כאחד. יש לנו ניסיון רב מאוד וצוות מתקינים מקצועי משלנו. תוכלו למצוא מגוון עצום של פתרונות קירוי, הצללה ואלומיניום:

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

האם לפי החוק אפשר להתקין פרגולה במרפסת?

חוק הפרגולות הוא כינוי לרפורמה שבוצעה בתחום המצללות. מצללה היא השם העברי לפרגולה (עוד על כך כאן: איך אומרים פרגולה בעברית? ), מצללות או פרגולות, שמידותיהן אינן עוברות גודל של כחמישים מטר רבוע או 25% משטח המרפסת. על כך במרבית המקרים אין צורך להשיג אישור פרגולה למרפסת

תמונות של פרגולות במרפסות

איך נראית פרגולה למרפסת?

פרגולה למרפסת יכולה להיראות ולהיות מותקנת בצורות שונות. ניתן לבצע התקנת פרגולה במרפסת במספר אופני: תלייה, קיבוע עם עמודים, שילוב של סוגי ההתקנה.

חשוב: שאלו על הניסיון של המתקין ומי יהיה המתקין שיגיע אליכם.

בנוסף, פרגולה יכולה להיות מותקנת במרפסת או בחצר בהתאמה לתנאי השטח ולצורת המרפסת עצמה. את סוג ההתקנה בוחרים בכדי שתתבצע התקנה בטיחותית.

פרגולה תלויה למרפסת

פרגולה תלויה מותקנת באמצעות עמודי עיגון חזקים המעוגנים בחיבור חזק אל הקיר. במקרים בהם זה אפשרי, התקנה זו חוסכת את הצורך בעמודים ומאפשרת למראה של פרגולה מרחפת.

פרגולה קבועה למרפסת

פרגולה המותקנת על גבי עמודי תמיכה היא פרגולה קבועה. לרב מדובר בפרגולות העשויות מאלומיניום עם קורות אלומיניום. כמובן שקיימות גם פרגולות עץ או ברזל אך אלה נחשבות פחות משתלמות ולעיתים כבדות מדי בעבור מרפסות.

פרגולה למרפסת מחיר

מה שקובע את מחיר הפרגולה הוא החומר, הגודל ,העיצוב שתבחרו וקושי ומורכבות ההתקנה, ולבסוף, עלות ההובלה או מנוף הרמה אל המרפסת אשר לעיתים יש בו צורך ולא ניתן להביא את חומרי הגלם בלעדיו בשל תנאי הבניין או הבית. פרגולות מלבניות פשוטות יתחילו את דרגת המחירים הראשונה, ככל שמוסיפים עיצובים שונים לעמודים, למסגרת או לרפפרות (סרגלי האלומיניום), כך המחיר יחל לעלות. בנוסף, רבים הבתים בהם תספיק  פרגולה קטנה למרפסת, כך ניתן לבחור גם בפרגולה חשמלית, מתכווננת או נאספת שהופכות את כל ההצללה שלכם למעוצבת ונוחה בהרבה!

מהם טווחי המחירים של פרגולות למרפסת?

טווחי המחירים של פרגולות אלומיניום איכותיות. המחירים המוצגים הם בעבור מטר רבוע.

 • מחיר פרגולה מאלומיניום למרפסת

  מחיר התחלתי בלבד ללא מע"מ

  700
 • מחיר פרגולה חשמלית למרפסת

  מחיר התחלתי ללא מע"מ

  1500
 • מחיר פרגולה חשמלית נאספת

  מחיר התחלתי ללא מע"מ

  1500
 • קירוי סנטף

  מחיר התחלתי ללא מע"מ

  145

פרגולה אלומיניום למרפסת

פרגולה אלומיניום היא גולת הכותרת של עולם פתרונות ההצללה כמו גם האלומיניום ככלל בעולם פתרונות הבניה . האלומיניום משמש ליישומים של תעשייה, בנייה למגורים ובניה פרטית, מעצבים ואדריכלים רבים בוחרים בשימוש באלומיניום כחלק מעיצוב תעשייתי ומודרני. פרגולה מאלומיניום ניתנת לצביעה במגוון רחב מאוד של צבעים, בנוסף, ניתן לייצר ולהזמין פרגולות מאלומיניום דמוי עץ ובכך להשיג את היתרונות הרבים שיש באלומיניום יחד עם המראה הכפרי והטבעי שיש בפרגולות מעץ. פרגולה מאלומיניום במרפסת עמידה בהרבה לחלודה ממתכות וברזל, דורשת הרבה פחות תחזוקה מפרגולות עץ המבקשות צביעה וחידוש שלבסוף נרקבות בכל אופן.

כמו בחצר גם במרפסת, פרגולה

פרגולה לחצר ופרגולה המותקנת במרפסת נתונות לאותם אלמנטים ונועדו לשרת את אותה המטרה. להגן מפני גשם, לסוכך מפני שמש. כשאנחנו ניגשים לתכנן פרגולה, אנו אוספים את המידות ואת תנאי השטח הקיימים במרפסת או החצר עצמם ולא מסתמכים על הגדרות סטנדרט. יש לשים לב למיקום הדירה בעת שניגשים להתקנה במרפסות. בדירות גבוהות מאוד יש רוחות עזות שלא מאפשרות התקנה של אלמנטים מסוימים כמו סנטף וכדומה. 

פרגולה נאספת למרפסת

פרגולה נאפסת היא פרגולה עם גג שמשלב בין אלומיניום לבין ירעת בד מיוחדת. הבד משולב בסיבי זכוכית ומתאים לשימוש חיצוני, אינו נהרס במים ומחזיק מעמד. נפתח בקלות עם מנגנון חשמלי המופעל בשלט. העיצוב של פרגולות אלומיניום חשמלות נאספות עם גג בד, הוא עיצוב יוקרתי ומרשים. בין הפרגולות היפות. ניתן לשלב תאורה או מאוורר תקרה ובכך להעצים את החוויה והעיצוב. 

אנו מספקים פרגולות נאספות העומדות בתווי תקן אירופאים ועומדות ברמת איכות גבוהה מאוד.

אפשר לסגור מרפסת

אפשרות לסגירת מרפסת בחלונות ושלדת אלומיניום. תוכלו להתקין חלונות מעוצבים מאלומיניום איכותי בשילוב עם גג מתאים לפי בחירתכם. 

אנו מספקים פרגולות נאספות העומדות בתווי תקן אירופאים ועומדות ברמת איכות גבוהה מאוד.

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
מה בתמונה?

בתמונה תוכלו לראות פרגולה אלומיניום חשמלית המותקנת במרפסת. פרגולה בעלת גוף מאסיביף קורות ועמודי נירוסטה, סרגלי כנף מעוצבים. כל אלו נחשבים למפרט טכני איכותי ברמה הגבוהה ביותר של הפרגולות. את מפר זה ניתן לשדרג ולשנות, לבחור בגג נאסף או מתקפל מבד או בד ואלומיניום. פרגולות חשמליות מתכווננות בשלט רחוק ומוגנות מחדירת גשם, ניתנות לפתיחה וסגירה על פי דרישה ובקלות רבה. המראה שלהם הרבה יותר אלגנטי ומאסיבי ונותן הרגשה של יציבות איתנה.

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
Call Now Button