פרגולות תמונות

בדף זה תוכלו להתרשם מדגמי פרגולות אלומיניום הקיימים ולהתאים לעצמכם את הפרגולה המתאימה לכם ביותר

פרגולה מאלומיניום להתקנה

U5
פרגולה עם מסגרת מעוצבת אלומיניום

פרגולה זו היא דגם הדגל של חברת unikit דאגנו לאפיין את דגם זה בעיצוב מודרני וחדשני המתאפיין בקווים נקיים ונוכחות אשר הופכת את הפרגולה לפנינת עיצוב מרהיבה ובולטת. הצללת הפרגולה מתבצעת בעזרת פרופילים מסוג – U5 אשר מקנה לפרגולה מראה אלגנטי והייטקי

פרגולת-דגם-UNI-150

את הפרגולה מדגם uni-150 פיתחנו ועיצבנו במטרה לרכז מגוון פתרונות הנחוצים לנו בפרגולה. הפרגולה מוצללת על ידי פרופילים הבנויים בצורה אלכסונית Z6 המקנים תחושה נעימה ואוורירית אך עדיין מספקת הגנה מאסיבית מפני קרני השמש הטופחות.

UNI-150

UNI-110

פרגולה מאלומיניום uni-110

את הפרגולה מדגם uni-110 פיתחנו מתוך מחשבה על הפתרון האידאלי, את שלד הפרגולה אנו מרכיבים על ידי פרופילים מלבניים חזקים במיוחד כאשר המטרה שהם יעמדו בתנאי המזג אוויר הקשים ביותר. את כירוי הפרגולה אנו מבצעים בעזרת פוליקרבונט שטוח המגן גם מקרני השמש החזקות ביותר וכמובן גם מגשם שוטף

פרגולות אלומיניום ורפורמת חוק הפרגולות היום זה קל!

רוצים להקים פרגולות אלומיניום בחצר, במרפסת או על הגג שלכם? חושבים שתזדקקו להיתר בניה?

ודאי תשמחו לדעת שבעקבות רפורמת הפרגולות שיצאה לדרך בקיץ 2014, מותר כיום לבנות פרגולה ללא כל היתר בניה.

מאז שהרפורמה יצאה לדרך, בעלי בתים רבים שנמנעו עד כה מהקמת פרגולות בכלל ופרגולות אלומיניום בפרט יכולים כיום להקים פרגולה בבית ללא התעסקות מתישה עם אישורים , היתרים וקנסות.

פרגולה לגינה או פרגולות אלומיניום במרפסת, מה אומר החוק?

אז מה בעצם אומרת רפורמת הפרגולות של 2014? במסגרת הרפורמה תוקנו תקנות חדשות אשר מאפשרות לכל אדם לבנות מבנים קלים שונים אשר אינם מהווים הפרעה לציבור.

כך למעשה פטרו אותנו מבקשת היתרים עבור מבנים שונים שבאמת לא הייתה שום סיבה הגיונית לדרוש היתר בניה עבורם. לא רק פרגולות נכללות ברשימת המבנים הקלים האלו, אלא גם מחסומי בניה, שערים, מסתורי כביסה, דודי שמש ועוד. אם אתם מחפשים בסעיפי התקנות את המילה פרגולה – לא תמצאו אותה שם, מכיוון שפרגולה היא מילה בלועזית, ואילו המילה העברית שנבחרה עבור פרגולות היא מצללה ביחיד, ומצללות ברבים.

פרגולה מאלומיניום

האם ניתן לבנות כל פרגולה, כולל פרגולה מאלומיניום, ללא היתר?

במסגרת התקנות החדשות אכן כן!

פרגולות אלומיניום אינן שונות בעיני החוק מפרגולות עץ ולכן גם אותן ניתן לבנות ללא היתר. עם זאת, ישנן כמה מגבלות שחשוב לתת עליהן את הדעת : ראשית, יש את עניין המרווחים בין ההצללות בפרגולה :

התקנות קובעות שהמרווחים בין החלקים האטומים במשטח ההצללה של הפרגולה יהוו לא פחות מ 40% משטח הצל של הפרגולה. בנוסף, המרווחים צריכים להיות מחולקים באופן שווה. שנית, יש את עניין הגודל של הפרגולה:

שטח של פרגולה, כולל פרגולת אלומיניום, שאינו מצריך היתר בניה, אסור שיעלה על רבע משטח הקרקע או הגג, או לא יותר מ- 50 מ”ר, לפי השטח הגדול מבין השניים. מכיוון שרוב הפרגולות שאנשים מקימים בבתים פרטיים או דירות אינן עולות על שטח של 50 מ”ר, הרוב המכריע של פרגולות אלומיניום או עץ שאנשים מבקשים לבנות באופן פרטי, נכנס בתוך הגדרות התקנות החדשות ולכן אינו דורש היתר בניה.

פרגולה uni-150

חוק הפרגולות הזדמנות מצוינת להקמת פרגולות מאלומיניום

מעוניינים לנצל את ההזדמנות המצוינת שמאפשרת רפורמת הפרגולות, על מנת להקים פרגולת אלומיניום קלה, איכותית ועמידה בגינה שלכם, במרפסת או בגג? היום אתם יכולים לעשות זאת ולחסוך את עלות בעלי המקצוע שיקימו את הפרגולה, עלות שתופסת חלק ניכר מעלות הפרגולה כולה.

חברתנו מציעה מבחר של קיטים מוכנים לבניה עצמית של פרגולות אלומיניום במבחר של גדלים ועיצובים.

נשמח לייעץ לכם ולסייע לכם לבחור את הקיט המתאים ביותר לצרכים שלכם. בין אם תרצו פרגולת אלומיניום גדולה ומעוצבת לחצר, פרגולה קטנה למרפסת או פרגולה שתצליל את גג ביתכם, את כל אלו תוכלו למצוא בתוך מבחר הקיטים שלנו לבניה עצמית של פרגולות אלומיניום.

פרגולות מאלומיניום זו בחירה חכמה ומשתלמת כלכלית

הבחירה בפרגולת אלומיניום היא בחירה חכמה וכלכלית. אלומיניום הוא חומר גלם מעולה לבניה של מבנים חיצוניים, מכיוון שהוא עמיד מאד לנזקי מזג האוויר ודורש תחזוקה מעטה בלבד.

בשונה מפרגולות עץ אשר דורשות תחזוקה שנתית של צביעה ולעתים שימון, פרגולת אלומיניום אינה דורשת כל תחזוקה שוטפת. קיימות פרגולות מפרופילי אלומיניום ייעודיים לבניה באזור החוף, אשר אינם ניזוקים מקורוזיה. בעוד פרגולות עץ מתיישנות, יופיין מתעמעם והן נחלשות עם השנים ולבסוף יש להחליפן, פרגולות אלומיניום הן עמידות לאורך שנים ואינן מתבלות. הן נשארות יפות ומרשימות גם כאשר על פרגולות העץ בנות אותו הגיל רואים את שיני הזמן ואת הבלאי הבלתי נמנע.

פרגולות אלומיניום ביחס לפרגולות עץ יש תחליף

פרגולות אלומיניום מגיעות במגוון של צבעים עיצובים וטקסטורות ואם אתם אוהבים את המראה הטבעי

של העץ בוודאי תשמחו לדעת כי קיימים פרופילי אלומיניום בהם מוטבעת טקסטורה באלומיניום דמוי עץ, וכאשר צובעים אותם בגוונים טבעיים, המראה הסופי הוא מראה כפרי טבעי דמוי עץ.

כך אתם משלבים את הטוב שבשני העולמות – איכות, עמידות ואורך שנים של אלומיניום, לצד מראה חמים וטבעי של עבודות עץ.

השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן