fbpx
תפריט

פרגולה מאלומיניום במראה דמוי עץ

פרגולות הן חלק בלתי נפרד מתרבות הפנאי והאירוח של הישראלים. אנחנו אוהבים לשבת בחוץ וליהנות מאויר צח ואור שמש נעים – מתחת לצל הנעים של הפרגולה. פרגולות דמוי עץ הן הדור הבא של הפרגולות, עשויות פסי אלומיניום דמוי עץ : הן חזקות, עמידות, דורשות תחזוקה מועטה מאד, והן יפות ומרשימות יותר מכל פרגולה אחרת. ולמי שאוהב את מראה העץ החם יש פתרון.

פרגולות-אלומיניום-דמוי-עץ

פרופילי אלומיניום איכותיים

כל היתרונות שיש בפרגולות עשויות אלומיניום. פחות תחזוקה ויותר חוזק.

מראה כפרי

מראה של עץ, מרקם של עץ, כולם יהיו בטוחים שזה עץ, רק שזה פרגולה אלומיניום דמוי עץ

צביעה מיוחדת

שיטה מיוחדת לצביעת שלבי הפרגולות והקורות, גימור ברמה גבוהה ועמידות לשנים.

פרגולות-אלומיניום-דמוי-עץ
פרגולה-דמוי-עץ
פרגולה-אלומיניום-דמוי-עץ
פרגולות מאלומיניום דמוי עץ
פרגולה מאלומיניום דמוי עץ
פרגולה מאלומיניום דמוי עץ

יצירת קשר/ השארת פרטים

0737-969-733

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

פרגולה אלומיניום דמוי עץ - מראה של עץ עם כל היתרונות של האלומיניום

השילוב בין האקלים שטוף השמש של ארץ ישראל ובין החיבה הרבה שיש לנו הישראלים לשהייה בחוץ, הפכו את הפרגולות לסימן היכר של כמעט כל חצר וכל מרפסת בישראל.

פרגולות מייצרות אזורים מוצלים ונוחים לשהייה, בילוי ואירוח מחוץ לבית, אשר מאפשרים לנו ליהנות מאויר צח ומאור השמש לאורך כל השנה. עד השנים האחרונות, רובן המכריע של הפרגולות בישראל היו פרגולות מעץ, אך בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה משמעותית בהתקנת פרגולות אלומיניום מעוצבות. עדיין יש המעוניינים בעץ המקנה מראה חמים לכן כיום יש את האפשרות להתקין פרגולות אלומיניום במראה דמוי עץ המשרות אווירה זהה לזו של הפרגולה מהעץ. המעבר מפרגולות עץ לפרגולות אלומיניום נובע ממספר גורמים אשר הופכים את פרגולות האלומיניום לפרגולות פופולריות ומבוקשות:

 • חוזק רב
 • עמידות גבוהה
 • תחזוקה מועטה
 • יחס עלות-תועלת מצוין
 • אפשרויות עיצוב מגוונות
 • ניתן לשלב בהן מנגנון הפעלה חשמלי
 • ניתן לשלב בהן תאורה באופן מובנה
דגם
UNI-180
420 ש"ח למ"ר ללא מע"מ
 •  
דגם
UNI-150
420 ש"ח למ"ר ללא מע"מ
 •  
דגם
UNI-110
460 ש"ח למ"ר ללא מע"מ
 •  

פרגולות אלומיניום עמידות יותר

כל מי שיש לו או הייתה לו פרגולה מעץ בחצר או במרפסת יודע שפרגולת עץ היא יפה מאד, ודורשת השקעה רבה מאד. כדי שפרגולת עץ תישאר יפה ומרשימה לאורך זמן צריך לתחזק אותה באופן שוטף. היא דורשת שימון ליטוש וצביעה אחרת היא מאבדת מיופייה, דוהה ונראית מרוטה ומוזנחת. פרגולות דמוי עץ, לעומת זאת, אינן משנות את חזותן עם השנים. הן אינו דוהות, אינן נשחקות ואינן מתיישנות. הן דורשות מינימום של תחזוקה, והניקיון שלהן קל מאד ועדיין קיבלתם עיצוב זהה. מכיוון שעץ הוא חומר אורגני חי ונושם, הוא מושפע מאד מהאקלים הסובב אותי ומפגעי מזג האוויר. הוא מתבלה, הוא מתקלף, הוא עלול להירקב ולהישבר.

פרגולות אלומיניום בנויות מחומר גלם חזק מאד, עמיד מאד, שאינו נשחק נסדק או מחליד. הוא עמיד בפני גשם ורוחות ואינו מתבלה. אלו הופכים אותו לחומר גלם אידיאלי למוצרים אשר מיועדים לחלקים החיצוניים של הבית.

פרגולה דמוי עץ יוניקיט
פרגולות דמוי עץ

פרגולה מאלומיניום שנראית כמו פרגולה מעץ

בין כל הפרגולות אשר קיימות לרכישה והתקנה ברחבי הארץ יש את האפשרות לבחור גם בפרגולה אשר מגיעה עם כל היתרונות והאפשרות לבחירה של קורות אלומיניום שנראות בדיוק כמו עץ אמיתי. פרגולות מן הסוג הזה נקראות גם פרגולה מאלומיניום דמוי עץ, ועבורן ישנה דרישה מאוד גדולה אצל אנשים שמחפשים ליצור לעצמם חלל של מרפסת שבו גם יש את ההגנה מפני גשם ושמש, בשל כל היתרונות שבה וגם, את האפשרות לשמור על עיצוב בעל סגנון חמים בחצר או סגירת מרפסת ומזמין כפי שרק צבעי העץ יכולים לעשות באופן כל כך מוצלח.

פרגולות אלומיניום חסכוניות יותר

אמנם מחירן של פרגולות אלומיניום במראה עץ גבוה יותר משל פרגולות עץ, אולם יש לקחת בחשבון שני היבטים חשובים : הראשון הוא עמידותן לאורך שנים של פרגולות אלומיניום.

ההשקעה הראשונית בפרגולת אלומיניום היא אמנם גבוהה יותר מההשקעה הראשונית בפרגולת עץ, אבל פרגולות אלומיניום יישארו עמכם וישרתו אתכם נאמנה שנים רבות אחרי שפרגולות העץ יתבלו ויוחלפו בדגם אחר. ההיבט השני הוא התחזוקה : פרגולות אלומיניום דורשות תחזוקה מועטה בלבד, בשונה מהתחזוקה השוטפת הנדרשת כדי לשמר את פרגולת העץ במצב טוב. כך שאתם חוסכים את עלויות החומרים והעבודה של אנשי המקצוע, וזהו חסכון של סכום כסף לא מבוטל מדי שנה.  כך שבשורה התחתונה, למרות שהמחיר הראשוני של פרגולות אלומיניום גבוה יותר משל פרגולות עץ, בחישוב ארוך טווח פרגולות אלומיניום הן חסכוניות יותר.

דגמים ומחירים למ"ר

דגם
UNI-180
420 ש"ח למ"ר ללא מע"מ
 •  
דגם
UNI-150
420 ש"ח למ"ר ללא מע"מ
 •  
דגם
UNI-110
460 ש"ח למ"ר ללא מע"מ
 •  
פרגולות אלומיניום – עולם שלם של עיצובים

פרגולות אלומיניום מאפשרות לכם לבחור מתוך מגוון גדול מאד של עיצובים. תוכלו לעצב את הפרגולה שלכם בסגנון מודרני עם קוים חלקים וצבעים בהירים ובוהקים, תוכלו לשלב קונסטרוקציית אלומיניום עם חלונות זכוכית או שלבי עץ, תוכלו לשלב בה תאורה מובנית, פרזולי אלומיניום, טקסטיל ותוכלו לבנות פרגולות אלומיניום. תוכלו גם לעשות שימוש באלומיניום דמוי עץ. זהו אלומיניום שעבר תהליך עיבוד של צביעה וחריטה אשר מקנים לו מרקם דמוי עץ. פרגולות אלומיניום מעוצבות אלו משתלבות היטב בכל חצר, גינה או מרפסת ומעניקות לו מראה מרשים ויוקרתי, ואפשרויות העיצוב הן כמעט בלתי מוגבלות.

תחזוקת פרגולות אלומיניום דמוי עץ

כפי שציינו מוקדם יותר, תחזוקת פרגולות מאלומיניום היא מועטה מאד, במיוחד בהשוואה לפרגולות מעץ אמיתי יחד עם כל היתרונות שיש באלומיניום. אלומיניום איכותי שטופל כיאות עובר עיבוד אשר כולל צביעה ושריפה בתנור בטמפרטורה גבוהה ויציבה לאורך זמן. תהליך זה מקנה לו את צבעו הסופי ואת עמידותו בפני קורוזיה (חלודה). בפרגולות בעלות מנוע חשמלי או תאורת LED יעלה צורך מעת לעת להחליף את הנורות או חלק מהרכיבים, אך לא מדובר בטיפולים קבועים ושוטפים כמו בפרגולות עץ. התחזוקה השוטפת היחידה הנדרשת עבור פרגולות אלומיניום היא ניקוי שלהם מאבק על ידי מטלית לחה. זה הכל. לקראת עונת הגשמים חשוב לנקות את המרזבים של הפרגולה מעלים שהצטברו בהם, כדי למנוע הצטברות של מי גשם על גג הפרגולה.

פרופילי אלומיניום עשה זאת בעצמך

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

יוניקיט היא מומחית בייצור שיווק בניית פרגולות והתקנה של מוצרי אלומיניום איכותיים. בין המוצרים של UNIKIT תוכלו למצוא ערכות להרכבה עצמית: פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית, גדרות להרכבה עצמית (אלומיניום מחיר ?) וכמובן שניתן להשתמש בהתקנה מקצועית ובטיחותית בכדי להשלים הזמנת פרגולה.

יתרון העמידות והתחזוקה שכמעט ואינה קיימת עבור פרגולה שעשויה מאלומיניום מביאה אל ההעדפה המאוד ברורה של החומר הזה, ואל היצירה של ציפוי שמדמה את העץ האמיתי במידה שמביאה אל האווירה הנעימה והחמימה גם אם הפרגולה כלל אינה עשויה מעצים.

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

Call Now Button