fbpx

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולות הן חלק בלתי נפרד מתרבות הפנאי והאירוח של הישראלים. אנחנו אוהבים לשבת בחוץ וליהנות מאויר צח ואור שמש נעים – מתחת לצל הנעים של הפרגולה. פרגולות דמוי עץ הן הדור הבא של הפרגולות, עשויות פסי אלומיניום דמוי עץ : הן חזקות, עמידות, דורשות תחזוקה מועטה מאד, הן יפות ומרשימות יותר מכל פרגולה אחרת. ולמי שאוהב את מראה העץ החם יש פתרון.

פרגולות-אלומיניום-דמוי-עץ

פרופילי אלומיניום איכותיים

כל היתרונות שיש בפרגולות עשויות אלומיניום. פחות תחזוקה ויותר חוזק.

מראה כפרי

מראה של עץ, מרקם של עץ, כולם יהיו בטוחים שזה עץ, רק שזה פרגולה אלומיניום דמוי עץ

צביעה מיוחדת

שיטה מיוחדת לצביעת שלבי הפרגולות והקורות, גימור ברמה גבוהה ועמידות לשנים.

מראה של עץ עם כל היתרונות של האלומיניום

השילוב בין האקלים שטוף השמש של ארץ ישראל ובין החיבה הרבה שיש לנו הישראלים לשהייה בחוץ,

הפכו את הפרגולות לסימן היכר של כמעט כל חצר וכל מרפסת בישראל.

פרגולות מייצרות אזורים מוצלים ונוחים לשהייה, בילוי ואירוח מחוץ לבית, אשר מאפשרים לנו ליהנות

מאויר צח ומאור השמש לאורך כל השנה. עד השנים האחרונות, רובן המכריע של הפרגולות בישראל היו פרגולות מעץ,

אך בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה משמעותית בהתקנת פרגולות אלומיניום מעוצבות.

עדיין יש המעוניינים בעץ המקנה מראה חמים לכן כיום יש את האפשרות להתקין פרגולות אלומיניום

במראה דמוי עץ המשרות אווירה זהה לזו של הפרגולה מהעץ. המעבר מפרגולות עץ לפרגולות אלומיניום

 נובע ממספר גורמים אשר הופכים את פרגולות האלומיניום לפרגולות פופולריות ומבוקשות:

 • חוזק רב
 • עמידות גבוהה
 • תחזוקה מועטה
 • יחס עלות-תועלת מצוין
 • אפשרויות עיצוב מגוונות
 • ניתן לשלב בהן מנגנון הפעלה חשמלי
 • ניתן לשלב בהן תאורה באופן מובנה

דגמים ומחירים

דגם
UNI-180 החל מ-
ש"ח 420 למ"ר ללא מע"מ
 •  
דגם
UNI-150 החל מ-
ש"ח 420 למ"ר ללא מע"מ
 •  
דגם
UNI-110 החל מ-
ש"ח 460 למ"ר ללא מע"מ
 •  
דגם
דמוי עץ החל מ-
ש"ח 690 למ"ר ללא מע"מ
 •  

יצירת קשר/ השארת פרטים

0737-969-733

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

פרגולות אלומיניום במקום עץ?

אלומיניום יכול לשמש תחליף אלטרנטיבי לעץ. ניתן למצוא פרגולות, גדרות וחיפויים, כשכל אלה יכולים להגיע במראה של עץ אמיתי. אז איך יצרני אלומיניום יוצרים מראה עץ אותנטי על  פרופילי האלומיניום?

על ידי 2 תהליכים המשמשים ליצירת מראה דמוי עץ.

ציפוי באקום –  את פרופילי האלומיניום, מכסים בתשליל מיוחד, המכיל את מרכיבי מרקם העץ והטקסטורות הדרושות, אותו תשליל נארז בואקום על פרופיל האלומיניום.

צביעה בתנור – לאחר ציפוי בואקום, מוכנסים הפרופילים לתנור תעשייתי מיוחד, מטרתו היא לאפות את חומרי הצביעה המיוחדים הנמצאים בואקום, דרך אפייה בתנור מתקבל צבע חזק, עמיד עם מראה דמוי עץ אותנטי.

לאחר תהליכים אלה נוצר תחליף לעץ שמעניק את כל היתרונות של אלומיניום.

שילוב של פרגולה מאלומיניום בפרויקט שלך

אפקט העץ מעניק לפרגולות אלומיניום מראה אלגנטי וטבעי. תוכלו לעצב פרויקטים עם מראה יפה וטבעי יחד עם היתרונות של האלומיניום. אודות גימור דמוי העץ

גימורי העץ שלנו מאופיינים בצביעה טבעית וטקסטורות דמוי עץ. שכבת הגנה מקרינת UV משולבת בצבע  מראה דמוי עץ טבעי למען שמירה על איכות מתמשכת של הקורות, גם כאשר הפרגולה ממוקמת בתנאי מזג אויר קשים. אנו מייצרים את פרגולות האלומיניום דמוי העץ על מנת שיחזיקו למשך שנים ארוכות.

פרגולה מאלומיניום דמוי עץ

התקנת פרגולה דמוי עץ

את פרגולות האלומיניום דמו עץ שלנו,  קל להרכיב ולהתקין בעזרת כלים סטנדרטיים, הם מספקות את המראה האלגנטי והתחושה של עץ בשבריר מהמשקל וללא צורך בתחזוקה. מאפיינים אלה הופכים את המוצרים במראה דמוי עץ שלנו למושלמות עבור מערכות חיפוי, קירוי, גדרות אלומיניום. עיינו בתמונות והתרשמו בעצמכם מהמראה האותנטי של פרגולות אלומיניום דמוי עץ.

צבעי אלומיניום דמוי עץ לבחירה:

פרגולה מאלומיניום מספקת את ההשפעות הנעימות והרכות של עץ טבעי עם העמידות המוכחת של אלומיניום. הפרגולות והגדרות שלנו נועדו להיראות כמו עץ כמו ארז או אלון. תהליך הייצור המיוחד שלנו מוסיף מרקם עץ טבעי הגורם להצללה להרגיש ולהיראות כמו עץ אמיתי.

פרגולות אלומיניום עמידות יותר

כל מי שיש לו או הייתה לו פרגולה מעץ בחצר או במרפסת יודע שפרגולת עץ היא יפה מאד, ודורשת השקעה רבה מאד. כדי שפרגולת עץ תישאר יפה ומרשימה לאורך זמן צריך לתחזק אותה באופן שוטף. היא דורשת שימון ליטוש וצביעה אחרת היא מאבדת מיופייה, דוהה ונראית מרוטה ומוזנחת. פרגולות דמוי עץ, לעומת זאת, אינן משנות את חזותן עם השנים. הן אינו דוהות, אינן נשחקות ואינן מתיישנות. הן דורשות מינימום של תחזוקה, והניקיון שלהן קל מאד ועדיין קיבלתם עיצוב זהה. מכיוון שעץ הוא חומר אורגני חי ונושם, הוא מושפע מאד מהאקלים הסובב אותי ומפגעי מזג האוויר. הוא מתבלה, הוא מתקלף, הוא עלול להירקב ולהישבר.

פרגולות אלומיניום בנויות מחומר גלם חזק מאד, עמיד מאד, שאינו נשחק נסדק או מחליד. הוא עמיד בפני גשם ורוחות ואינו מתבלה. אלו הופכים אותו לחומר גלם אידיאלי למוצרים אשר מיועדים לחלקים החיצוניים של הבית.

פרגולה דמוי עץ יוניקיט
פרגולות דמוי עץ

פרגולות אלומיניום דמוי עץ להרכבה עצמית

פרגולות מאלומיניום מוכנות להתקנה ומבטלות את הצורך בתשלום למתקין חיצוני. אין מורכבויות בהרכבה שצריך לדאוג לגביהם ולכן החלטתנו לשווק ערכות של פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית, אתם יכולים להזמין גם ערכת פרגולה דמוי עץ לבחירתכם. בכל שלב ניתן להתחרט ולהחליט שאתם מעדיפים התקנה מקצועית שלנו.

קל להתקנה

בעזרת המבנה החלול והגמישות בחיתוך וייצור קורות אלומיניום, החלקים שמקבלים כחלק מערכת עשה זאת בעצמך, מחליקים זה לזה בצורה חלקה ומקלים על ההתקנה. בנוסף, האלומיניום מגיע חתוך, מדוד ומוכן, בשל עמידותו הוא ישמור על צורה גם בעת ההובלה.

פרגולה מאלומיניום שנראית כמו פרגולה מעץ

בין כל הפרגולות אשר קיימות לרכישה והתקנה ברחבי הארץ יש את האפשרות לבחור גם בפרגולה אשר מגיעה עם כל היתרונות והאפשרות לבחירה של קורות אלומיניום שנראות בדיוק כמו עץ אמיתי. פרגולות מן הסוג הזה נקראות גם פרגולה מאלומיניום דמוי עץ, ועבורן ישנה דרישה מאוד גדולה אצל אנשים שמחפשים ליצור לעצמם חלל של מרפסת שבו גם יש את ההגנה מפני גשם ושמש, בשל כל היתרונות שבה וגם, את האפשרות לשמור על עיצוב בעל סגנון חמים בחצר או סגירת מרפסת ומזמין כפי שרק צבעי העץ יכולים לעשות באופן כל כך מוצלח.

פרגולות אלומיניום חסכוניות יותר

אמנם מחירן של פרגולות אלומיניום במראה עץ גבוה יותר משל פרגולות עץ, אולם יש לקחת בחשבון שני היבטים חשובים : הראשון הוא עמידותן לאורך שנים של פרגולות אלומיניום.

ההשקעה הראשונית בפרגולת אלומיניום היא אמנם גבוהה יותר מההשקעה הראשונית בפרגולת עץ, אבל פרגולות אלומיניום יישארו עמכם וישרתו אתכם נאמנה שנים רבות אחרי שפרגולות העץ יתבלו ויוחלפו בדגם אחר. ההיבט השני הוא התחזוקה : פרגולות אלומיניום דורשות תחזוקה מועטה בלבד, בשונה מהתחזוקה השוטפת הנדרשת כדי לשמר את פרגולת העץ במצב טוב. כך שאתם חוסכים את עלויות החומרים והעבודה של אנשי המקצוע, וזהו חסכון של סכום כסף לא מבוטל מדי שנה.  כך שבשורה התחתונה, למרות שהמחיר הראשוני של פרגולות אלומיניום גבוה יותר משל פרגולות עץ, בחישוב ארוך טווח פרגולות אלומיניום הן חסכוניות יותר.

דגמים ומחירים למ"ר

דגם
UNI-180 החל מ-
ש"ח 420 למ"ר ללא מע"מ
 •  
דגם
UNI-150 החל מ-
ש"ח 420 למ"ר ללא מע"מ
 •  
דגם
UNI-110 החל מ-
ש"ח 460 למ"ר ללא מע"מ
 •  
דגם
דמוי עץ החל מ-
ש"ח 690 למ"ר ללא מע"מ
 •  
פרגולות אלומיניום – עולם שלם של עיצובים

פרגולות אלומיניום מאפשרות לכם לבחור מתוך מגוון גדול מאד של עיצובים. תוכלו לעצב את הפרגולה שלכם בסגנון מודרני עם קוים חלקים וצבעים בהירים ובוהקים, תוכלו לשלב קונסטרוקציית אלומיניום עם חלונות זכוכית או שלבי עץ, תוכלו לשלב בה תאורה מובנית, פרזולי אלומיניום, טקסטיל ותוכלו לבנות פרגולות אלומיניום. תוכלו גם לעשות שימוש באלומיניום דמוי עץ. זהו אלומיניום שעבר תהליך עיבוד של צביעה וחריטה אשר מקנים לו מרקם דמוי עץ. פרגולות אלומיניום מעוצבות אלו משתלבות היטב בכל חצר, גינה או מרפסת ומעניקות לו מראה מרשים ויוקרתי, ואפשרויות העיצוב הן כמעט בלתי מוגבלות.

תחזוקת פרגולות אלומיניום דמוי עץ

כפי שציינו מוקדם יותר, תחזוקת פרגולות מאלומיניום היא מועטה מאד, במיוחד בהשוואה לפרגולות מעץ אמיתי יחד עם כל היתרונות שיש באלומיניום. אלומיניום איכותי שטופל כיאות עובר עיבוד אשר כולל צביעה ושריפה בתנור בטמפרטורה גבוהה ויציבה לאורך זמן. תהליך זה מקנה לו את צבעו הסופי ואת עמידותו בפני קורוזיה (חלודה). בפרגולות בעלות מנוע חשמלי או תאורת LED יעלה צורך מעת לעת להחליף את הנורות או חלק מהרכיבים, אך לא מדובר בטיפולים קבועים ושוטפים כמו בפרגולות עץ. התחזוקה השוטפת היחידה הנדרשת עבור פרגולות אלומיניום היא ניקוי שלהם מאבק על ידי מטלית לחה. זה הכל. לקראת עונת הגשמים חשוב לנקות את המרזבים של הפרגולה מעלים שהצטברו בהם, כדי למנוע הצטברות של מי גשם על גג הפרגולה.

פרופילי אלומיניום עשה זאת בעצמך

פרגולות מאלומיניום דמוי עץ

יוניקיט היא מומחית בייצור שיווק בניית פרגולות והתקנה של מוצרי אלומיניום איכותיים. בין המוצרים של UNIKIT תוכלו למצוא ערכות להרכבה עצמית: פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית, גדרות להרכבה עצמית (אלומיניום מחיר ?) וכמובן שניתן להשתמש בהתקנה מקצועית ובטיחותית בכדי להשלים הזמנת פרגולה.

יתרון העמידות והתחזוקה שכמעט ואינה קיימת עבור פרגולה שעשויה מאלומיניום מביאה אל ההעדפה המאוד ברורה של החומר הזה, ואל היצירה של ציפוי שמדמה את העץ האמיתי במידה שמביאה אל האווירה הנעימה והחמימה גם אם הפרגולה כלל אינה עשויה מעצים.

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒ ⭒⭒⭒⭒לדירוג ליחצו על הכוכב הימני ביותר.תודה! ⭐
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 3 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
UniKit
פרגולות אלומיניום ✅ גדרות אלומיניום ✅ חיפוי קירות ✅ אקוסטיקה ✅
פרגולות אלומיניום דמוי עץ
420
NIS 690
במלאי
Available in Stock
Call Now Button