פרגולות אלומיניום

מחירים, דגמים, עיצובים

הלקוחות שלנו מרוצים יותר!

תהליך הייעוץ ברכישת פרגולה אלומיניום

האמת היא, שלא חסרים יצרני פרגולות.
אך מאות לקוחות בשנה מעידים כי תהליך התכנון המשותף עם אנשי השטח שלנו, היה מועיל והביא לתוצאה מדויקת יותר.
העבודה מול הצוות הקשוב שלנו, היחס האישי והמענה המהיר, גרמו לכל חווית הזמנת הפרגולה להיות נעימה ונוחה.
נסו אותנו ותיהנו בעצמכם!

הצטרפו לאחרים כמוכם.
והתחילו ליהנות בצל!
בין לקוחותינו

סוגי פרגולות

פרגולה קבועה על עמודים מאלומיניום

פרגולות קבועות​

פרגולות קבועות מכונות בשמן מכיוון שהן מקובעות בקורות תומכות  המקובעות באופן קבוע לאדמה. פרגולה קבועה היכולה להיות מותקנת בכל תנאי שטח המאפשר, מבחינת מיקום, את שיטת ההתקנה. הקיבוע מספק עמידות איתנה ויציבות גבוהה.

צפו בתמונות של פרגולות אלומיניום קבועות:

פרגולות אלומיניום , פרגולה

פרגולה תלויה

מרחפת / צפה

פרגולה תלויה זהו סוג של הצללה אשר נתלה על קיר הבית או המבנה ללא עמודים תומכים המתחברים אל הקרקע, שיטת תלייה זאת מאפשרת התקנה גם באזורים בהם לא אפשרי קיבוע בקורות תמיכה, דוגמת למרפסת שמש ועוד, כמו כן, אלו שלא רוצים עמודים כהחלטה עיצובית ואסתטית, או מסיבות טכניות. מתאפשר כיום להרכיב ולהתקין קירוי קבוע אשר נשען ישירות על הקיר ומתחבר ישירות ללא קורות.

צפו בתמונות של פרגולות אלומיניום תלויות:

קירוי פרגולה דמוי עץ

פרגולות אלומיניום דמוי עץ​

אנשים רבים מחפשים פתרון הצללה במראה טבעי של עץ, לפני שהאלומיניום הפך להיות מבוקש משום שיש לו יתרונות רבים לתנאי חוץ ממושכים. פרגולות העשויות מעץ הדורש תחזוקה מתמדת ואורך חייו לא מחזיק זמן רב. מאז יצרני פרגולות החלו להמציא פתרונות הצללה מחומרים שונים, אך אף חומר לא הוכיח עצמו כיעיל ומשתלם כמו האלומיניום. 

מערכות הצללה מאלומיניום משרתות לאורך תקופות ארוכות ובמינימום תחזוקה. 

האלמנט ששבר את השוק, הוא פרגולות אלומיניום דמוי עץ. אפשרויות הצביעה של פרופיל אלומיניום כמו עץ, העניק אפשרויות עיצוב רבות. זאת בזכות שיטת הצביעה המיוחדת של פרגולה אלומיניום דמוי עץ, שלא רק נראית כמו עץ, אלא גם מרגישה כך, כמו בכפר.

צפו בתמונות של פרגולות אלומיניום דמוי עץ:

פרגולה חשמלית​

פרגולה מעוצבת מאלומיניום איכותי

כל סוגי הפרגולות החשמליות

פרגולה חשמלית (ביו קלימטית) בהתאמה מלאה לתנאי מזג האוויר משתנים.

הפרגולה החשמלית מציעה נוחות, צריכת אנרגיה מינימלית, עיצוב יוקרתי ומפרט ברמה הגבוהה ביותר.  הסוד טמון בגג העשוי פרופילים מתכווננים או גג הנפתח או נסגר עם שלט רחוק. סוגי הפרגולות החשמליות מתחלקים לפרגולות מתכווננות ופרגולות מתקפלות המכונות גם פרגולות נאספות או נפתחות. יוניקיט הנדסה מקפידה על יבוא איכותי העומד בתווי התקן הגבוהים באירופה. אנו יבואנים רשמיים של פרגולות  אקסלקו, אלפא, סנסטרה ועוד מותגים עולמיים.

פרגולה חשמלית מתכווננת מחיר

פרגולה חשמלית מתכווננת

הדבר המתכוונן בפרגולה מתכווננת הוא שלבי הגג המאפשרים הזזה במספר זוויות להשגת זרימת אוויר וכניסת אור, תוך כדי שהגג עדיין חוסם את חדירת השמש בכל שלב של היום. לחילופין, כשהשלבים (רפפות) סגורים הם מספקים הגנה מפני הגשם.

אקלים מושלם תחת הפרגולה החשמלית. ניתנת להתאמה, זמינה גם בדגמי פרגולת אלומיניום תלויה ומאפשרת לכם, לחוות רגעים מיוחדים בחוץ בכל יום.

פרגולות מתכווננות מאלומיניום יכולות להיות מותקנות בשדות רבים וכך ליצור הצללה חשמלית מעל לשטחים רחבים וציבוריים

צפו בתמונות של פרגולה אלומיניום חשמליות מתכווננת:

צפו בסרטון: פרגולה מתכווננת

רפפות מתכווננות
Bio-climatic

גג בד
נפתח/נסגר

סגירות צד
מסכי זיפ

פרופילים מעוצבים
בעובי גדול

תאורת לד
Built-In

סגירות זכוכית
לבתים ועסקים

חשמלית נאספת / פרגולה מתקפלת

פרגולות אלומיניום מבצע

מערכות ההצללה החשמליות שלנו מיוצרות עם עובי קורה מסיבי, מפרט והרכבה מושכלים ואמינים. מהפרגולות הטובות ביותר שיש בשוק. מנגנוני ההנעה והקיפול של הפרגולות מתאימים לשימוש חיצוני ללא חשש מהרס מים.

פרגולות אלומיניום נאספות, הן פתרון הצללה עם פרופילים ומסגרות גג מאלומיניום המשולב בד מיוחד שמתקפל או גג רפפות נאסף. הגג מאפשר לכם להרגיש ללא גג כשבא לכם/ן ולהיות מכוסים בצל וקירוי בכל פעם שתרצו.

מצב נאסף המושך את כל הגג אחורה או קדימה עד פתיחה מלאה.

זמין במגוון צבעים רחב.

הבדים מיועדים לשימוש חוץ, בשלושה שכבות ובשילוב סיבי זכוכית וקרבון היוצרים בד מאוד חזק ועמיד השומר על הצבע. 

צפו בתמונות של הצללה חשמלית נאספת:

רוצים לדעת למה הפרגולות שלנו הכי מעוצבות ומשתלמות?
חייגו עכשיו לייעוץ חינם והצעות מחיר.
תהליך הזמנה פשוט וקל!

שאלות נפוצות

השאלות שלקוחות שואלים אותנו הכי הרבה

פרגולות אלומיניום מחיר: החל מ 490 שח להתקנה עצמית לפני מעמ.

אנו מספקים פרגולות אלומיניום, בתמונות בהן נראות פרגולות עץ, מדובר בפרגולות מאלומיניום דמוי עץ.

עד 36 ימי עסקים

עד יציאה של 3.70 ללא חיזוק השלד, מפתח בגודל מעבר לכך ידרוש ביצוע חיזוקים.

החתך משתנה לפי היכולת ההנדסית של הפרגולה ותלוי בתקציב ההשקעה המתוכנן

כן אך במקרים מסוימים ייתכן ויידרשו התאמות לצורך חיזוק מפרט הנשיאה

מכרמיאל ועד באר שבע, פרגולות קיטים להרכבה עצמית ניתן לשלוח לכל האזורים.

ניתן להזמין פרגולות או גדרות ושערים כולל התקנה מקצועית שלנו המבוצעת על ידי צוותי ההתקנה הקבועים והמקצועיים שלנו. הבחירה בין התקנה עצמית להתקנה שלנו תלויה בכם.

ניתן להזמין כל סוג פרגולה בה אתם מעוניינים, עם זאת, סוג הפרגולה תלוי בתנאי השטח ומה שניתן להתאים בשטח המיועד והיכולת ההנדסית של הפרגולה.

ניתן להזמין מודד מטעמנו בעלות של 250 שח , כאשר אנו מקזזים את עלות המדידה ממחיר הפרגולה / גדר במידה והזמנתם את הפרגולה או הגדר אצלנו .

כל הגוונים לצביעת פרגולות גדרות ושערי אלומיניום זמינים, בעת ההזמנה, ייתכנו גוונים מסוימים הדורשים הזמנה מיוחדת אשר לוקחת זמן יצור ארוך יותר. התעדכנו עמנו בעת ההזמנה.

לבחור צבע

מניפת הצבעים RAL מציגה את כל מגוון הצבעים הקיימים לצביעת פרופילים מאלומיניום. תוכלו לבחור בצבעים בזמינות מידית או מפלטת הצבעים הרחבה בהזמנה מיוחדת. ניתן לשלב בין הצבעים.

מניפת RAL בזמינות מיידית

RAL 9010
RAL 1013
RAL 9006
RAL 9007

מניפת RAL המלאה כולל צבעים בהזמנה מיוחדת

לשאלות על צבעים והזמנות:

פתרונות נוספים ומוצרים משלימים

סנטף

מה זה סנטף ?

הסנטף הוא לוח פלסטיק פוליקרבונט יצוק חזק ועמיד ביותר. מיועד לקירוי בשימוש בשלל אפליקציות. גגונים, מבנים ציבוריים, פרגולות ועוד.. יתרונותיו המרכזיים של סנטף הם: עמידות גבוהה – כמעט בלתי שביר, עמיד בכל תנאי מזג אויר, עמיד בטווח טמפרטורות רחב, חסימה מלאה של קרינת UV, קליל, עומד בתקן אש ובטיחות,  מגיע עם אחריות ,קל להתקנה. אלמנט סנטף יכול להגיע במספר דגמים, העיקריים והמומלצים לשימוש בפרגולות הם: סנטף "רגיל" שמחירו מתחיל ב 32 ש"ח למ"ר, סנטף BH פריזמטי המתחיל ב96 ש"ח למ"ר, סנטף רפפות להעברת אור טבעי דרך פתרון ההצללה ועוד סוגים לשימוש בפתחי תאורה, חממות ועוד שימושים. 

סנטף לוח פוליקרבונט גלי

סנטף BH

זהו לוח סנטף פרימיום למי שמבקש סנטף פריזמטי המיועד להחזיק שנים ארוכות. בשל העובי  ודומאת פני השטח המחקה עיצוב של כוורת, לוח סנטף BH עמיד ביותר בפני פגעי מזג אוויר, על גבי גג פרגולה מאלומיניום, נוצר מוצר עמיד ואיתן. פיזור האור בסנטף מהסוג הזה הוא גבוהה ביותר וכמעט ואין חסימת אור ובנוסף, ניתן להשיגו בצבעי מיוחדים בעלי תכונות סולריות ייחודיות.

סנטף לפרגולה מחיר לפי דגם

השוואה בין דגמי סנטף לקירוי. מחירים לפני מע"מ והתקנה.

רוצים לדעת עד כמה חזק קירוי הסנטף לפרגולה?

סנטף רגיל

החל מ-
40 למ"ר
  • עמידות גבוהה
  • העברת אור עד 90 אחוז
  • חסימה מלאה של קרינת UV
  • אחריות

סנטף פריזמטי BH

החל מ-
100 למ"ר
  • עמידות משופרת
  • עמידות מוגברת לעומס
  • 100 אחוז פיזור אור
  • צבעים סולריים יחודיים
  • אחריות

פרגולה עם מאוורר

אצלנו תוכלו להזמין פרגולות אלומיניום מכל הסוגים הכוללות כל תוספת מבוקשת.  מאוורר תקרה חיצוני, המותקן ישירות כולל מנגנון החיווט בצורה אסתטית. בנוסף, ניתן להוסיף תאורת לד או מערכות שמע מותאמות לשימוש חיצוני. כמובן שניתן לבצע התקנה של חשמלית מלאה הניתנת לכיוון עם שלט בקלי קלות.

אנחנו מתגאים בניסיון רב של שנות עבודה רבות בתחום האלומיניום. ייצור בהתאם לתנאי שטח ובהתאמה אישית מלאה. בכל גודל שתרצו, בכל צבע ובמראה דמוי עץ, חשמלית או פרגולות בד ועוד. אל תהססו לפנות אלינו לייעוץ.

****

פרגולה לבנה מאלומיניום המקובעת על גבי 2 קורות מלבניות ומעוגנות אל האדמה. בצד קיצון אחד הקיבוע הוא עם קורה תומכת, בעוד בצד השני מקובעת הישר אל הקיר התומך דרך מסגרת האלומיניום. נוצר קירוי והצללה מעל דלת הכניסה, דלת היציאה אל הגינה. כוללת קירוי סנטף שקוף. 

רכישת הצללה ומטבח חוץתחת קורת גג אחת. אנחנו מציעים לכל לקוח הרוכש מטבח חיצוני להתקין גם קירוי מעל להגנה ושמירה על מטבח החוץ ומאפשרת להשתמש בו בכל עונות השנה. אצלנו ביוניקיט תוכלו לרכוש במקום אחד את כל פתרונות האירוח לחצר, גינה או המרפסת שלכם. אנו מציעים מטבחי חוץ מאובזרים ומקצועיים כולל גריל במגוון רחב של עיצובים מרהיבים,  לחסוך כאב ראש וחיפושים מיותרים וגם, להוזיל את העלות ברכישה מרוכזת תחת קרת גג אחת. 

לצפייה במטבחי החוץ: מטבח חוץ

סגירת מרפסות היא אחד הפתרונות הפופולריים לניצול שטח המרפסת, לאחר רפורמה בחוק הנקראת גם חוק הפרגולות, סגירת חורף למרפסת הפכה נגישה יותר לבעלי בתים המחפשים קירוי למרפסת לחורף, ניצול יותר שטח בדירה והגדלת הסלון, איטום חוץ מפני נזקי מזג אויר, עיצוב חוץ ואפילו סגירה בקירות זכוכית וחלונות אלומיניום. אנו ביוניקיט הנדסה מספקים פתרון שלם מלא לסגירות עם פרגולות כולל סגירת קירות המרפסת בחלונות למי שחפץ בכך.

unikit פרגולות אלומיניום לוגו
יוניקיט!
תתקינו לי את הפרגולה

האם פרגולה חשמלית נגד מים?

יוניקיט מספקת פרגולה חשמלית מאלומיניום המעוצבת ברמה גבוהה ובעיצוב מודרני.

פרופיל אלומיניום חזק עם רפפות אלומיניום להצללה, מציעות את העמידות הטובה ביותר במזג אוויר קיצוני וגשום. נקודות החוזק של האלומיניום הופכות את פתרונות ההצללה החשמליים למושלמים להגנה מפני השמש והגשם.

את שלבי הפרגולה ניתן לכוון בעזרת שלט והמנגנון החשמלי מופעל על יד מתח נמוך של 24 V, הפרגולות החשמליות שלנו בטיחותיות גם נגד התחשמלות.
מנגנון החשמל חבוי במערכת ובלתי נראה לעין.

במקרים בהם לא מתקבל אישור עירייה / מועצה להתקנת מצללה, מערכות ההצללה החשמליות עשויות להיות פתרון הולם, מאחר ואין צורך בסנטף, בחלק מהמקרים יתקבל אישור. לקריאה נוספת על חוק הפרגולות והסעיפים הכלולים בו עברו לדף שלנו חוק הפרגולות

פרגולה אלומיניום מחיר עם התקנה

אנו מחזיקים בצוות מתקינים קבוע משלנו, כל מתקין מורשה של יוניקיט מונחה להקפיד על איכות מקצועיות ושירות. בנוסף, אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי חוץ משלימים, כמו: מטבח חוץ, מאוורר חוץ וגדרות. בנוסף לקטלוג צבעים עשיר ואפשרות להתאמה אישית, עם מבחר של פרופילים מאלומיניום, קורות מאסיביות, קירוי נגד גשם ושמש ופתרונות משלימים לגינה, חצר ומרפסת.

פרגולות-אלומיניום-בעיצוב-יוצא-דופן
*

מה זה פרגולה אלומיניום?

ומדוע הן פופולריות?

פרגולה אלומיניום היא מוצר הצללה מבוקש המורכב מפרופיל אלומיניום שכמעט אינו דורש תחזוקה ומטרתו היא ליצור צל או קירוי מפני גשם ושמש, לאורך כל השנה. אצלנו תמצאו פתרונות הצללה ומערכות חשמליות, מתכווננות, נאספות, מתקפלות, תלויות, דמוי עץ ועוד. מחיר משתלם בעבור מקסימום איכות בכל רכיבי הפרגולות.

מתלבטים לגבי אישורים?

כאשר אנו מתכננים להקים מערכת הצללה, גדר לגינה או גדר לבית, לעסק או לכל מקום מתבקש, יש לקחת כמה גורמים בחשבון כדי לחשב את עלויות המוצר. הנתונים המשמעותיים המשפיעים על העלויות הם: הכנסו לפה, לייעוץ נוסף ובירור על פרגולות מחירים הרלונטים בעבורכם, צרו קשר.

יש גם התקנה עצמית
מחיר הכולל 5 שנות אחריות
490 ש"ח
מחיר לקיט להרכבה עצמית, מחיר למ"ר, לא כולל מע"מ.

לא רוצים להתקין בעצמכם? לא חייבים! שווה להשקיע עוד קצת כדי לקבל התקנה מקצועית משלנו ושקט נפשי כולל אחריות ושירות.
פשוט דברו אתנו:

התקנות לדוגמא
פרויקט #1
פתרונות הצללה חיפוי וגידור

עבודה מתואמת עם מוסדות חינוך, ליצירה של פרגולה ענקית בבית המלאכה שלנו, להתקנה בחצר הקמפוס הראשית. בנוסף, גדר אלומיניום מעוצבת ויפה המקיפה את חצר המוסד בגובה מעל סטנדרט. על עמודי התמיכה של אחד המבנים ביצענו עבודת חיפוי באלומיניום מגן. פרויקט מעניין עם פתרונות חכמים.

פתרונות הצללה וגידור למוסד חינוך
פתרונות חוץ מתקדמים מאלומיניום
פרויקט #2
מגוון של פתרונות מתקדמים

פרויקט ייחודי בו שילבנו את כל הפתרונות שיש לנו להציע בשיא העיצוב וגימור קפדני כמו שאנו יודעים לעשות. פרויקט המשלב דמוי עץ, תאורת לד , מאווררי תקרה מעוצבים, גדר אלומיניום מסביב לחצר עשויה מרפפות אלומיניום אלכסוניות למראה מיוחד של הגדר. הפרגולה נמצאת מעל גולת הכותרת של הפרויקט, מטבח חוץ איכותי שאנו סיפקנו והתקנו. משמשת קירוי מגן למטבח.

פרויקט #3
סגירת מרפסת עם פרגולה

 מדובר על פתרון הצללה עם מבנה אלומיניום חזק ועמיד כשבגג מותקן מנגנון חשמלי המניע את הפתיחה בעת הצורך. בתמונה יש פרגולת בד חשמלית שהותקנה במסעדה לצורך סגירת חורף. בגג משולבת תאורת LED דקורטיבית. את הפתיחה מבצעים בקלות עם שלט וכן הסגירה של הגג. 

סגירת מרפסת עם פרגולה ואלומיניום
unikit פרגולות אלומיניום לוגו
דברו איתנו
פרגולות בהרכבה עצמית?
התקנת פרגולה באופן עצמאי?
כל הפרגולות וכל הגדרות (למעט דגמים מיוחדים הדורשים התקנה מקצועים אותה בעלי מקצוע המיומנים שלנו מספקים), זמינות לרכישה בקיט להתקנה עצמית אם אתם מעוניינים להתקין בעצמכם או בעצמכן. סרטון זה מדגים את אופן ההרכבה הפשוט של פרגולות מאלומיניום על ידי חיבור פרופילים לפי הסרטון ניתן להתקין בקלות יחסית - צורת ושיטת ההתקנה עלולה להשתנות לפי תנאי השטח וסוג המוצר.
פרגולה אלומיניום בזול ?
פרגולות מאלומיניום בהתקנה עצמית הן בי האפשרויות הזולות ביותר בבחינת מחיר פרגולות, החסכון במחיר דמי ההתקנה ותשלום בעבור בעל מקצוע חוסך כסף רב. מעניק סיפוק והנאה, חשוב מכל, מגדיל את הערך המוסף לחוץ.
פרגולה למרפסת ?
פרגולת אלומיניום למרפסת היא פתרון ההצללה הפופולרי ביותר בקרב בעלי בתים פרטיים ודיירי בניינים משותפים. פרגולה תלויה מאלומיניום יכולה להשתלב בכל מרפסת בעזרת התקנה הנעשית ללא קורות תמיכה.
פרגולות אלומיניום בצפון, דרום, מרכז וכל הארץ
אנו שמחים לספק שירותי בניה מתקדמים ושרותי התקנת פרגולות על ידי בעלי מקצוע בכל אזורי הארץ. הזמנת קיט פרגולה להרכבה עצמית אפשרית בכל אזורי הצפון, דרום ומרכז הארץ.
פרגולות מעץ מול פרגולות מאלומיניום-החוזק
ככלל בסיס אלומיניום הוא כבד פי 3, אך גם חזק פי 3 מעץ. לפרגולות עץ עלות גבוהה למרות שהעלות הסופית של כל פרויקט ההתקנה מסתכמת בגודל הפרויקט ותוספות, פרגולות אלומיניום באופן כללי הרבה יותר זולות מפרגולות מעץ. עץ אינו מאוזן קורת כמו פרופיל אלומיניום בעל אותן התכונות. .העץ מושפע מכיוון הצמיחה גורם שלא משפיע על אלומיניום.
פרגולה חשמלית תלויה למרפסת
פרגולה חשמלית למרפסת יכולה להיות תלויה עם אלמנטים מיוחדים לעיגון המסגרת אל הקיר אשר לא נתמכים ע י עמודים. במידה ושטח המרפסת מספיק רחב כדי להיתמך על ידי עמודים ניתן לבצע התקנה זו. היתרון הגדול של הצללה חשמלית למרפסת, היא שהיא הופכת את המרפסת שלך לשמישה בכל עונות השנה, עם הפעלה וכינון השלבים בגג בקלות לזווית הרצויה.
בקיצור,
פרגולה מאלומיניום זה שקט לשנים רבות
אין ספק שכדאי להשקיע באיכות החומרים וכמובן בחברה המייצרת ומרכיבה את הפרגולה. כמו בכל תחום אחר כך ואף במיוחד בתחום הפרגולות מערכת הצללה זולה תחזיק מעמד מעט מאוד זמן, בעיקר בשל העובדה שהמוצר בדרך כלל ממוקם בחוץ וחשוף לפגעי מזג האוויר. חברת יוניקיט מאמינה במוצר טוב איכותי ויעיל לאורך השנים התוצאה הסופית חשובה לנו מאוד  ואנו מקפידים לעבוד על פי התקנים המחמירים ביותר ולהחזיק צוות מקצועי ומיומן אשר מסוגל לתת מענה לדרישות הלקוח בכל עת.
unikit פרגולות אלומיניום לוגו
דברו איתנו
הצללה לכל השנה
תחום עיצוב הפנים והבנייה בישראל השתנו ללא היכר בשנים האחרונות, וכיום אנשים רבים מחפשים פתרונות אסתטיים ופרקטיים גם יחד כדי לשנות את המראה של ביתם. במדינה עם מזג אוויר הפכפך כמו ישראל, רבים מחפשים אחר פתרון הצללה שיאפשר להם לווסת את האקלים בביתם בלי צורך בחשמל ותוך שמירה על מזג אוויר נעים בתוך הבית. למרבה השמחה, יש לבעיות הללו פתרון בדמות פרגולות מאלומיניום שניתן לעצב בדיוק לפי טעמכם ולהשתמש בהן בימי הקיץ החמים וימי החורף הגשומים. הפרגולה יכולה להיות בשלל צבעים, לבנה, אפורה, כחולה או כל צבע אחר ממניפת הצבעים. ניתן לבחור במערכת חשמלית למרפסת שלכם, כמו כן, ניתן להוסיף שכבת הגנה מפני גשם ורטיבות הנקראת סנטף.
איך לבנות ?
ראשית כל, לאחר בחירת העץ המתאים עליכם לבצע בחירה של המקום בו תוצב הפרגולה המיועדת, במרפסת או בחצר, כעת עליכם להניח את היסודות . עליכם לחפור חורים ליסודות. שנית כל, עליכם לשים עמודי עץ לפרגולה. לאחר שהכנתם את היסודות, עליכם לחבר את העמודים, ולתכנן את מקומם של העמודים. לסיום, עליכם לבצע קירוי של הגג - את הכיסוי עליכם לשים על השלד של בהתאם לצרכים שלכם.
איך מתקינים ?
ראשית כל, לוקחים מידות ומקבלים הצעת מחיר. שנית כל, מכינים את השרטוטים, כדי לדעת איך תותקן מערכת ההצללה הנבחרת והיכן היא תוצב. שלישית, מבצעים מעין הדמיה - כך תראו כיצד תיראה התוצאה בסוף התהליך. ההדמיה מותאמת למידות, לחלקים ולצבעים אשר בהם בחרתם. רביעית, מתקינים – ההתקנה בבית שלכם מצריכה הרבה ידע וחוש טכני. רק על ידי התקנה מיטבית, תתבצע שמירה על הצד הטוב ביותר. חמישית, מה שנשאר הוא ליהנות .
יתרונות מעוצבים
אין ספק כי מערכת הצללה איכותית ומעוצבת הופכת כל גינה, חצר ובית, למקום שיותר כיף להיות בו. אך מעבר ליופי והעיצוב של המוצר חשוב שהוא יהיה גם נוח תכליתי ויעיל, כזה שעושה הצללה מושלמת ושומר עלינו מפני ימים גשומים. אנו מעצבים את מערכות ההצללה מאלומיניום ,על פי דרישת הלקוח עם זה מבחינת צבע צורה וגודל ומסגרות בצורות התואמות לשטח.
כיצד גדר מאלומיניום דומה לפרגולה מאלומיניום?
גדרות אלומיניום בנויות על אותו העקרון כמו פרגולות. עשויים ממסגרת ופרופילי אלומיניום שמורכבים במקביל זה לזה ויוצרים מבנה דמוי תריסים. ממש כמו תריסים המותקנים על חלונות הבית, בהצללה חשמלית ניתן לשנות את הזווית של הרפפות כך שיצרו אור וצל בדיוק לפי רצונכם. מאותו פרופיל האלומיניום החזק נבנית גדר אלומיניום. היא עמידה לאורך שנים ושומרת על הבית נאמנה,
unikit פרגולות אלומיניום לוגו
דברו איתנו
                          לדירוג לחצו על הכוכב הימני ביותר. תודה   
product image
10
1star1star1star1star1star
10
4 based on 94 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
unikit
פתרונות בניה מתקדמים
פרגולות אלומיניום
420
ILS 490
במלאי
Available in Stock
Call Now Button
השארת פרטים
מה מספר הטלפון שלך?

גלריית פרגולות קבועות

אוסף תמונות נבחרות מהתקנות שביצענו, זהו רק חלקיק קטן מכלל ההתקנות שלנו, לעוד פרטים וייעוץ חייגו או השאירו פרטים

073-7969733

unikit פרגולות אלומיניום לוגו

גלריית פרגולות תלויות

אוסף תמונות נבחרות מהתקנות שביצענו, זהו רק חלקיק קטן מכלל ההתקנות שלנו, לעוד פרטים וייעוץ חייגו או השאירו פרטים

073-7969733

unikit פרגולות אלומיניום לוגו

גלריית פרגולות אלומיניום דמוי עץ

אוסף תמונות נבחרות מהתקנות שביצענו, זהו רק חלקיק קטן מכלל ההתקנות שלנו, לעוד פרטים וייעוץ חייגו או השאירו פרטים

073-7969733

unikit פרגולות אלומיניום לוגו

גלריית פרגולה חשמלית מתכווננת

אוסף תמונות נבחרות מהתקנות שביצענו, זהו רק חלקיק קטן מכלל ההתקנות שלנו, לעוד פרטים וייעוץ חייגו או השאירו פרטים

073-7969733

unikit פרגולות אלומיניום לוגו

גלריית פרגולה נאספת

אוסף תמונות נבחרות מהתקנות שביצענו, זהו רק חלקיק קטן מכלל ההתקנות שלנו, לעוד פרטים וייעוץ חייגו או השאירו פרטים

073-7969733

unikit פרגולות אלומיניום לוגו
השאירו פרטים