פרגולות אלומיניום

חשמליות, קבועות, מחירים

פרגולה-אלומיניום-מרחפת

פרגולת אלומיניום כמו שרצית, פרגולה מאלומיניום- החומר המושלם לתנאי חוץ.

יוניקיט הנדסה מתכננת, מייצרת ומתקינה פרגולות מאלומיניום ומערכות הצללה מתקדמות ליישומים פרטיים ומסחריים.

השארת פרטים

פרגולות מאלומיניום

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה היא בעצם פרגולה מרחפת, על ידי מוטות תלייה שמחוברים בחלק העליון של הפרגולה ויוצרים הצללה ללא עמודים וללא הסתרה של הנוף. המראה האלגנטי של פרגולת אלומיניום תלויה מתאפשר בהתאם לתנאי שטח ושיקולים הנדסיים כמו משקל המערכת, גודל ועוד

פרגולה אלומיניום קבועה בגינה

פרגולות קבועות

פרגולה מאלומיניום המתבססת על מסגרת אלומיניום ועמודים מאלומיניום. היתרון של פרגולות קבועות הוא שניתן להתקין אותן כמעט בכל מקום ותנאי שטח. יתרון נוסף של סוג זה הוא כי ניתן לעצב אותן מרבית סוגי הקירוי והפרופילים, מאווררים, ציוד חשמלי כזה או אחר, נדנדות ועוד

פרגולה תלויה דמוי עץ

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולה מאלומיניום דמוי עץ מקנה את הטבעיות הרצויה מפרגולות עץ ומשלבת בין האלומיניום הטוב למראה הכפרי של העץ. החמימות של העץ לקו הנקי של פרגולות האלומיניום

פרגולה אלומיניום חשמלית מתכווננת

פרגולה חשמלית מתכווננת

פרגולה חשמלית מתכווננת מאפשרת שליטה על זווית הרפפות בגג הפרגולה, מה שמשפיע על אחוזי ההצללה וחדירת קרני השמש וקרינת UV. הפרגולות החשמליות נותנות מענה למחפשים מוצרי הצללה משודרגים

פרגולות אלומיניום נאספות חשמליות

פרגולה חשמלית נאספת

פרגולה המאפשרת פתיחה וסגירה ברמת 99.9% של מערך ההצללה. היתרון של פרגולה נאספת הוא מראה יוקרתי ואסתטי עם זאת, גג הPVC מאבד מתכונותיו במהלך השנים כתוצאה מהשמש הישראלית

הצטרפו לאחרים כמוכם.
והתחילו ליהנות בצל!
אייקון-פרגולה-מאלומיניום-גג-PVC

השארת פרטים

הלקוחות שלנו מרוצים יותר!

תהליך הייעוץ ברכישת פרגולה אלומיניום

האמת היא, שלא חסרים יצרני פרגולות.
אך מאות לקוחות בשנה מעידים כי תהליך התכנון המשותף עם אנשי השטח שלנו, היה מועיל והביא לתוצאה מדויקת יותר.
העבודה מול הצוות הקשוב שלנו, היחס האישי והמענה המהיר, גרמו לכל חווית הזמנת הפרגולה להיות נעימה ונוחה.
נסו אותנו ותיהנו בעצמכם!

פרויקטים לדוגמה

פרגולות חשמליות למרפסת

מערכת הצללה חשמלית המאפשרת הזזה קלה של הרפפות באמצעות שימוש בשלט רחוק. כל המערכת מעוצבת ומותקנת על גבי קיר בטון וקורות כשהקורה הראשית במרחק 1.70 מהקיר.

חיתוך מותאם אישית

פרגולה תלויה בעיצוב מותאם אישית בפרויקט הכלל התקנת זוג פרגולות אלומיניום בגוון אפור שקט F46 בהתאם לשטח ומיקום שבחרו הלקוחות.

פרגולות בהתאמה אישית

התקנת שלושה פרגולות עם מסגרת דאבל טי 150. התקנה של פרגולה אלומיניום תלויה ללא עמודים היוצרות פרגולה מרחפת שנראית צפה. הצללה דמוי עץ אלומיניום 50*20.

פרגולה בקיבוץ

פרגולה גדולה מאלומיניום המותקנת על שלושה עמודים במידות מאה על מאה. הצללה בפרופיל יו ברווח סנטימטר וחצי בין רפפה אחת לשנייה. מסגרת אלומיניום מלבנית חלקה.

פרגולה בחצר

פרגולה תלויה בחצר בית פרטי. הקירוי הוא סנטף פריזמתי שקוף והוא מונח מקצה לקצה 4 מטר, עם רפפה המחולקת ל6.5 מטר, האגד האמצעי יושב 00 עם הקורה. האגדים במישור יחסית גבוה כולל פח עליון. גוון I-38.

פרגולה בבית פרטי

פרגולה אלומיניום דמוי עץ, רפרפות בין זוויות U. גוון 9005, קיבוע על גבי עמודים בארבעה נקודות. לפי השרטוט: חורגים בחיתוך מלבני מהפינה. מגרת 50*200 מ"מ וקירוי סנטף BH שקוע בשפיכה חופשית.

פרגולה בגינה

לפרגולות אלומיניום בגינה עם מסגרת אלומיניום פרופיל מלבני ורפרפות יו. מסגרת ופרגולה בהתקנה תלויה עם שלושה מוטות כפי שבשרטוט, כולל סנטף שקוף BH. השחלת הכנה לחשמל בעבור גופי תאורה.

פרגולה דמוי עץ

פרגולה עם מסגרת אלומיניום היקפית, קורות משנה והצללת הייטק ב70% הצללה. התקנה במישור עליון והשחלות כפי בשרטוט. אורך הפרגולה 5 מטר כולל גדר אלון דמוי עץ בגוון כמו הפרגולה.

פרגולה בחניה

פרגולה מאלומיניום מסגרת היקפית 200 מ"מ בעובי 3 מ"מ. 3 עמודים לפי שרטוט ועמוד פינה יצוק יהלום. עמודים 100*1004 מ"מ דופן. קורות משנה 40*100 על 3 מ"מ עובי דופן. הצללה מלבנית וקירוי BH נגד גשם.

פרגולה חשמלית מתכווננת

חשמלית מנוע סומפי במרפסת, מסגרת היקפית ממורזבת בגוון אפור לבחירה. כולל שלוש תאורות לד בניצב לבית ובכיוון ההצללה. 2 עמודי פינה 80*80 מחוץ למעקה זכוכית.

מסגרת דאבל טי

2 פרגולות אלומיניום לפי השרטוט, נתמכות בעמודי אבן קיימים עם הצללת אלומיניום מלבנית בחתך 20*50 מ"מ רווח 15 מ"מ .התקנה בתלייה . קירוי BH נגד גשם והצללה במישור תחתון. מסגרת דאבל טי 240 מ"מ. עץ אלון.

פרגולה נאספת וסגירה

פרגולה חשמלית מתקפלת נאספת במסגרת אלומיניום היקפית מדגם Alpha Compact, גג לבן גוון 7279, סגירת דלתות זכוכית מחוסמת במסלולי אלומיניום ב 3 צדדים. תאורת לד מתכווננת מהפרגולה.

התקנת פרגולות בגובה

פרגולה 1: מסגרת 140 מ"מ, מלבנית חלקה. עמודים ריבועיים בפינה מחוברים לחומת בטון. פרגולה 2: עם הצללה בין מסגרת בטון קיימת ללא קירוי בגלל הגובה והרוחות וברווח 2 ס"מ.

עיצוב מערכות הצללה

זוג פרגולות אלומיניום דמוי עץ אלון עם מסגרת 240 מורכב, הצללה 50/20 ברווח 2 ס"מ. הפרגולה ליד הבריכה תלויה על שישה מוטות תלייה, הפרגולה הצמודה לקיר עומדת על קיר + שני עמודים כפולים 80/180*2

פרגולות הייטק

הצללת הייטק כולל קירוי גשם בגוון אפור יהלום. הפרגולה תלויה על גבי 6 אלמנטים של תלייה, כולל מסגרת פרופיל דאבל טי , זוג השחלות חשמל למאווררים ו4 פסי לד באורך שלושה מטרים.

פרגולת גינה

פרגולה מאלומיניום עם הצללה מפרופיל הייטק ברווח התקנה של 2 ס"מ. כולל פירוק פרגולה ישנה לצורך שדרוג לפרגולה חדשה ואיכותית עם סנטף אפור פריזמטי.

שאלות נפוצות

השאלות שלקוחות שואלים אותנו הכי הרבה

פרגולות אלומיניום מחיר: החל מ 490 שח להתקנה עצמית לפני מעמ לא כולל התקנה, ייצור או חיתוך. לבירור מחיר מדויק לפרגולה שלך לחצו לחיוג: 

073-7969733

אנו מספקים פרגולות אלומיניום, בתמונות בהן נראות פרגולות עץ, מדובר בפרגולות מאלומיניום דמוי עץ.

דמוי עץ
צבעי דמוי עץ

עד 45 ימי עסקים , משתדלים לפני !

עד יציאה של 3.70 ללא חיזוק השלד, מפתח בגודל מעבר לכך ידרוש ביצוע חיזוקים.

החתך משתנה לפי היכולת ההנדסית של הפרגולה ותלוי בתקציב ההשקעה המתוכנן

כן אך במקרים מסוימים ייתכן ויידרשו התאמות לצורך חיזוק מפרט הנשיאה

מכרמיאל ועד באר שבע, פרגולות קיטים להרכבה עצמית ניתן לשלוח לכל האזורים.

ניתן להזמין פרגולות או גדרות ושערים כולל התקנה מקצועית שלנו המבוצעת על ידי צוותי ההתקנה הקבועים והמקצועיים שלנו. הבחירה בין התקנה עצמית להתקנה שלנו תלויה בכם.

ניתן להזמין כל סוג פרגולה בה אתם מעוניינים, עם זאת, סוג הפרגולה תלוי בתנאי השטח ומה שניתן להתאים בשטח המיועד והיכולת ההנדסית של הפרגולה.

ניתן להזמין מודד מטעמנו בעלות של 250 שח , כאשר אנו מקזזים את עלות המדידה ממחיר הפרגולה / גדר במידה והזמנתם את הפרגולה או הגדר אצלנו .

כל הגוונים לצביעת פרגולות גדרות ושערי אלומיניום זמינים, בעת ההזמנה, ייתכנו גוונים מסוימים הדורשים הזמנה מיוחדת אשר לוקחת זמן יצור ארוך יותר. התעדכנו עמנו בעת ההזמנה.

צבעי ראל
Ral
דמוי עץ
עץ

לבחור צבע לפרגולה

מניפת RAL מציגה את כל מגוון הצבעים הקיימים לצביעת פרופילים מאלומיניום. תוכלו לבחור בצבעים בזמינות מידית או ממניפת הצבעים הרחבה בהזמנה מיוחדת. ניתן לשלב בין הצבעים / לצבוע בדמוי עץ בגווני אלון.

מניפת RAL בזמינות מיידית

RAL 9010
RAL 1013
RAL 9006
RAL 9007

פתרונות נוספים ומוצרים משלימים

סנטף

מה זה סנטף ?

הסנטף הוא לוח פלסטיק פוליקרבונט יצוק חזק ועמיד ביותר. מיועד לקירוי בשימוש בשלל אפליקציות. גגונים, מבנים ציבוריים, פרגולות ועוד.. יתרונותיו המרכזיים של סנטף הם: עמידות גבוהה – כמעט בלתי שביר, עמיד בכל תנאי מזג אויר, עמיד בטווח טמפרטורות רחב, חסימה מלאה של קרינת UV, קליל, עומד בתקן אש ובטיחות,  מגיע עם אחריות ,קל להתקנה. אלמנט סנטף יכול להגיע במספר דגמים, העיקריים והמומלצים לשימוש בפרגולות הם: סנטף “רגיל” שמחירו מתחיל ב 42 ש”ח למ”ר, סנטף BH פריזמטי המתחיל 106 ש”ח למ”ר, סנטף רפפות להעברת אור טבעי דרך פתרון ההצללה ועוד סוגים לשימוש בפתחי תאורה, חממות ועוד שימושים. 

סנטף BH

זהו לוח סנטף פרמיום למי שמבקש סנטף פריזמטי המיועד להחזיק שנים ארוכות. בשל העובי  ודוגמאת פני השטח המחקה עיצוב של כוורת, לוח סנטף BH עמיד ביותר בפני פגעי מזג אוויר, על גבי גג פרגולה מאלומיניום, נוצר מוצר עמיד ואיתן. פיזור האור בסנטף מהסוג הזה הוא גבוהה ביותר וכמעט ואין חסימת אור ובנוסף, ניתן להשיגו בצבעי מיוחדים בעלי תכונות סולריות ייחודיות.

עד כמה חזק הסנטף?

צפו בסנטפים ועוד פתרונות קירוי לפרגולות

בין לקוחותינו
האם פרגולה חשמלית נגד מים?

יוניקיט מספקת פרגולה חשמלית מאלומיניום המעוצבת ברמה גבוהה ובעיצוב מודרני הכולל מרז פנימי בתוך העמוד, סוג של מרזב נסתר היוצר מוצר הצללה אידיאלי לגשם.

פרופיל אלומיניום חזק עם רפפות אלומיניום להצללה, מציעות את העמידות הטובה ביותר במזג אוויר קיצוני וגשום. נקודות החוזק של האלומיניום הופכות את פתרונות ההצללה החשמליים למושלמים להגנה מפני השמש והגשם.

את שלבי הפרגולה ניתן לכוון בעזרת שלט והמנגנון החשמלי מופעל על יד מתח נמוך של 24 V, הפרגולות החשמליות שלנו בטיחותיות גם נגד התחשמלות.
מנגנון החשמל חבוי במערכת ובלתי נראה לעין.

צפו בסרטון: פרגולה מתכווננת
מרכז המידע:
כל המידע על פרגולות אלומיניום
חוק הפרגולות
במקרים בהם לא מתקבל אישור עירייה / מועצה להתקנת מצללה, מערכות ההצללה החשמליות עשויות להיות פתרון הולם, מאחר ואין צורך בסנטף, בחלק מהמקרים יתקבל אישור. לקריאה נוספת על חוק הפרגולות והסעיפים הכלולים בו עברו לדף שלנו חוק הפרגולות
מתלבטים לגבי אישורים?
כאשר אנו מתכננים להקים מערכת הצללה, גדר לגינה או גדר לבית, לעסק או לכל מקום מתבקש, יש לקחת כמה גורמים בחשבון כדי לחשב את עלויות המוצר. הנתונים המשמעותיים המשפיעים על העלויות הם: הכנסו לפה , לייעוץ נוסף ובירור על פרגולות מחירים הרלונטים בעבורכם, צרו קשר.
איך לבנות פרגולה?
ראשית כל, לאחר בחירת העץ המתאים עליכם לבצע בחירה של המקום בו תוצב הפרגולה המיועדת, במרפסת או בחצר, כעת עליכם להניח את היסודות . עליכם לחפור חורים ליסודות. שנית כל, עליכם לשים עמודי עץ לפרגולה. לאחר שהכנתם את היסודות, עליכם לחבר את העמודים, ולתכנן את מקומם של העמודים. לסיום, עליכם לבצע קירוי של הגג - את הכיסוי עליכם לשים על השלד של בהתאם לצרכים שלכם.
איך מתקינים פרגולה?
ראשית כל, לוקחים מידות ומקבלים הצעת מחיר. שנית כל, מכינים את השרטוטים, כדי לדעת איך תותקן מערכת ההצללה הנבחרת והיכן היא תוצב. שלישית, מבצעים מעין הדמיה - כך תראו כיצד תיראה התוצאה בסוף התהליך. ההדמיה מותאמת למידות, לחלקים ולצבעים אשר בהם בחרתם. רביעית, מתקינים – ההתקנה בבית שלכם מצריכה הרבה ידע וחוש טכני. רק על ידי התקנה מיטבית, תתבצע שמירה על הצד הטוב ביותר. חמישית, מה שנשאר הוא ליהנות .
קיט פרגולות אלומיניום 490 ש"ח למ"ר
כל הפרגולות וכל הגדרות (למעט דגמים מיוחדים הדורשים התקנה מקצועים אותה בעלי מקצוע המיומנים שלנו מספקים), זמינות לרכישה בקיט להתקנה עצמית אם אתם מעוניינים להתקין בעצמכם או בעצמכן. סרטון זה מדגים את אופן ההרכבה הפשוט של פרגולות מאלומיניום על ידי חיבור פרופילים לפי הסרטון ניתן להתקין בקלות יחסית - צורת ושיטת ההתקנה עלולה להשתנות לפי תנאי השטח וסוג המוצר. 490 שח למ"ר לא כולל מעמ, התקנה, חיתוך וייצור. כרגע לא זמין במגוון.
פרגולה אלומיניום בזול ?
פרגולות מאלומיניום בהתקנה עצמית הן בי האפשרויות הזולות ביותר בבחינת מחיר פרגולות, החסכון במחיר דמי ההתקנה ותשלום בעבור בעל מקצוע חוסך כסף רב. מעניק סיפוק והנאה, חשוב מכל, מגדיל את הערך המוסף לחוץ.
פרגולה למרפסת ?
פרגולת אלומיניום למרפסת היא פתרון ההצללה הפופולרי ביותר בקרב בעלי בתים פרטיים ודיירי בניינים משותפים. פרגולה תלויה מאלומיניום יכולה להשתלב בכל מרפסת בעזרת התקנה הנעשית ללא קורות תמיכה.
פרגולות אלומיניום בצפון, דרום, מרכז וכל הארץ
אנו שמחים לספק שירותי בניה מתקדמים ושרותי התקנת פרגולות על ידי בעלי מקצוע בכל אזורי הארץ. הזמנת קיט פרגולה להרכבה עצמית אפשרית בכל אזורי הצפון, דרום ומרכז הארץ.
פרגולות מעץ מול פרגולות מאלומיניום-החוזק
ככלל בסיס אלומיניום הוא כבד פי 3, אך גם חזק פי 3 מעץ. לפרגולות עץ עלות גבוהה למרות שהעלות הסופית של כל פרויקט ההתקנה מסתכמת בגודל הפרויקט ותוספות, פרגולות אלומיניום באופן כללי הרבה יותר זולות מפרגולות מעץ. עץ אינו מאוזן קורת כמו פרופיל אלומיניום בעל אותן התכונות. .העץ מושפע מכיוון הצמיחה גורם שלא משפיע על אלומיניום.
פרגולה חשמלית תלויה למרפסת
פרגולה חשמלית למרפסת יכולה להיות תלויה עם אלמנטים מיוחדים לעיגון המסגרת אל הקיר אשר לא נתמכים ע י עמודים. במידה ושטח המרפסת מספיק רחב כדי להיתמך על ידי עמודים ניתן לבצע התקנה זו. היתרון הגדול של הצללה חשמלית למרפסת, היא שהיא הופכת את המרפסת שלך לשמישה בכל עונות השנה, עם הפעלה וכינון השלבים בגג בקלות לזווית הרצויה.
בקיצור,
פרגולה מאלומיניום זה שקט לשנים רבות
אין ספק שכדאי להשקיע באיכות החומרים וכמובן בחברה המייצרת ומרכיבה את הפרגולה. כמו בכל תחום אחר כך ואף במיוחד בתחום הפרגולות מערכת הצללה זולה תחזיק מעמד מעט מאוד זמן, בעיקר בשל העובדה שהמוצר בדרך כלל ממוקם בחוץ וחשוף לפגעי מזג האוויר. חברת יוניקיט מאמינה במוצר טוב איכותי ויעיל לאורך השנים התוצאה הסופית חשובה לנו מאוד  ואנו מקפידים לעבוד על פי התקנים המחמירים ביותר ולהחזיק צוות מקצועי ומיומן אשר מסוגל לתת מענה לדרישות הלקוח בכל עת.
הצללה לכל השנה
תחום עיצוב הפנים והבנייה בישראל השתנו ללא היכר בשנים האחרונות, וכיום אנשים רבים מחפשים פתרונות אסתטיים ופרקטיים גם יחד כדי לשנות את המראה של ביתם. במדינה עם מזג אוויר הפכפך כמו ישראל, רבים מחפשים אחר פתרון הצללה שיאפשר להם לווסת את האקלים בביתם בלי צורך בחשמל ותוך שמירה על מזג אוויר נעים בתוך הבית. למרבה השמחה, יש לבעיות הללו פתרון בדמות פרגולות מאלומיניום שניתן לעצב בדיוק לפי טעמכם ולהשתמש בהן בימי הקיץ החמים וימי החורף הגשומים. הפרגולה יכולה להיות בשלל צבעים, לבנה, אפורה, כחולה או כל צבע אחר ממניפת הצבעים. ניתן לבחור במערכת חשמלית למרפסת שלכם, כמו כן, ניתן להוסיף שכבת הגנה מפני גשם ורטיבות הנקראת סנטף.
יתרונות מעוצבים
אין ספק כי מערכת הצללה איכותית ומעוצבת הופכת כל גינה, חצר ובית, למקום שיותר כיף להיות בו. אך מעבר ליופי והעיצוב של המוצר חשוב שהוא יהיה גם נוח תכליתי ויעיל, כזה שעושה הצללה מושלמת ושומר עלינו מפני ימים גשומים. אנו מעצבים את מערכות ההצללה מאלומיניום ,על פי דרישת הלקוח עם זה מבחינת צבע צורה וגודל ומסגרות בצורות התואמות לשטח.
מה הדמיון בין גדר אלומיניום לפרגולה אלומיניום?
גדרות אלומיניום בנויות על אותו העקרון כמו פרגולות. עשויים ממסגרת ופרופילי אלומיניום שמורכבים במקביל זה לזה ויוצרים מבנה דמוי תריסים. ממש כמו תריסים המותקנים על חלונות הבית, בהצללה חשמלית ניתן לשנות את הזווית של הרפפות כך שיצרו אור וצל בדיוק לפי רצונכם. מאותו פרופיל האלומיניום החזק נבנית גדר אלומיניום. היא עמידה לאורך שנים ושומרת על הבית נאמנה,
מה זה פרגולה אלומיניום? מדוע הן כה פופולריות?
פרגולה אלומיניום היא מוצר הצללה מבוקש המורכב מפרופיל אלומיניום שכמעט אינו דורש תחזוקה ומטרתו היא ליצור צל או קירוי מפני גשם ושמש, לאורך כל השנה. אצלנו תמצאו פתרונות הצללה ומערכות חשמליות, מתכווננות, נאספות, מתקפלות, תלויות, דמוי עץ ועוד. מחיר משתלם בעבור מקסימום איכות בכל רכיבי הפרגולות.
                          לדירוג לחצו על הכוכב הימני ביותר. תודה   
product image
10
1star1star1star1star1star
10
4 based on 104 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
unikit
פתרונות בניה מתקדמים
פרגולות אלומיניום
420
ILS 490
במלאי
Available in Stock

גלריית פרגולות אלומיניום דמוי עץ

השארת פרטים

פרגולה חשמלית נסגרת
פרגולה-חשמלית-נפתחת

פרגולה חשמלית מתכווננת

פרגולה אלומיניום חשמלית עם רפפות מתכווננות באמצעות שלט רחוק. הפרגולות המתכווננות שלנו מאופיינות בפרופיל איכותי ועבה המצויד לתנאי חוץ מגוונים, תאורת לד, מרזב נסתר לשפיכת מים דרך העמודים בשליטה מלאה ותכנון הנדסי שלוקח בחשבון את הפרטים הקטנים.