פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום מחירים

עם רקע עשיר בהתקנה וייצור של כל סוגי הפרגולות, אנחנו יכולים להגיד מנסיון, כי פרגולה מאלומיניום היא פתרון ההצללה האמין וגם המשתלם ביותר במחיר. 

מעל 20 שנות נסיון

המגוון הרחב ביותר של פרגולות ומוצרים משלימים

עושים את כל סוגי ההתקנות

מחירון פרגולות מיוחד

השירות המקצועי ביותר בארץ

פרגולות אלומיניום מחיר

מחיר מיוחד לקראת חג שבועות 2024

בתוקף עד 20/06/2024

החל מ-
890 ₪
למ"ר

מחיר פרגולות אלומיניום החל מ890 ש”ח למ”ר לפרגולות אלומיניום לבחירתכם

אפשרות לפרגולה תלויה. התקנה תלויה בתנאי שטח מתאימים בלבד

אפשרות לפרגולה מאלומיניום דמוי עץ בתוספת מחיר

אפשרות לפרגולה חשמלית ישראלית או תוצרת חוץ

קירוי לבחירה: סנטף, דנפל קומפקט ועוד

הצללה לבחירה: הצללת אלומיניום בעיצוב שתבחרו

גם בעיצובים מותאמים אישית. תכנון מקדים ומדידות לכל פרגולה

מתאים למרפסות, גינות ומבנים פרטיים ומסחריים מכל הסוגים

אפשרות לברגים מנירוסטה

הנחות נוספות לבעלי 24 מ”ר ומעלה

 

פרגולה מחיר מבצע

פרגולות אלומיניום תלויות במבצע

סנטף מלבני חינם או 3 מטר פסי תאורת לד במתנה – ללא תוספת מחיר

פרגולות אלומיניום מבצע

50% הנחה על מאווררי SWING לפרגולות

*מחירי פרגולות אלומיניום לא כוללים מע"מ ומנוף (במידה ודרוש) *מחירה של פרגולה נקבע על לכל פרויקט בהתאם לתנאי החברה ועשוי להשתנות לכל מקרה לגופו, החברה רשאית להפסיק או לשנות את תנאי המבצע בכל עת לפי שיקול דעתה

פרגולות אלומיניום תמונות 2024

פרגולה תלויה מאלומיניום בעיצוב מסגרת שחור ורפפות לבנות

פרגולות אלומיניום תלויות

קיימות פרגולות שאפשר להתקין על ידי תלייה על גבי הקיר וללא עמודים או קורות לתמיכה. פרגולות תלויות מאפשרות נוף פתוח, הצללה וקירוי אפקטיביים במגוון רחב של אזורים בבתים או בעסקים ואזורי מסחר. המראה של פרגולה תלויה מאלומיניום נראה מרחף או צף מעל הראש ומכאן שמם הנוסף: פרגולות אלומיניום צפות או מרחפות. רוצים לדעת האם גם אתם יכולים להתקין פרגולה תלויה בביתכם? השאירו פרטים לבדיקה של פתרון ההצללה הטוב ביותר עבורכם.

צפו בפרגולות אלומיניום תלויות שהתקנו ​
פרגולה מאלומיניום בהתקנה חופשית עם עמודים מעוצבים

פרגולה אלומיניום

פרגולות אלומיניום קבועות הן בעצם סוג ההתקנה הסטנדרטי של פרגולות אלומיניום. התקנה של פרגולות כאלו נעשית על ידי עיגון ותמיכה לגג הפרגולה על ידי קורות אלומיניום המחוברות לקרקע/ בטון או אלמנט אחר הקיים בשטח. במרבית המקרים, התקנה קבועה משולבת עם התקנה תלויה ומצמצמת את כמות העמודים החשופים בשטח. היתרון של פרגולה קבועה היא היכולת להתקין פתרון הצללה חופשי שאין לידו קיר כלשהו. 

צפו בפרגולות אלומיניום קבועות שהתקנו ​
פרגולה מאלומיניום דמוי עץ עם בהתאמה אישית

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולות אלומיניום דמוי עץ מיוצרות בתהליך של צביעה מיוחדת של הפרופילים טקסטורה וצבע של עץ אמיתי. היתרון של פרגולות אלומיניום דמוי עץ הוא היכולת לשלב בין מראה כפרי וחם של עץ אשר רבים אוהבים ביחד עם היתרונות של פרגולות מאלומיניום הידועות ביכולת עמידות בתנאי חוץ ושמירה על צבע ואיכות הפרגולה בחוץ לאורך שנים וללא צורך בתחזוקה הנדרשת בפרגולות מעץ.

צפו בפרגולות אלומיניום דמוי עץ שהתקנו ​
פרגולות סולאריות

פרגולות אלומיניום סולאריות

פרגולה סולארית מאלומיניום היא פרגולה הבנויה מאלומיניום אך בהצללה שלה מותקנים פאנלים סולאריים המייצרים חשמל עבורכם. ניתן לייצר כל עיצוב וכל סוג של פרגולה מאלומיניום במפרט של פרגולה סולארית או כתוספת לגג סולארי קיים או מתוכנן. יש לכם יד חופשית בבחירת עיצוב הפרגולה ואפשרות למסלול ללא עלות במידה והנכם מתאימים לתנאי המסלול. השאירו פרטים או חייגו לבדיקת התאמה.

לבדיקת התאמה
פרגולה-חשמלית-נאספת-מתכוונת

פרגולה חשמלית נאספת/ מתקפלת

פרגולות חשמליות נאספות הן סוג של של פתרון הצללה היודע להיפתח ולהסגר בקלות כדי לאפשר לכם שליטה על רמת האור החודר לאורך כל היום. הסוכך עשוי מחומר חסין-מים המעניק קירוי מגשמים קלים והיא פופולרית למרפסות, חצרות או דקים בהם התקנת פרגולות האלומיניום מאפשרת לשהות בחוץ באזורים אלו בתנאי מזג אוויר שונים לאורך כל השנה

צפו בעוד פרגולות נאספות
פרגולה-חשמלית-נפתחת

פרגולה חשמלית מתכווננת​​

פרגולה מתכווננת היא סוג פרגולות אלומיניום חשמליות המאפשרות שליטה על זווית ההצללה בגג הפרגולות, מה שמשפיע על כמה צל אתם מקבלים וגם על חדירת קרני השמש וקרינת UV. פרגולות חשמליות נותנות מענה למחפשים פרגולת אלומיניום משודרגת בעלת מפרט ברמה הגבוהה ביותר המופעלות על ידי שלט רחוק

צפו בפרגולות חשמליות מתכווננות שהתקנו ​
קבלו הצעת מחיר לפרגולה

אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו, לקבלת הצעת מחיר לפרגולה ומידע נוסף השאירו פרטים או חייגו

חייגו עכשיו

אפשר לשלוח לנו פניה בהודעת whatsapp יחד עם תמונות והסבר קצר לקבלת הצעת מחיר פרגולה אלומיניום

WhatsApp

מחיר פרגולה אלומיניום: צבעים לבחירה

את צבע האלומיניום לפרגולה שלכם תכלו לבחור ממניפות הצבעים של RAL , קליל ו- IRON, לפניכם/ן 24 גוונים נבחרים עם קישור לתמונה של כל סוג פרגולת אלומיניום שהתקנו בצבע המוצג כדי לסייע בתהליך הבחירה.

iron i-16
iron i-16
ral 1013
ral 1013
iron i-12
iron i-12
ral 9001
ral 9001
ral 9016
ral 9016
ral 9010
ral 9010
ral 9007
ral 9007
ral 1001
ral 1001
ral 9006
ral 9006
ral 7047
ral 7047
ral 7035
ral 7035
ral 7044
ral 7044
ral 9005
ral 9005
iron f-66
iron f-66
ral 7015
ral 7015
iron i-38
iron i-38
iron i-34
iron i-34
ral 7037
ral 7037
ral 3027
ral 3027
iron f-47
iron f-47
ral 6037
ral 6037
ral 5012
ral 5012
ral 5011
ral 5011
iron i-36
iron i-36

צבעים דמוי עץ

מקרא צבעים לפרגולות

מניפת ראל: מניפה של גוונים לצביעת אלומיניום, אחת המניפות הרחבות שיש ונמצאת בשישמו בכל העולם ובהרבה תחומים. הקוד של צבעים מהמניפה מופי בדך כלל כמספר

גווני IRON: צבעים ממניפת איירון מאופיינים בטקסטורה מגורענת. מספר הגוון מופיע על האות I בתחילתו, לדוגמה: I-54, חום חלוד.

גווני קליל: מניפת קליל לפרגולות אלומיניום אפשר לזהות על ידי צבע “מנצנץ” בדומה למניפת איירון, עם זאת, מניפת קליל אינה מגורענת בטקסטורה ועמידה יותר לאורך זמן. צבעים ממניפת קליל מופיעים עם קידומת F לפני הגוון, לדוגמה F-16 שמנת, שהוא גם הגוון הנפוץ ביותר לצביעת פרגולות אלומיניום במדינת ישראל.

לחיוג מהיר
השארת פרטים

פרגולות אלומיניום: משרטוט למציאות

התקנת פרגולות אלומיניום פרויקטים לדוגמה

הכנו בעבורכם את ארכיון ההתקנות שלנו, דף מיוחד המכיל פרויקטים קודמים של התקנת פרגולות אלומיניום הכולל תמונות, הסברים, שרטוטים ומידע לפי מקום מגורים

אתם בחברה טובה
ביקורות
ליאת ט.
ביקורת גוגל
קרא עוד
אחרי שיפוץ בית קומפלט הגעתי ליוניקיט עם הרבה חששות (מניסיון מול אנשי מקצוע שונים). מהפגישה עם עודד לתכנון הפרגולה, הבנתי שיש לי על מי לסמוך וכך היה. למרות שהפתרון לפרגולה בביתי הצריך הרבה חשיבה ויצירתיות, יצא פשוט מושלם!! המתקינים דרור וכפיר שיחקו אותה בגדול! חווית השירות וההתקנה היתה מעולה והתוצאה מהממת. הגעתי ליוניקיט דרך המלצה וממליצה באהבה לכל מי שמחפש שקט ומקצועיות.
ישראל .מ
ביקורת גוגל
קרא עוד
ממליץ בחום ! היה תהליך מושלם והתוצאה מדברת בעד עצמה הפרגולה מושלמת !!
אור .ס
ביקורת גוגל
קרא עוד
שלושה מקצוענים מלאי נעם ודרור בראשם, בנו את הפרגולה היפייפיה הזו בזריזות ויעילות. להלן התוצאות
טל .נ
ביקורת גוגל
קרא עוד
חיפשנו חברה שתתן לנו מענה לכמה דברים שהיינו צריכים בבית שאנו בונים כרגע (פרגולה, גדר ודלת כניסה) , היחס נהדר, מתקינים מקצועיים ונחמדים, מומלץ מאוד
נתנאל ש.
ביקורת גוגל
קרא עוד
מומלצים בחום רב, החל משלב ההגעה למתן הצעת מחיר, ברורים מאוד במתן ההצעה ( אין אותיות קטנות) בשלב המדידות טרם הצעת המחיר הסופית , מקבלים שרטוט מקצועי לצד טיפים חשובים ומקצועיים, שעליהם בכנות לא חשבנו קודם לכן. אבישי - נציג המכירות ואחד מבעלי העסק , גילה זמינות מירבית ומיטבית , למתן מענה לשאלות מקצועיות, עמד בלוחות הזמנים שעליהם התחייב, בנוסף מתחשב עד מאוד בצרכי הלקוח, וכל זאת לצד היותו הגון וישר מאוד. כלל המוצרים וחומרי העבודה הנדרשים לביצוע הפרוייקט הגיעו ללא כל פער / פגם ולשביעות רצונינו. צוות המתקינים שנשלח לביצוע העבודה, ביצע את העבודה בצורה מקצועית, נקייה מאוד, אדיבה וברמת שירות ויחסי אנוש מעולים.
שני נ.
ביקורת גוגל
קרא עוד
החוויה שלי מול חברת יוניקיט יוצאת דופן בכל קנה מידה.תהליך מכירה אמין ומקצועי. עמידה בלו"ז ובאיכות הפרגולה ומעל לכל אנשים אנשים אנשים צוותי עבודה וביקרו אצלי שני צוותים שונים, נדהמתי מהחביבות, המקצוענות, ההבנה של צורכי הלקוח ומעל לכל נימוס ואנושיות שלא נתקלתי בה שנים ארוכות מאנשי מקצוע. אני בד"כ לא כותב חוות דעת אבל כאן הרגשתי מחוייב. יישר כוח יוניקיט כן יירבו עסקים כמוכם.
לילך פ.
ביקורת גוגל
קרא עוד
דרור וברוך הגיעו להתקין אצלינו היום ועשו עבודה מאוד מקצועית ומדוייקת. דרור תדרך אותנו עם המון סבלנות והסביר שלב אחרי שלב איך נתקין את החלק שאנחנו מתקינים. והתוצאה יצאה מושלמת.
שלומית ט.
ביקורת גוגל
קרא עוד
הגעתי ליוניקיט דרך האינטרנט אחרי חיפוש ארוך ומתסכל של חברה אמינה לבניית פרגולת אלומיניום למרפסת דירתי. השארתי פרטים באמצעות תיבת יצירת הקשר. המענה היה מהיר וענייני. הצעת המחיר הראשונית, לפני המדידות, היתה מעולה צוות המתקינים הגיע במועד שנקבע, למרות הסגר, ועשו רושם טוב כבר מההתחלה. השירות והעבודה היו מקצועיים, האוירה בזמן ההתקנה היתה נעימה וטובה והם עבדו מסודר ונקי. נעים להיווכח שקיימת חברה כזו מקצועית שנותנת יחס ושירות הוגן ועם תמורה מלאה. התוצאה נהדרת. תודה ממליצה מאד. שלומית, ירושלים
אלין ר.
ביקורת גוגל
קרא עוד
מרגע הראשון שנכנסתי לחנות יוניקיט ביקנעם עוד לפני ששמעתי את הצעת המחיר, החלטתי שאת הפרגולה שלי אני אבנה רק איתם! אהבתי את האווירה במקום עבודה, שלהם, אהבתי שכולם צעירים, שכולם עובדים יחד, והכל זורם, והכל עם חיוך וחוש הומור כולם נחמדים, אדיבים ויחד עם זאת מקצועיים, מוכנים תמיד לחפש איתי פתרון לשאלות שבדרך. ובסוף יצאה פרגולה מדהימה, גם ברמת התיכנון, הביצוע והחומרים שהשתמשו בהם!
ליאורה ד.
ביקורת גוגל
קרא עוד
! ניצן, דרור וצוות יוניקיט תודה, הפרגולה מהממת הגיעו לתת הצעת מחיר, תוך בדיקה של הציפיות ותיאום ותכנון מותאמים למרפסת. ביצעו את העבודה במיומנות רבה, תוך דגש על כללי בטיחות בדיוק כמו שביקשנו. עשו עבודה מצוינת, אחראים, אמינים ומקצועיים והכל עם חיוך:)
אסף ג.
ביקורת גוגל
קרא עוד
רוצה להמליץ בחום על חברת יוניקיט שעברנו איתה תהליך של שנתיים מרגע תכנון ועד לסוף הפרויקט ( התקנת פרגולות וחיפויים), שמחים מאד שבחרנו אותם: מקצועים עד הפרט האחרון, נאמנים לתהליך, שירות מעולה, אוזן קשבת ומוצרים מעולים.
מוטי מ.
ביקורת גוגל
קרא עוד
פניתי לחברת יוניקיט בקשר עם בניית פרגולה גדולה מאלומיניום. יוניקיט היא חברה רצינית עם צוות אדיב וסופר מקצועי, התוצאה פשוט מדהימה... לא פחות!! האדיבות, השירותיות והמקצועיות חוצה את כל החברה החל מניצן ועד אחרון העובדים. כך צריך לנהל חברה!! בהצלחה!!

פרגולות אלומיניום מעוצבות

פרופיל דאבל-טי

פרופילים מבוקשים דאבל טי

לפרופיל דאבל טי ישנה סוג של צורה מרשימה ומיוחדת היוצרת פרגולת אלומיניום מעוצבת ואלגנטית אשר מיד ניתן לשים לב ולהתרשם מאיכות הבניה, מאסיביות רבה ועיטורים מהנים על הפרופיל עשוי האלומיניום במסגרת. זו עוד דרך לייצר  הצללה מותאמת אישית עם מאפיינים ייחודיים. תמונה לדוגמה

רפפות הצללה U

פרופילים מבוקשים יו

רפפות הן הפרופיל המותקן בגג והוא יוצר הצללה קבועה על פרגולות שאינן חשמליות. הסוג הנמכר של פרופיל רפפה להצללה הינו יו. הוא מאפשר לכם לחסוך קצת במחיר מאחר ושוקל פחות מהפרופיל המלבני ועדיין נראה מושלם. תמונה לדוגמה

מסגרת 200

פרופילים מבוקשים 200 על 200
מסגרת 20 מילימטר גובה היא פרופיל מלבני המעניק מראה יפה במיוחד לעיצוב ההצללה. מסגרת זו נבחרה על ידי לקוחות רבים כדי ליצור מראה יותר גדול ומאסיבי בעל נוכחות לפרגולות שהן חלק מעיצוב הבית וגם בעלות מפרט טכני עמיד . תמונה לדוגמה

עמוד 100/100

פרופיל מאה על מאה

עמוד 100/10 הוא חלק מערכת העיגון הקיימת לכל פרגולה מאלומיניום שאינה תלויה לחלוטין. במקרים רבים, תנאי השטח או גודל פרגולות אלומיניום, מחייב התקנה עם עמודים. בעמוד המבוקש  אצלנו הוא במידות. תמונה לדוגמה

סוגי פרגולות אלומיניום

פרגולה במישור תחתון

מישור תחתון

בהתקנת בעיצוב מישור תחתון, אנחנו יוצרים בעצם, מראה חלק נקי ואחיד בקו ישר היוצא מההצללה עד למסגרת ולסוף . פרגולות תלויות היצירה של המישור התחתון האחיד יוצרת גימור של ריחוף ומראה דרמטי ומרשים על פרגולה מאלומיניום. תמונה לדוגמה

פרגולה בהתקנה צפה

פרגולה צפה בתלייה מרחפת

פרגולת התקנה חופשית Free-stand

free stand פרגולה

במקרים רבים, לקוחות מבקשים ליצור פרגולה אלומיניום באזור הנטוע באמצע החצר או הגינה ואינו ממוקם לצד כל מבנה שאליו ניתן להתחבר לצורך עיגון . פרגולות אלומיניום גמישות מאוד ועל כן ניתן ליצור להן תצורות התקנה במצבים רבים. פרגולה בעמידה חופשית מותקנת בארבע קורות עגולות מחוזקים או בעזרת עמודי תרנים . אפשרות מעולה ויוקרתית. תמונה לדוגמה

חצי/חצי

קבועה תלויה חצי חצי

מרבית פרגולות השוק הפרטי והמסחרי הותקנו בשיטה המשלבת חצי תלייה וחצי עיגון. תנאי שטח ומפרטים טכניים שונים מביאים את צורת התקנה זו לבטוחה והפרקטית ליישום. ניתן לשלב פרגולות אלומיניום על בטון, במרפסות, בגינות ועוד יישומים בעזרת התקנת פרגולת אלומיניום חצי חצי. תמונה לדוגמה

הצבעים הנמכרים ביותר

1013

1013

שחור 9016

9005

9016

9016

אלון בהיר
אלון בהיר
לחיוג מהיר
השארת פרטים

פרגולת אלומיניום מחיר למטר

מחיר פרגולת אלומיניום משתנה בהתאם למספר גורמים, כאשר המחיר הממוצע נע בטווח של 900-1,500 ש”ח למטר רבוע.המחיר למטר עצמו משתנה בהתאם לסוג החומר, סוג העיצוב ומורכבות אחרת שיכולה להיות חלק מהתקנה או ייצור פרגולות אלומיניום.

פרגולה מאלומיניום מחיר

הצעת מחיר של פרגולה מאלומיניום בנויה משכלול של עלות חומרי הגלם+צבעים+התקנה+תוספות וכדומה. את רכיבים אלו מחשבים וכך נקבע מחיר פרגולה אלומיניום הוגן המכיל את כל מה שצריך ובנוסף לכך, מקבלים גם אחריות על תקלות וצביעה.

פרגולה תלויה מאלומיניום מחיר

האם יש הבדל במחיר של פרגולה תלויה מאלומיניום לבין פרגולה שעומדת על עמודים? בעקרון, התשובה לכך היא שהמחיר לא כל כך שונה בין הסוגים. העלות של החומרים וההתקנה די דומה ולכן המחירים בין הדגמים דומים. עם זאת יתכן שיהיה שינוי כלשהו במחירים בין דגמים של פרגולות.

קירוי לפרגולות – סנטף ודנפל

הסנטף הוא לוח פלסטיק פוליקרבונט יצוק חזק ועמיד ביותר. מיועד לקירוי של פרגולת אלומיניום ובשימוש בשלל אפליקציות. יתרונותיו המרכזיים של סנטף הם: עמידות גבוהה – כמעט בלתי שביר, עמיד בכל תנאי מזג אוויר, עמיד בטווח טמפרטורות רחב, חסימה מלאה של קרינת UV, קליל, עומד בתקן אש ובטיחות, מגיע עם אחריות ,קל להתקנה. אלמנט סנטף יכול להגיע במספר דגמים, העיקריים והמומלצים לשימוש פרגולות אלומיניום הם: סנטף “רגיל” שמחירו מתחיל ב 42 ש”ח למ”ר, סנטף BH פריזמטי המתחיל 106 ש”ח למ”ר, סנטף רפפות להעברת אור טבעי ועוד סוגים לשימוש בפתחי תאורה, חממות ועוד שימושים. אלומיניום אתם יודעים הוא החומר שמיועד להחזיק בחוץ במשך שנים רבות ולא דורשת תחזוקה, פרגולות מאלומיניום כולל קירוי הוא פתרון כולל לכל השנה.

פרגולה אלומיניום למרפסת מחיר

פרגולה למרפסת צריכה להתאים בדיוק למבנה והצורה של המרפסת. אנחנו מתקינים פרגולות מאלומיניום במרפסות גדולות, מרפסת קטנה, מרפסות עם קורות בטון קיימות ועוד התאמות אישיות של הפרגולות למרפסת. מחירם של פרגולות למרפסות נקבע לכל התקנה על פי המפרט והמורכבות. נשמח לייעץ ולהעניק לכם הצעת מיר לפרגולה למרפסת.

פרגולת אלומיניום תלויה

פרגולה תלויה, פרגולה צפה ופרגולה מרחפת הן סגנון עיצוב והתקנה של פרגולות מעניינות ואסתטיות ליצירת צל וסלון בחצר או בגינה. במקרים רבים, אנשים מתעניינים בפרגולה צפה או מרחפת ומתכוונים לפרגולה תלויה מאלומיניום. פרגולה תלויה מאלומיניום תלויה ללא עמודים ומאפשרת יצירת מרפסת תלויה מעוצבת ואלגנטית בחצר או במרפסת, תוך חיסכון במקום פיזי והתאמה לשטח ההתקנה.

פרגולה תלויה נחשבת לבחירה מצוינת כשרוצים לשדרג את החלל החיצוני בצורה אסתטית ומודרנית. היא משמשת גם ליצירת אזור נוסף לשבת ולהנות מהחוץ בכל מזג אוויר, והיא אינה דורשת תחזוקה רבה.

הפרגולה התלויה חזקה ובטוחה כאשר היא מעוגנת לקיר באמצעות אלמנטים מיועדים. כל פרגולה תלויה מותאמת אישית למקום ההתקנה ולרצונות הלקוח, והיא עשויה להיות פתרון אסתטי ומועדף על הפרגולות הסטנדרטיות עם עמודים.

פרגולות אלומיניום סגורות

אנשים רבים ובעלי בתים המתקינים פרגולה, שואלים רבות אותנו מה זה סגירה לפרגולה. ניתן לסגור את צדדי הפרגולה בכמה דרכים. מטרת הסגירה היא ליצור פרטיות, אטימת חדירה של מי גשמים מהצדדים וגם להפוך מרפסת לחדר. ניתן לסגור עם מסכים או עם זכוכיות, כדי לקבוע את גודל הסגירה ואת האמצעים המתאימים ביותר לסגירה שלכם פנו אלינו לשיחה עם סוכן התקנות מקצועי של יוניקיט.

ביקורות-של-לקוחות-בוואצאפ

חוק הפרגולות

חוק הפרגולות נועד להסדיר את ההתקנה של פרגולות בבתים ומרפסות וגם בגינות פרטיות, בגלל מצב שבו אנשים רבים היו מנצלים את גג הפרגולה החדש וסוגרים את צדדי הפרגולה בדרכים לא חוקיות וכך יוצרים חלל נוסף שלא נלקח בחשבון מבחינת הרשויות. לשם כך הוכן מסלול בו שולחים לרשות המקומית מכתב שמודי על התקנת פרגולה על פי הכללים, אם לא מקבלים תשובה בתוך כחודש (מה שברב המקרים קורה) משמע, שלא רואים בבנייה של הפרגולה כלא תקנית. הכללים באופן כללי אומרים כי גג הפרגולה צריך להיות שקוף ולכסות אחוז מסוים משטח ההצללה. כדאי לבדוק מול כל רשות באופן עצמאי מאחר והכללים שונים בין כל עיר.

קטלוג פרגולות אלומיניום

הקטלוג של הפרגולות אלומיניום שלנו מתעדכן כל הזמן בעמוד הפרויקטים, כל יום צוות ההתקנה שלנו יוצא לדרך, מתקין ומצלם את התוצאות לאחר סיום ההתקנה. אנחנו מעלים את התמונות ומעדכנים אתכם בכל התמונות והדגמים החדשים בקטלוג. כמובן שאתם מוזמנים להמציא את העיצוב החדש הבא ולהיות חלק מקטלוג פרגולות אלומיניום התחדש שלנו.

סגירת מרפסת מחיר למטר

מחיר סגירת מרפסת למטר יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים. חשוב לקבל הצעת מחיר רק לאחר הבנת מפרט הסגירה והפרגולה וכל הרכיבים הכלולים.

פרגולות אלומיניום לגינה

בעלי בתים רבים מתקינים פרגולות אלומיניום בגינה ובחצר כדי ליצור אזור ישיבה מוצל וגם עם קירוי, כל אחד בעיצוב שלו ולפי דרישותיו שלו. מה שבדרך כלל אנשים בוחרים לעשות הוא לבחור אזור להתקנה של פתרון הצללה בחצר ובו מתקינים את הפרגולה לחצר שלהם. כך שהם מקבלים אזור מוצל ואזור פתוח לשמש. 

פרגולות אלומיניום למרפסת

עוד אזור התקנה פופולרי שבו התקנת פרגולה היא מתבקשת הוא כמובן אזור המרפסת. אצלנו תוכלו לקבל התקנת פרגולות אלומיניום למרפסת במחיר מעולה ועבודה מקצועית.

פרגולות אלומיניום חשמלית

פרגולות אלומיניום חשמליות הן פתרון הצללה פופולרי לגינות וחצרות. הן עשויות מפרופילי אלומיניום חזקים ועמידים, וניתן לפתוח ולסגור או להזיז אותן בקלות.

כל הפרגולות שלנו הן פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום כנף מטוס

פרופיל כנף מטוס הוא עיצוב של פרופיל מיוחד ממנו ניתן לעצב את גג הפרגולה בצורה שונה במקצת עם מראה מודרני ומתקדם.

פרגולה מאלומיניום עם כנפי מטוס

 פרגולות אלומיניום פרופיל מלבני

הפרופיל המלבני הוא הסוג השכיח ביותר בבניית פרגולות אלומיניום, הוא מאוד מגוון ומגיע במידות שונות ורמות שונות של עובי דופן כדי להתאים למסגרות, עמודים ורמות נשיאת משא שונות. את הצבע אפשר לבחור לפי רצונך.

פרגולות בכוכב יאיר

פרגולה רפפות אלומיניום

כשאתם רוכשים פרגולה מיוניקיט אתם מקבלים את החופש לבחור. תוכלו לעצב את הפרגולה לפי טעמכם ולשלב בין צבעים כמו גם להתאים את מבנה הפרגולה לאזורים ייחודיים עם קימורים או אלמנטים מובנים כמו חומות וקורות בטון.

פרגולה תלויה מסגרת שחור רפרפות לבן

רפפות אלומיניום מחיר

רפפות אלומיניום הן אלמנט ההצללה המותקן בגג הפרגולות. מחיר של רפפות אלומיניום לפרגולות יהיה על פי כמות הרפפות והמשקל שלהן, סוג הרפפות, סוג הצביעה וכדומה. מי שבוחר להקין פרגולה ללא הצללה שיש לה רק קירוי יכול לחסוך את מחיר הרפפות אך עם זאת יהנה פחות מהצללה .

פרגולות אלומיניום לחניה של הרכב

פרגולה לחניה עונה על הצורך הפשוט של בעל רכב לחניה על הרכב והגנה מלכלוכים שונים מעצים נשירים שעלולים ליצר בעיה לניקיון הרכב. פרגולה לחניה עם התקנה הכוללת מעורבות שלנו בתכנון מקדים כדי ליצור פתרון הצללה נכון ואמין בעבורכם.

פרגולת אלומיניום בחניה

פרגולה חשמלית מחיר

פרגולה עם גג PVC היא פרגולה המאפשרת פתיחה וסגירה של גג הפרגולה בקלות רבה, הגג עצמו גמיש מאלומיניום ומספק הגנה מגשם וחוסם שמש. החיסרון שלו הוא אורך חיים קצר יחסית לעומת אלומיניום. לכן קיימת הלאטרנטיבה המתכווננת לפרגולה החשמלית מהאלומיניום

מתקין פרגולות אלומיניום משלנו

המתקינים והצוותים שלנו מורכבים מאנשים טובים עם נסיון רב. מתקין פרגולות אלומיניום מצוות של יוניקיט הוא בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו! בכל יום אנחנו שולחים את המתקינים שלנו למגוון של עבודות אלומיניום ופרגולות להתקנה בכל רחבי הארץ.

פרגולה מאלומיניום כשרה לסוכה

מתוך ניסיון עשיר בהתקנת פרגולות בישראל בכל המגזרים והציבורים, אספנו את מיטב היכולות לתכנון של פרגולה כשרה לסוכות, העיקרון הוא הפיכה של גג הפרגולה לכשר להיות סוכה על ידי הסרת הגג בזמן החג והחזרתו בקלות יחסית.

פרגולות אלומיניום בקורות בטון

התקנת פרגולות אלומיניום בקורות בטון היא חלק מהנוף בבנייה הישראלית. בתים רבים נבנים עם קורות בטון קיימות במרפסת או בגינה והם מהווים מסגרת לבניית פרגולה בתוך הקורות ואף מעבר להן כשהן משמשות לתמיכה בתליה. אנו מבצעים התאמה אישית של הפרגולות לקורות בטון לתוצאה מעולה.

פרגולה חשמלית PVC

פרגולה חשמלית PVC היא פתרון הצללה פופולרי לגינות וחצרות.הגג שלה עשוי מחומר PVC קל ועמיד שניתן לפתוח ולסגור אותה בקלות באמצעות מנוע חשמלי.

פרגולה אלומיניום עם סנטף

פרגולה אלומיניום עם סנטף היא פתרון הצללה אידיאלי עבור מי שמחפש שילוב של עמידות, תחזוקה נמוכה, גמישות, פונקציונליות ואסתטיקה. עם קצת תכנון, תוכלו לבחור פרגולה שתתאים בצורה מושלמת לצרכים ולרצונות שלכם.

פרגולות אלומיניום ומערכות הצללה

ספקים רשמיים של כל סוגי הפרגולות ומערכות ההצללה למרפסת, לגינה ושאר יישומי חוץ. השירות שלנו כולל תכנון מקדים, הדמיות ותכנון הנדסי ואדריכלי משולב של כל ההיבטים הקשורים בפרויקטים בקנה מידה גדול וגם התקנות פרטיות של מערכות הצללה מאלומיניום בשילוב מנועים חשמליים וחומרי גלם נוספים.

פרגולות אלומיניום להצללה

הצללה של פרגולה אלומיניום היא בין היעילות ביותר, האפשרות להתקנת חומרי מסנני קרינה הופכים את הפרגולות מהאלומיניום למושלמות להצללה. מהו כיוון השמש בביתכם? כמה שעות שמש ישירה אתם זוכים לקבל במהלך היום? אלה הם רק חלק מהשיקולים שיש לבחון בתכנון ובחירה הפרגולה כדי לקבל הצללה אפשקטיבית.

.
product image
Rating
1star1star1star1star1star
Rating
4.5 based on 102 votes
Brand
unikit
Product
פרגולות אלומיניום
Price
ILS 790
Availability
Available in Stock

גלריית פרגולות אלומיניום דמוי עץ

השארת פרטים

השארת פרטים
חייגו
פרגולה חשמלית נסגרת
פרגולה-חשמלית-נפתחת

פרגולה חשמלית מתכווננת

פרגולה אלומיניום חשמלית עם רפפות מתכווננות באמצעות שלט רחוק. הפרגולות המתכווננות שלנו מאופיינות בפרופיל איכותי ועבה המצויד לתנאי חוץ מגוונים, תאורת לד, מרזב נסתר לשפיכת מים דרך העמודים בשליטה מלאה ותכנון הנדסי שלוקח בחשבון את הפרטים הקטנים.

שרטוט מכני של רפפות מתכווננות
פרופיל אלומיניום פרט

השארת פרטים