פרגולות אלומיניום עשה זאת בעצמך - UniKit

כיום ניתן לבנות פרגולות אלומיניום באופן עצמאי, פעם כשמענו את המושג פרגולה רוב הסיכויים שמה שהיה עובר לנו בראש זה מוטות עצים עם מבנה די ברור, כאשר הגג היה עשוי מרעפים או בקירוי של סנטף. ובאמת לא היו יותר מדי אפשרויות ליצירת פרגולה, כיום המצב התהפך מן הקצה אל הקצה וניתן לייצר פרגולות ממגוון חומרי גלם שונים. כאשר לדעתנו החומר הטוב ביותר והמומלץ ביותר הוא האלומיניום, חומר זה הוא בעל יתרונות רבים ביותר, הוא ניתן לעיצוב בקלות, אפשר לצבוע אותו בכל צבע בו אנו מעוניינים, ונתון חשוב ביותר טמון בעובדה שהאלומיניום הוא חומר חזק מאוד ועמיד ביותר כך שהוא יחזיק שנים רבות ובשונה לגמרי מפרגולות העשויות מעץ גם אין צורך באיזו תחזוקה מיוחדת. פרגולות אלומיניום הפכו לנפוצות מאוד וכיום ניתן לראות אותן מבצבצות ממרפסות, גגות וחצרות ברחבי המדינה והעולם כולו. אפשרות נוספת שקיימת היום היא פרגולה אלומיניום  עשה זאת בעצמך, ממש כך היום הלקוח יכול לבנות את המוצר בעצמו. כאמור לבניית פרגולה העשויה מאלומיניום יש יתרונות רבים ואנו נציג אותם בהמשך המאמר.
שלבי התקנת פרגולה
פרגולה אלומיניום לאחר התקנה

פרגולות אלומיניום עשה זאת בעצמך - יחס משתלם בין מחיר לתועלת

כשאנו מעוניינים לבנות פרגולה בחצר או במרפסת או בכל מקום שאנו צריכים אותה יש לקחת בחשבון כל מיני גורמים שישפיעו לאורך הזמן שהפרגולה תהיה קיימת. לדוגמה רוב הפרגולות הקיימות דורשות אחזקה מסוימת בשונה מפרגולת אלומיניום שאינה דורשת עבודות אחזקה, אורך החיים של הפרגולה מושפע ישירות מנזקי מזג האוויר פרגולה אלומיניום בדרך כלל תחזיק מעמד זמן ארוך יותר משאר סוגי הפרגולות הקיימים בשוק.

כדאי להתחשב בכלל הגורמים המשפיעים על אורך החיים של הפרגולה כך שכשאנו מגיעים לשלב המחיר של העסקה ואנו מחשבים את עלות העסקה ביחס לתועלת לא תמיד המחיר הזול ביותר הוא גם המשתלם ביותר, למרות שפרגולות אלומיניום יכולות לעיתים לעלות אפילו פחות מפרגולת עץ לא תמיד כך הדבר ובדרך כלל הן יקרות יותר במחיר עצמו, אך אנו מזכירים זאת שוב ושוב אורך החיים של פרגולה מאלומיניום יהיה ארוך יותר באופן משמעותי מפרגולה העשויה מעץ. מעבר לאורך החיים הארוך של פרגולת אלומיניום גם ניתן לעצב אותה בשלל דרכים מגוונות וביחס לפרגולות האחרות ניתן לעצב אותה גם בעיצובים מיוחדים, וממש ניתן להגיע לתוצאות מדויקות על המילימטר ובכך להגיע לרמת גימור גבוהה במיוחד, יתרון נוסף הקיים ויכול לחסוך משמעותית במחיר הוא האפשרות לבנות את המוצר לבד, פרגולת אלומיניום עשה זאת בעצמך.

pergola-uni-180

UniKiT 180

420 למטר
 •  
פרגולת-דגם-UNI-150

UniKiT 150

420 למטר
 •  
הבחירה המועדפת
פרגולה מאלומיניום

UniKiT 110

460 למטר
 •  

עוד יתרונות בבחירה בפרגולות אלומיניום עשה זאת בעצמך

כאמור פרגולה מאלומיניום היא מוצר נהדר מודרני ובעל עיצובים מרהיבים אך מעבר ליופי של המוצר ולאורך החיים הארוך במיוחד שלו ישנם יתרונות נוספים רבים שניתן להפיק מהאלומיניום:

 • ניתן להגיע לרמת גימור גבוהה ביותר דיוק על המילימטר
 • האלומיניום הוא חומר חזק ביותר עמיד מאוד ולא דורש תחזוקה או טיפול מיוחד
 • ניתן לבחור את הצבע אתם מעוניינים בו יתרון אדיר המשתלב מעולה עם עיצוב הבית.
 • זמן ההתקנה של פרגולה מאלומיניום הוא קצר מאוד באופן יחסי לשאר הסוגים של הפרגולות הקיימות
 • בשונה מהעץ האלומיניום הוא אינו חומר דליק שזהו יתרון אדיר מבחינת בטיחות המוצר
 • פרגולות מעץ בדרך כלל יוצרות מקומות גידול לחרקים המעכלים את העץ ומקצרים את אורך חייו לפרגולה מאלומיניום אין את הבעיות האלה כלל.
 • מחיר משתלם ביחס לתועלת אותה אנו מקבלים.
 • ניתן לבנות פרגולה להתקנה עצמית דבר החוסך את הוצאות המתקין והופך את מחיר הפרגולה למשתלם הרבה יותר.
 • האפשרות של פרגולת אלומיניום עשה זאת בעצמך אשר חוסכת כסף רב בעלויות המוצר.
הקמת-פרגולה-במרפסת
הקמת-פרגולת-אלומיניום
פרופיל-של-פרגולה-אלומיניום

איך בוחרים פרגולה מאלומיניום וממי הכי כדאי?

כמו בכל תחום בחיים גם בנושא הפרגולות הדרך לבחור את נותן השירות נקבעת בדרך כלל על פי הניסיון של היצרן או המשווק, השירות אותו הוא נותן, זמני ההספקה וכמובן מחיר המוצר אותו הוא מספק.

אחד היתרונות המקלים עלינו מעט בבחירה הוא בשל העובדה שפרגולה היא מוצר גדול וניתן להתרשם בתמונות על איכות העבודה של המוצר ושל היצרן, כיום לכל עסק המכבד את עצמו יש אתר אינטרנט שבדרך כלל מספר על היצרן ומציג בפני הלקוח פרויקטים קיימים של פרגולות. כמובן שהכי כדאי לראות בעיניים את המוצר אך ברור שזה לא תמיד אפשרי.

מומלץ לנסות ולקבל חוות דעת על המשווק של הפרגולה מלקוחות שכבר התנסו. שווה לעיין בגלריות אותם המשווקים והיצרנים מציגים באתרים שלהם ולקבל רעיונות חדשים לגבי הפרגולה בה אתם מעוניינים.

פרגולה אלומיניום להתקנה עצמית יש כזה דבר!

כיום קיימת נישה חדשה בתחום הפרגולות הגדרות והחיפויים. מוצרי אלומיניום להתקנה עצמית. היום אתם יכולים לבנות לעצמכם את הפרגולה שאתם חושקים בה, אם יש לכם מעט ידע טכני (לא צריך להיות טכנאי מורשה אלא רק להיות בעל רקע טכני מינימלי). בעצם בהתקנה עצמית אתם זוכים בשני ציפורים ביד בשל העובדה שאתם חוסכים הרבה מאוד כסף, אך לא פחות חשוב הסיפוק העצמי אותו מקבל מי שבוחר להקים את הפרגולה בעצמו פרגולת אלומיניום להתקנה עצמית. דמיינו לעצמכם שהחג הגיע והאורחים צפויים לבוא ולשבת תחת הפרגולה שאתם בניתם במו ידיכם אין ספק שזה מעניק סיפוק אדיר לבונה הגאה.

ברור שלהקים פרגולה לבד לא מתאים לכל אחד ואחת ובמקרים כאלה שהלקוח לא מעוניין בהתקנה עצמית

אנו שולחים מתקין מורשה ובעל ניסיון אדיר בתחום איתו תוכלו להתייעץ ולקבל רעיונות חדשים.

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

פרגולה-אלומיניום-לגינה
פרגולות אלומיניום בהתקנה
פרגולה-להתקנה-עצמית
פרגולות אלומיניום שלבי הכנה
Summary
פרגולות אלומיניום עשה זאת בעצמך
Article Name
פרגולות אלומיניום עשה זאת בעצמך
Author
Publisher Name
יוניקיט
Publisher Logo