fbpx

הצללה

פתרונות הצללה וקירוי

רפפות חיפוי, קירוי והצללה

פתרונות הצללה

ביוניקיט תוכלו למצוא פתרונות הצללה במגוון רחב של סוגים ושימושים. ממסתורי כביסה לקירוי מרפסות, עד פתרונות מעוצבים. אנו מייצרים ומשווקים סוככים, מערכות חיפוי, רפפות קבועות או רפפות חשמליות מתכווננות וכמובן, פרגולות אלומיניום וערכות פרגולות מאלומיניום להרכבה והתקנה עצמית. בכדי לספק את הצורך של קבלנים ואדריכלים בעיצובים מיוחדים, יוניקיט משווקת חיפוי מבנים סולרי וחיפויים עם מראה מיוחד ומעוצב העומד בכל תווי התקן.

רפפות אלומיניום להצללה

רפפות אלומיניום להצללה קלות משקל , פרגולות אלומיניום ומערכות של רפפות הצללה או מסתור כביסה העשויות מאלומיניום יוצאות באיכות גבוהה מאוד. רפפות אלומיניום יציבות ביותר ולא נוטות להתעוות. אלומיניום היא מתכת עמידה ביותר במזגי אויר קיצוניים, היא לא יכולה לספוג לחות ולא מתרחבת בתנאי לחות קיצוניים.  כך שהרווח המרכזי הוא התקנה של פתרון הצללה ומוצר שיחזיק שנים ללא חזרות לתחזוקה מעיקה וחוזרת.

לשאלות ופרטים 073-7969733 

רפפות חיצוניות

מתכננים רבים רוצים לשלוט בכמות אור השמש הנכנסת אל המבנה. באקלים חם ושטוף שמש כמו הקיים בישראל רב ימות השנה; בכל סוג של מזג אויר רפפות חיצוניות מאלומיניום להצללה ישפרו את תאורת הבניין.

מלבד לשפר את איכות התאורה הטבעית של פנים המבנה, רפפות הצללה חיצוניות מאפשרות לחסכון משמעותי בהוצאות חימום או קירור, מאחר והן יוצרות עוד שכבה של בידוד מאור וצל והן חיפוי קיר חיצוני על בטון קיים. פתרונות הצללה מעלים את המראה החיצוני של הבניין פי כמה מונים, מה שמוביל לנוחות שהייה לעובדים / שוהים בו.

רפפות הצללה חשמליות וקבועות מאלומיניום

השימוש בפתרונות הצללה הפך להיות היבט חשוב בתכנון מבנה יעיל אנרגטית.

בקיץ רפפות הצללת חיצונית מונעות כניסה שמש לחלל הממוזג.

רפפות הצללה חיצוניות נוחות במיוחד לכיוון כשמשולב מנגנון חשמלי אל תוך מערכת ההצללה. כך הופכות הרפפות לרפפות הצללה חשמליות הניתנות לכיוון לפי הצורך ובקלות. רפפות הצללה קבועות חיצוניות מאלומיניום בדרך כלל יתאימו למבני מסחר קטנים.

הכניסו קצת אור וצל לחיים

פתרונות הצללה מהווים דבר חשוב מאוד כמעט בכל בית ובכל בית עסק בישראל. כיום ניתן למצוא לא מיט פתרונות הצללה וההיצע הרב בתחום, גורם לכל אדם שמעוניין בהצללה איכותית לביתו הפרטי או לבית העסק שלו, לתהות מהו פתרון ההצללה הטוב ביותר עבור צרכיו. מכיוון שלאחר בירור קצר אודות פתרונות הצללה בוודאי תגלו כי ישנם לא מעט סוגים כגון: פרגולות, סוככים, מרקיזות ועוד, הרי שחשוב מאוד להתייעץ עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום פתרונות הצללה, על מנת לקבל חוות דעת אותנטית ומקצועית אודות הפתרון המתאים לכם ביותר, בהתאם לצרכים שלכם, למקום שבו נדרש לכם פתרון הצללה ועוד.

סוגים שונים של פתרונות הצללה

אם רק התחלתם לברר אודות פתרונות הצללה עבור הגינה שלכם, המרפסת שלכם ועוד, אתם בוודאי תוהים, מהם סוגי פתרונות ההצללה הדומיננטיים והמרכזיים ביותר העומדים על הפרק כיום. ובכן, כיום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של פתרונות הצללה, כאשר המרכזיים שבהם הם:

פרגולות מהוות כיום פתרון הצללה איכותי ופופולארי מאוד במיוחד עבור הצללה לשטחים גדולים. בתחום הפרגולות ניתן למצוא כיום היצע רחב ומגוון. ניתן למצוא פרגולות שיש להפעיל באופן ידני או פרגולות חשמליות, פרגולות אלומיניום או פרגולה מעץ, פרגולה תלויה או פרגולה עומדת. מבין ההיצע הרב בתחום הפרגולות, כל אדם צריך לבחור את הפרגולה התואמת ביותר את צרכיו. כדאי לבחור פרגולה העשויה מחומר עמיד בכל תנאי מזג האוויר וכן, רצוי לבחור פרגולה אשר ניתן לכוונן בצורה קלה ונוחה, בהתאם לכל סוג הצללה מבוקש. כמובן שחשוב מאוד לשים דגש על הפן החזותי של הפרגולה ולבחור בפרגולה המשתלבת באופן הרמוני במראה הגינה או המרפסת שבו היא עתידה להיות מוצבת. פרגולות חשמליות ידועות כיום כפרגולות איכותיות ומתקדמות, אשר מספקות הצללה נוחה, פרקטית ואיכותית, לכל מקום שבו הן מצויות. בפרגולות מעין אלה, ניתן לשלב גם תאורה

  1. פתרון הצללה נוסף הוא הסוככים, אשר עשויים מחומרי גלם רבים ומגוונים כגון: בד, ניילון ועוד. הסוככים הללו מותקנים לרוב על חלונות או כניסות למבנים והמטרה שלהם היא למנוע חדירה של חום אל המבנה ולהסב צל במקום.

 סגירת מרפסת , כאשר מדובר במרפסת פתוחה. מדובר על פתרון הצללה אשר חורג מגבולות המבנה והמטרה שלו היא להסב צל בצורה הטובה ביותר וכן, למתן את החום אשר חודר אל המבנה. ניתן להוסיף גג בסוגים שונים כמעט לכל מרפסת וגם לגינות פרטיות.

מדובר על פתרון הצללה פרקטי, איכותי ודקורטיבי להפליא, הרלוונטי בעיקר עבור מבנים גבוהים וזאת בשל היכולת של הרפפות להתמודד עם תנאי מזג האוויר השונים כגון: רוחות חזקות או שמש חזקה באמצעות שינוי הזווית של הרפפות, בהתאם לצורך, פתיחה מוחלטת או סגירה מוחלטת.

כיצד תבחרו את פתרון ההצללה הטוב ביותר עבורכם

כיום קיימים מגוון רחב של פתרונות הצללה כאמור, הרלוונטיים הן כמסתור כביסה והן עבור מרפסות, גינות ועוד. אם אתם תוהים איזה פתרון הצללה כדאי לכם לבחור, הרי שעליכם לבדוק זאת באמצעות התאמת הפתרון לצרכים שלכם ולתקציב שלכם. מכיוון שלא מעט אנשים אינם בעלי ידע מתאים בכל הנוגע לבחירת פתרון הצללה רלוונטי לצרכים ולתקציב שלהם, חשוב וכדאי לפנות לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום פתרונות הצללה, אשר יבחנו את הצרכים, את המקום שבו פתרון ההצללה עתיד להיות מוצב ואת התקציב שלכם ובהתאם לכך, יציעו לכם את פתרון ההצללה הטוב ביותר עבורכם, מכל הבחינות.

Call Now Button