גדרות אלומיניום

גדרות שלבים וגדרות משרביה מאלומיניום

אילו סוגי גדרות יש לנו?

אנו מוכרים של גדרות אלומיניום מפרופיל איכותי המיועד לגדרות בטוחות ויפות. תוכלו למצוא גדרות היי טק והיי טק צף, גדרות שלב מפרופילים בתצורות שונות (פרופיל מעוין, מלבני, מקבילית ועוד), שלבים צרים או רחבים עד אטימה וגם גדרות משרביה בדוגמאות רבות. כולל גוני צבעים מיוחדים, דמוי עץ ושערים.

גדר משרביה

מבחר דוגמאות משרביה בפרופיל גידור מאלומיניום

גדר שלבים

גדרות היי טק, מבחר צורות פרופילים, מרווח לפי בחירה עד אטימה

חלק קטן מהגדרות שהתקנו

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו
גדר אלומיניום גדרות

אנחנו נתקין את הגדר שלך

גדרות האלומיניום של יוניקיט הנדסה הן איכותיות, מתאימות לבתים פרטיים, כגדר לחצר, גינה וניתנת ליישום כמעקה בטיחותי ודקורטיבי בשילוב חומרי גלם מיוחדים.  כמו פרגולות אלומיניום , גדרות מאלומיניום בנויות באותו האופן, משתמשים אך ורק בפרופילים איכותיים ליצירת מבנה של גדר בשיטה פשוטה שיוצרת מבנה הדומה לתריסים או למסתורים. 

גדרות אלומיניום החל 300ש“ח לגדר בגובה 60 סנטימטר. ללא מע“מ , חיתוכין והכנות ולהתקנה עצמית. לגדרות כולל התקנה צרו קשר להצעת מחיר משתלמת.

עד 160 על בטון, או 250 על יציקות.

האם זו גדר אלומיניום או עץ ?

אנו מספקים גדרות אלומיניום, כך שבתמונות בהן רואים גדר עץ, מדובר בגדר אלומיניום דמוי עץ. ביוניקיט הנדסה רמה גבוהה זאת המטרה. התאמת גדרות איכותיות ומעוצבות כולל שערים, דקורציה ועיצוב לפי תנאי השטח.

גדר לגינה מאלומיניום דמוי עץ
גדר-אלומיניום-לבית-וחמר

גדר לבית

גדרות אלומיניום מובחרות המתאימות להתקנה על בטון, כגדר צפה ובהתאמה מלאה לתוואי השטח שלך לאחר מדידות

גדרות למוסדות

אנו מתמחים בגידור ועבודה עם מוסדות ומפעלים באופן קבוע. מספקים פתרונות לגופים גדולים, מוסדיים וציבוריים.

גדרות גינה

לחסכון בעלות ולאוהבי המלאכה, רכישה של גדר מאלומיניום זמינה גם בגינה בעיצובים וסוגים מורחבים, נשמח לסייע.

גדרות מאלומיניום

גדרות אלומיניום מעוצבות לגינה

יופי הוא שאלה ותשובה של טעם. יופי אינו הגדרה או הבחנה מדעית. הוא היבט אסתטי, אבל יש יופי שהוא יופי קלאסי, יופי אולטימטיבי. כמו, לדוגמה, כשצופים בליאו מסי משחק כדורגל אי אפשר שלא להבחין כי חסד אלוהי מתגלם ומתממש במשחקו. גדרות אלומיניום הן גדרות יפות ואיכותיות. הן טבועות בחותמן של שתי הבחנות ברורות אלה.

שמירה

גדר שתוחמת בית יוקרתי אמורה אף היא להיות כזאת, ואין כמו גדר אלומיניום להדר בעצם קיומה את סביבת הבית ולהקרין יוקרה. מדובר בגדר בטיחות דקורטיבית שנותנת מענה לצורך ולרצון של הדיירים גם להיבדל מהסביבה באמצעות הגדר וגם להיות שמורים ומוגנים לבטח מאחוריה.

התאמה

חברת יוניקיט משווקת גדרות אלומיניום איכותיות, בטיחותיות ויפות להרהיב, המיוצרות על פי דרישת הלקוח ובהתאם לציפיותיו. גדרות חוצצות הנבנות על פי תקן איכות ובטיחות מחייב ומחמיר מהוות ערובה לעמידותן.

רושם

ניתן להתרשם מהתכונות הייחודיות של האלומיניום מצפייה בגדרות העשויות ממנו לאחר שנים; הן שומרות על צורתן, על צבען, לא נגועות אף לא באחד מגורמי השחיקה והקורוזיה. הן עמידות בפני כל סוגי מזג האוויר, חסינות מפני מים, אש וחלודה. התועלת שניתן להפיק מהן הופכת את עלותן (הגבוהה יותר מעלות גדרות העשויות מחומרים אחרים) למשתלמת במבחן הזמן.

גדרות אלומיניום לגינה ולמתחמי אחסון

מי מכם שרוצים ליהנות מיתרונות גדר אלומיניום ומיופיה יכולים להזמין אותה במתארים שונים, לרבות עם סורגים אופקיים או אנכיים במרווחים שונים, כאלה המאפשרים חדירת אוויר ואור. התקנת גדר כזאת אינה כרוכה בקונסטרוקציה מורכבת בין אם מחברים אותה לרצפה קיימת ובין אם מחברים אותה לחומה קיימת. אלא שאין בכך כדי להפחית כהוא-זה מחשיבות התקנה מקצועית ומוקפדת של הגדר על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

בניגוד לחומת בטון או לגדר דוקרנית סביב בית- גדר אלומיניום היא גדר חזקה ואסתטית גם יחד. היא מסמנת בבירור את המחיצה החוצצת בין מתחם הבית לסביבתו. ניתן לצבוע אותה בצבעים שונים, לרבות בצבע עץ המשווה לבית מראה כפרי טבעי ויפה

גדר נהדרת לשמירה על השטח

גדר היא דרך נהדרת להגן על השטח שלכם, תוך שמירה על מראה אלגנטי ומודרני. בין אם תרצו  להפוך את הנכס שלכם לבטוח יותר, גדרות אלומיניום הם הפתרון. למרות שגדרות מתכת יכולות להיות עשויות מברזל או מפלדה, אלומיניום הופך במהירות לחומר המוביל.

ערכה של גדר אלומיניום

גידור מציע את רמת הבטיחות והאלגנטיות של מתכות אחרות אך הוא קל יותר ועמיד יותר. גדר היא מוצר הניתן לרכוש במגוון עיצובים וצבעים שיתאימו למראה הבית. החומר עמיד בפני חלודה, מה שהופך אותו לגדר המתאימה בכמעט כל אזור.

גדר-אלומיניום

מחיר התקנת גדר מאלומיניום

גדרות  אלומיניום בדרך כלל נעשות מפרופילים שהוכנו מראש, אותם יש להתקין על ידי קבלן מקצועי או אפילו בעצמכם, במידה ותנאי השטח לא מורכבים יתר על המידה, להתקנה של גדר אלומיניום מחיר המתחיל ב600 ש”ח, תלוי בתכונות הגדר, תנאי שטח ובמורכבות ההתקנה. להרכבה עצמית לא זמין במלאי. 

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו

גדרות אלומיניום דקורטיביות

גדרות אלומיניום לבתים ומוסדות

גדרות אלומיניום כמעט ולא דורשות תחזוקה ומחזיקות מעמד לאורך עשרות שנים. השילובים בין צבעים וטקסטורות הם רבים עד מאוד. גורם אחד היכול להשתנות הוא המרווח בין הפרופילים האנכיים. גדרות אלומיניום מספקות פרטיות, אפשר בקלות לקבוע מה המרווח אותו רוצים בגדר ולהחליט מראש על המראה הכללי, האלמנטים הנלווים ורמת האטימה בין שלבי הגדר להשגת הגדר שחיפשתם. גדר היא דרך נהדרת להוסיף אל החצר שלכם בטיחות. גדר אלומיניום היא בחירה איכותית, הן בגלל העמידות של חומר האלומיניום והן העיצוב שלה.

5 פרטים של גדרות אלומיניום
  1. שלא כמו ברזל, היא אחת המתכות העמידות ביותר בפני קורוזיה. סדקים וקילופים. מסוגל לעמוד בפני לחות שלג וברד.
  2. האלומיניום גמיש, ניתן לעצב אותו בקלות ליישומים דקורטיביים.
  3. ניתן לרתך גדרות אלומיניום במקום הברגה, מה שיאפשר חיבורים חזקים במיוחד.
  4. אפשר להשיג גדרות אלומיניום במספר רב של צבעים, או בגימור דמוי עץ.
  5. אלומיניום הוא קל משקל, מה שיאפשר אפילו התקנה עצמית וחסכון משמעותי בתקציב
אז איך מזמינים גדרות אלומיניום?

שלב ההזמנה שלנו הוא השלב הקל ביותר בתהליך ,

כל שנותר לכם לעשות זה לבחור ולבצע את ההזמנה אשר אתם רוצים. חברת יוניקיט היא יצרנית ומשווקת של גדרות אלומיניום.

 מיתגה את עצמה עם השנים והפכה לאחת החברות המובילות כיום בשוק הפרגולות, גדרות, חיפוי מבנים ופתרונות.

החברה מעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום ועובדת תחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

כל המוצרים הם בעלי תקנים מחמירים ביותר, הזמינו עוד היום גדרות אלומיניום לחצר שלכם ותהנו ממחירים מעולים.

חברת יוניקיט- בנינו את השם שלנו לאור ההצלחה הרבה מהמוצר עצמו אך לא פחות חשוב רמת השירות והמקצועיות אותה אנו מעניקים ללקוחות שלנו

גדרות-אלומיניום-הייטק
החשיבות של גדר אלומיניום

חברת יוניקיט פיתחה לכם את המקסימום עבור גדרות על כל המשתמע מכך: העיצוב של גדרות , האיכות של הגדר וכמובן, מגוון רחב של פרופילים בתצורות מעניינות ויפות המחזיקות שנים רבות ומאריכות את חייה בהתאמה מלאה לכל מזג האוויר.

הרעיון של גדרות לגינה מוכנות שהלקוח יכול לקבל לאחר התקנה מהירה, נוצר לאחר שנים רבות של ניסיון בתחום מוצרי גדר מאלומיניום איתם אתם יכולים לחסוך את עלויות התחזוקה שיש בגדרות עץ ואין בגדרות האלומיניום.

למה כדאי את גדרות האלומיניום?

סוג הגדר- אתם מוזמנים לבחור סוג של צבעים שונים של עיצוב אחר בגדרות אלומיניום הנמצא בין השלבים ומאפשר לבחור את גודל הריווח בין שלבי אלומיניום ניתן לקבוע גם את הצורה שלו. יש צורך כמובן במדידה שתראה לכם איך ניתן לשלב את הגידור בכל השטח המתוכנן. לגדר שלנו בה אתם בוחרים, מצפים למינימום תחזוקה ולא אחר.

הצעת מחיר למ”ר בדרך הכי מקובלת בשוק עבור חומרים כמו ברזל למ”ר או חומר אחר, הכי חשוב לכם לדעת זאת לפני שמשלמים ללא תיאום ציפיות מקדים כמו שלנו הנותן לכם לבחור נכון.

בעזרת האלומיניום שלנו ניתן ליצור לכם מגוון אדיר של עיצובים מדויקים ביותר כך שבזמן שאנו מתקינים את המוצר יהיה קל מאוד למצוא את המיקומים הנכונים ביותר להרכבה ולבצע אותה בקלות רבה ללא בעיות. אנחנו יודעים כי זמן ההתקנה כמובן משתנה בין מוצר למוצר, הגודל הפיזי והמיקום של ההתקנה משפיעים באופן ישיר על הזמן שנסיים את המלאכה. כמו כן זמן ההתקנה משתנה בין מתקין למתקין. ברור שלאחד שיש יותר ניסיון בעבודות טכניות העבודה תגזול ממנו פחות זמן ביחס ללקוח שאין לו הרבה ניסיון בתחום.

גדרות אלומיניום - חזקות, יפות ועמידות לשנים

כאשר אנו מדברים על גדר האלומיניום, אנו מתכוונים לגדרות עשויות מהמתכת הקלה והעמידה הזו. חומר זה התפתח במיוחד כדי להתאים למזג האוויר הישראלי לאורך שנים ולהבטיח עמידות לשנים, עמידות בפני שחיקה ועמידות לאבק, חום וגשם.

נראות מפוארות ומעוצבות, והן מתאימות לכל סגנון אדריכלי. מגוון רחב והן ניתנות להתאמה לפי העיצוב האישי ולכן הן נותנות לגינתך או למרפסתך מראה אסתטי וחכם.

קלות לתחזוקה וזקוקות לטיפול מינימלי. אין צורך לצבוע אותן או תחזוקה לאורך השנים כמו ברזל, והן ניתנות לניקוי פשוט באמצעות מטלית רטובה.

התקנת גדר אלומיניום

כעת, ברגע שהחלטתם על גדרות אלומיניום, יש לכם את כל האפשרויות לבחירתכם. אחת האפשרויות היא להזמין גדר אלומיניום מקטלוג של יצרן מוביל, ולהתקין את הגדר על ידי מקצוען או להרכבה עצמית. עם זאת, חשוב לזכור כי התקנת גדר אלומיניום הינה עבודה מסובכת, ולכן אנו ממליצים להגיע למקצוען להתקנה לגדרות אלומיניום ולא להזמין להרכבה עצמית, כמו כן, אנו בכל אופן לא מציעים שירות של גידור להרכבה עצמית או קיטים. בכך תוכלו להיות בטוחים כי הגדר נתקנה בצורה הנכונה והמתאימה למסגרת הגינה או המרפסת שלכם.

.
product image
Rating
1star1star1star1star1star
Rating
5 based on 1 votes
Brand
יוניקיט גדרות אלומיניום
Product
גדר אלומיניום
Price
ILS 600
Availability
Available in Stock
השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן