פרגולה לחניה חצר ובית

אלומיניום ידועה כמתכת גמישה ונוחה לעיבוד , שאינו סובל מקורוזיה וחלודה. מסיבות אלו מדובר בחומר גלם מושלם לבניית פרגולות מעוצבות ועמידות היכולות להתאים בכל חלל ואזור. פתרון קירוי קלאסי למזג האוויר . בעזרת פרגולות אלומיניום תוכלו לנצל שטחים מתים או שטחי חוץ לא מנוצלים.

פרגולה לחניה

התקנת פרגולה לבנה

פרגולה לחניה מאפשרת לכם לשמור על מצב הרכב ועל מראהו וכך שמירה על ערכו עם השנים, רכב שמור שווה יותר. קירוי פרגולה אלומיניום לחניה יכול להיות מעניין ומעוצב, שילובים של פרופילים ומסגרות בצביעות אסטתיות היוצרות מרחב חניון רכבים מושלם. ניתן להתאים את מרכב הפרגולה לאזור בו היא נחוצה, תוכלו לקבל פרגולות אלומיניום מכל סוג הנחות לכם, תלויה, קבועה או כל סוג פרגולה אחר.

חלק קטן מהפרגולות שהתקנו מעל חניות

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

פרגולה לחצר

פרגולות אלומיניום הן פתרון ההצללה הכי מתאים לחצרות בתים ומבני ציבור ומסחר, המחפשים קירוי קבוע הלא דורש תחוקה מתמדת וקבועה כמו שימון וצביעה, ביעתם של פרופילי האלומיניום המשמשים לייצור פרגולות מאלומיניום איכותי והתקנת פרגולות בחצר, נצבעים בצביעה מיוחדת העמידה לשנים קדימה, זמינה במגוון רחב של צבעים, לא מושפעת מקורוזיה וזמינה גם בגווני דמוי עץ.

חלק קטן מהפרגולות שהתקנו בחצרות

פרגולות לבית

פרגולות לבית הן כה פופולריות, עד אשר חברות לייור פרגולות מאלומיניום, הקדישו מאמצים רבים וטכנולוגיות למציאה ופיתוח של פתרונות הצללה מקוריים עמידים ומעוצבים לבעלי בתים ומתכנני פרויקטים הדורשים פרגולה להצללת חוץ לטובת המבקרים. לפניכם תמונות מחלק חקט מההתקנות של פרגולות בבתים ברחבי הארץ.

חלק קטן מהפרגולות שהתקנו בבתים

פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת מאלומיניום דמוי עץ

כיום נהוג לבנות לגובה בבנייני דירות עם מרפסות. מזג אוויר נעים מאפשר לנו לנצל את המרפסת אך מזג אוויר קר וגשום מונע זאת מאיתנו- כאן פרגולה למרפסת הופכת לפתרון שלכם. את הפרגולה המותקנת במרפסת מתאימים במפרט לשטח הנתון להתקנה, במקרה ואין מקום לקיבוע על עמודים או מצרכים של עיצוב, מתקינים פרגולה תלויה , בכל צורך עיצובי אחר של גימורים, צבעי וציפויים דמוי עץ, תוספות תאורת חוץ , מאוור חוץ לפרגולה, משרביה וצורה מותאמת אישית, הופכים את תחום הפרגולות למוצרי הצללה המשרדים את מה שאתם כפי שעיצוב פנים עושה.

פרגולה אלומיניום חשמלית למרפסת מאפשרת לנצל שטחים מחדש ביותר קלות, עם מנגנון חשמלי מוגן למים הנותן לכם לכוון בכל עת את זוית שלבי הרפפות של הפרגולה בדיוק לפי כיוון השמש או לאטימה מוחלטת בעת גשם.

חלק קטן מהפרגולות שהתקנו במרפסות

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
Call Now Button