פרגולה לחניה

אלומיניום ידועה כמתכת גמישה ונוחה לעיבוד , שאינו סובל מקורוזיה וחלודה. מסיבות אלו מדובר בחומר גלם מושלם לבניית פרגולות מעוצבות ועמידות היכולות להתאים בכל חלל ואזור. פתרון קירוי קלאסי למזג האוויר . בעזרת פרגולות אלומיניום תוכלו לנצל שטחים מתים או שטחי חוץ לא מנוצלים.

רכב חונה מתחת לפרגולה אלומיניום
שומרים על ערך הרכב
התאמה אישית לזווית החניה והעיצוב שתבחרו
הגנה מקור וגשם /חום ושמש סביב השעון

פרגולה לחניה שומרת על הרכב שלך

פרגולה לחניה מאפשרת לכם לשמור על מצב הרכב ועל מראהו וכך שמירה על ערכו עם השנים, רכב שמור שווה יותר. קירוי פרגולה אלומיניום לחניה יכול להיות מעניין ומעוצב, שילובים של פרופילים ומסגרות בצביעות אסטתיות היוצרות מרחב חניון רכבים מושלם. ניתן להתאים את מרכב הפרגולה לאזור בו היא נחוצה, תוכלו לקבל פרגולות אלומיניום מכל סוג הנחות לכם, תלויה, קבועה או כל סוג פרגולה אחר.

התקנת פרגולה לבנה
חייגו או השאירו פרטים

פרגולות אלומיניום שהתקנו מעל חניות ברחבי הארץ

ויש עוד המון עבודות שביצענו ונשמח להראות לכם/ן. 

אפשר ליצור קשר כאן  

או לעבור לדף פרגולות האלומיניום המלא כדי לדעת עוד בקישור הבא:

השארת פרטים
חייגו ישירות אלינו:

החלטתם לשים פרגולה לחנייה ובודקים עדיין למה?

סיבה מצוינת לשים פרגולה לחנייה היא בעיקר בשל השמירה על ערכן של המכוניות בחנייה. מעבר לאיכות החיים של הגעה לאוטו בכל שעה שתרצו ביום, מבלי להיכוות מההגה, כי אתם כבר מאחרים לפגישה, יש כאן עניין של בחירה.

היכולת שלכם לשים לב הן לערכן של המכוניות, שלא מתבלה מחום השמש, הגשם וכל מה שקשור בזה, משתלב עם העובדה שהאוטו שלכם שמור ובטוח, נעים ומותאם לטמפרטורה הנעימה לנהיגה, ובאופן כללי, פשוט ידידותי יותר למשתמש.

קירוי חנייה באמצעות פרגולה מאלומיניום

כיצד נבחר פרגולה לחנייה שמתאימה בדיוק לחנייה שלנו?

פרגולה לחנייה יכולה להיות פרגולה עומדת או פרגולה תלויה, שאינה מבזבזת מקום על פני הקרקע. פרגולה תלויה היא פרגולה שאינה נתמכת בעמודים על פני הקרקע, אלא בקירות הבית או בגג. בדרך זו של בניית פרגולה, יש חשיבות לגודלה הצנוע של הפרגולה, שכן על מנת לשמור על בטיחות הפרגולה, יש לשמור על מידות צמודות יחסית לגג, אחרת, אין בבנייתה טעם כי היא עשויה להתפרק.

לכל חנייה יש זווית משלה, מן הסתם, והיא מאפשרת לנו לבחור את הפרגולה המתאימה ביותר, מבחינת גודל, סגנון, מודל וחומר. בדרך זו נקבל את הבחירה המתאימה ביותר, הן אסתטית לטעמנו, והן פרקטית, שהרי זה חשוב ביותר.

חשוב לציין כי פרגולה לחנייה מקלה על תחזוקת הרכב

כפי שנאמר, פרגולה לחנייה היא מהותית לשמירת הרכב, הן מבחינה קצרת טווח כמרחב נעים לנסיעות, והן לטווח הרחוק, בשמירה על ערך האוטו, ובצורה פשוטה יותר, על מניעת בלאי הרכב. הריפוד, הפלסטיקה, ואף המתכות והלוח החשמלי, עשויים לחטוף מנת שמש שיכולה לפגום בהם. ואת הדבר הזה חשוב למנוע. פרגולה לחנייה מאפשרת לכם לשמור על רמתן הגבוהה של הרכב שלכם, ממש כמו צלייה וכובע קש על חוף היום.

בוחרים ביוניקיט - נהנים משקט נפשי

יתרונות החברה שלנו בבניית פרגולה לחנייה היא יכולתנו לשקלל את מירב הפרטים של החנייה שלכם, תנאיה ומיקומה, עם רצונכם לשפר את איכות חייכם. אנו יודעים לתת ייעוץ מדויק, את הציוד האיכותי ברמת הגימור הגבוהה ביותר שאפשר לקבל, ובמקסימום נוחות, ועם חיוך כמובן, בשירות אדיב ונעים.

אנו מתיימרים להיות הטובים ביותר שיש, איך? פשוט, אנחנו מאתגרים את עצמנו להגיע לרמה הגבוהה ביותר שניתן כל העת, ומקבלים פידבקים חיוביים שהצלחנו לעשות זאת. אם רצונכם הוא בפרגולה לחנייה, תבקשו מאתנו את התכנית המתאימה לכם אליכם.

פרגולה אלומיניום לחניה
השארת פרטים
חייגו ישירות אלינו:

פרגולה לחצר

פרגולות אלומיניום הן פתרון ההצללה הכי מתאים לחצרות בתים ומבני ציבור ומסחר, המחפשים קירוי קבוע הלא דורש תחוקה מתמדת וקבועה כמו שימון וצביעה, ביעתם של פרופילי האלומיניום המשמשים לייצור פרגולות מאלומיניום איכותי והתקנת פרגולות בחצר, נצבעים בצביעה מיוחדת העמידה לשנים קדימה, זמינה במגוון רחב של צבעים, לא מושפעת מקורוזיה וזמינה גם בגווני דמוי עץ.

פרגולות לבית

פרגולות לבית הן כה פופולריות, עד אשר חברות לייור פרגולות מאלומיניום, הקדישו מאמצים רבים וטכנולוגיות למציאה ופיתוח של פתרונות הצללה מקוריים עמידים ומעוצבים לבעלי בתים ומתכנני פרויקטים הדורשים פרגולה להצללת חוץ לטובת המבקרים. לפניכם תמונות מחלק חקט מההתקנות של פרגולות בבתים ברחבי הארץ.

פרגולה למרפסת
פרגולה למרפסת

כיום נהוג לבנות לגובה בבנייני דירות עם מרפסות. מזג אוויר נעים מאפשר לנו לנצל את המרפסת אך מזג אוויר קר וגשום מונע זאת מאתנו- כאן פרגולה למרפסת הופכת לפתרון שלכם. את הפרגולה המותקנת במרפסת מתאימים במפרט לשטח הנתון להתקנה, במקרה ואין מקום לקיבוע על עמודים או מצרכים של עיצוב, מתקינים פרגולה תלויה , בכל צורך עיצובי אחר של גימורים, צבעי וציפויים דמוי עץ, תוספות תאורת חוץ , מאוור חוץ לפרגולה, משרביה וצורה מותאמת אישית, הופכים את תחום הפרגולות למוצרי הצללה המשרדים את מה שאתם כפי שעיצוב פנים עושה.

פרגולה אלומיניום חשמלית למרפסת מאפשרת לנצל שטחים מחדש ביותר קלות, עם מנגנון חשמלי מוגן למים הנותן לכם לכוון בכל עת את זווית שלבי הרפפות של הפרגולה בדיוק לפי כיוון השמש או לאטימה מוחלטת בעת גשם.

השארת פרטים
חייגו ישירות אלינו:
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button