גג סולארי

החלופה הטובה ביותר לגג טסלה סולארי

גג סולארי מאפשר לבעלי בתים להפחית משמעותית את טביעת הפחמן שלהם ולהסתמך על ייצור חשמל עצמי ללא התפשרות על העיצוב של הבית

יבואנים רשמיים של חברת

גגות סולאריים BIPV

גג סולארי על הבית

רעפי שינגלס סולאריים תוצרת מיטרקס הם עוד פתרון סולארי מתקדם שתוכלו למצוא רק ביוניקיט אנרג’י, ניתן לשלב בקלות בכל מבנה וגם להרכיב על גבי סטרוקטורות קיימות. הפאנלים משתמשים באותן שיטות התקנה של גגות רעפים מסורתיים ולהפוך כל גג לסולארי.

גג סולארי הוא בחירה אידיאלית להתקנת מערכת סולחארית ביתית או הקנה מידה גדול. בתמונה תוכלו לראות את תצורת השכבות של פאנל הרעפים הסולארי המורכב, מתא סולארי בין שכבות זכוכית מחוסמת בתוך מסגרת. הפאנלים הסולאריים מייצרים עד 350W ויכולים לספק את כל תצרוכת החשמל הביתית ומעבר, בקלות.

בהשוואה לפאנלים סולאריים רגילים שבהם יכולות ורמת העיצוב והנראות של התוצר הסופי, אינה מושכת את בעלי הבתים או אדריכלים ומעצבים. לעומת זאת, הגג הסולארי שאנחנו מציעים, מספק רמת גמר ועיצוב מרהיבה ויכולות התאמה לכל סוג מבנה ושטח.

גג סולארי מעוצב

אסתטיקה ואנרגיה
הטוב מכל העולמות

הצטרפו אל יוניקיט אנרג’י עם גגות סולאריים שכבר לא מוגבלים בעיצוב.

רעפים סולאריים ושינגלס, מיוצרים בעיצובים הנראים בדיוק כמו הגג היפה והרגיל המיוצר מחומרי גגות מסורתיים כמו אספלט, לוחות רעפים ושינגלס. שילוב מושלם בגגות קיימים והדרך שלנו ליצור גגם סולארי ביתי ברמת גמר מושלמת.

הפתרונות הסולאריים בעלי הפטנט, משלבים מוצר סולארי יציב UV, עמיד בדהייה המבטיח אטרקטיביות וייצור אנרגיה על גבי הגג למשך שנים. בעקרון, המערכות הסולאריות של מיטרקס בייבוא יוניקיט אנרג’י, אינן זקוקות לתחזוקה ומצופות בשכבת הגנה מאבק והתלכלכות. 

קל וללא מאמץ

פאנלים ממוסגרים,
אותה התקנה

שיטת ההתקנה זהה להתקנה של גגות רגילים, משמע, כל מתקין גגות מוסמך יכול להתקין את הגג הסולארי ובכל מקום.

השינגלס והרעפים הסולאריים כוללים מסגרות סטנדרט המאפשרות יצירה של גמר ברמה גבוהה. ככל שהמערכת שלנו מתוחכמת ככה היא גם פשוטה וקלה להתקנה.

גמר ממסגרת בצורה חלקה

יש לך תמיכה מלאה מאיתנו

גג סולארי קל להתקנה עם מערכת מסגור חדשנית להתאמה נטולת מאמץ

ייצור מתקדם וחדשני

שיטת ייצור ירוקה

מפעל הייצור האוטונומי של מיטרקס מבטיח קיימות, יעילות בייצור המערכות הסולאריות השונות.

במתקן הייצור האוטומטי לחלוטין מיוצרים כל הפתרונות הסולאריים במהירות וברמת איכות גבוהה ביותר העומדת בכל תנאי הבטיחות והתווים האירופאיים. המפעל מייצר מגוון של מוצרים אשר ללא ספק יקחו חלק בהפיכת כדור הארץ לבעל אפס פליטות בעתיד. עם 96% חומר הניתן למחזור ומודעות סביבתית המתקיימת בכל שלבי הייצור. יוניקיט אנרג’י לוקחת חלק במהפך הסביבתי והשינוי בצורת ייצור הנארגיה הנחוצה בעולם.

ערכו של גג סולארי

יותר כח בפחות השקעה

שינגלס סולאריים נותנים לבעל הבית את היכולת להפחית את הוצאות החשמל דרך מערכת ייצור אנרגיה נקייה וסולארית. המוצרים שלנו מבטיחים עד 350W לפאנל. ייצור החשמל הביתי בסופו של דבר נותן לבעלי הבתים רווח כספי ממשי והחזר מלא של עלות ההשקעה על התקנת מערכת סולארית על גבי גג הבית.

שינגלס סולארי

ייצור אנרגיה סולארית לביתך

עם שינגלס ורעפים סולאריים של יוניקיט אנרג’י, הנמכת פליטות הפחמן הביתיות שלנו אפשרית יותר מאי פעם. 

לוחות הגגות הסולאריים שלנו מתאימים לכל סוג של בית ולכל מבנה קיים או בבנייה, בהתאמה מלאה לעיצובי גגות מסורתיים ומודרניים. 

הגגות הסולאריים מגיעים גם במידות סטנדרט המייצרים חשמל סולארי ועד מידות מוגדלות לאפקטיביות גדולה יותר של המערכת. כולל ציפוי נגד הדבקות לכלוכים ואבק. בפאנלים רגילים לכלוך  חיצוני הורס את המראה החיצוני לאורך זמן ומפחית את האפקטיביות של המערכת הסולארית כולה. כתוצאה נוצרות עלויות תחזוקה גבוהות.

טכנולוגייה סולארית מתקדמת
לא קיים עוד גג סולארי כזה

הבעיה העיקרית בפאנלי גג סולארי שהכרנו עד כה הוא הנראות הלא מושכת והלא יפה. המראה של פאנל סולארי כחול או פאנל סולארי שחור בתוך מסגרת מתכת עבה ורגילה הורס כל עיצוב ארכיטקטואלי או אדריכלי של בית וגם של מוסד. 

לעומת זאת, החלופה של מיטרקס ויוניקיט אנרג’י מסירה את הצורך להתפשרות על עיצוב בגלל קיימות ונותנת לשני הרבדים לזרום יחדיו בצורה חלקה וגמר מושלם.  בנוסף להתקנה הפשוטה והתמחור התחרותי בשוק הפתרונות הסולאריים כולל החזר השקעה ורווחים מרשימים.

energy-500-logo
השאירו פרטים

חייגו:

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button