מעקה סולארי

מעקות סולאריים SolaRailTM בייבוא בלעדי של יוניקיט אנרג’י המיוצרים על ידי חברת הענק הסולארית מיטרקס, משלבים טכנולוגיה פוטו-וולטאית סולארית כדי להגדיל את טווח המקומות בהם ניתן לייצר אנרגיה מתחדשת. מערכות מעקה סולאריות למרפסת המגדילה את ייצור האנרגיה למקומות חדשים.

יבואנים רשמיים של מוצרי חברת

תאים סולאריים משולבי מבנה

אפשרויות המעקה הסולארי

טכנולוגיה סולארית משולבת מעקות למרפסת ועודיישומים שלא נגמרים

אטום
אטום
חצי אטום
חצי אטום
מעבר
מעבר
חצי שקוף
חצי שקוף
שקוף
שקוף

המעקות שלנו מבטיחות כח, עמידות, בטיחות ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר. אפשרויות היישום בלתי מוגבלות ותוכלו לייצר אנרגיה בכל מקום בו השמש נוגעת. אנרגיה סולארית המתחדשת כל הזמן בעבורך עם יכולות להתאמה אישית כדי להגשים כל חזון של עיצוב וכל סגנון.  המעקות מורכבים מתא סולארי בעל תפוקה גבוהה המוכל בין זכוכיות מחוסמות וכולל ציפוי בהתאם לרצון והעיצוב שתבחרו. מערכת BIPV לייצור אנרגיה ברכיבים המשולבים במבנה שעוזרת לנו ליצור אנרגיה בכל מקום וכל הזמן ללא הגבלות עיצוב.

מבנה המעקה הסולארי

Bird-Friendly

מעקה סולארי ידידותי לציפורים

הטעינו את המרפסת באמצעות המעקה הסולארי השקוף, ידידותי לבעלי כנף, מייצר אנרגיה, הראשון בעולם.

ציפורים פיתחו את היכולת לראות אור בקרינת UV. מאחר וזכוכית סולארית צורת מיטרקס בייבוא בלעדי של יוניקיט אנרג’י סופגת קרינת UV מהשמש, בעלי כנף רואים את המעקות השקופים כאטומים. על כן, כל מוצרי הזכוכית הסולארית שלנו והמעקות הסולאריים בפרט, מאפשרים למתכננים ליצור מבנה אקולוגי יעיל ובעל תפוקה של אנרגיה לאורך שנים.

חופש לעצב

מעקה סולארי אטום

יוניקיט אנרג’י מציעה מעקה סולארי מזכוכית אטומה בצבעים או תבניות, יחד עם מערכת סולארית המייצרת אנרגיה בצורה חלקה. תוכלו ליצור מראה של כל חומר גלם ואתו להתאים לכל עיצוב או תכנית אדריכלית ולשלב בתוכה את התכונה של ייצור חשמל סולארי מתחדש.

הספק: עד 195W למ”ר

מעקה סולארית בשקיפות אטומה למחצה

המעקה הסולארי השקוף למחצה מאפשר העברת אור בזמן שהוא מייצר אנרגיה. מבנה ומיקום התאים הסולאריים יכול להיות בכל מקום בו יתבקש על פי העיצוב ורצון המתכננים.

 

הספק: עד 160W למ”ר

מעקה סולארי שקוף

פתרון המעקה הסולארי שלנו משתמש בטכנולוגיית סרט-דק כדי להשיג זכוכית סולארית שקופה עם גמר ברמה גבוהה. רמת השקיפות של הזכוכית היא לבחירה של מתכנני או מעצבי הפרויקט.

הספק: עד 110W למ”ר

אפשרויות חומרה

מאחזי יד ועמודים

יוניקיט אנרג’י מציעה מבחר אפשרויות למתכות המעקה שלך כדי להיות מסוגלים להתאים לכל צורך אדריכלי ועיצוב מקצועי. אנו מציעים מגוון רחב של מכסים ובסיסים המאפשרים לכם להיות נאמנים לעיצוב שתכננתם. בנוסף, תוכלו לבחור מבין מגוון של גימורים במתכת מאחז היד וגם בעמודים. תכונה זו מאפשרת למוצרינו להכיל את המערכת הסולארית גם באופן המוסתר מהעין ומרחיב את האפשרויות למעצבים עוד יותר.

מעקה עם עמודים

אפשרות א

מעקה בלי עמודים

אפשרות ב

בכל גודל

גדלים בהתאמה אישית

אנו יכולים לייצר ולספק מערכות סולאריות ממעקות בכל גודל, כולל גודל הפאנלים של המעקה. מאחר והמידות לא מהוות מגבלה, הזכוכיות יכולות להתאים לכל אורך ומטרה אדריכלית, כל זאת מבלי לאבד עמידות וחוזק המעקה. 

מידות וגדלים למעקה

התקנה

התקנה רגילה, פעולה חלקה

מה שמאפשר לרמת גמר גבוהה ופעולה רציפה וחלקה של המערכת הסולארית המשולבת במעקה היא העובדה כי כל הרכיבים והחיבורים החשמליים מכוסים בתוך העמודים ומאחזי היד של המעקה עצמו. בנוסף למגוון שיטות התקנה אפשרויות כדי שנוכל להתאים לתנאי המבנים השונים. צוות התכנון והייצור יכול להתאים פתרונות מיוחדים לפרויקטים מתאימים עוד בשלבי התכנון של הפרויקט.

ייצור

גידור איכותי ובטוח - מיוצר בצפון אמריקה

מפעל מיטרקס המייצר פתרונות מתקדמים בטכנולוגיה סולארית חדשנית, ממוקם בקנדה ומייצר את המוצרים הסולאריים הטובים בעולם. 

מערכות גידור המעקה הסולארי שלנו עומדות בתנאים מחמירים לטובת עמידות וחוזק שאפשר לסמוך עליהם. בדיקות ASTM E2353 ו ASTM E935 הן רק חלק מבדיקות הבטיחות ההופכות את המעקה הסולארי שלנו למוצר איכותי אמיתי.

קיימות ואנרגיה ירוקה
הפכו את המרפסת לתחנת כח

מערכות המעקה הסולארי מספקות אנרגיה ירוקה מתחדשת התורמים למבנה באפס אנרגיה. אנו שואפים לסייע למעבר העולמי אל פתרונות אנרגיה חלופיים ואנו מאמינים כי לפתרונות ייצור סולאריים תפקיד משמעותי בכך. צרוק קשר עמנו כדי ללמוד איך אתם יכולים לשלב מעקה סולארי במבנה שאתם מתכננים.

                          לדירוג לחצו על הכוכב הימני ביותר. תודה   
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 1 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
יוניקיט אנרגיה
פתרונות בניה מתקדמים
מעקה סולארי
420
NIS 1
במלאי
Available in Stock
energy-500-logo
השאירו פרטים

חייגו:

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button