טכנולגיית BIPV סולארית

מוצרים סולאריים שתוכננו כדי לעמידות ויעילות לאורך שנים. יוניקיט אנרג’י מספקת פתרונות לשימוש סולארי המשולב על מבנים ומשטחים בצורה חלקה בצורה אנכית ואופקית בעלת ציפוי מגן מוגן פטנט.

טכנולוגיה משולבת מבנה לייצור חשמל סולארי

הכמות של אור השמש המגיע אלינו במהלך שעה אחת יכול לספק יותר אנרגיה משהעולם צורך במהלך שנה שלמה.

פאנלים סולאריים חייבים להמיר את האנרגיה הזאת מהשמש, אנרגיה נקיה ומתחדשת. עם זאת, המוצרים שהיו זמינים עד כה להמרת אנרגיה סולארית לחשמל היו מוגבלים בגודל, צורה ומראה אסתטי ובעיקר מוגבלים במקומות בהם ניתן היה להתקין את המערכות בקנה מידה גדול ואף קטן וביתי.

הטכנולוגיה שאנו מציגים היא מודולרית לחלוטין ומאפשרת התאמה אישית ובחירה בין שלל אפשרויות עיצוב. המערכת הסולארית משולבת בצורה נסתרת המאפשרת מעבר חלק של העמרכת בשטחים רציפים וגם בקנה מידה גדול מאוד. סדרה של מוצרים המאפשרים ייצור של חשמל בתוך אלמנטים רגילים והכרחיים של מבנים כמו גגות, חזיתות, מעקות וזכוכיות.

טכנולוגית BIPV במראה אטום

התאים הסולאריים מנצלים זכוכית מחוסמת מותאמת אישית במראה אטום, להסתרה של המערכת הסולארית ומייצרת חזית מעוצבת מותאמת אישית בעלת יכולת ייצור גבוהה. 

הטכנולוגיה משולבת המבנה במראה האטן מאפשרת ייצור של חשמל סולארי מתחדש יחד עם ציפוי נוגד UV הדוחה את דהיית הצבע. ניתן ליצור חזיתות במראה של חומרי גלם מגוונים כמו מתכת, עץ, זכוכית ועוד. 

טכנולוגית BIPV במראה שקוף

הטכנולוגיה לייצור חשמל סולארי משולב מבנה במראה שקוף, מאפשרת מיקסום של מעבר אור אל התאים הפוטו-וולטאים המייצרים חשמל באופן נסתר מהעין בתוך המערכת האסתטית. 

שימוש בטכנולוגית סרט-דק סולארית. אנחנו מספקים מוצרי סולאר תוצרת חברת מיטרקס המאפשרות ייצור אנרגיה בתוך מעטפות מבנים ועוד אלמנטים קיימים שבעבר לא היו בשימוש על אף שהם חשופים לשמש ואינם מנוצלים.

אנטי לכלוך / אנטי החזר אור

כדי להשיג ייצור כח יעיל יחד עם מראה חיצוני יפה ומודרני, נוצר הציפוי. ציפוי המגן של מיטרקס ביבוא בלעדי של יוניקיט אנרג’י, הוא שלב סופי בייצור של מוצרינו הסולאריים, המשלב חומר ייחודי ושיטת ציפוי חכמה שיוצרת יעילות גבוה ושמירה על מראה כמו גן הורדת הצורך בתחזוקה וניקיון על ידי מניעהת הצטברות לכלוך ואבק על גבי הפאנלים.

ביצועי המערכות

מתאים לבניה חדשה ובניה במבנים קיימים, מוצרי טכנולוגיה סולארית המשולבת במבנים, הופכת כל מבנה וכל משטח לתחנת כח מייצרת חשמל סולארי. עם זאת, מספר גורמים המשפיעים על כמות האנרגיה שהלוחות במערכות מקבלים מה שנחשב כגורם ראשי בתפוקת החשמל. יחד עם מיקום, גובה, צבע, אטימות מול שקיפות, אלה גורמים המרכיבים את יעילות ביצועיה של כל מערכת סולארית.

תאים פוטו-וולטאים מטופלים-צבועים

כל הפתרונות הסולאריים שלנו מעוצבים ומהונדסים כדי לאפשר לאור השמש לחדור מבעד למשטח הפנים בקלות כדי להגיע ביצר יעילות אל התאים הסולאריים. אנו משתמשים בציפוי מגן הפותר את בעיית התחזוקה והתפוקה הפוחתת עם הזמן. 

היעילות של המערכות הסולאריות נשענת על כמות האור העוברת ונקלטת על ידי הפאנלים. כאשר מיישמים צבעים או שכבות חיפוי מעל פאנלים יעילותם נפגעת. 

המוצרים נבראו אחרי שנעשה חקר עמוק ביותר על האיזון שבין מעבר האור לחיפוי וצביעה שמטרתה לאפשר עיצובים ומראה איכותי ואסתטי לבתים ומבנים. אנו מספקים פתרון סולארי מתקדם ומושלם למתכננים מעצבים ואדריכלים המחפשים ייעול ואסתיטקה יחד עם קיימות בפרויקטים.

מיקום גאוגרפי

מיקומים גאוגרפיים שונים משפיעים על כמות האור המגיעה מכל כיוון. זה משפיע על יכולת הייצור של מערכות סולאריות. ככל שהמערכת סופגת יותר אור כך היא מייצרת יותר אנרגיה מתחדשת. 

חשיפה לשמש נמדדת במספר שעות השמש בשנה במיקום גאוגרפי ספציפי. מה שהופך את ישראל למיקום מצויין לייצור חשמל סולארי. חברת מיטרקס תספק ניתוח ואנליזה של כל פרויקט על מנת ליצור מפרט הממקסם את יכולת הייצור.

מיקום על המבנה

מבנים יכולים להכיל מספר יישמוים סולאריים משולבי מבנה כדי להשיג את המקסימום מהשמש בכל משטחי המבנה. להפוך כל מבנה לתחנת כח סולארית המקיימת את עצמה. 

כאשר מערכת סולארית נמצאת במנח אופקי על גבי מבנה, יותר אנרגיה מיוצרת על ידי המערכת בשל הקרינה. כשהמנח אנכי יכולת הייצור הסולארית פוחתחת מאותה סיבה. עם זאת בכל סוג של צורה ניתן להפוך משטח לא יעיל וליצור ממנו תועלת של אנרגיה מתחדשת.

תנאי אקלים

עוד גורם המשפיע על כמות האור המגיעה הוא האקלים המקומי ושיניי אקלים המתרחשים. במהלך הקיץ יכולת התפוקה גבוה יותר מאשר בזמן החורף.

יצור אנרגיה ממוצע לאורך השנה לפי חודשים
רכיבי המערכת הסולארית המיועדת ליישום על גבי מבנים

כל המערכות הסולאריות, הזמינות במספר מודולים וצורות התקנה, משתלבות בצורה חלקה ונסתרת היוצרת חזית או אלמנט גידור ועוד, שיודעים להיות יעילים מבנית וגם לשמש כמערכת לייצור אנחשמל מאנרגיה נקיה ומתחדשת. מלבד בעיצוב והגימור הרציפים, המערכות כוללות כיבוי חירום מהיר, בקרים אופציונליים, שילוב סוללות צוברות כחלק מהמערכת, שנאי ומתגים. בנוסף תוכלו לצרף תוכנת ניטור כדי לאפשר מעקב קל ופשוט מכל מקום אחר ביצועי המערכת.

energy-500-logo
השאירו פרטים

חייגו:

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button