fbpx

איך לבחור דלתות פנים
בעיצוב המתאים

דלתות פנים יכולות להיות אלמנט שימושי בסיסי שמאפשר לנו לסגור את החדר ולהנות מפרטיות. כיום, סוגי הדלתות מתרחב ותפקידה של דלת הפנים בעיצוב הפנים הופך למשמעותי. שינוי מעמדה של הדלת למעמד של אלמנט עיצובי הפך את היצע הדלתות המעוצבות לגדול בהרבה מפעם.

הכללים לבחירת דלת פנים מעוצבת

ממה הדלת עשויה

העץ והדיקט הפשוטים כבר לא חייבים להיות חומר הגלם של הדלת שלכם. פולימרים וחומרים חדישים, מאפשרים ייצור של דלתות פנים במגוון רחב של מראות ואפקטים ויזואלים היוצרים מראה מושך ומעניין יחד עם פרטיות שימושית. דלת פנים שקופה היא עיצוב אופנתי כיום, ניתן למצוא דלתות שקוםות או שקופות למחצה, בעלות צבעים וגוונים רבים היכולים להתאים לכל סוג עיצוב.

לאיזה חדר

ניתן ליצור התאמה מדויקת לסוג החדר והשימוש המיועד בו. למשל, דלתות פנים לחדרי משרד יכולות ללבוש צורות רבות. באם מדובר בדלתו של המנכל שמעוניין בדלת יוקרתית ורישמית, לעומת חללי העבודה הפתוחים בהם נירצה להשיג תושת מרחב מתמשך בעזרת דלתות פנים שקופות למחצה שיאפשרו זרימה של אור בחלל כולו ויעניקו תחושבת מרחב.

קלות ההתקנה

בתהליך עיצוב פנים, זמן ההתקנה לעיתים יכול להיות הרכיב הגדול ביותר במחיר המשולם בסוף. ככל שהרכיבים יותר ידידותיים להתקנה כך ניתן לחסוך יותר במחיר כולו. בעיקר כשישנם מוצרים רבים הניתנים להתקנה עצמית ובכך להוזיל משמעותית את העלויות. כמו למשל, פרגולות אלומיניול הלתקנה עצמית, גדרות להתקנה עצמית, חיפוי קירות להתקנה עצמית ועוד רבים.

העיצוב הכולל

העיצוב הכולל של הפרויקט, אמור לקחת בחשבון את כל רכיבי העיצוב כמקשה אחת. אדריכלים ומעצבים רבים בוחרים להקים מחיצות רצפה תקרה או מחיצות מודולריות בתור קירות משרדים, את הדלתות מייצרים מהחומר שבו מחיצות הקיר עשויות, בצורה שמעניקה לכל העיצוב קו אחיד ונקי המעצים את האווירה של סגנון העיצוב.

השימושים הנפוצים בדלתות פנים מעוצבות

מחיצה מודולרית לבית פרטי

דלתות מעוצבות לבית

עיצוב הבית יכול לשלב דלתות מסוגננות ומעניינות בהתאם לחדרים עצמם, כשלכל חדר דלת בעיצוב מתאם לו, או לבחור באותה הדלת לכל החדרים.

דל-הזזה-ירוקה

דלתות הזזה מעוצבות

דלתות הזזה מאפשרות להשתמש במינימום מקום בעת פתיחה וסגירה של הדלתות, מסילות הזזה שקטות יוצרות פעולה שקטה ונעימה.

שילוב מחיצה ודלת פנים למשרדים

דלתות מעוצבות למשרדים

דלתות משרדים מעוצבות ומהודרות בעיצובים יוקרתיים היוצרים רושם עז לממתינים מחוץ לדלת המשרד.

דלת-פנימית-לחדר-ילדים

דלתות מעוצבות לחדרים

אין עיצוב שלם ללא דלת פנים בעיצוב משליםץ העיצוב הכללי מקבל גימור וליטוש אחרונים עם דלתות פנים שמתאימות ומשדרגות את מראה והאסטתיקה ומראים את רמת ההשקעה.

דלת-מחיצה-שחור
דלת-מחיצה-כתום
דלת-מחיצה-ירקו
דלת-קרטון

חומרי גלם ייחודיים יוצרים דלתות פנים ייחודיות. אתם מוזמנים לעיין במגוון הדלתות המעוצבות שלנו, המיועדות לכל פרויקט ששם דגש על עיצוב וגימור גבוה.

חלק מהדלתות המעוצבות שלנו
דלת-פנים-זולה
דלתות-פנים-כולל-התקנה
דלתות-הזזה-מחיר
דלתות-פנים-מעוצבות-למשרדים

דלתות ומחיצות

ניתן להתייחס לדלתות ומחיצות באותה צורה, כיום אפשר לייצר את הדלתות מהמחיצות עצמן. היתרונות לכך טמונים באפשרויות העיצוב הרבות שנוצרות מכך, הוזלה במחיר מתוך הקלה בתהליך הייצור והתהתקנה.

המשימה שלנו

אנו ביונקיט הנדסה שמנו לעצמו דגש לספק את מוצרי הגמר והעיצוב ברמה הגבוהה בעולם. למצוא את האלמנטים העמידים והמהימנים ביותר העומדים בתוי תקן ובדיקות מסוגים רבים ועוברות את כולן. עם תשומת לב מיוחדת למראה ואסטיקה שיוכלו לספק גימור היי אנד.

בקרו בדף המחיצות כדי ללמוד עוד

דברו איתנו

0737-969-733

סינון קטגוריות
פתרונות הצללה
חיפוי קירות
לוחות פח ואלומיניום
גדר אלומיניום
אקוסטיקה
מוצרי משרבייה
מחיצות
פתרונות גמר לבניה
⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒ ⭒⭒⭒⭒לדירוג ליחצו על הכוכב הימני ביותר.תודה! ⭐
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 1 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
יוניקיט
פרגולות אלומיניום ✅ גדרות אלומיניום ✅ חיפוי קירות ✅ אקוסטיקה ✅
דלתות פנים מעוצבות
420
NIS 3500
במלאי
Available in Stock
Call Now Button