fbpx

גדרות אלומיניום לגינה

גדרות אלומיניום – גדר אלומיניום לגינה ההפרדה המושלמת לבית
לכאורה גדר לגינה היא דבר זניח ולא משמעותי שאין להקדיש לו תשומת לב רבה, אך במחשבה שנייה גדרות הן דבר משמעותי בבית שלנו – הן תוחמות את שטחנו הפרטי ומגדירות אותו, הן מבדילות בינינו לבין השטח הציבורי, הרחוב, הכביש, חיות רחוב, העוברים והשבים ועוד. גדרות מבטאות אווירה או תחושה אותה אנחנו רוצים להעביר מהבית אל החוץ. האווירה הזו עוברת אלינו ואל אורחינו כשהם נכנסים לסף ביתנו ויוצאים ממנו. גדר אלומיניום לגינה היא מעין כרטיס ביקור לבית שלנו ולמשפחה שלנו.

100 אחוז אחריות

7 שנות אחריות

כמובן שגדרות מעניקות גם פרטיות והגנה לבני הבית ולחיות מחמד.

לגדרות משמעות מהותית הן מבחינה בטיחותית והן  מבחינה מנטאלית, על כן כדאי להקדיש את מרב תשומת הלב כשאנחנו רוצים להתקין גדר בביתנו.

סוגים שונים של גדרות אלומיניום

עולם הגדרות הוא רחב וקיימים היום סוגים מגוונים של גדרות העשויות מחומרים שונים, כגון פלסטיק, ברזל, אבן ועץ. חשוב מאוד להתאים את סוג גדר הגינה לצורכיכם ולמזג האוויר השורר במקום מגוריכם.

חשוב לבחור בחומר גלם עמיד וחזק השומר על צבעו ועל מראהו לאורך זמן וכן חומר גלם שהטיפול השוטף בו יהיה מועט ככל האפשר.

כמו כן היום כשאפשרויות העיצוב הן רבות חשוב לבחור בחומר שתוכלו לעצב כעולה על רוחכם, כאן באה מחשבה על ביטוי אישי וסגנון שלחלקנו היא חשובה לא פחות מבטיחות והגנה מגורמי חוץ.

חשוב להבין בצורה מעמיקה את  היתרונות ואת החסרונות של כל חומר גלם לפני שבוחרים גדר לגינה, בחירה נכונה יכולה למנוע התעסקויות והוצאות מיותרות בעתיד.

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

גדרות מאלומיניום
uni-210 גדרות

היתרונות הרבים של גדר אלומיניום

אלומיניום הוא חומר חזק השומר על התכונות הכימיות המקוריות שלו לאורך זמן, האלומיניום הוכיח עצמו כחומר עמיד במיוחד גם במזג אוויר סוער.

הוא אינו דורש תחזוקה רבה ואינו מתבלה בשונה מברזל, מפלסטיק, מעץ ומחומרים אחרים המתבלים במהירות, אינם עמידים בפני נזקי מזג האוויר ולא שומרים על צבעם ועל מראם המקוריים.

אלומיניום לא מחליד וכך שומר על חוזקו לאורך שנים רבות. גשם, מים ורטיבות גורמים לגדרות להחליד, כך הן נחלשות והן עלולות להתעקם ולהישבר. קשה למנוע מגדרות להחליד לכן חומר אל-חלד הוא יתרון משמעותי לגדרות ולא רק בהיבט האסתטי של הדבר.

אלומיניום הוא חומר לא רעיל כך שבסביבתו אנחנו וילדנו בטוחים ומוגנים ללא חשש משאיפה של חומרים רעילים או של טחב

גדר
גדר אלומיניום

אלומיניום הוא חומר אידיאלי לבניית גדרות. גדר אלומיניום ניתנת לעיצוב בקלות ובפשטות יתרה – ניתן להזמינה בכל גובה ובמגוון רחב של דגמים, כגון גדר רשת, גדר בעלת קצוות מחודדים (העוזרים במניעת פריצות) ופרזולים שונים.

את מוטות גדר האלומיניום ניתן להזמין בכל צורה,  מאונכים, מאוזנים, עם מרווחים גדולים או קטנים ביניהם על פי בחירה אישית.

לגדרות אלומיניום גוון טבעי מבריק היכול להתאים לסגנונות עיצוב רבים מרומנטי וענוג ועד עירוני וחדשני.

כמו כן אפשר לצבוע את גדר הגינה בכל צבע בו תחפצו ואף לשלב בו אלמנטים עיצובים שונים כמו עץ, אבן או זכוכית וכך להרחיב את אופציות העיצוב לכניסה לביתכם.

בנוסף אפשר להתאים את גדר האלומיניום לשער הבית, העשוי גם הוא מאלומיניום, וכך ליצור כניסה מושלמת ומרשימה המשרה אווירה יוקרתית ומכובדת אך יחד עם זאת מזמינה, חמימה ונעימה.

אל תצאו מגדרכם

הזמינו גדר אלומיניום מתאימה לכם ולגינתכם, היא תעניק לכם שקט נפשי ולביתכם מראה יוקרתי ומכובד

התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ!

יתרון נוסף לגדר אלומיניום הוא מחירה, בהתחשב ברמת איכות החומר ועמידותו התשלום בהחלט סביר והגיוני.

כמובן שכל אלמנט עיצובי שמוסיפים עלול לייקר את המחיר אבל אפשר לעצב גדר לגינה פשוטה וזולה יחסית אך עדיין מרשימה ומכובדת לא פחות מגדר משוכללת בעלת אלמנטים עיצוביים רבים.

יתרונות גדר אלומיניום הם רבים והיום לא קיימת חלופה הולמת יותר המספקת במוצר אחד הגנה, בטיחות ואפשרויות עיצוב כה רבות.

השאחרו פרטים או חייגו : 0737-969-733

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

Summary
גדר אלומיניום
Article Name
גדר אלומיניום
Author
Publisher Name
יוניקיט
Publisher Logo
Call Now Button