ביתנו מהווה את המקום בו אנו יכולים לנוח בסופם של ימים ארוכים וליהנות בחברת האנשים שאנו אוהבים. למרות שאין כמו האווירה החמימה כמו זו שיש בתוך הבית, לעתים זה נעים לצאת החוצה וליהנות ממשב של אוויר ותחושה של טבע, מה שקשה לעשות לעתים עם מרפסות רגילות. למרבה השמחה, ניתן ליצור אזור ישיבה חיצוני בו ניתן לשבת בלי קשר למזג האוויר וליהנות מהאווירה בחוץ בלי להרגיש את החום הכבד או מטחים של גשם כבד.

פרגולות מאלומיניום

כיצד ניתן לעשות זאת?

סגירת מרפסות לחלוטין לא מומלצת וגם כרוכה בניירת וביורוקרטיה שעלולים לגרום להוצאות לא מתוכננות. על מנת שזה לא יקרה, אנשים רבים בוחרים פרגולה מאלומיניום שמשמשות אותם בתור אזור ישיבה חיצוני במשך שנים ארוכות.

פרגולות אלומיניום הן בעצם חיפויים שבונים מעל אזורים פתוחים כדי למנוע חדירה מוגזמת של קרני השמש וכדי ליצור אזור קטן שבו ניתן לשלוט על מזג האוויר. פרגולות מסוג זה מהוות את הבחירה המועדפת היום לבנייה חיצונית הודות לתכונות המדהימות של מתכת האלומיניום שגורמות לה להיות הבחירה הראשונה הן של קבלנים והן של לקוחותיהם.

חיבור פרגולה לבטון
פרגולה אלומיניום אפורה עם סנטף להגנה מהגשם
רפרפות פרגולה אלומיניום תלויה

רפרפות הפרגולה

פרגולות אלומיניום נועדו בראש ובראשונה ליצור צל או אור בדיוק בהתאם לצרכים והרצונות שלכם בכל ימות השנה. הרפרפות המרכיבות את חלקן העליון של הפרגולות ניתנים להתקנה בהתאם לזווית שאתם רוצים ולכמות האור שאתם רוצים שתיכנס דרכם. תוכלו לבחור בין רפרפות ישרות אשר חוסמות את האור בצורה חלקית או לבין רפרפות Z אלכסוניות אשר מסיטות את קרני השמש

UniKiT 180

420 למטר
  •  

UniKiT 150

420 למטר
  •  
הבחירה המועדפת

UniKiT 110

460 למטר
  •  
פרגולה אלומיניום לבנה תלויה
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button