חומר גלם לפרגולה

פרופילים וקורות אלומיניום לפרגולות

פרגולות אלומיניום בנויות מסוגים של פרופילים, זוויות, רפפות וסרגלי אלומיניום. סוג הפרופיל והכמויות נקבעות לפי הפרגולה שתרצו לבנות. אנחנו מסייעים לכם להרכיב את ההזמנה של חומר הגלם הנחוץ לכם. לאחר מכן מספים לכם את החומרים שהוזמנו במשלוח או באיסוף עצמי. חומרי הגלם מסופקים על ידינו כפי שהם, ללא חיתוך או הכנה כלשהי. במידה ותהיו מעוניינים בהתקנה אנחנו הכתובת.

מחירון פרגולות אלומיניום חשמליות

כמה עולה חומר גלם לפרגולה אלומיניום?

המחירים של האלומיניום משתנים כל יום. כמו כל המתכות בעולם, המחירים עולים כל הזמן. אנו מוכרים את חומרי הגלם לפי המשקל הסופי של חומר הגלם בהזמנה לפני מע”מ. כך שאתם יכולים להוזיל את העלות של הפרגולה בסופו של דבר.

מוזמנים לחייג אלינו
השאירו פרטים
השאירו פרטים
מוזמנים לחייג אלינו

למה אלומיניום הוא חומר מובחר לבניית פרגולות?

אלומיניום כחומר גלם שהוא מתכת אצילה, טומן בחובו יתרונות עצומים לכל תחום הבנייה והבנייה הקלה.

ראשית, הוא עמיד ברטיבות ואינו מפתח קורוזיה והתנוונות או רקבון של הפרופילים, כך שמשך החיים של פרגולות אלומיניום עולה בהרבה על חומרים אחרים כמו עץ. בנוסף, המראה והעיצוב הסופי של המוצר יוצא אלגנטי ויוקרתי וכיום, עם טכנולוגיות צביעת דמוי עץ, ניתן לקבל את החום הכפרי והמראה הטבעי שיש לעץ כחומר גלם, גם במוצרי אלומיניום כמו פרגולות וחיפויים.

אנשים רבים משתמשים באלומיניום לבניה עצמית גם בגלל המשקל הקל של החומר המאפשר נגישות גבוהה בהרבה מיכולת הנשיאה שמתקבלת על ידי אדם ממוצע בקורות עץ מאסיביות. 

לבסוף, התרשמו ממבחר של פרגולות /שאנחנו התקנו כדי לראות במו עינכם כמה יפות הפרגולות האלה יוצאות בסופו של יום העבודה.

כל דגמי פרגולות האלומיניום בדף הבא:

השאירו פרטים
מוזמנים לחייג אלינו
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button