פרגולה בבית בזמן בידוד

תקופת הקורונה הביאה עמה לא מעט סגרים ובידודים, והשאירה רבים מאתנו, ללא האפשרות לצאת מהבית. אלו מבנינו, אשר בעלי מרפסת או חצר, יכלו לצאת למרפסת או החצר להתאוורר ולהרגיש מעט אווירת יציאה. פרגולה בחצר, מהווה פתרון מושלם ליציאה תחת כל מזג אוויר, הן חורפי והן קיצי.

היתרונות של להיות בעל פרגולה בזמן בידוד

מטרתה של הפרגולה, היא סיפוק הגנה מתנאי מזג האוויר. הפרגולה מאפשרת לנצל את השהייה בחוץ, בכל ימות השנה, בנוחות מקסימלית. כל אלו הופכים להיות מרכזיים בחיינו ברגע שאנו נאלצים להיות סגורים בביתינו ולא לצאת ממנו במשך כל תקופת הבידוד.

בעל בית אשר התקין פרגולה לפני הבידוד זוכה להנות מהבחות ולנשום אוויר צח כל הזמן ובכל מזג אוויר. היתרון הזה מנצח כל פעם.

פרגולה מאלומיניום בחצר מבודדת

איך בוחרים פרגולה לבית?

על מנת לבחור פרגולה לביתנו, ישנם מספר פרמטרים אותם חשוב לבחון, על כל אחד מהם נסביר כעת. לצפייה בכל המידע המפורט ובתמונות רבות של התקנות שכבר ביצענו, עברו אלן דף פרגולות האלומיניום הראשי:

איך בוחרים פרגולה מאלומיניום לבית

בחירת המנגנון – הבחירה בנוחות

פרגולות רבות, ניתן לפתוח ולסגור לפי הרצון והצורך. לשם כך, עליכם לבחון איזה מנגנון מתאים עבורכם – מגנון ידני או מנגנון חשמלי. את סוג המנגנון המבוקש, בחרו כך שתקבלו נוחות מקסימלית. מנגנון ידני, כנובע משמו מופעל באמצעות היד, לעיתים אינו יתאים ליכולות הפיזיות של כלל בני הבית. מגנון חשמלי לעומת זאת, מופעל באמצעות לחיצה פשוטה על כפתור הפעלה בלבד, כך שאינו מצריך יכולות ויתאים לשימוש על ידי כלל בני הבית. משכך, פרגולה חשמלית היא הבחירה האולטימטיבית.

פרגולה דאבל טי תלוי

בחירת החומרים – עמידות החומר

בשל העובדה כי הפרגולה מותקנת בחוץ, ישנה חשיבות רבה לבחור בחומרים עמידים מול נזקי מזג האוויר. באם מקום מגורכם מזוהה עם רוחות חזקות, בחרו בחומרים חזקים יותר. כיום, רבים בוחרים להתקין פרגולות אלומיניום, שכן אלו מאופיינות בעמידות גבוהה, הן אינן מחלידות, וכן הן עמידות מפני חרקים ומזיקים למיניהם.

התקנת פרגולה ברחובות
התקנה נכונה – בטיחות מעל הכל

בחרו בחברה מקצועית להתקנת הפרגולה, אשר מנוסה בתחום, זאת על מנת להימנע מכשלי התקנה העלולים לפגוע בביטחונכם וביטחון יושבי ביתכם.

להתקנת פרגולות אלומיניום חייגו או השאירו פרטים
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button