הצעד הבא לשדרוג הגינה שלכם

יש לכם גינה מטופחת, אבל אתם מרגישים שמשהו חסר? אם אין לכם פרגולה, כנראה שזה מה שאתם צריכים כדי להפוך את הגינה שלכם למקום שאתם כל כך רוצים שהיא תהיה. פרגולה טובה תאפשר לכם להשתמש בגינה בתנאים משתנים, ותעניק לגינה שלכם מראה יוקרתי. אז הנה שתי סיבות:

פרגולה לבנה ודמוי עץ

למה כדאי לכם לשדרג את מראה הגינה עם פרגולה חדשה?

1

פרגולה מאפשרת לכם לעשות שימוש בגינה, גם כאשר תנאי מזג האוויר בחוץ לא הכי נוחים שיש. בעזרת בנייה של פרגולה איכותית, תוכלו להנות מצל גם ביום של שמש קופחת, ואפילו לשבת בה בזמן של גשם סוער. בעזרת הפרגולה שלכם תהפכו את הגינה לזמינה עבורכם בכל מצב.

2

פרגולה יכולה להפוך לפריט שמשדרג את מראה הגינה שלכם. כמובן שהייעוד העיקרי של הפרגולה הוא כדי לשמש אתכם, אבל הפרגולה יכולה גם להיות מעוצבת בצורה כזו שתשפיע על מראה הגינה שלכם. פרגולת אלומיניום מרשימה בגינה שלכם, תעניק לגינה שלכם מראה יוקרתי.

הצללה לגינה מאלומיניום דמוי עץ

עוד פרגולות מאלומיניום דמוי עץ

השאירו פרטים
מוזמנים לחייג אלינו

על מה חשוב להקפיד בבניית פרגולה בגינה?

הדבר הראשון שאתם צריכים לבחור בפרגולה הוא החומר. בשוק קיימות פרגולות מעץ או אלומיניום, כאשר ישנו גם אלומיניום דמוי עץ שישמור על המראה הטבעי של הגינה שלכם. בעת בחירת החומר יש לקחת בחשבון את המקום שבו תעמידו את הפרגולה וכמובן מה תנאי מזג האוויר אליהם היא אמורה להיחשף.

מתקין פרגולות בעמק

הצעד השני הוא בחירת הצבע והצורה. חשוב שתתייעצו עם איש מקצוע שיעזור לכם להתאים את הפרגולה לנוף הטבעי של הגינה שלכם, כדי לשמור על הייחודיות שלה מצד אחד, ומצד שני לאפשר לפרגולה להשתלב בה בצורה היפה ביותר. הצבע צריך להיות צבע יציב שלא ייפגע עקב תנאי מזג אויר משתנים.

פרגולה-תלויה-בכניסה-לבית-בצפון

בבניית הפרגולה תיקחו בחשבון את הגודל של הגינה שלכם, ותשתדלו לא לתת לפרגולה ‘להשתלט’ על הגינה. חשוב שהפרגולה תהיה מרווחת אבל היא ממש לא אמורה לכסות את כל שטח הגינה שלכם.

סנטף פריזמטי BH

גם הפרגולה האיכותית ביותר מהחומרים הטובים ביותר תצטרך תחזוקה שוטפת. תבנו פרגולה שגם התחזוקה שלה תהיה נוחה כדי שתוכלו לשמור על המראה שלה.

לכל פרגולות האלומיניום שיש לנו:

השאירו פרטים
מוזמנים לחייג אלינו
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button