להתקין פרגולה אלומיניום בכל מקום

סוגי פרגולות האלומיניום וצורות התקנה

פרגולה פרופיל דאבל טי

איך לבחור פרגולות אלומיניום

יותר ויותר בתים מתקינים פרגולות מאלומיניום. היתרונות של פרגולות אלומיניום עולות על כל חומר אחר ולכן קבלנים רבים ומעצבי בתים ממליצים על פרגולה זו. אנחנו כאן כדי לתת לכם את המידע הנחוץ על פרגולת אלומיניום כדי להפוך את הקניה לקלה הרבה יותר.

איך מתמחרים פרגולת אלומיניום

פרגולת אלומיניום בדרך כלל מתומחרת לפי מטר רבוע (מ”ר). כלומר, ככל שהפרגולה גדולה יותר כך כמובן היא גם תהיה יקרה יותר להרכבה. המחירים של פרגולות אלומיניום משתנים מאד. בממוצע, פרגולת אלומיניום תעלה לכם בין 800 ל2500 שח למטר רבוע.
כמובן שיהיו פרגולות אלומיניום יקרות יותר אם הן גדולות יותר ופרגולות זולות יותר אם הן זולות יותר. עליכם לבחור את גודל הפרגולה שתרצו ולבקש הצעת מחיר קונקרטית, זאת כי לא כל חצר דורשת את אותה הפרגולה.

זוג של פרגולות מאלומיניום דמוי עץ ושחור

מדוע פרגולת אלומיניום היא המועדפת

פרגולת אלומיניום עולה יותר. זאת משום שהאלומיניום יקר יותר. אולם, פרגולת האלומיניום לא דורשת תחזוקה. בניגוד לפרגולת עץ שיכולה למשוך מזיקים, או להיהרס מתנאי מזג אוויר קשים במיוחד.
לאור העובדה כי התחזוקה של כל פרגולה שונה, ההשקעה שתוציאו על פרגולת אלומיניום לטווח הארוך היא המשתלמת יותר למרות שהבניה עצמה זולה יותר.

פרגולה אלומיניום חשמלית רמת גן

מדוע אנשים העדיפו פעם פרגולות עץ

פרגולות עץ וחומר הגלם הטבעי משכו תמיד את הרוכשים כי הם העניקו את המראה הכפרי או הטבעי של העץ. מה שלא היה קיים בצביעות של האלומיניום בעבר. אך לכך נוספו טכניקות היוצרות עיצובים טבעיים ומרשימים באלומיניום שהפכו את הקערה על פיה.

פרגולה אלומיניום רפפות דמוי עץ תלוי
פרגולות אלומיניום דמוי עץ

בעקבות ההבנה כי אנשים מעדיפים פרגולת עץ למרות החיסרון שלהם, חברות מובילות בתחום הפרגולות החלו לייצר פרגולות אלומיניום דמוי עץ. כמובן שפרגולה זו לא מתאימה למי שמחפש את המחיר הנמוך של פרגולת עץ (שכפי שאמרנו לא משתלם לזמן הארוך), אולם הן מתאימות מאד למחפשים את הנראות של עץ.
הפרגולות גורמות למתבונן שלא לשים לב להבדל בין פרגולה עשויה עץ לפרגולות מאלומיניום דמוי עץ. כך שהמראה של העץ נשאר ביחד עם היתרונות הרבים שיש לפרגולת האלומיניום. האפקט הוא הנאה משני העולמות: לא תצטרכו לתחזק את הפרגולה כל הזמן, תישארו בטוחים ובנוסף תיהנו מהמראה עליו חלמתם לחצר שלכם.

פרגולות אלומיניום בצפון
צמחים דמויי גפן על הפרגולה

פרגולות רבות מתקשטות בצמחים משתפלים שגורמים לצר שלכם להיראות הרבה יותר יפה, הרבה יותר טבעית והרבה יותר מוצלת. תמחים על הפרגולה כיום הם דבר כה נפוץ כך שכנראה כל חנות פרגולות אליה תלכו תשאל אילו צמחים אתם מתכננים לשים על הפרגולה. כך, אפילו לא יראו שהפרגולה מאלומיניום ולא מעץ, והיא תיראה הרבה יותר טוב.

מתקין פרגולות בעמק
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button