מחיצות

מחיצות מודולריות דקורטיביות ופתרונות מתקדמים להפרדה וחלוקה.

מוצרי המחיצות תוצרת bencore בקו אדריכלי איטלקי, עיצוב אלגנטי, מקצועי ומסוגנן. קו המחיצות הדקורטיביות שאנו מספקים, ניחן בחדשנות בלעדית. חומרי עיצוב עם תכונות אקוסטיות ואופי של עיצוב ברמה גבוהה מאוד. שימוש בחומרי גלם עם מאפיינים אקולוגיים ממוחזרים ומחוזקים. שילוב של חומרי גלם חדשניים פרי טכנולוגיות מתקדמות עם חומרים מוכרים שכבר בשימוש נרחב.  המחיצות זמינות לשלל יישומים כמו מחיצות רצפה – תקרה בשילוב דלת פנים, מסילות הזזה וחלוקה מודולרית.

מחיצות Bencore איטליה

תוצרת איטליה

אנו מספקים למתכננים, אדריכלים ומעצבים, פתרון מודולרי בהתאמה אישית לכל יישום של חלוקה, הפרדה, עיצוב פנים וחוץ או צורך אחר באמצעות מחיצות.

דוגמאות-של-חומרי-עיצוב-במחיצות

חומרים אדריכליים

יש לגרור את המחיצה עם העכבר או האצבע לצפייה ב 360 מעלות
רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו
הכירו את המחיצות

סדרת מחיצות STARLIGHT

מחיצות מודולריות שקופות

מחיצות זכוכית

מחיצות פרספקס שקופות

מחיצות KAOS 3D תלת מימד

מחיצות עם מראה אחורית

מחיצות למשרד - פרויקט לדוגמה

מחיצות אקולוגיות

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו

מחיצות: גלריית תמונות ועבודות

לצפייה בגלריית עבודות מלאה

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו

צפו בסרטון: כל היישומים ➰ כל המחיצות

מחיצות קומפקט ישראל

תוצרת ישראל

קו מחיצות מעוצבת תוצרת ישראל, מוצר ייחודי בעל פטנט העומד בדרישות ומבדקי תווי תקן מחמירים עולמיים. חומר גלם חזק ביותר עם גמישות רבה והתקנה מהירה המגיע במבחר של צבעים, טקסטורות ואפשרויות כמעט בלתי מוגבלות של יישום החומר על גבי קירות פנים, קירות חוץ וכחזיתות מבנים שקופות.

לצפייה במחיצות קומפקט:

מחיצות רצפה תקרה מעוצבות

מחיצות מעוצבות דקורטיביות לעיצוב פנים בשלל יישומים אפשריים ובקונספט חדשני. מחיצות Bencore מעלות את עיצוב המשרד, עיצוב מבני ציבור ומבני תעשייה, ברמה אחת מעל כולם. מערכות פנלים, מחיצות מודולריות ומחיצות רצפה תקרה, תוצרת איטליה, מציעות גיוון וגמישות בעיצוב ובחלוקת החלל. כולל מחיצות אקוסטיות המיועדות לתת פתרונות לעיצוב אדריכלי אלגנטי וחדשני. למעצבים המחפשים חומרי חיפוי פנים מטכנולוגיות מתקדמות ורמת עיצוב גבוהה.

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו

עיצוב מודולרי עם מחיצות למשרד

מחיצות למשרד הן פתרון מושלם המערב קירות ודלתות כשכל המערכות הן מודולריות הניתנות לניוד או הזזה ופתיחה בצורות ומיקומים מותאמים אישית. מחיצות רצפה תקרה מעוצבות למשרדים הופכות את העיצוב וההשראה במשרד ומניבות יותר בעבורכם.

 

צפו בפרויקט חלוקת חלל משרד והפרדה במחיצות בין חללי עבודה, שימוש במחיצות אקוסטיות מדגם לייטבן המוצלח, על פי תכנון המעצב לתוצאה סופית מדהימה.

מחיצות זכוכית למשרדים ובתים פרטיים

מחיצות זכוכית מתקפלות, מחיצות כיס,מכל סוגי הזכוכית ומגוון רחב של יישומים מודולריים.

מחיצות-לבית

מחיצות דקורטיביות לבית

את הבית תוכלו לעצב מהיום בצורה חדשה, חומרי גלם עתידניים הנוצרו בתהליך של חיפוש אחר מראה מרגש הנוצר בטבעיות מחומר הגלם המובע בישירות ללא ציפויים או חומרים מסווים. היופי שבמוצר זה הוא המילוי המהמם הניתן לשילוב עם מראות, תאורה וגיוון בצבעים ומרקמים. תנו נגיעות של איכות ויוקרה לבית ובמטבח והסלון בעזרת חיפוי מחיצות או חלוקת החלל. מחיצות הזזה לבית, דלתות ומחיצות רצפה תקרה תואמות, מערכות מודולריות להפרדה ועוד אפשרויות יישום לבית.

מחיצות משרביה

עיצוב פנים שימושי ומודרני בנגיעה מסורתית, משרביה היא אלמנט עיצובי מיוחד המאפיין עיצובים מושקעים ויוקרתיים, אך הידעתם כי למשרבייה גם איכותיות מאוד שימושיות באזורי קבלת קהל ומשרדים ? מחיצות משרביה יכולות לבודד צלילים בשימוש כמחיצות המחפות קיר או כמחיצות ניידות המוצבות בין אזורי עבודה צמודים. המגוון הרחב של משרביות יחד עם הגמישות היישומית של מחיצות יוצרות מערכות מושלמות ונוחות

מחיצות אקוסטיות

מחיצות מודולריות למשרדים מעוצבים וקירות מעוצבים

בכל פרויקט בו דרושה רמה של טיפול אקוסטי, קיימת האפשרות לשימוש במחיצות אקוסטיות ברמת בידוד רעשים העומדת בזיגוג כפול. הצורך ביצירה של חללים פרטיים ושקטים בעבור ניהול ישיבות, הירגעות או אזור של שקט לחשוב בו, מחיצות בידוד אקוסטיות מודולריות, רצפה תקרה, הניתנות ליישום על פי חלום המתכנן.

מחיצות אקוסטיות ניידות וקבועות, כלומר, מחיצות מעוצבות המסוגלות לנוע על בסיס מסילת תקרה. בצורה זאת, מתאפשר למעצבים ומתכננים, ליצור קיר גמיש ונייד ללא קיר בטון וכל הכרוך בו. האיכות האקוסטית של מחיצות אלו, נותנת בידוד וספיגה של רעשים בכדי ליצור אזור מיוחד בתוך החלל, בה ניתן למצוא יותר פרטיות, לרב באזורי אופן ספייס.  אנו מספקים פתרונות אקוסטיים מגוונים, המחיצות האקוסטיות ניתנות להתקנה בהנמכת תקרה אקוסטית, מחיצות רצפה תקרה אקוסטיות בשילוב דלתות פנים וגם, מחיצות אקוסטיות ומפרידות בין חללי עבודה ויוצרות חללי עבודה פרטיים ושקטים בתוך החלל המשרדי הפתוח המשותף.

מה ההבדל בין מחיצות אקוסטיות למחיצות דקורטיביות לא אקוסטיות?

האקוסטיקה נמדדת מאפס עד  4000 הרץ. המידה של עוצמת הקול בעת הרצאה או פגישה בממוצע תהיה בערך 2000 עד 3000 הרץ. הליבה של המחיצות האקוסטיות שאנו מספקים, מורכבת עבור קליטת תדרים, מיוצרת מחומר מעכב אש, לעומת סםוגים וצמר סלעים שבשימוש בשוק האקוסטיקה וידועים כחומרי דליקים. סדרת המחיצות LIGHTBEN ACOUSTIC מיוצרת במחיוחד בכדי לענות גם על צרכי עיצוב מיוחדים.

מחיצות דקורטיביות ניידות

מחיצות ניידות דקורטיביות נועדו על מנת לאפשר למשרדים, מסעדות ועסקים לנייד את אמצעי ההפרדה במרחב קבלת הלקוחות או במרחבי עבודה אופן ספייס מסוגים שונים. את ניוד המחיצה ניתן לבצע בקלות על ידי הרמה והנחה במקום הרצוי במקרה של פרופיל אלומיניום עם רגליות, או עם גלגלי הזזה המנטרלות את הצורך בהרמת המחיצה, ניתן להזמין מחיצות בגדלים בהתאמה אישית לצרכים שלכם ולצרכי המשרד.

דלתות מקרטון ממוחזר

מחיצות אקולוגיות

בניה ירוקה, נועדה בכדי ליצור עיצוב שנעים להיות בו ומשרת את כל הפונקציות הדרושות, ועשוי מחומר אקולוגי וממוחזר. אנו מציגים בפניכם, את סדרת מחיצות Ecoben המיוצרות מקרטון ממוחזר ושרף שהורכבו בצורת כוורת היוצרת חוזק מרבי, בציפוי שכבות למינציה חזקות, היוצרות מחיצה שמסוגלת לעמוד בכל דרישה, הרכבה או תלייה ועשויה מחומר ירוק המספק עיצוב בר קיימא.  המחיצות ניתנות להתקנת כמחיצות רצפה תקרה, כמחיצות מודולריות למשרדים ותיחום חללים. כמו כן, מומלץ ליצירה של עיצוב מעניין בביתכם להשתמש במחיצה האקולוגית , או כל סוג מחיצה אחר שלנו, כתחליף לקיר, בהתקנה של מחיצת רצפה תקרה היכולה לחלק את החדר, למשל, בין חדר שינה לאמבטיה, או כמחיצת רצפה תקרה המפרידה בין סלון למטבח. 

אם התעניינתם במחיצות, יכול להיות שתתעניינו גם במוצרים הבאים:

מהמחיצות שלנו ניתן להכין דלתות פנים מותאמות אישית המעוצבות באותו קו. לעיצוב נקי ומתמשך.

מחיצות חיפוי במפעל סימנס

עיצוב במחיצות לתעשייה

שימוש במחיצות במילוי כוורת, בעל מספר רב של שדות מילוי חלולים, מתאימים למגוון רחב של שימושים במבני תעשייה ומסחר, העיצוב באמצעות המחיצות שלנו, מאפשר לגשת על עולם של עיצוב פנים עם אור וצל ו3D המאפיינים את המחיצות שלנו. 

חיפוי קירות פנים דקורטיבי עם מחיצות

חיפוי קירות פנים דקורטיבי אמור להשתלב בעיצוב הכולל של החלל, על מנת ליצור שפה אחידה בין כל הפרמטרים של עיצוב הפנים. בחירת צבע מחיצת החיפוי למשל, יוצרת הרמוניה בין שאר האלמנטים כמו- ריצוף, חלונות או ריהוט, או להפך להיות ניגודית ולהבליט את הקיר עצמו בצבע עז וחזק ולהפוך אותו לאלמנט דומיננטי. הדבר תלוי רובו ככולו באווירה כללית שאותה אתם מעוניינים ליצור.

מעבר לפן האסתטי, עבור מחיצות חיפוי קירות לעיצוב פנים יש גם חשיבות מעשית, שכן הם משמשות גם כאלמנט להפרדה בין חללים, שלעתים (צלוי בבחירת החומר ממנו עשוה המחיצה) נותן גם טיפול אקוסטי לאקוסטיקה שבין חללי העבודה. מחיצות מסוגלות להיות קירות בפני עצמן, קירות מעוצבים שגם ניתנים להזזה במידת הצורך. עיצוב קירות פנים אינו נושא השמור לעיצוב בתים בלבד וניתן למצוא נגיעות משמעותיות שלו גם במגזר העסקי: במשרדים, בתי אוכל, חללי עבודה מסוגננים, קליניקות, חנויות וכיוצא בזה.

מחיצות

עיצוב פנים במחיצות

עיצוב פנים הוא מושג שכולל בתוכו לא מעט פרמטרים אשר משפיעים על כל חלל הבית ועל האווירה כולה. עיצוב פנים מסייע לשדרג כל  חלל בבית או במשרד שלכם באמצעות הכנסת אלמנטים שונים. את עיצוב הפנים באמצעות מחיצות דקורטיביות, תוכלו ליצור בדיוק על פי הסגנון העיצוב והטעם שלכם.

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו
מחיצות בעולם העיצוב

מחיצות הן רעיון מעולה ליצירת אזורים שימושיים ומושכים. עיצוב פנים עלול להיות מאתגר, מחיצות הן דרך מעולה ליצור הפרדה ועיצוב בו זמנית בחלל המשרד או הבית. יוניקיט מציעה לכם שילוב של מגוון מחיצות מחומרי גלם מתקדמים המיועדים לאותם מעצבים או אדריכלים שרוצים להפיח חיים בחלל עם עיצוב שימוש ומעוצב ברמה גבוהה.

כיום,עיצוב פנים מודרני כולל מחיצות ניידות ומחיצות קיר קבועות כחלק מתכנון חכם ואף אקולוגי. מדלתות פנים ועד עיצובים מותאמים אישית, מחיצות חדרים מדהימות יוצרות אזורים שימושיים, הופכים את פנים הבית ליפה יותר ומעצבים משרדים למטרות עבודה שוטפת. מחיצות מעוצבות מציעות פתרון לכל טעם.

מחיצות-שקופות-לחלל-אופן-ספייס
עיצוב במחיצות מודרניות

מחיצות הן דרך מעולה להכניס צבע ואווירה אמנותית לעיצוב פנים. מחיצה דקורטיבית עובדת הכי טוב בחדרים פתוחים, אך נראית מצוין גם בבתים פרטיים ובמשרדים קטנים. מחיצות דקורטיביות מושלמות לחדרי שינה ולחדרי מגורים, והשימוש במחיצות בדלתות פנים משלים את המראה במאה אחוז.

מחיצות-מחיר-מבצע
מחיצות להסתרה

בין אם מדובר בפינה מבולגנת, ניקוז שנחשף, חציצה בין מרחבים עמוסים. בכל מבנה יש חלקים שרצוי היה שיוסתרו מבחינה אסתטית. מחיצה היא דרך נהדרת לחפות או להסתיר אזורים כאלו ולשדרג את המראה הכללי של המקום

מחיצות הפרדה לפרטיות

שימוש במחיצות מאפשר להשיג הפרדה ופרטיות בין חללים שונים של עבודה או פעילות. הסתרה עם מחיצה שלנו מאפשרת ליצור הרגשה בטוחה של פרטיות יחד עם מראה חצי שקוף המרגיש פתוח ומדגיש את המרחב בחלל. יחד עם זאת, אנו מציעים סוגים שונים של מחיצות אקוסטיות שיספקו גם הפרדה וגם בידוד רעשים. פנו אלינו לעוד פרטים בנושא: 037-969-733

מחיצות-צבעוניות

UniKit יבואנית רשמית ובלעדית של מוצרי Bencore עיצוב פנים. כל הזכויות שמורות.

.
product image
Rating
1star1star1star1star1star
Rating
5 based on 14 votes
Brand
יוניקיט
Product
מחיצות
Price
ILS 950
Availability
Available in Stock
השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן