fbpx

מחיצות

עיצוב פנים עם מחיצות מודולריות דקורטיביות

ליחצו למעבר למוצרי מחיצות למיגון קורונה על פי ההנחיות החדשות

מחיצות רצפה תקרה מעוצבות

מחיצות מעוצבות דקורטיביות לעיצוב פנים בשלל יישומים אפשריים ובקונספט חדשני. מחיצות Bencore מעלות את עיצוב המשרד, עיצוב מבני ציבור ומבני תעשייה, ברמה אחת מעל כולם. מערכות פנלים, מחיצות מודולריות ומחיצות רצפה תקרה, תוצרת איטליה, מציעות גיוון וגמישות בעיצוב ובחלוקת החלל. כולל מחיצות אקוסטיות המיועדות לתת פתרונות לעיצוב אדריכלי אלגנטי וחדשני. למעצבים המחפשים חומרי חיפוי פנים מטכנולוגיות מתקדמות ורמת עיצוב גבוהה.

לצפייה בגלריית עבודות
יש לגרור את המחיצה עם העכבר לצפייה ב 360 מעלות

צפו בסרטון: כל היישומים ➰ כל המחיצות

מחיצות: גלריית תמונות ועבודות
לצפייה בגלריית עבודות מלאה

אם התעניינתם במחיצות, יכול להיות שתתעניינו גם במוצרים הבאים:

מהמחיצות שלנו ניתן להכין דלתות פנים מותאמות אישית המעוצבות באותו קו. לעיצוב נקי ומתמשך.

מחירים של דלתות

מחיצות Bencore איטליה

מוצרי המחיצות תוצרת bencore בקו אדריכלי איטלקי, עיצוב אלגנטי, מקצועי ומסוגנן. קו המחיצות הדקורטיביות שאנו מספקים, ניחן בחדשנות בלעדית. חומרי עיצוב עם תכונות אקוסטיות ואופי של עיצוב ברמה גבוהה מאוד. שימוש בחומרי גלם עם מאפיינים אקולוגיים ממוחזרים ומחוזקים. שילוב של חומרי גלם חדשניים פרי טכנולוגיות מתקדמות עם חומרים מוכרים שכבר בשימוש נרחב.  המחיצות זמינות בשלל יישומים, מחיצות רצפה תקרה בשילוב דלת פנים הממשיכות קו אסתטי עיצובי מאותו החומר לאורך כל החלל ולפי הצורך. אלמנט חשוב מאוד בגמישות העיצוב בחומר זה היא השמירה על שקיפות ומרחב וכניסת אור, בנוסף, האפשרות למחיצות רצפה תקרה הנעות על מסילות או מחיצות ניידות משמעה, היכולת להתאים ולשלב בין המחיצות רצפה תקרה לבין סוגי מחיצות אחרות ולהגיע לפתרון מדויק בכל חלל.

דוגמאות-של-חומרי-עיצוב-במחיצות
הכירו את סדרת המחיצות

סרטונים קצרים המציגים את קולקציית המחיצות, האפשרויות המגוונות לעיצוב משרדים, חדרים, מחיצות רצפה תקרה ומחיצות מודולריות בסרטונים קצרים לצפייה קלה המציגים בקצרה את סדרת המחיצות שלנו.

סדרת מחיצות STARLIGHT
  • מחיצות שקופות ואטומות, זמינות מרצפה תקרה, מודולרי, יחידות ניידות וכמובן: מחיצות אקוסטיות
מחיצות מודולריות שקופות
  • מחיצות ומחיצות אקוסטיות לשקיפות , אור ומרחב
מחיצות KAOS 3D תלת מימד
  • מחיצות דקורטיביות עם אפקט ויזואלי, בצבעים שחור, לבן ועוד
מחיצות עם תאורה אחורית
  • תאורה אחורית ושילוב שכבת ראי המחזירה השתקפויות. מחיצות לעיצוב ברמה הגבוהה ביותר עם מראה ייחודי.
מחיצות למשרד - פרויקט לדוגמה
  • כל סוגי ההתאמות למבני עבודה ולמשרדים בכל סוגי המחיצות שלנו
מחיצות אקולוגיות
  • קשיחות עמידות וחזקות, מחיצות אקולוגיות לעיצוב ירוק, מיוצרות משרף וקרטון ממוחזר בנוי בצורת כוורת

צרו קשר

מחיצות אקוסטיות

בכל פרויקט בו דרושה רמה של טיפול אקוסטי, קיימת האפשרות לשימוש במחיצות אקוסטיות ברמת בידוד רעשים העומדת בזיגוג כפול. הצורך ביצירה של חללים פרטיים ושקטים בעבור ניהול ישיבות, הירגעות או אזור של שקט לחשוב בו, מחיצות בידוד אקוסטיות מודולריות, רצפה תקרה, הניתנות ליישום על פי חלום המתכנן.

מחיצות אקוסטיות ניידות וקבועות, כלומר, מחיצות מעוצבות המסוגלות לנוע על בסיס מסילת תקרה. בצורה זאת, מתאפשר למעצבים ומתכננים, ליצור קיר גמיש ונייד ללא קיר בטון וכל הכרוך בו. האיכות האקוסטית של מחיצות אלו, נותנת בידוד וספיגה של רעשים בכדי ליצור אזור מיוחד בתוך החלל, בה ניתן למצוא יותר פרטיות, לרב באזורי אופן ספייס.  אנו מספקים פתרונות אקוסטיים מגוונים, המחיצות האקוסטיות ניתנות להתקנה בהנמכת תקרה אקוסטית, מחיצות רצפה תקרה אקוסטיות בשילוב דלתות פנים וגם, מחיצות אקוסטיות ומפרידות בין חללי עבודה ויוצרות חללי עבודה פרטיים ושקטים בתוך החלל המשרדי הפתוח המשותף.

מה ההבדל בין מחיצות אקוסטיות למחיצות דקורטיביות לא אקוסטיות?

האקוסטיקה נמדדת מאפס עד  4000 הרץ. המידה של עוצמת הקול בעת הרצאה או פגישה בממוצע תהיה בערך 2000 עד 3000 הרץ. הליבה של המחיצות האקוסטיות שאנו מספקים, מורכבת עבור קליטת תדרים, מיוצרת מחומר מעכב אש, לעומת סםוגים וצמר סלעים שבשימוש בשוק האקוסטיקה וידועים כחומרי דליקים. סדרת המחיצות LIGHTBEN ACOUSTIC מיוצרת במחיוחד בכדי לענות גם על צרכי עיצוב מיוחדים.

דלתות מקרטון ממוחזר

מחיצות ממוחזרות אקולוגיות

בניה ירוקה, נועדה בכדי ליצור עיצוב שנעים להיות בו ומשרת את כל הפונקציות הדרושות, ועשוי מחומר אקולוגי וממוחזר. אנו מציגים בפניכם, את סדרת מחיצות Ecoben המיוצרות מקרטון ממוחזר ושרף שהורכבו בצורת כוורת היוצרת חוזק מרבי, בציפוי שכבות למינציה חזקות, היוצרות מחיצה שמסוגלת לעמוד בכל דרישה, הרכבה או תלייה ועשויה מחומר ירוק המספק עיצוב בר קיימא.  המחיצות ניתנות להתקנת כמחיצות רצפה תקרה, כמחיצות מודולריות למשרדים ותיחום חללים. כמו כן, מומלץ ליצירה של עיצוב מעניין בביתכם להשתמש במחיצה האקולוגית , או כל סוג מחיצה אחר שלנו, כתחליף לקיר, בהתקנה של מחיצת רצפה תקרה היכולה לחלק את החדר, למשל, בין חדר שינה לאמבטיה, או כמחיצת רצפה תקרה המפרידה בין סלון למטבח. 

מחיצות חיפוי במפעל סימנס

עיצוב במחיצות לתעשייה

שימוש במחיצות במילוי כוורת, בעל מספר רב של שדות מילוי חלולים, מתאימים למגוון רחב של שימושים במבני תעשייה ומסחר, העיצוב באמצעות המחיצות שלנו, מאפשר לגשת על עולם של עיצוב פנים עם אור וצל ו3D המאפיינים את המחיצות שלנו. 

עיצוב מודולרי במחיצות משרד

צפו בפרויקט חלוקת חלל משרד והפרדה במחיצות בין חללי עבודה, שימוש במחיצות אקוסטיות מדגם לייטבן המוצלח, על פי תכנון המעצב לתוצאה סופית מדהימה.

נגן וידאו

חיפוי קירות פנים דקורטיבי עם מחיצות

חיפוי קירות פנים דקורטיבי אמור להשתלב בעיצוב הכולל של החלל, על מנת ליצור שפה אחידה בין כל הפרמטרים של עיצוב הפנים. בחירת צבע מחיצת החיפוי למשל, יוצרת הרמוניה בין שאר האלמנטים כמו- ריצוף, חלונות או ריהוט, או להפך להיות ניגודית ולהבליט את הקיר עצמו בצבע עז וחזק ולהפוך אותו לאלמנט דומיננטי. הדבר תלוי רובו ככולו באווירה כללית שאותה אתם מעוניינים ליצור.

מעבר לפן האסתטי, עבור מחיצות חיפוי קירות לעיצוב פנים יש גם חשיבות מעשית, שכן הם משמשות גם כאלמנט להפרדה בין חללים, שלעתים (צלוי בבחירת החומר ממנו עשוה המחיצה) נותן גם טיפול אקוסטי לאקוסטיקה שבין חללי העבודה. מחיצות מסוגלות להיות קירות בפני עצמן, קירות מעוצבים שגם ניתנים להזזה במידת הצורך. עיצוב קירות פנים אינו נושא השמור לעיצוב בתים בלבד וניתן למצוא נגיעות משמעותיות שלו גם במגזר העסקי: במשרדים, בתי אוכל, חללי עבודה מסוגננים, קליניקות, חנויות וכיוצא בזה.

מחיצות משרדים

עיצוב פנים במחיצות

עיצוב פנים הוא מושג שכולל בתוכו לא מעט פרמטרים אשר משפיעים על כל חלל הבית ועל האווירה כולה. עיצוב פנים מסייע לשדרג כל  חלל בבית או במשרד שלכם באמצעות הכנסת אלמנטים שונים. את עיצוב הפנים באמצעות מחיצות דקורטיביות, תוכלו ליצור בדיוק על פי הסגנון העיצוב והטעם שלכם.

צרו קשר

מחיצות בעולם העיצוב

מחיצות הן רעיון מעולה ליצירת אזורים שימושיים ומושכים. עיצוב פנים עלול להיות מאתגר, מחיצות הן דרך מעולה ליצור הפרדה ועיצוב בו זמנית בחלל המשרד או הבית. יוניקיט מציעה לכם שילוב של מגוון מחיצות מחומרי גלם מתקדמים המיועדים לאותם מעצבים או אדריכלים שרוצים להפיח חיים בחלל עם עיצוב שימוש ומעוצב ברמה גבוהה.

כיום,עיצוב פנים מודרני כולל מחיצות ניידות ומחיצות קיר קבועות כחלק מתכנון חכם ואף אקולוגי. מדלתות פנים ועד עיצובים מותאמים אישית, מחיצות חדרים מדהימות יוצרות אזורים שימושיים, הופכים את פנים הבית ליפה יותר ומעצבים משרדים למטרות עבודה שוטפת. מחיצות מעוצבות מציעות פתרון לכל טעם.

מחיצות-שקופות-לחלל-אופן-ספייס

עיצוב במחיצות מודרניות

מחיצות הן דרך מעולה להכניס צבע ואווירה אמנותית לעיצוב פנים. מחיצה דקורטיבית עובדת הכי טוב בחדרים פתוחים, אך נראית מצוין גם בבתים פרטיים ובמשרדים קטנים. מחיצות דקורטיביות מושלמות לחדרי שינה ולחדרי מגורים, והשימוש במחיצות בדלתות פנים משלים את המראה במאה אחוז.

מחיצות-מחיר-מבצע
מחיצות להסתרה

בין אם מדובר בפינה מבולגנת, ניקוז שנחשף, חציצה בין מרחבים עמוסים. בכל מבנה יש חלקים שרצוי היה שיוסתרו מבחינה אסתטית. מחיצה היא דרך נהדרת לחפות או להסתיר אזורים כאלו ולשדרג את המראה הכללי של המקום

מחיצות פרטיות

שימוש במחיצות מאפשר להשיג הפרדה ופרטיות בין חללים שונים של עבודה או פעילות. הסתרה עם מחיצה שלנו מאפשרת ליצור הרגשה בטוחה של פרטיות יחד עם מראה חצי שקוף המרגיש פתוח ומדגיש את המרחב בחלל. יחד עם זאת, אנו מציעים סוגים שונים של מחיצות אקוסטיות שיספקו גם הפרדה וגם בידוד רעשים. פנו אלינו לעוד פרטים בנושא: 037-969-733

מחיצות-צבעוניות

UniKit יבואנית רשמית ובלעדית של מוצרי Bencore עיצוב פנים. כל הזכויות שמורות.

⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒ ⭒⭒⭒⭒לדירוג ליחצו על הכוכב הימני ביותר.תודה! ⭐
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 16 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
יוניקיט
פרגולות אלומיניום ✅ גדרות אלומיניום ✅ חיפוי קירות ✅ אקוסטיקה ✅
מחיצות
420
NIS 950
במלאי
Available in Stock
Call Now Button
WhatsApp chat