fbpx

מחיצות

עיצוב פנים עם מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות לעיצוב פנים בשלל יושומים אפשריים. מחיצות Bencore מעלות את עיצוב המשרד, מבני ציבור ומבני תעשייה, רמה אחת מעל כולם. מערכות פאנלים ומחיצות לעיצוב פנים, תוצרת איטליה, המיועד בעיקר לתת פתרונות עיצוב אדריכלי למעצבי פנים המחפשים חומרי חיפוי פנים תוצרת טכנולוגיות בניה מתקדמות ורמת עיצוב גבוהה.

מוצרים נוספים בקטגוריה

מחיצות Bencore איטליה

מוצרי המחיצות תוצרת bencore בקו אדריכלי איטלקי, עיצוב אלגנטי, מקצועי ומסוגנן. קו המחיצות הדקורטיביות בשאנו מספקים, ניחן בחדשנות בלעדית. חומרי עיצוב עם תכונות אקוסטיות ואופי של עיצוב ברמה גבוהה מאוד. שימוש בחומרי גלם עם מאפיינים אקולוגיים ממוחזרים ומחוזקים. שילוב של חומרי גלם חדשניים פרי טכנולוגיות מתקדמות עם חומרי מוכרים שכבר בשימוש נרחב כמו אלומיניום.

דוגמאות-של-חומרי-עיצוב-במחיצות
נגן וידאו

צרו קשר

מחיצות-אפסון-בחנות-בגדים

עיצוב לתעשייה

שימוש במחיצות במילוי כוורת, בעל מספר רב של שדות מילוי חלולים, מתאימים למגוון רחב של שימושים במבני תעשייה ומסחר, העיצוב באמצעות המחיצות שלנו, מאפשר לגשת על עולם של עיצוב פנים עם אור וצל ו3D המאפיינים את המחיצות שלנו.

ליחצו לצפייה בעבודות לדוגמה
הקודם
הבא

עיצוב פנים במחיצות

עיצוב פנים הינו מושג שכולל בתוכו לא מעט פרמטרים אשר משפיעים על כל חלל הבית ועל האווירה כולה. עיצוב פנים מסייע לשדרג כל  חלל בבית או במשרד שלכם באמצעות הכנסת אלמנטים שונים. את עיצוב הפנים באמצעות מחיצות דקורטיביות, תוכלו ליצור בדיוק על פי הסגנון העיצובי והטעם שלכם.

הקודם
הבא

חיפוי קירות פנים דקורטיבי עם מחיצות

חיפוי קירות פנים דקורטיבי אמור להשתלב בעיצוב הכולל של החלל, על מנת ליצור שפה אחידה בין כל הפרמטרים של עיצוב הפנים. בחירת צבע מחיצת החיפוי למשל, יוצרת הרמוניה בין שאר האלמנטים כמו- ריצוף, חלונות או ריהוט, או להפך להיות קונטרסטית ולהבליט את הקיר עצמו בצבע עז וחזק ולהפוך אותו לאלמנט דומיננטי. הדבר תלוי רובו ככולו באווירה כללית שאותה אתם מעוניינים ליצור.

מעבר לפן האסתטי, עבור מחיצות חיפוי קירות לעיצוב פנים יש גם חשיבות מעשית, שכן הם משמשות גם כאלמנט להפרדה בין חללים, שלעתים (צלוי בבחירת החומר ממנו עשוה המחיצה) נותן גם טיפול אקוסטי לאקוסטיקה שבין חללי העבודה. מחיצות מסוגלות להיות קירות בפני עצמן, קירות מעוצבים שגם ניתנים להזזה במידת הצורך. עיצוב קירות פנים אינו נושא השמור לעיצוב בתים בלבד וניתן למצוא נגיעות משמעותיות שלו גם במגזר העסקי: במשרדים, בתי אוכל, חללי עבודה מסוגננים, קליניקות, חנויות וכיוצא בזה.

מחיצות משרדים

צרו קשר

מחיצות בעולם העיצוב

מחיצות הן רעיון מעולה ליצירת אזורים שימושיים ומושכים. עיצוב פנים עלול להיות מאתגר, מחיצות הן דרך מעולה ליצור הפרדה ועיצוב בו זמנית בחלל המשרד או הבית. יוניקיט מציעה לכם שילוב של מגוון מחיצות מחומרי גלם מתקדמים המיועדים לאותם מעצבים או אדריכלים שרוצים להפיח חיים בחלל עם עיצוב שימוש ומעוצב ברמה גבוהה.

כיום,עיצוב פנים מודרני כולל מחיצות ניידות ומחיצות קיר קבועות כחלק מתכנון חכם ואף אקולוגי. מדלתות פנים ועד עיצובים מותאמים אישית, מחיצות חדרים מדימות יוצרות אזורים שימושיים, הופכים את פנים הבית ליפה יותר ומעצבים משרדים למטרות עבודה שוטפת. מחיצות מעוצבות מציעות פתרון לכל טעם.

מחיצות-שקופות-לחלל-אופן-ספייס

עיצוב במחיצות מודרניות

מחיצות הן דרך מעולה להכניס צבע ואווירה אומנותית לעיצוב פנים. מחיצה דקורטיבית עובדת הכי טוב בחדרים פתוחים, אך ניראית מצוין גם בבתים פרטיים ובמשרדים קטנים. מחיצות דקורטיביות מושלמות לחדרי שינה ולחדרי מגורים, והשימוש במחיצות בדלתות פנים משלים את המראה במאה אחוז.

מחיצות-מחיר-מבצע
מחיצות להסתרה

בין אם מדובר בפינה מבולגנת, ניקוז שנחשף, חציצה בין מרחבים עמוסים. בכל מבנה יש חלקים שרצוי היה שיוסתרו מבחינה אסתטית. מחיצה היא דרך נהדרת לחפות או להסתיר אזורים כאלו ולשדרג את המראה הכללי של המקום

מחיצות פרטיות

שימוש במחיצות מאפשר להשיג הפרדה ופרטיות בין חללים שונים של עבודה או פעילות. הסתרה עם מחיצה שלנו מאפשרת ליצור הרגשה בטוחה של פרטיות יחד עם מראה חצי שקוף המרגיש פתוח ומדגיש את המרחב בחלל. יחד עם זאת, אנו מציעים סוגים שונים של מחיצות אקוסטיות שיספקו גם הפרדה וגם בידוד רעשים. פנו אלינו לעוד פרטים בנושא: 037-969-733

מחיצות-צבעוניות

UniKit יבואנית רשמית של מוצרי Bencore עיצוב פנים. כל הזכויות שמורות.

⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒ ⭒⭒⭒⭒לדירוג ליחצו על הכוכב הימני ביותר.תודה! ⭐
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 5 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
יוניקיט
פרגולות אלומיניום ✅ גדרות אלומיניום ✅ חיפוי קירות ✅ אקוסטיקה ✅
מחיצות
420
NIS 950
במלאי
Available in Stock
Call Now Button