פתרונות הצללה

פרגולה להצללה בחום ושרב

הכירו את הפרגולה

פרגולה מאלומיניום

פרגולה-לצל-בגינה

פרגולות אלומיניום לחצר

אוקי, אז לענייננו. נניח שאתה יושב לך בחוץ ויש שרב. אנחנו מניחים שחם מאוד שם בחוץ, אז זה יפה שהחלטת לשבת שם בנקודה ספציפית זאת. ועם זאת, למה לא, אם יש לך יכולות ‘זן’, שמאפשרות לך להישאר נוכח גם בתנאים “לא נוחים”, אז מגיע לך קידת ראש מברכת בדממה את כשרונך הרב והמפליא. כן, זה מה שאמרנו. בכל מקרה, אם אתה יושב בחוץ, כנראה עדיף שיהיה לך פתרון הצללה מסוים, כדי שתוכל לשבת בצל, אם לדוגמה אין לך אחד כזה, או שאתה מחפש לשנות/לשדרג אותו מסיבה כזו או אחרת. אנחנו נשמח לספק לך אחד, אנחנו קוראים לו – פרגולה.

פלא של פרגולה

כן, כן, במידה ולא שמעת עדיין על ההמצאה הפלאית הזאת, אז אנחנו מציעים אותה, פרגולה מאלומיניום – שלמעשה אינו מחליד בגשם, כי זה חלק מתכונותיו של חומר האלומיניום. יתרון, שבטח תסכים איתנו, נהדר הוא לעתות שרב. מדוע אנחנו מציעים אותו כעת? כדי לאפשר לך להעריך את העובדה, שתוך שאתה יושב לך בשרב במרפסת או בכל מקום אחר בו תהיה תחת הפרגולה או כיפת השמיים, או דבר מה אחר – שאם במקרה ייחל לרדת כאן גשם, הפרגולה – היא בסדר גמור, ויכולה להחזיק מעמד ולהיות נהדרת, להמשיך להיות דבר נהדר ושמח, גם בתנאי מזג האוויר הקשים והמאתגרים ביותר שהארץ יכולה לזמן, או כך שמענו – אנחנו לא יודעים אם זה נבדק עד הסוף. ועם זאת הטווח הסטנדרטי של מזג האוויר במדינתנו אכן יכול לדגדג את פרגולות האלומיניום אך במעט, ולא לבחון את עמידותה כלל, שכן יש לה כוח סיבולת ועמידות רב גם בתנאי מזג אוויר נורמטיביים, וגם כאלו שאמורים לסטות במשהו מהטווח עד למידה מסוימת. 

תמונות פרגולה לצפייה

פרגולות מעשה ידינו

אם כן, דע לך שאם וכאשר תחפש אתה דרך להגן על ראשך מפני קרני השמש המאירות בשעת שרב, דע שאנחנו מציעים לך את האפשרות לעשות זאת תחת מיסוך פרגולה, שכאשר עשויה היא מאלומיניום יש בה חוזק, עמידות ועוצמה רבה, יחד עם קלילות משקל, יכולת התקנה פשוטה יחסית כמו גם יכולות אנטי-קורוזיות, כלומר שאינן תואמות חלודה, או מוגנות מפני האפקט המדובר. בנוסף לכך אצלנו תוכלו לרכוש קיטים חתוכים ומוכנים מראש עם כלח מה שצריך כדי להתקין בעצמך את הפרגולה שלך. 

לנוחיותכם צירפנו קישורים לניווט מהיר אל מידע נוסף:

פרגולות אלומיניום

פרגולות להרכבה עצמית

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

למה אלומיניום?

לפרגולה מאלומיניום יתרונות רבים מעל לפרגולות ברזל או פרגולות מעץ, היתרונות הללו נעים ממחיר זול יותר ועד מראה מודרני יותר אשר מועדף על רבים מבעלי הבתים והמתכננים הבוחרים פתרון הצללה לפרויקטים שמתוכננים ומבוצעים 

01

עמידות

פרגולות אלומיניום עמידות מאוד וקלות משקל

02

מחיר

לפרגולה מאלומיניום מחיר זול בהרבה מפרגולות אחרות

03

תחזוקה

ההשקעה בתחזוקת הפרגולה מועטה

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button