פרגולות מעוצבות ומודרניות

שדרוגים ואפשרויות לפרגולה

פרגולה מעוצבת היא פרגולה בהתאמה אישית ברב המקרים. סוג של של פתרון הצללה הוא השקעה נהדרת עבור אדריכל, מתכנן ובעל דירה המעוניין ליצור מרחב מוצל ומרגיע בחצר או בשטח חיצוני מתאים. ביוניקיט הנדסה, פתרונות בניה וועיצוב מתקדמים, זה מה שאנחנו עושים ומתמחים בו. אנו מציעים פרגולות אלומיניום מעוצבות בהתאמה אישית, כך שיתאימו לעיצוב ולצרכים שלכם, בין אם פרגולה חשמלית או פרגולה בצעים מיוחדים. אנו בונים פרגולות עם החומרים הטובים ביותר שקיימים, עם הקפדה על הגימור והפרטים.. אמנם פרגולה היא לא דבר חדש, אבל האופן שבו היא מעצבים אותה ניתן לשדרג אותה למודרנית וחדשנית.

איך נראית פרגולה מעוצבת?

למרות שפרגולות העץ הזכירו יותר את המראה הישן, פרגולה מאלומיניום מעוצבת בימינו עם מיטב הרעיונות האמנותיים ומשולבים בה אביזרים וטכנולוגיות חכמות לנוחות והנאה. מנגנון חשמלי אוטומטי, תאורת לד, הגברה ועוד אפשרויות. יש מגוון שדרוגים עיצובים וצבעים בפרגולות מודרניות, תלוי בטעם. נפרט בפניכם כמה אפשרויות שכאלה.

פרזולים ופרופילים

בשלב התכנון וההזמנה, מומלץ להיוועץ אעם ספק הפרגולה ולמצוא את האפשרויות הייחודיות שלכם ולדעת היכן תוכלו “לשחק” עם העיצוב באופן מותאם אישית. עמודי הפרגולה למשל, יכולים להיות במבנים ובצורות מיוחדות, לא מלבן ריל, אלא עמוד מפוצל , כפול, ועוד. בנוסף, ניתן להשיג שלבים בעצובים שונים. השלבים מכונים רפפות, הם בעתם פסי האלומיניום המונחים בגג הפרגולה, כשבפרגולותץ חשמליות יחובר אליהן מנוע חשמלי המניע אותן לפי זוית שבוחרים. קיימות רפפות מעוגלות, טרפזיות, מלבניות ועוד. כל סוג של צורה, מפיק מראה אחר ואף סגירה ואטימות שונים. שבורם, משפיעים על אטימה למים או שמש.

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

צבעים ודמוי עץ

מגוון הצבעים הזמינים לצביעה של פרגולות הוא רב מאוד כיום. ברב המקרים תולו לבחור באחד מצבעי מניפת ראל, במקרים אחרים אולי תרצו לבחור באלומיניום דמוי עץ הנצבע בצורה מתקדמת, בכדי ליצור שכבת ציפוי עמידה המחקה בטבעיות את מראה העץ. ניתן לשלב מספר צבעים באופנים שונים כדי ליצור מראה מיוחד, כמו צביעת המסגרת בצבע אחד והרפפות בצבע אחר.

פרגולות חשמליות ומתקפלות

פרגולות חשמליות קיימות מסיבה אחת, לעשות לכם את החיים קלים יותר. בלחיצת כפתור תוכלו לכוון את הפרגולה בדיוק בזווית שאתם צריכים. ניתן למצוא פרגולות חשמליות מאלומיניום עם שלבי אלומיניום בגג הפרגולה, מכל סוגי השלבים הקמתקדמים הקיימים. כמו כן, קיימות פרגולות אלומיניום מתכווננות מבד, זהו בד מיוחד משולב בסיבי זכוית המותאם לחוץ לעמידות במשך זמן רב. הבד מתקפל ונאסף עד כמעט פתיחה מלאה ולפי הצורך.

הפרגולה הלבנה הישנה והטובה

אין כמו פרגולה בצבע לבן פשוט וטוב, כמובן שגם בפרגולה לבנה תוכלו לשדרג בכל טוב מהטכנולוגיה שיש להציע. אך הצבע הלבן תמיד ישאר כמשתלב טוב בכל נוף. הצביעה של האלומיניום שלנו, הופכת את הניקוי של החומר לקל ביותר ודורש תחזוקה מינימלית עם צבע שנשמר לאורך שנים.

פרגולה לברביקיו או לבריכה

פתרון מעולה לאזורי חוץ שבשימוש היא הפרגולה. יש לנו ניסיון בהתקנת פרגולות אלומיניום באזורי בריכה ומטבחי חוץ וברביקיו בחצרות , מסעדות וגני אירועים אפילו. השילוב בין פרגולות לאזורים אילו הוא אידיאלי. נוחות וצל תמיד עם מראה יוקרתי ומודרני שפרגולות מעניקות לאזורי חוץ יחד עם תיחום האזור.

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button