למידע ומחירים ניתן לחייג אלינו
רוצים שנחייג אליכם?

המרפסת היא שטח שכדאי לנצל. התקנת הצללה במרפסת תסייע לניצול שטח המרפסת כל השנה. קיימים פתרונות להצללת מרפסות משלל תחומים, חלקם קבועים וחלקם ארעיים. נציג בפניכם את האפשרויות ליצירת קירוי והצללה במרפסת שלכם.

מגוון פתרונות הצללה למרפסת

פרגולה

פרגולות אלומיניום

פרגולה היא מרכב אלומיניום הבנוי מקורות תמיכה המקובעות לאדמה או מעוגנות לקיר. על הקורות מורכבת מסגרת מפרופילים מאלומיניום אשר עליהם מונחים שלבי אלומיניום ליצירת גג. את פרגולות האלומיניום ניתן לרכוש עם מנוע חשמלי לכוונון השלבים. פרגולות מאלומיניום אמינות ועמידות לתנאי חוץ ומזג אוויר וזמינות בשלל צבעים ועיצובים. לצפייה בפרגולות אלומיניום

פרגולות חשמליות

פרגולות חשמליות הן בעצם פרגולות מאלומיניום כאשר מורכב להן מנוע חשמלי המחובר על שלבי הגג ומסייע בכוון זווית השלב לצורך שליטה מלאה על כמות השמש החודרת, סגירת הגג לגשם או לחילופין פתיחת הגג לאוורור נעים בימים של מזג אוויר נח. פרגולות חשמליות אלו מוגנות למים ולגשמים ומאפשרות לא רק שהייה בחות בקיץ, כי גם שהייה בחות בחורף ובכל עונות השנה. הלוקסוס האמתי בסוגים אלו של פרגולות הוא המרכב המסיבי והיוקרתי של הפרגולה המובחן באיכותו מפרגולות סטנדרטיות. כמו גם בעיצוב יוקרתי ברמה גבוהה.

פרגולה נאספת/מתקפלת

פרגולות נאספות מאופיינות בגג בד המסוגל להיפתח פתיחה מלאה. בד הגג מיוצר לעמידות גבוהה בתנאים חיצוניים, חומר הגלם הוא פרי טכנולוגיה מתקדמת המשלבת יריעות PVC ושבבי זכוכית דחוסים לבד עמיד וחזק. המראה של פרגולה למרפסת נאספת או מתקפלת הוא אלגנטי וכפרי אך גם מודרני ורמת הגימור הטכנולוגית. 

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

הפתרון החכם ביותר למי שרוצה להמנע מתחזוקה שוטפת אך מאוהב בעיצוב החם הכפרי. פרגולות אלומיניום דמוי עץ. אלומיניום הנצבע בצביעה מיוחדת המטמיע על פרופיל מאלומיניום איכותי, מראה וטקסטורה של עץ מקורי. כיום, הטרנד של האלומיניום דמוי העץ רק מתרחב וחודר גם אל שוק העיצוב. קירות חוץ וקירות פנים בחיפוי אלומיניום דמוי עץ, מייצרים עיצוב חם אך יעיל ועמיד שלא כמו חיפויי עץ או פרגולות עץ הדורשות שימון, שיוף צביעה וכדומה.

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו

מסכי הצללה

ישנם הרבה מאוד פתרונות שמאפשרים לנו להיות מגונים מפני עונות הקיץ החמות, ביניהם מסכי הצללה. לרוב, מדובר במוצר מהפכני, יוצא מן הכלל, עמיד למים וחום, ובעיקר מספק את ההצללה הטובה ביותר שיש. אם גם אתם סובלים מעונות הקיץ החמות, ייתכן שמסכי הצללה למרפסת יהיו הפתרון המושלם למטרותיכם. בנוסף, ניתן להשתמש גם בווילונות גלילה במטרה למקסם את הפעולה, להעניק יותר צל, ולתרום לעיצוב. במאמר זה, חברת יוניקיט הנדסה מספרת מהם מסכי הצללה למרפסת, למה זה מיועד, ומהם היתרונות.

מהם מסכי הצללה למרפסת?

וילונות גלילה חיצוניים הם אלמנט הצללה המיוצר מבד סיבי או בד רשת. המייצרים האפלה או החשכה של אזור חיצוני פתוח ללא סגירת קירות. הסגירה קלה מאוד ונעשית על ידי שלט, בדי הצלונים זמינים במבחר רב של צבעים ונראים יוקרתיים ואלגנטים בפתח חיצוני מוצל.

וילונות-הצללה-חשמליים

וילון גלילה חיצוני

וילונות גלילה חיצוניים הם אלמנט הצללה המיוצר מבד סיבי או בד רשת. המייצרים האפלה או החשכה של אזור חיצוני פתוח ללא סגירת קירות. הסגירה קלה מאוד ונעשית על ידי שלט, בדי הצילונים זמינים במבחר רב של צבעים ונראים יוקרתיים ואלגנטיים בפתח חיצוני מוצל. לצפייה בווילונות גלילה

תריס ונציאני חשמלי

עוד סוג של וילון חיצוני להצללה הוא התריס הונציאני. מאופיין בשלבי אלומיניום דקיקים ואלגנטיים המסוגלים להתכוונן על פי זווית השלבים ועל פי גובה התריס. העיצוב הונציאני כבר נפוץ בעולם כולו ונחשב לעיצוב אלגנטי ומודרני בעל קו נקי האפשר יעילות והצללה מתכווננת יחד עם אפשרויות עיצוב חדשניות.

מסכי הצללה למרפסת – למי זה בדיוק מיועד

הקהל העיקרי והנפוץ ביותר בישראל לשימוש במסכי הצללה הם אנשים עם גינה, חצר, או שטח פרטי גדול. מסכי ההצללה מתפקדים בצורה די טובה, מאפשרים כיסוי גדול של חללים, ומעניקים צל בכל זמן שתחפצו. מטרתם הייעודית של מסכי ההצללה היא הצללת חללים שונים ומגוונים מפני קרני השמש החמות. במקרים מסוימים, מסכי ההצללה מספקים גם הגנה פרטית, ומעניקים למשתמש חופש ונוחות בכל אשר יעשה. מסכי ההצללה מתאימים לכל אחד שירצה בכך, לא משנה מהו מטרתכם, מסכי ההצללה יספקו את המטרה. ניתן לשלב את מסכי ההצללה תחת מרפסות, פרגולות וחלונות זכוכית, ומקומות נוספים ונדרשים. כדאי ומומלץ להוסיף וילון נקי ומפואר להשלמת החוויה העיצובית. אפשר להגיד שגם מסכי ההצללה נקראים בכינוי נוסף ומקובל יותר בקרב התושבים – וילון גלילה. מסכי הצללה הם הפתרון הטוב ביותר עבור מרפסות שמש, וכדאי לעשות בהם שימוש בצורה נכונה. מחפשים פתרונות הצללה? מסכי הצללה למרפסת היא הבחירה המצוינת.

וילונות גלילה

כמה עולה מסך הצללה?

לעומת פתרונות אחרים וטובים של הצללה, מסכי ההצללה לא דורשים ממכם אישורים מסוימים או תקנות. כל אחד יכול לקנות מסכי הצללה ולהציבם בחלקי הבית – בחצר, בגינה האחורית, ואפילו לצד החלונות הפנימיות. האלגנטיות והעיצוב נבנו בקפידה, רמת העיצוב מדויקת, והתוצר הסופי נקי ומושלם. המחירים עבור מסכי הצללה הם החל מ- 500 ₪ למ”ר ללא מע”מ והתקנה ויכולים להסתיים ב- 2,000 ₪ ומעלה עבור גדלים גדולים או בהתאמה אישית.

וילון-גלילה-תריס גלילה

היתרונות בשימוש של מסכי הצללה

מחפשים פרגולה איכותית מעוצבת ומשתלמת? אל תחכו הרבה, השאירו פרטים או חייגו אלינו- כי פרגולות זה מה שאנו הכי טובים בו! נשמח לסייע וללוות אתכם בתהליך ההתאמה האישית של הפרגולה הבאה שלכם.

1. קל לתפעול ולניקוי

מסכי ההצללה נחשבים כמוצר הצללה קל לתפעול וזאת באמצעות השלט. בנוסף, ניתן לנקות את הווילונות ואת מסכי ההצללה די בקלות. הלכלוך והאבק יורד בנגיעה קלה, ניתן להשתמש בזהירות במגבונים במטרה להגביר את אפקט הניקיון. בנוסף, מסכי ההצללה עמידים למים, ולכן פרמטר זה הולך די לטובתנו, ניתן לנקות אותם באמצעות סמרטוט עם מעט מים. בקיצור, אם אתם מחפשים מוצר קל לתפעול ולתחזוקה, מסכי הצללה יהיו בחירה די נכונה.

 

2. תורם לפן העיצובי של החלל

 הרבה מאוד צרכנים ותושבים מחפשים תמיד את הפן העיצובי. למעשה, ישנם צרכנים שבוחרים את המוצרים לפי התאמתו לחלל העיצובי של החדר, ולכן הצללה שגם תורמת למראה העיצובי תתקבל בברכה. מסכי ההצללה עם הוילונות המודרניים והנקיים יספקו לכם מראה חדשני ונכון, הוא יתרום לאווירה הכללית, ויספק את תמורתו גם בדברים הקטנים ביותר.

 

3. הגנה בפני השמש

מסכי הצללה למרפסת מספקים יתרון בולט ומשמעותי – הגנה בפני השמש. בנוסף, מסכי ההצללה עוצרים את קרני השמש ובכך מאפשרים כניסה של אור מינימלי בלבד. דבר כזה או אחר תורם רבות למשתמשים, בעיקר עבור הקרנת סרטים, מצגות, או וידאו שדורש צל. ללא ספק, אם אתם מחפשים פתרון הצללה אפקטיבי, מסכי ההצללה יהיו הבחירה הטובה עבורכם.

 

4. חשמלי ומספק שליטה חכמה מהשלט

 אחד מהיתרונות של מסכי הצללה לעומת וילונות אחרים היא זו: מסכי הצללה נוחים בזכות המנוע החשמלי והטוב. ניתן לעלות ולהוריד את מסכי ההצללה ממרחק די קצר, והיא כוללת שליטה חכמה מהשלט בלחיצת כפתור. במקום לקום ולבצע את הפעולה בצורה ידנית, ניתן לבצע אותה בצורה חשמלית באמצעות השלט החכם והמודרני.

 

5. עמידות בפני רוח ושמש

 מחפשים פתרון בפני רוח ושמש? הגעתם למוצר המתאים ביותר. מסכי הצללה למרפסת יספקו לכם עמידות גבוהה בפני חום השמש, בפני הרוח החזקה, ובפני מים. בנוסף, מוצר זה מכיל מחסנית אלומיניום במטרה לשמור על עיצוב אלגנטי עם עמידות גבוהה.

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו

סגירות

למרפסות גדולות, קיימת האפשרות ליצור סגירת מרפסת ולקבל חדר נוסף. הסגירה של המרפסת נעשית עם חלונות המולבשים מעל מסגרות מותאמות מאלומיניום איכותי. בעלי בתים רבים, בעלי מסעדות וחנויות, מבקשים ליצור מרפסת סגורה לצורך אירוח במשך כל הימים ובכל תנאי מזג האוויר. לצפייה בסגירת מרפסת

קירות זכוכית מתקפלים

סגירת מרפסות עם אלומיניום

אלומיניום נחשבת כמתכת הנפוצה ביותר, היא ניתנת לרכישה ומספקת מגוון רחב של מטרות ושימושים. המתכת מיוצרת במפעלים ברחבי העולם ומוכרת גם כחומר הניתן למחזור ובנייה מחודשת. חומר האלומיניום נפוץ גם עבור סגירת מרפסות עם אלומיניום בצורה הטובה ביותר. אלומיניום הוא חומר יפה, מבריק, וייחודי. במאמר זה, נספר אודות סגירת מרפסות עם אלומיניום.

סגירת מרפסת נאספת מזכוכית

סגירת מרפסות עם אלומיניום – למה כדאי

סגירת מפרסות עם אלומיניום מתבצעת על ידי חברות אלומיניום, חברות התקנה, או בעלי מקצוע איכותיים. בשנים האחרונות, צצה שאלה יוצאת דופן – למה בעצם כדאי לסגור את המרפסת עם אלומיניום? התשובה ברורה, היא משתנה בהתאם למטרותיו של המשתמש ותמיד משתנה. ובכל זאת, למה בעצם כדאי? הנה כמה סיבות הגיוניות ומוצדקות: הראשונה, שדרוג והוספת חלל מגורים. השנייה, ניצול נכון של המרפסת. השלישית, בידוד מפני חום וקור (גשמים לדוגמא). הרביעית, עוזרת בניקיון המרפסת ומניעת לכלוך. החמישית, מעניקה עיצוב ייחודי יותר. אלה הם חמשת הסיבות המוצדקות לסגירת מרפסות עם אלומיניום.

כמה עולה לסגור מרפסת עם אלומיניום – מהם המחירים

המחירים לסגירת מרפסת עם אלומיניום משתנים בהתאם לחומר, הגודל הרצוי, ותנאי שטח נוספים. סגירת המרפסת הנפוצה ביותר מתבצעת עם פרופיל אלומיניום ונחשבת כסגירה המומלצת ביותר למרפסות חוץ. ניתן לסגור גם פרגולה אלומיניום או פרגולה חשמלית באותה הצורה. המחירים עבור סגירת מרפסת אלומיניום היא החל מ- 800 ₪ ויכולה להסתיים עד 1,800 ₪ לכל היותר. המחירים מתומחרים ע”פ הספק המועדף, לפי חומרי הגלם המשולבים, לפי סוג האלומיניום, וכמובן על פי הגודל הרצוי והמועדף. אם מדובר בשטח גדול, סגירת מרפסת עם אלומיניום יכולה גם להגיע לטווח של 2,500 ₪. ללא ספק, סגירת מרפסות עם אלומיניום תהיה הפתרון והבחירה הטובה ביותר עבורכם. כדאי לבחור בחברה אמינה ומקצועית לשם המשימה.

חברה לסגירת מרפסות עם אלומיניום – כיצד בוחרים אותה נכון

ישנם הרבה מאוד חברות אשר מספקות את העבודה על הצד הטוב ביותר, מסיבה זו, הבחירה קשה מאוד. ללא ספק, כשיש יותר מידי חברות והיצע, הבחירה עשויה להיות קשה מתמיד, כדאי לבחור בחברה שמתאימה לכם, שנכנסת לאותו הראש, כזאת עם המחיר ההגון והטוב ביותר, ועם השירות המוערך. אז איך בוחרים חברה לסגירת מרפסות בצורה החכמה ביותר? הנה כמה דרכים: הדרך הראשונה, בדקו המלצות. הדרך השנייה, בדקו מהו הניסיון שעומד לצד החברה. הדרך השלישית, בחנו את רמת השירות. עוד משיחת הטלפון הראשונה ניתן לבדוק ולהרגיש האם מדובר בחברה שמתאימה לנו או לא, הפגישה הראשונה תקבע. באמצעות שלושת הבדיקות נוכל לעמוד את איכותה של החברה, את השירות והמקצועיות.

חברת יוניקיט הנדסה מספקת מגוון רחב של פתרונות מתקדמים וייחודים – החל מהצללה ועד לחיפוי. מחפשים פרטנר שיקשיב לכם? שיספק פתרונות ושהיה יצירתי? הגעתם למקום הנכון. לפרטים נוספים ולהתרשמות התקשרו עכשיו 073-796-9733.

טלפון
073-7969733
תוספות פופולריות

מאוורר תקרה לפרגולה

מאוורר תקרה חיצוני יכול להיות מותקן על גבי פרגולה למרפסת ובכך ליצור גם אוורור בחוץ. המאווררים של היום הם כבר לא אותו שלד לבן מפלסטיק הנראה נטול חן ויופי. כיום קיימים מאווררי תקרה מאוד מעוצבים המיוצרים בשלל צבעים ומחומרי גלם חמים כמו עץ המשלבים ללא מפריע מתחת לפרגולה ובעיצוב הכללי של המרפסת או החצר והגינה. לצפייה במאוורר תקרה לפרגולה

מאוורר תקרה מעוצב מחירון

תאורת לד

פסי לד או נקודות תאורה הבנויות באופן אסטתי בפרגולה, בחלק מהדגמים התאורה היא כבר חלק מגוף הפרגולה.

פרגולה בד נאספת בלילה

חיפוי משרביה

אפשרות לגיוון ועיצוב מיוחד, על ידי הוספת משרביה בין קורות הפרגולה או באזור אחר בהתאמה מראש או על פי יכולת התאמה בשטח.

פרגולה עם קיר משרביה מאלומיניום

גדר אלומיניום

מוצר חוץ אלומיניום משלים לפרגולות, הוא גדר. בדרך כלל, גדר האלומיניום משלימה את העיצוב ואת הרגשת הפרטיות והבטיחות שלכם בגינה, בנוסף, התאמה בין צבעי הגדר לפרגולה אפשרית, גם בדמוי עץ. לצפייה בגדרות אלומיניום

גדר פרגולה מטבח ומאוורר

פרגולה למרפסת

פרגולה להצללה מרפסות​

הצללה למרפסת אפשרית וכדאית בעזרת פרגולות אלומיניום. הם מאפשרים לכם להימנע מתנאי מזג האוויר. גם במסתור כביסה.
לפרגולות האלומיניום יש מטרה עיקרית והיא הצללה. האפשרות לשבת במרפסת ולהנות ממקום מוצל באופן שוטף, ישיבה בתוך סוכך בחלקו החיצוני של מבנה עם פינת ישיבה.

פרגולה תלויה מעל מרפסת
פרגולה עמידה במרפסת

חומר האלומיניום הוא עמיד, איכותי וחזק, הוא עמיד בפני מים, חום וקור. פרגולות אלומיניום מונעות חלודה מגשם חזק, מונעות שחיקה מתנאי קור קיצוניים ומפני שלג והם מהוות פתרון אידיאלי של הצללה למרפסת. צבע הפרגולה אינו דוהה כתוצאה מחום והפרגולה נשארת יציבה לאורך זמן. הן מעניקות תחושה שיש שטח נוסף לבית, למשרד או למבנה בו מותקנת הפרגולה.
מטרתן הינה להצל על המרפסת, על החצר כולה או לשמש כסוג של פטיו מקורה. הן פריט אדריכלי מעניין, שיוצר רגש במרחב הבנייה.

פרגולות האלומיניום משמשות בעיקר להגנה מפני תנאי מזג אוויר בזמן שהייתכם במרפסת. במידה והקיץ הגיע, השמש תוכל להישאר מוסתרת באמצעות הצללה למרפסת, אשר תמנע מהשמש להפריע לכם לסדר היום. במידה והחורף הגיע, הגשם ירד על החלק העליון של הפרגולה, אשר תמנע מהגשם להרטיב את החלק המעוצב של המרפסת.

פרגולות מאפשרות חיסכון אנרגטי, הן עוזרות להפחית את עלויות החימום והקירור במבנה בו מוקמת הפרגולה. בעצם, פרגולות האלומיניום- חומר קר, מורידה את הטמפרטורה במבנה בימי הקיץ ומאפשרת חימום על-ידי השמש בימי החורף. פרגולות האלומיניום מורידות בצורה משמעותית את העלויות, משום שניתן לשלוט בחשיפת המבנה לקרני השמש וברמת האוורור של המבנה.

רגולה למרפסת בדירה בבניין מגורים
רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו
הצללה למרפסת שתדגיש את עיצוב הבית

אם ברצונכם הצללה למרפסת תדעו שאתם אחראים על עיצוב המרפסת שלכם, אפשרויות העיצוב של פרגולת האלומיניום תלויה בכם, מוצעות לכם מגוון אפשרויות הכוללות סוג, צבע, טקסטורה וכו’.

פרגולות אלומיניום כפתרון הצללה למרפסת הן פיתרון נהדר וחדשני, אשר אינו דורש טיפוח, טיפול ומעקב צמוד של בעלי המקצוע. האלומיניום הוא חומר חזק ואיכותי אשר מאפשר עיצוב מודרני ונקי המתאים לטעמכם האישי. פרגולת האלומיניום היא הפרגולה החזקה והחסכונית ביותר. תנאי ההצללה של המרפסת הם איכותיים ויכולים להישאר לזמן ממושך.

פרגולות האלומיניום מגיעות כשהן צבועות בגוון הרצוי לכם, האלומיניום נותן הרגשה יוקרתית וחזקה ויכול להיות פיתרון הן למרפסת קטנה והן למרפסת גדולה. על הפרגולות ניתן לתלות צמחים, חפצי אומנות גן, ציורים או כתמי צבע עליהן.

פתרונות הצללה מתקדמים

פתרונות הצללה לגינה

בגינה תוכלו לשים פרגולה אלומיניום רגילה או חשמלית. כמו גם סגירות צד על הפרגולה לקבלת חלל מוגן מכל צדדיו בגינה.

פרגולה-לצל-בגינה
פתרונות הצללה לדירות גג

בדירות בגובה רב, קיימות רוחות חזקות בשל הגובה הרב של הדירה. מרפסת בבית זה יכולה להיות מותקנת עם פרגולת אלומיניום המותקנת בעיגון חזק המתאים לגובה. התקנת סנטף פחות מומלצת. בנוסף, ניתן לסגור את המרפסת לגמרי עם סגירת מסכי בד חשמליים או עם זכוכית מתקפלת.

פרגולות מרפסת גבוהה
פתרונות הצללה מזכוכית

זכוכית יכולה להיות הקיר של המרפסת שלך. פתרון הצללה כמו פרגולה, יכול להיות סגור מצדדיו כמו קיר, עם זכוכית מתקפלת. זהו סוג של התקנה של לוחות זכוכית על גבי מסילה הזזה קלה לפתיחה וסגירה אשר לא גוזלת לכם מהנוף.

ניתן לבחור בין גג פרגולה מתכוונן עם רפפות אלומיניום הניתנות לכיוון לפי הצורך, או בפרגולה עם גג מבד או PVC הנאסף ומתקפל לפתיחה וסגירה מלאים.

דלתות זכוכית הזזה לביתן בריכה
פתרונות הצללה מאלומיניום

מוצרי אלומיניום הם מוצרי החוץ הטובים בעולם. היכולות של האלומיניום לא להיפגע מרטיבות ולחות ותנאי חוץ, בשילוב עם הגמישות והקלות שלו. הפכו את מוצרי ההצללה העשויים אלומיניום למבוקשים בשוק פתרונות ההצללה. בין מוצרי ההצללה הקיימים מאלומיניום הם כל סוגי הפרגולות, שלדות אלומיניום לסגירת מרפסות או סגירות חורף במסעדות, ועוד  שלל של אפשרויות להתאמה אישית של פתרון ההצללה המתאים ביותר לשטח שלכם ולחלום שחלמתם.

פרגולות אלומיניום צפות
תמ"א 38

כיום קיים גל רחב של פרויקטים של בניה ושיפוץ מבנים, תחת הכובע של אישורי תמ”א 38. פרויקטים אלו יצרו מרפסות חדשות רבות, בהם בעלי בתים רבים בחרו לבצע סגירת מרפסת ולהרוויח חדר נוסף. חלק מעוניינים בחדר עם קירות , דבר העולה הרבה יותר מאשר סגירה עם אלומיניום וזכוכית או בד. כששני הפתרונות בסוף יוצרים חדר מוגן היכול לשמש כל השנה. אנחנו מעדיפים לבצע התקנות של סגירות המתאימות חלכל עונות השנה ולא בגירות אשר מתאימות רק לקיץ או רק לחורף. מאחר והמטרה היא ליצור פתרון הצללה קבוע שישרת אתכם בצורה הכי טובה ובאיכות הכי מובחרת, תוך יצירה של סגירה אפקטיבית וחדר מנוצל במלואו.

השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button