חישוב מחיר פרגולה

במציאות כיום, בשוק של מדינת ישראל יש בנמצא שני חומרים מרכזיים לבנייה של פרגולות – אלו הינם, פרגולות מאלומיניום, ופרגולות מעץ.

מחיר של פרגולות אלומיניום

מחיר של פרגולה מאלומיניום משתלם יותר לעומת מחיר פרגולת עץ, והמחיר הממוצע למ”ר ראשיתו בכ – שמונה מאות ₪ . פרגולה חשמלית נותנת בידכם שליטה בכמות החשיפה של השטח שמתחת לקירוי לאור ולאוויר, המחיר שלה כמעט פי שתיים למ”ר אל מול פרגולה מאלומיניום, שהקירוי שלה קבוע. מחיר פרגולה מעץ משתנה בפרט בבחירה של סוג העץ בשביל הקונסטרוקציה. בקונסטרוקציה, באפשרותכם לבחור פרגולה מעץ אורן – הינו הכי זמין ובעל העלות המועטה עבור בנייה, או לחלופין לבחור בעץ גושני, הינו הבחירה השנייה בנפיצות בפרגולות מעץ במדינת ישראל, והינו מעניק את הנראות הכפרית, הטבעית והגסה יותר. המחירים למ”ר בשביל פרגולה מעץ הינם בהצעות המחיר הכי זולות 800 ש”ח – ועד ל – 1200 ₪ למ”ר. 

מחיר של פרגולה מעוצבת

בפרגולות דקורטיביות בהן משתמשים בחומרי גלם יקרים יותר. קיימות פרגולות יקרות יותר – אין סוף להיצע. החל מעמודים מעוצבים כולל תושבות איכות מנירוסטה הכוללות הכנה למרזב נסתר שלא פוגם ביופי. כמו גם, סוגים שונים של שלבים לגג הפרגולה, בצורות וזויות שונות, כמו למשל: רפפות כנפי מטוס הנראות בצורת טיפה אווירודינמית היוצרת סגירה מלאהשדרוג מוסיף למחיר למ”ר, כמו אלומיניום דמוי עץ הנחשב לסוג צביעה איכותית ויוקרתית. 

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

מחיר צביעת פרגולות

העובדה כי ערכת הצבעים של פרגולות אלומיניום מגוונת יותר לעומת פרגולות מעץ, ההיתכנויות של האלומיניום מעניקות גימורים וצבעים מתכתיים שונים, דבר שיעניק לבית שלכם גימור עכשווי, מלוטש יותר שיבצע סינרגיה כהלכה עם דקורציה אורבנית של הדירה שלכם. בנוסף למבנה, אפשר לקשט את הפרגולה שלכם במנעד עצום של בדי קנבס, טקסטורות וצבעים להוספת התאמה אישית.

תוספות ושדרוגים לפרגולות

במידה והנכם מעוניינים כי הפרגולה שלכם תעניק גוון ניכר, בחנו פנל מסך או פתרון לחופה. קיימים מסכים חזותיים ניידים שאפשר להגדיר אף כמערכת עצמאית. לוחות צל הינם מהווים תוספת מותאמת אישית ואמנותית, כמו גם פונקציונאלית, לכל פרגולה. בהתאם לדרישות ובהתאם למסגרת התקציב שלכם, פתרונות החופה עשויים להיות נייחים, נשלפים ידנית או ממונעים.

על פרגולות ניתן להתקין גם תאורות לד מחמיאות ושימושיות המשולבות בפרופיל עצמו, או מערכות הגברה להשמעת צלילים ומוסיקה וכמובן האפשרות הפופולרית של הזמנת פרגולה חשמלית מתכווננת אוטומטית. בנוסף, קיימות פרגולות אלומיניום עם גג בד מתכוונן המיוצר מבד חיצוני מיוחד וחזק.

מדידת שטח הפרגולה

המידות הן הרכיב העיקרי בשכלול מחיר של פרגולה מאלומיניום על כן כדאי להקפיד על מדידה מדויקת. קלטת מדידה מורכבת מן פס מתכת מפותל, אשר מסומן ביחד עם תוספות של מדידה. שקע מתכתי בבדל הסרט נותן בידכם לעגן את קצה הסרט לאובייקט נייח ולמשוך את הסרט לנקודה הכי רחוקה. מדד לייזר, שנקרא אף מכשיר סרט אלקטרוני או מכשיר מדידה דיגיטלי, הינו מכשיר כף יד אלקטרוני, אשר מופעל על ידי כפתור למדידת מרחקים במדויק.

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button