גדרות אלומיניום להרכבה עצמית - UniKit

גדרות מאלומיניום
גדר אלומיניום

גדרות אלומיניום להרכבה עצמית - אין צורך בידע או כלים מיוחדים

היום ניתן להקים פרגולה או גדר באופן עצמאי על ידי קיטים מוכנים מראש על פי המידות המתבקשות. בימינו לבנות פרגולה זה כמו לבנות שולחן להרכבה עצמית שרכשתם באחת מהחנויות "דו איט יור סלף" הקיימות בשוק.

חברת יוניקיט פיתחה במשך השנים מוצר מעט יוצא דופן. גדרות אלומיניום להרכבה עצמית, כאשר מה שזה אומר מבחינת הלקוח זה שהוא יכול לבנות בעצמו פרגולה או גדר או אפילו חיפוי מבנה מסתור כביסה ועוד. 

גדרות אלומיניום

הרעיון של קיטים מוכנים שהלקוח יכול להתקין בעצמו נוצר לאחר שנים רבות של ניסיון בתחום מוצרי האלומיניום ונועד כדי לחסוך עבור הלקוח את עלויות ההתקנה על ידי מתקין מורשה.

ומעבר לכך יש חשיבות גם לסיפוק העצמי בבניית גדר או פרגולה לבד.

למה כדאי גדרות אלומיניום בהרכבה עצמית?

מעבר לחיסכון העצום בהתקנה עצמית של המוצר בו אתם מעוניינים חשוב להבין מדוע בחרנו דווקא בחומר הגלם אלומיניום לערכות שלנו. לאלומיניום יתרונות רבים, הוא מאוד קל לעיצוב, החומר חזק מאוד ומחזיק מעמד שנים רבות. מבחינת ההתקנה העצמית אחד היתרונות הבולטים של האלומיניום טמון בעובדה שהוא חומר קל בטח ביחס לעץ לדוגמה.

בעזרת אלומיניום ניתן ליצור מגוון אדיר של עיצובים מדויקים ביותר כך שבזמן שאנו מתקינים את המוצר יהיה קל מאוד למצוא את המיקומים הנכונים ביותר להרכבה ולבצע אותה בקלות רבה.
זמן ההתקנה כמובן משתנה בין מוצר למוצר, הגודל הפיזי והמיקום של ההתקנה משפיעים באופן ישיר על הזמן שנסיים את המלאכה. כמו כן זמן ההתקנה משתנה בין מתקין למתקין. ברור שלאחד שיש יותר ניסיון בעבודות טכניות העבודה תגזול ממנו פחות זמן ביחס ללקוח שאין לו הרבה ניסיון בתחום.

בעצם ניתן לומר שמוצרים הבנויים מאלומיניום כמו: גדרות, פרגולותוחיפויים שונים, הם מוצרים איכותיים בעלי אורך חיים ארוך מאוד אינם מצריכים תחזוקה וקלים לעיצוב ובנוסף גם מבחינת יחס עלות תועלת זהו מוצר משתלם מאוד.

ובמיוחד כאשר מדובר על גדרות אלומיניום

גדר אלומיניום

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

אז איך מזמינים גדרות אלומיניום להרכבה עצמית?

שלב ההזמנה הוא השלב הקל ביותר בתהליך, לאחר שהחלטתם במוצר בו אתם מעוניינים כל שנותר לכם לעשות זה לבצע את ההזמנה.
חברת יוניקיט יצרנית ומשווקת של גדרות אלומיניום להרכבה עצמית מיתגה את עצמה עם השנים והפכה לאחת החברות המובילות כיום בשוק הפרגולות, גדרות, וחיפוי מבנים.
החברה מעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום, החברה עובדת תחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר וכל המוצרים הם בעלי תקנים מחמירים ביותר.

חברת יוניקיט בנתה את השם שלה לאור ההצלחה הרבה מהמוצר עצמו אך לא פחות חשוב רמת השירות והמקצועיות אותה הם מעניקים ללקוחותיהם.

אז אם אתם מחפשים את הטוב ביותר הגעתם למקום הנכון הזמינו את אחד הנציגים שלנו ולא תצטערו.

גדר להתקנה עצמית
גדר אלומיניום

…תקשרו אלינו…

180-פרגולה-אפורה-uni

שם: (חובה)

mail: (חובה)

Phone:(חובה)

Text:

Summary
גדרות אלומיניום להרכבה עצמית
Article Name
גדרות אלומיניום להרכבה עצמית
Description
גדרות אלומיניום להרכבה עצמית - יש כזה דבר, כיום ניתן להתקין גדר לגינה או גדר לחצר באופן עצמאי, אתם מוזמנים להתייעץ איתנו לקבל הדרכת התקנה ללא עלות הגדרות.
Author
Publisher Name
יוניקיט
Publisher Logo