יוניקיט-הנדסה-פרגולות-אלומיניום

פרגולות אלומיניום

מחירים, דגמים, עיצובים

פרגולות אלומיניום מחיר התחלתי של 490 ש"ח למ"ר

Unikit היא החברה המובילה בשיווק וייצור פרגולות אלומיניום ושלל פתרונות מתקדמים לבניה, חוץ ועיצוב. אצלנו תקבלו: שירות ייעוץ והתקנה מקצועית, אחריות ומגוון רחב של פרגולות ועיצובים מיוחדים שתוכלו למצוא רק כאן. יש לנו ניסיון רב ביישום פתרונות והשתתפות בפרויקטים בקנה מידה גדול בעבור מוסדות ציבוריים ופרטיים כמו גם, שרות עבור לקוחות פרטיים.

פרגולה אלומיניום כריהוט גן

סוגי פרגולות

פרגולה קבועה על עמודים מאלומיניום

פרגולות קבועות​

פרגולות קבועות מכונות בשמן מכיוון שהן מקובעות בקורות תומכות  המקובעות באופן קבוע לאדמה. פרגולה קבוע היכולה להיות מותקנת בכל תנאי שטח המאפשר, מבחינת מיקום, את הקמת הפרגולה הקבועה עם קורות שכאלו. פרגולות קבועות מספקות עמידות איתנה ויציבות גבוהה.

צפו בתמונות של פרגולות אלומיניום קבועות:

פרגולות אלומיניום , פרגולה

פרגולה תלויה

פרגולה מרחפת / פרגולה צפה

פרגולה תלויה זהו סוג של פרגולה אשר נתלה על קיר הבית או המבנה ללא עמודים תומכים המתחברים אל הקרקע, שיטת תלייה זאת מאפשרת התקנת פרגולה גם באזורים בהם לא אפשרי קיבוע של פרגולה כמו פרגולה למרפסת שמש ועוד, כמו כן, אלו שלא רוצים עמודים כחלק מהפרגולה שלהם, אם מסיבות הקשורות לעיצוב הפנים או מסיבות טכניות כאלה ואחרות, מתאפשר כיום להרכיב ולהתקין קירוי קבוע אשר נשען ישירות על הקיר ומתחבר ישירות ללא קורות.

צפו בתמונות של פרגולות אלומיניום תלויות:

קירוי פרגולה דמוי עץ

פרגולות אלומיניום דמוי עץ​

אנשים רבים מחפשים פתרון הצללה במראה טבעי של עץ, לפני שפרגולות האלומיניום הפכו להיות מבוקשות בשל יתרונותיהן הרבים, פרגולות היו עשויות בעיקר מעץ. הדורש תחזוקה מתמדת ואורך חייו של לא החזיק זמן רב. מאז יצרני פרגולות אלומיניום החלו להמציא פתרונות הצללה מחומרים שונים, אך אף חומר לא הוכיח עצמו כיעיל ומשתלם כמו האלומיניום. 

פרגולות אלומיניום משרתות לאורך תקופות ארוכות ובמינימום תחזוקה. 

האלמנט ששבר את השוק, הוא פרגולות אלומיניום דמוי עץ. אפשרויות הצביעה של פרופיל אלומיניום כמו עץ, העניק אפשרויות עיצוב רבות. זאת בזכות שיטת הצביעה המיוחדת של פרגולה אלומיניום דמוי עץ, שלא רק נראית כמו עץ, אלא גם מרגישה כך, כמו בכפר.

צפו בתמונות של פרגולות אלומיניום דמוי עץ:

פרגולה מעוצבת מאלומיניום איכותי

פרגולה חשמלית​

כל סוגי הפרגולות החשמליות

פרגולה חשמלית (ביו קלימטית) בהתאמה מלאה לתנאי מזג האוויר משתנים.

הפרגולה החשמלית מציעה נוחות, צריכת אנרגיה מינימלית, עיצוב יוקרתי ומפרט ברמה הגבוהה ביותר הסוד טמון בפרגולה עם גג העשוי פרופילים מאלומיניום המתכווננים או גג הנפתח או נסגר עם שלט רחוק. סוגי הפרגולות החשמליות מתחלקים לפרגולות מתכווננות ופרגולות מתקפלות המכונות גם פרגולות נאספות. יוניקיט הנדסה מקפידה על יבוא איכותי העומד בתווי התקן הגבוהים באירופה. אנו יבואנים רשמיים של פרגולות אלומיניום אקסלקו, אלפא ועוד מותגים עולמיים בתחום הצללה חשמלית מאלומיניום.

פרגולה מתכווננת

הדבר המתכוונן בפרגולה מתכווננת הוא שלבי הגג המאפשרים הזזה במספר זוויות להשגת זרימת אוויר וכניסת אור, תוך כדי שגג הפרגולה עדיין חוסם את חדירת השמש בכל שלב של היום. לחילופין, כשהשלבים (רפפות) סגורים הם מספקים הגנה מפני הגשם.

אקלים מושלם תחת פרגולה חשמלית. פרגולה חשמלית ניתנת להתאמה, זמינה גם בדגמי פרגולת אלומיניום תלויה ומאפשרת לכם, לחוות רגעים מיוחדים בחוץ בכל יום.

פרגולות מתכווננות מאלומיניום יכולות להיות מותקנות בשדות רבים וכך ליצור הצללה חשמלית מעל לשטחים רחבים וציבוריים.

 • פרופיל אלומיניום באיכות הגבוהה ביותר
 • מנגנון חשמלי להסטה וכיוון עצמי
 • מבחר עצום של צבעים וגימור.
 • פרגולה מסדרה זו, מתכווננת בשלט רחוק.
 • ללא צורך בתחזוקה
 • תנועת גג הפרגולה מאפשרת השגה של מספר מצבים, 0 מעלות ועד יישור מלא ואטימה מוחלטת
תמונה מלמטה של פרגולה אלומיניום
גג בפתיחה
גג סגור

צפו בתמונות של פרגולה אלומיניום חשמליות מתכווננת:

פרגולה נאספת / פרגולה מתקפלת עם גג בד

מערכות ההצללה החשמליות שלנו מיוצרות עם עובי קורה מסיבי, מפרט והרכבה מושכלים ואמינים. מהפרגולות הטובות ביותר שיש בשוק. מנגנוני ההנעה והקיפול של הפרגולות מתאימים לשימוש חיצוני ללא חשש מהרס מים.

פרגולות אלומיניום נאספות, הן פתרון הצללה עם פרופילים ומסגרות גג מאלומיניום המשולב בד מיוחד. הגג מאפשר לכם להרגיש ללא גג כשבא לכם/ן ולהיות מכוסים בצל וקירוי בכל פעם שתרצו.

 • מצב נאסף המושך את כל גג הפרגולה אחורה או קדימה עד פתיחה מלאה.
 • זמין במגוון צבעים רחב.
 • הבדים המיועדים לשימוש חוץ בגג פרגולות אלומיניום נאספות, מיוצרים בשלושה שכבות ובשילוב סיבי זכוכית היוצרים בד מאוד חזק ועמיד השומר על הצבע. 

צפו בתמונות של פרגולה חשמלית נאספת:

צרו קשר
פרגולה אלומיניום מתקפלת נאספת
טלפון
073-7969733

שאלות נפוצות

השאלות שלקוחות שואלים אותנו הכי הרבה

פרגולות אלומיניום מחיר: החל מ 490 ש"ח להתקנה עצמית לפני מע"מ.

אנו מספקים פרגולות אלומיניום, בתמונות בהן נראות פרגולות עץ, מדובר בפרגולות מאלומיניום דמוי עץ.

עד 36 ימי עסקים

עד יציאה של 3.70 ללא חיזוק השלד, מפתח בגודל מעבר לכך ידרוש ביצוע חיזוקים.

החתך משתנה לפי היכולת ההנדסית של הפרגולה ותלוי בתקציב ההשקעה המתוכנן

כן אך במקרים מסוימים ייתכן ויידרשו התאמות לצורך חיזוק מפרט הנשיאה

מכרמיאל ועד באר שבע, פרגולות קיטים להרכבה עצמית ניתן לשלוח לכל האזורים.

ניתן להזמין פרגולות או גדרות ושערים כולל התקנה מקצועית שלנו המבוצעת על ידי צוותי ההתקנה הקבועים והמקצועיים שלנו. הבחירה בין התקנה עצמית להתקנה שלנו תלויה בכם.

ניתן להזמין כל סוג פרגולה בה אתם מעוניינים, עם זאת, סוג הפרגולה תלוי בתנאי השטח ומה שניתן להתאים בשטח המיועד והיכולת ההנדסית של הפרגולה.

ניתן להזמין מודד מטעמנו בעלות של 250 ש"ח , כאשר אנו מקזזים את עלות המדידה ממחיר הפרגולה / גדר במידה והזמנתם את הפרגולה או הגדר אצלנו .

כל הגוונים לצביעת פרגולות גדרות ושערי אלומיניום זמינים, בעת ההזמנה, ייתכנו גוונים מסוימים הדורשים הזמנה מיוחדת אשר לוקחת זמן יצור ארוך יותר. התעדכנו עמנו בעת ההזמנה.

פרגולות אלומיניום אוסף התמונות

סרטון אוסף התמונות של פרגולות אלומיניום שהתקנו

פתרונות נוספים ומוצרים משלימים

סנטף

מה זה סנטף ?

הסנטף הוא לוח פלסטיק פוליקרבונט יצוק חזק ועמיד ביותר. מיועד לקירוי בשימוש בשלל אפליקציות. גגונים, מבנים ציבוריים, פרגולות ועוד.. יתרונותיו המרכזיים של סנטף הם: עמידות גבוהה – כמעט בלתי שביר, עמיד בכל תנאי מזג אויר, עמיד בטווח טמפרטורות רחב, חסימה מלאה של קרינת UV, קליל, עומד בתקן אש ובטיחות,  מגיע עם אחריות ,קל להתקנה. אלמנט סנטף יכול להגיע במספר דגמים, העיקריים והמומלצים לשימוש בפרגולות הם: סנטף "רגיל" שמחירו מתחיל ב 32 ש"ח למ"ר, סנטף BH פריזמטי המתחיל ב96 ש"ח למ"ר, סנטף רפפות להעברת אור טבעי דרך פתרון ההצללה ועוד סוגים לשימוש בפתחי תאורה, חממות ועוד שימושים. 

סנטף לוח פוליקרבונט גלי

סנטף BH

זהו לוח סנטף פרימיום למי שמבקש סנטף פריזמטי המיועד להחזיק שנים ארוכות. בשל העובי  ודומאת פני השטח המחקה עיצוב של כוורת, לוח סנטף BH עמיד ביותר בפני פגעי מזג אוויר, על גבי גג פרגולה מאלומיניום, נוצר מוצר עמיד ואיתן. פיזור האור בסנטף מהסוג הזה הוא גבוהה ביותר וכמעט ואין חסימת אור ובנוסף, ניתן להשיגו בצבעי מיוחדים בעלי תכונות סולריות ייחודיות.

סנטף לפרגולה מחיר לפי דגם

השוואה בין דגמי סנטף לשימוש בפרגולות אלומיניום. מחירים לפני מע"מ והתקנה.

רוצים לדעת עד כמה חזק קירוי הסנטף לפרגולה?

סנטף רגיל

החל מ-
40 למ"ר
 • עמידות גבוהה
 • העברת אור עד 90 אחוז
 • חסימה מלאה של קרינת UV
 • אחריות

סנטף פריזמטי BH

החל מ-
100 למ"ר
 • עמידות משופרת
 • עמידות מוגברת לעומס
 • 100 אחוז פיזור אור
 • צבעים סולריים יחודיים
 • אחריות

פרגולה עם מאוורר

אצלנו תוכלו להזמין פרגולות אלומיניום מכל הסוגים הכוללות כל תוספת מבוקשת.  מאוורר תקרה חיצוני לפרגולה, המותקן ישירות כולל מנגנון החיווט בצורה אסתטית בפרגולה. בנוסף, ניתן להוסיף תאורת לד או מערכות שמע מותאמות לשימוש חיצוני. כמובן שניתן לבצע התקנה של הפרגולה כחשמלית מלאה הניתנת לכיוון עם שלט בקלי קלות.

אנחנו מתגאים בניסיון רב של שנות עבודה רבות בתחום האלומיניום. ייצור פרגולות אלומיניום בהתאם לתנאי שטח ובהתאמה אישית מלאה. בכל גודל שתרצו, בכל צבע ובמראה דמוי עץ, פרגולה חשמלית או פרגולות בד ועוד. אל תהססו לפנות אלינו לייעוץ.

פרגולה לבנה מאלומיניום המקובעת על גבי 2 קורות מלבניות ומעוגנות אל האדמה. בצד קיצון אחד הקיבוע הוא עם קורה תומכת, בעוד בצד השני הפרגולה מקובעת הישר אל הקיר התומך דרך מסגרת האלומיניום של הפרגולה. נוצר קירוי והצללה מעל דלת הכניסה, דלת היציאה אל הגינה. הפרגולה כוללת קירוי סנטף שקוף. 

אנחנו מציעים לכל לקוח הרוכש מטבח חיצוני להתקין גם פרגולה מעל המגינה ושומרת על מטבח החוץ ומאפשרת להשתמש בו בכל עונות השנה. אצלנו ביוניקיט תוכלו לרכוש במקום אחד את כל פתרונות האירוח לחצר, גינה או המרפסת שלכם. אנו מציעים מטבחי חוץ מאובזרים ומקצועיים כולל גריל במגוון רחב של עיצובים מרהיבים, כך שתוכלו למצוא במקום אחד את  הפרגולה ואת המטבח המתאימים וכך לחסוך כאב ראש וחיפושים מיותרים וגם, להוזיל את העלות ברכישה מרוכזת תחת קרת גג אחת. 

לצפייה במטבחי החוץ: מטבח חוץ

סגירת מרפסות היא אחד הפתרונות הפופולריים לניצול שטח המרפסת, לאחר רפורמה בחוק הנקראת גם חוק הפרגולות, סגירת חורף למרפסת הפכה נגישה יותר לבעלי בתים המחפשים קירוי למרפסת לחורף, ניצול יותר שטח בדירה והגדלת הסלון, איטום חוץ מפני נזקי מזג אויר, עיצוב חוץ ואפילו סגירה בקירות זכוכית וחלונות אלומיניום. אנו ביוניקיט הנדסה מספקים פתרון שלם מלא לסגירות עם פרגולות כולל סגירת קירות המרפסת בחלונות למי שחפץ בכך, לאור העובדה שבמקרים רבים סגירה של המרפסת עם פרגולה מותאמת נכון במידותיה כך שתכסה את כל השטח ולא תיצור נזילות מטרידות, פתרון זה בדרך כלל מספק. בפרגולות המותקנות לצורף סגירת המרפס ניתן להתקין מנגנון חשמלי לפרגולה חשמלית, תאורת לד, מערכות שמע, מאוורר לפרגולה וכל תוספת זמינה הקיימת לשדרוג הפרגולה.

צרו קשר
טלפון
073-7969733

פרגולה אלומיניום מחיר עם התקנה

אנו מחזיקים בצוות מתקינים קבוע משלנו, כל מתקין מורשה של יוניקיט מונחה להקפיד על איכות מקצועיות ושירות. בנוסף, אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי חוץ משלימים, כמו: מטבח חוץ, מאוורר חוץ וגדרות. בנוסף לקטלוג צבעים עשיר ואפשרות להתאמה אישית, עם מבחר של פרופילים מאלומיניום, קורות מאסיביות, קירוי נגד גשם ושמש ופתרונות משלימים לגינה, חצר ומרפסת.

פרגולות-אלומיניום-בעיצוב-יוצא-דופן
*

מה זה פרגולה אלומיניום?

ומדוע פרגולות אלומיניום פופולריות?

פרגולה אלומיניום היא מוצר הצללה מבוקש המורכב מפרופיל אלומיניום שכמעט אינו דורש תחזוקה ומטרתו היא ליצור צל או קירוי מפני גשם ושמש, לאורך כל השנה. אצלנו תמצאו פרגולות אלומיניום חשמליות, מתכווננות, נאספות, מתקפלות, תלויות, דמוי עץ ועוד. מחיר פרגולה משתלם בעבור מקסימום איכות בכל רכיבי הפרגולות.

מתלבטים לגבי אישורים לבניית פרגולה?

כאשר אנו מתכננים להקים פרגולה, גדר לגינה או גדר לבית, לעסק או לכל מקום מתבקש, יש לקחת כמה גורמים בחשבון כדי לחשב את עלויות המוצר. הנתונים המשמעותיים המשפיעים על העלויות הם: הכנסו לפה, לייעוץ נוסף ובירור על פרגולות מחירים הרלונטים בעבורכם, צרו קשר.

יש גם התקנה עצמית

מחיר פרגולה הכולל 5 שנות אחריות

פרגולה במחיר שאפשר להוזיל!
490 ש"ח

מחיר של פרגולה אלומיניום בקיט להרכבה עצמית, מחיר למ"ר.

לא רוצים להתקין בעצמכם? לא חייבים! שווה להשקיע עוד קצת כדי לקבל התקנה מקצועית משלנו ושקט נפשי כולל אחריות ושירות.
פשוט דברו אתנו:

התקנות לדוגמא

פרויקט #1
פתרונות הצללה חיפוי וגידור

עבודה מתואמת עם מוסדות חינוך, ליצירה של פרגולה ענקית בבית המלאכה שלנו, להתקנה בחצר הקמפוס הראשית. בנוסף, גדר אלומיניום מעוצבת ויפה המקיפה את חצר המוסד בגובה מעל סטנדרט. על עמודי התמיכה של אחד המבנים ביצענו עבודת חיפוי באלומיניום מגן. פרויקט מעניין עם פתרונות חכמים.

פתרונות הצללה וגידור למוסד חינוך
פתרונות חוץ מתקדמים מאלומיניום
פרויקט #2
כל סוגי הפרגולות ופתרונות מתקדמים

פרויקט ייחודי בו שילבנו את כל הפתרונות שיש לנו להציע בשיא העיצוב וגימור קפדני כמו שאנו יודעים לעשות. פרויקט המשלב פרגולה דמוי עץ, תאורת לד משולבת , מאווררי תקרה מעוצבים, גדר אלומיניום מסביב לחצר עשויה מרפפות אלומיניום אלכסוניות למראה מיוחד של הגדר. הפרגולה נמצאת מעל גולת הכותרת של הפרויקט, מטבח חוץ איכותי שאנו סיפקנו והתקנו. הפרגולה משמשת קירוי מגן למטבח.

פרויקט #3
כל סוגי הפרגולות לכל צורך מבני

פרגולה מתקפלת היא סוג נוסף של פרגולה חשמלית. מדובר על פתרון הצללה עם מבנה אלומיניום חזק ועמיד כשבגג מותקן מנגנון חשמלי המניע את פתיחת הפרגולה בעת הצורך. בתמונה יש פרגולת בד חשמלית שהותקנה במסעדה לצורך סגירת חורף. בגג משולבת תאורת LED דקורטיבית. את הפתיחה מבצעים בקלות עם שלט וכן הסגירה של הגג. 

סגירת מרפסת עם פרגולה ואלומיניום
השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

פרגולות בהרכבה עצמית? קיט פרגולות אלומיניום

התקנת פרגולה באופן עצמאי?
כל הפרגולות וכל הגדרות (למעט דגמים מיוחדים הדורשים התקנה מקצועים אותה בעלי מקצוע המיומנים שלנו מספקים), זמינות לרכישה בקיט להתקנה עצמית אם אתם מעוניינים להתקין בעצמכם או בעצמכן. סרטון זה מדגים את אופן ההרכבה הפשוט של פרגולות מאלומיניום על ידי חיבור פרופילים לפי הסרטון ניתן להתקין בקלות יחסית - צורת ושיטת ההתקנה עלולה להשתנות לפי תנאי השטח וסוג המוצר.
פרגולה אלומיניום בזול ?
פרגולות מאלומיניום בהתקנה עצמית הן בי האפשרויות הזולות ביותר בבחינת מחיר פרגולות, החסכון במחיר דמי ההתקנה ותשלום בעבור בעל מקצוע חוסך כסף רב. מעניק סיפוק והנאה, חשוב מכל, מגדיל את הערך המוסף לחוץ.
פרגולה למרפסת ?
פרגולת אלומיניום למרפסת היא פתרון ההצללה הפופולרי ביותר בקרב בעלי בתים פרטיים ודיירי בניינים משותפים. פרגולה תלויה מאלומיניום יכולה להשתלב בכל מרפסת בעזרת התקנת הפרגולה הנעשית ללא קורות תמיכה.
פרגולות אלומיניום בצפון, דרום, מרכז וכל הארץ
אנו שמחים לספק שירותי בניה מתקמים ושרותי התקנת פרגולות על ידיד בעלי מקצוע בכל אזורי הארץ. הזמנת קיט פרגולה להרכבה עצמית אפשרית בכל אזורי הצפון, דרום ומרכז הארץ.
פרגולות מעץ מול פרגולות מאלומיניום-החוזק
ככלל בסיס אלומיניום הוא כבד פי 3, אך גם חזק פי 3 מעץ. לפרגולות עץ עלות גבוהה למרות שהעלות הסופית של כל פרויקט התקנת פרגולה מסתכמת בגודל הפרויקט ותוספות, פרגולות אלומיניום באופן כללי הרבה יותר זולות מפרגולות מעץ. פרגולת עץ אינה מאוזנת קורת אלומיניום בעלת אותן התכונות לכל הכיוונים.העץ מושפע מכיוון הצמיחה גורם שלא משפיע על אלומיניום.
פרגולה חשמלית תלויה למרפסת
פרגולה חשמלית למרפסת יכולה להיות תלויה עם אלמנטים מיוחדים לעיגון המסגרת אל הקיר אשר לא נתמכים ע י עמודים. במידה ושטח המרפסת מספיק רחב כדי להיתמך על ידי עמודים ניתן לבע התקנה זו. היתרון הגדול של פרגולה חשמלית למרפסת, היא שהיא הופכת את המרפסת שלך לשמישה בכל עונות השנה, עם הפעלה וכינון השלבים בגג הפרגולה בקלות לזווית הרצויה.
בקיצור,
פרגולה מאלומיניום זה שקט לשנים רבות
אין ספק שכדאי להשקיע באיכות החומרים וכמובן בחברה המייצרת ומרכיבה את הפרגולה. כמו בכל תחום אחר כך ואף במיוחד בתחום הפרגולות פרגולה זולה תחזיק מעמד מעט מאוד זמן, בעיקר בשל העובדה שהמוצר בדרך כלל ממוקם בחוץ וחשוף לפגעי מזג האוויר. חברת יוניקיט מאמינה במוצר טוב איכותי ויעיל לאורך השנים התוצאה הסופית חשובה לנו מאוד  ואנו מקפידים לעבוד על פי התקנים המחמירים ביותר ולהחזיק צוות מקצועי ומיומן אשר מסוגל לתת מענה לדרישות הלקוח בכל עת.
הזמנת פרגולה ב-3 שלבים

בחרתם את הדגם? מצויין…. הסכמתם על הצבע? נהדר… 
התקשרו עכשיו לטלפון 

073-7969733 המשלוח בדרך אליכם

RAL-colour-מניפת-רל-צבעים

את קורות האלומיניום צובעים בצביעה אלקטרו סטטית אשר דואגת לכיסוי מושלם.

בוחרים את את המוצר שאתם מעוניינים – גדר או פרגולה  (אפשר גם את שניהם)

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
האם פרגולה חשמלית נגד מים?

יוניקיט מספקת פרגולה חשמלית מאלומיניום המעוצבת הרמה גבוהה ובעיצוב מודרני. פרופיל אלומיניום חזק עם רפפות אלומיניום להצללה, מציעות את העמידות הטובה ביותר במזג אוויר קיצוני וגשום. נקודות החוזק של האלומיניום הופכות את פרגולות האלומיניום החשמליות לפתרון ההצללה המושלם להגנה מפני השמש והגשם.

נגד גשם צידי
מניעת אור ישיר
איטום נגד חדירה של למים
איטום גומי המשולב ברפפות אלומיניום המבטיח את אטימות המים של הפרגולה.
מנטרלת רעשים הנוצרים מזרימת אוויר ורוח דרך פרופיל אלומיניום חלול.

את שלבי הפרגולה ניתן לכוון בעזרת שלט
המנגנון החשמלי מופעל על יד מתח נמוך של 24 V, על כן הפרגולות החשמליות שלנו בטיחותיות גם נגד התחשמלות
מנגנון החשמל חבוי במערת ההצללה ובלתי נראה

לפרגולה חשמלית מיוצר גג עם רפפות אלומיניום הניתנות להזזה וכיוון עצמאי. טווח התנועה של שלבי הגג מאפשרים כיוון מדויק מול תנאי מזג האוויר והשמש.

בשל איכות הפרופילים והאטימה המלאה, פרגולה חשמלית מאפשרת הגנה נגד קרינה מסוכנת, גם ללא התקנה של סנטף.

במקרים בהם לא מתקבל אישור עירייה / מועצה להתקנת פרגולה, פרגולות אלומיניום חשמליות עשויות להיות פתרון הולם, מאחר ואין צורך בסנטף, בחלק גדול מהמקרים, פרגולה חשמלית תקבל אישור בעבור חוק הפרגולות.

פרגולות אלומיניום של יוניקיט

חשוב לציין ! פרגולות מאלומיניום מגיעות במגוון רחב של פתרונות הצללה. פרגולה מאלומיניום יכולה להכיל מנגנון חשמלי המתאים למזג אויר גשום וניתן לשילוב בכל סוג פרגולה . בקיצור, בחרת בפרגולות אלומיניום והגעת למקום הנכון. פרגולה מחיר ללא תחרות ביוניקיט הנדסה.

פרגולות אלומיניום הצללה לכל השנה
תחום עיצוב הפנים והבנייה בישראל השתנו ללא היכר בשנים האחרונות, וכיום אנשים רבים מחפשים פתרונות אסתטיים ופרקטיים גם יחד כדי לשנות את המראה של ביתם. במדינה עם מזג אוויר הפכפך כמו ישראל, רבים מחפשים אחר פתרון הצללה שיאפשר להם לווסת את האקלים בביתם בלי צורך בחשמל ותוך שמירה על מזג אוויר נעים בתוך הבית. למרבה השמחה, יש לבעיות הללו פתרון בדמות פרגולות אלומיניום שניתן לעצב בדיוק לפי טעמכם ולהשתמש בהן בימי הקיץ החמים וימי החורף הגשומים. הפרגולה יכולה להיות בשלל צבעים, פרגולה לבנה,פרגולה אפורה,פרגולה כחולה או כל צבע אחר ממניפת הצבעים. ניתן לבחור בפרגולה חשמלית למרפסת שלכם, כמו כן, ניתן להוסיף שכבת הגנה מפני גשם ורטיבות הנקראת סנטף, סנטף מחיר ? אלומיניום מחיר ? התקשרו לשיחת ייעוץ, אנו שמחים לעזור.
איך לבנות פרגולה מאלומיניום?
ראשית כל, לאחר בחירת העץ המתאים עליכם לבצע בחירה של המקום בו תוצב הפרגולה המיועדת, במרפסת או בחצר, כעת עליכם להניח את היסודות לפרגולה. עליכם לחפור חורים ליסודות. שנית כל, עליכם לשים עמודי עץ לפרגולה. לאחר שהכנתם את היסודות, עליכם לחבר את העמודים, ולתכנן את מקומם של העמודים. לסיום, עליכם לבצע קירוי של הגג - את הכיסוי עליכם לשים על השלד של הפרגולה בהתאם לצרכים שלכם.
איך מתקינים פרגולות?
ראשית כל, לוקחים מידות ומקבלים הצעת מחיר. שנית כל, מכינים את השרטוטים, כדי לדעת איך תותקן הפרגולה והיכן היא תוצב. שלישית, מבצעים מעין הדמיה - כך תראו כיצד הפרגולה תיראה בסוף התהליך. ההדמיה מותאמת למידות, לחלקים ולצבעים אשר בהם בחרתם. רביעית, מתקינים את הפרגולה – ההתקנה של הפרגולה בבית שלכם מצריכה הרבה ידע וחוש טכני. רק על ידי התקנה מיטבית, תתבצע שמירה על הצד הטוב ביותר של הפרגולה. חמישית, כאשר הפרגולה מותקנת בחצר או במרפסת ביתכם, מה שנשאר הוא ליהנות ממנה.
איך לבנות פרגולה מאלומיניום?
ראשית כל, לאחר בחירת העץ המתאים עליכם לבצע בחירה של המקום בו תוצב הפרגולה המיועדת, במרפסת או בחצר, כעת עליכם להניח את היסודות לפרגולה. עליכם לחפור חורים ליסודות. שנית כל, עליכם לשים עמודי עץ לפרגולה. לאחר שהכנתם את היסודות, עליכם לחבר את העמודים, ולתכנן את מקומם של העמודים. לסיום, עליכם לבצע קירוי של הגג - את הכיסוי עליכם לשים על השלד של הפרגולה בהתאם לצרכים שלכם.
כמה עולה פרגולה?
העלות של פרגולה מאלומיניום - נע בין 420₪ ועד ל – 1500 ₪ למטר רבוע. העלות של פרגולה מברזל - נע בין אותם אזורים של תמחור, אך עלות התחזוקה או החלפה לאורף זמן הופכת אל הפרגולה מאלומיניום ליותר משלמת.
פרגולות אלומיניום נפתחות כלפי השמיים
פרגולות מהוות מענה נדרש עבור הצללה בחצר של בתים פרטיים ובמרפסות בדירות בבניינים משותפים. מפאת הסיבה כי הפרגולה ממוקמת בסביבה חיצונית וחשופה לנזקי מזג האוויר, עליה להיבנות מחומרי גלם חזקים ועמידים שיאפשרו לה להתקיים בטווח הארוך. ישנם שני סוגי חומרים מרכזיים הרלוונטיים לבניה והינם - עץ ואלומיניום.
יתרונות מעוצבים
אין ספק שפרגולה איכותית ומעוצבת הופכת כל גינה, חצר, ובית למקום שיותר כיף להיות בו. אך מעבר ליופי והעיצוב של המוצר חשוב שהוא יהיה גם נוח תכליתי ויעיל, כזה שעושה הצללה מושלמת ושומר עלינו מפני ימים גשומים. אנו מעצבים את הפרגולה על פי דרישת הלקוח עם זה מבחינת צבע צורה וגודל.
כיצד גדר מאלומיניום דומה לפרגולה מאלומיניום?
גדרות אלומיניום בנויות על אותו העקרון כמו פרגולות. עשויים ממסגרת ופרופילי אלומיניום שמורכבים במקביל זה לזה ויוצרים מבנה דמוי תריסים. ממש כמו תריסים המותקנים על חלונות הבית, בפרגולה חשמלית ניתן לשנות את הזווית של שלבי הפרגולה כך שיצרו אור וצל בדיוק לפי רצונכם. מרבית הפרגולות מגיעות עם רפפות קבועות, רפפות מתכווננות בפרגולות חשמליות או פרגולה חשמלית נאספת. על אותו העיקרון של פרופיל האלומיניום החזק נבנית גדר אלומיניום. היא עמידה לאורך שנים ושומרת על הבית נאמנה, לגדרות אלומיניום מחיר שמתאים לכל כיס. 
לקוחות ממליצים
אמינות עמידה בזמנים ומקצוענות כל מילה מיותרת מומלץ בחום.
אסי אלמקיאס
פרגולה וגדר אלומיניום
החוויה שלי מול חברת יוניקיט יוצאת דופן בכל קנה מידה.תהליך מכירה אמין ומקצועי. עמידה בלו"ז ובאיכות הפרגולה ומעל לכל אנשים אנשים אנשים צוותי עבודה וביקרו אצלי שני צוותים שונים, נדהמתי מהחביבות, המקצוענות, ההבנה של צורכי הלקוח ומעל לכל נימוס ואנושיות שלא נתקלתי בה שנים ארוכות מאנשי מקצוע. אני בד"כ לא כותב חוות דעת אבל כאן הרגשתי מחוייב. יישר כוח יוניקיט כן יירבו עסקים כמוכם.
שי נוני
פרגולה מאלומיניום
הגעתי ליוניקיט דרך האינטרנט אחרי חיפוש ארוך ומתסכל של חברה אמינה לבניית פרגולת אלומיניום למרפסת דירתי. השארתי פרטים באמצעות תיבת יצירת הקשר. המענה היה מהיר וענייני. הצעת המחיר הראשונית, לפני המדידות, היתה מעולה צוות המתקינים הגיע במועד שנקבע, למרות הסגר, ועשו רושם טוב כבר מההתחלה. השירות והעבודה היו מקצועיים, האוירה בזמן ההתקנה היתה נעימה וטובה והם עבדו מסודר ונקי. נעים להיווכח שקיימת חברה כזו מקצועית שנותנת יחס ושירות הוגן ועם תמורה מלאה. התוצאה נהדרת. תודה ממליצה מאד. שלומית, ירושלים
שלומית, ירושלים
סגירת מרפסת בפרגולה
חברה מקסימים. גם בשיווק וגם המתקינים נחמדים מאוד ומקצועיים. הפרגולה יצאה יותר טוב ממה שציפינו. ממליצים בחום!
שגיא כץ
פרגולה
⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒ ⭒⭒⭒⭒לדירוג ליחצו על הכוכב הימני ביותר.תודה! ⭐
product image
10
1star1star1star1star1star
10
4.5 based on 75 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
unikit
פתרונות בניה מתקדמים
פרגולות אלומיניום
420
ILS 490
במלאי
Available in Stock
Call Now Button