דלת הזזה

דלתות הזזה בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד לחסכון במקום ולגמישות בעיצוב הכולל מערכת קירות ודלתות מעוצבים. פתרונות לחדרי ארונות, חדרי ילדים, משרדים, מרפאות, מקלחות ושירותים, מבנים ציבוריים ומבני מסחר ועסקים. דלתות פנים בהתאמה אישית לכל חלל. עם אפשרות לקירות בכל הגדלים. עיצוב נקי, מודרני ורענן. ייעוץ מקצועי לבחירת הדלתות המתאימות.

 

דלתות מודרניות

דלתות פנים מעוצבות מודרניות

דלתות מעוצבות מספקות לכם הרבה יותר גמישות עיצוב מאשר דלת פנים פשוטה. בעת התקנת דלת פנים, כדאי לחשוב על שימוש בדלת הזזה או ציר. חללי פנים מאפשרים המון משחקים בעיצוב ומקום רב לחדשנות בין אם בבתים פרטיים או במשרדים ועסקים.

דלתות FOS
מערכת קירות ודלתות למקסימום גמישות בעיצוב החלל עם המשכיות. מערכת רב-תכליתית בה ניתן למקם כל אלמנט באופן חופשי לפי הצורך. העיצוב של דלתות FOS מאופיינת בקלילות נקיון ושקיפות עם מרכב עמיד וקשיח. יישומים אפשריים: דלתות, קירות, קירות לחללי מגורים, מבנים ציבוריים ומשרדים.
דלתות ROI
מעוצבת כמשטח הזזה גלגלת בעיצוב אלגנטי ומנגנון שקט. עיצוב המינימליסטי של המסילות מאלומיניום איכותי ותנועה שקטה. מערכת מסילות נירוסטה המאפשרת לתלות את הדלת.
דלתות KOROS
דלתות וקירות עבור משרדים חכמים. קורוס כולל מסגרת אלומיניום במגוון רחב של צבעים וגימור כדי לאפשר יצירה או שילוב בין המגוון הרחב של מחיצות בנקור הדקורטיביות הייחודיות. מ 2100mm עד 3000mm בלוח בודד בלי מפרקים במשטח רציף.
דלתות MELI
עיצוב מודרני, שימושי, יוקרתי, לא דלת פשוטה. עיצוב ייחודי קל ועמיד: דלת הזזה עם פרופיל אלומיניום ואביזרי מתכת. לדלת מלי יש משקל קל ועיצוב אלגנטי. למלי יש מראה ייחודי באור ואפשרויות רבות לחיתוך הפרופילים ב 45 ° או 90 מעלות.
מלי 45
אלמנט הזזה עם פרופילי אלומיניום ב 45 מעלות.
מלי 90
אלמנט הזזה עם פרופילי אלומיניום ב 90 מעלות.
רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו
רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו

דלת הזזה לעומת דלת ציר: מה צריך לדעת?

כשאתם נגשים לקנות דלתות פנים , תיתקלו בשני סוגים שונים של דלת: דלתות הזזה ודלתות ציר. אם תרכשו דלת מהסוג הלא נכון לכם, ייתכן והדלת לא תתאים לסוג המשקוף שקיים אצלכם.

מהי דלת הזזה?


דלת הזזה היא דלת שכבר מחוברת עם צירים למסגרת משקוף צידי. מפרט זה נמכר על ידי היצרן כחבילה שלמה במרבית המקרים- בחלק ניכר מהמוצרים הלקוח יוכל לשנות להוסיף ולשדרג את עיצוב הדלת והאביזרים פי רצונו, כמו ציפוי הדלת וסוג דקורציה או צבע, ידיות מסוימות, או אמצעי נעילה ופתיחה מתקדמים כשהמקרה הוא דלתות כניסה המעוצבות במגוון של אפשרויות כיום.


דלת הזזה היא יחידה עצמאית עם מסגרת הנכנסת לפתח מוכן המכונה כיס או לחילופין, דלת המותקנת על גבי מסילה מינימלית המאפשרת הזזה פיחה וסגירה באופן אופקי.

דלתות הזזה תלויות: המאפיינים

דלתות מסוג זה כוללות מסגרת מותאמת או מסילה, מסגרות אלומיניום אומות, סוגים לבחירה של ציפוי לדלת וצבעים ממניפות צבעים שונות הזמינות לצביעה מקצועית, בנוסף, דלתות בעלות דפנות שקופות הכילות מילוי מיוחד בשלל צבעים וטקסטורות המעניקות עיצוב ייחודי לדלתות פנים, במידה ותרצו לצפות בדלתות פנים מעוצבות כאלה, תוכלו ללחו כאן: דלתות פנים מעוצבות

התקנת דלת

התקנת דלת צריכה להיות מדויקת, במיוחד עם דלת פנים הזזה הכוללות כיס בנוי מראש או מסילה הזקוקה להתאמה ותכנון מראש. דלתות חוץ וגם דלתות כניסה נתונות יותר לפגעי מזג האוויר, הן כבדות מאוד, בעיקר בדלתות פלדה או דלתות כניסה עבות. לכן יש לדעת ולתכנן את ההובלה וההרמה.

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו
עצה שלנו

לאחר התקנת דלת, שמרו על האריזה, כולל רצועות או צירים, עד לרגע התקנת הדלת. כמו כן, אנו ממליצים לכם לשמור על הקליפים התלויים מראש כדי למנוע פתיחה עליכם בטעות במהלך תהליך ההתקנה. אם אינכם בטוחים שתוכלו להתקין את הדלת מומלץ להזמין התקנה מקצועית.

מהי דלת ציר?


דלת ציר היא דלת שלא כוללת משקוף ונפתחת ונסגרת על פני ציר המחובר על ידי המתקין אל המשקוף הקיים או על משקוף חדש ומותאם לדלת הספציפית.

דלתות ציר: מאפיינים

הדלת כוללת צירים ומגיעה במגוון רחב של עיצובים, רצוי לדעת את מידות המשקוף הקיים או את מידת הדלת לצורך התאמה של המשקוף בתהליך בניה חדשה. דלתות פנים מעוצבות יוצרות מראה כה מרהיב עד שמתכננים בוחרים את הדלתות טרם שלב הבניה, על מנת ליצור משקופים בגודל הרצוי ולשלב אותם בתוכניות הבנייה.

דלתות הזזה: יתרונות וחסרונות


כשמדובר בחיסכון בכסף, כדאי לבחון את האפשרות להתקין דלתות הזזה מכיוון שלרוב הן עולות הרבה פחות.

דלתות הזזה מוכנות מראש הופכות את עבודות ההתקנה לקלה ומהירה. אם המיקום לדלת פתוח, יהיה קל להתקין הדלת מהסיבה שזו דלת המגיעה מלאה ועם מסגרת מוכנה המתאימה לה. להתקנה של דלת ציר, צריך לבנות מסגרת.

דלתות הן כבדות וקשות להזזה. במשקל של עשרות עד מאות קילוגרמים, דלת פנים עם מילוי חלול היא הדלת הקלה ביותר שתוכלו למצוא. דלתות קלות הן לא מגושמות וקלות לניוד והתקנה. דלתות כניסה הן לרב כבדות ודורשות כמה אנשים לנשיאתן וגם רכב בגודל העולה הגודל של הרכב הפרטי הממוצע.


כמו כן, זכור כי אתה עדיין צריך לסיים את כל העבודה סביבו: קיר גבס, צביעה והתקנת גימור בתוספת מכתים או צביעה .

חסרונות

אם המשקוף הקיים פגום או ספג עיוות במהלך ההובלה, ייתכן והדלת לא תוכל להתאים למשקוף שלה דבר שיעכב את כל תהליך ההתקנה ואף יכול לדרוש ייצור של משקוף או דלת חדשים.
התקנת דלתות ציר עשויה להיראות קלה אך יכול להיות קשה למקם את הדלת נכון. אמנם אין את המשימה המדויקת של תליית מסילת ההזזה, אך עדיין מוטלת על המתקין המשימה להכניס את היחידה כולה לפתח.

הידעת?

הידעת? כל סוגי הדלתות זקוקות למעט שיוף, דלתות ציר דורשות שיוף לעיתים קרובות בכדי להתאים לפתח ולהיפתח בקלות בתנועה חלקה ללא רעש או חיכוך, גם דלתות הזזה דורשות לעיתים שיוף כדי למנוע שפשופים בעת ההזזה ולאפשר פתיחה שקטה, מסילות אלומיניום מותאמות במיוחד ולא משתנות עם הזמן כמו מסילות עץ, בדלתות הזזה מאלומיניום נמנע הצורך בשיוף

מהן דלתות מודרניות?


מכיוון שדלתות כניסה לבתים הן סוג הדלת הנתון ביותר לנזקי מזג אוויר וחוץ בנוסף לעובדה שבעבר נבנו מחומרים קלים, מעט מהן נשארו במצב במצב תקין. אפילו דלתות של היום הבנויות מחומרים איכותיים סובלות מהשפעות של גשם, שלג ושמש.

דלתות מודרניות:מאפיינים

 

קווים נקיים
בניית אלומיניום וברזל
אלומיניום במראה עץ טבעי
תאורה בידיות הדלת
ציפויים מחומרים שונים

עובדה!

דלתות חוץ זמינות לרכישה בדגמים רבים עם חלונות זכוכית קבועים שלא נפתחים הממוקמים צמוד אל צידי פתח הדלת.

למה כדאי לבחור בדלת אלומיניום לכניסה?


אלומיניום מאפשר לשלב בין ביצועים ועיצוב. דלתות אלומיניום מציעות כמה יתרונות על פני עץ פלדה או PVC.

1. עמידות: אלומיניום אינו מחליד
דלתות מאלומיניום ניחנו בעמידות גבוהה, מכיוון שהחומר עמיד בקורוזיה ולא מחליד . דלתות אלומיניום שומרים על הביצועים והמראה לאורך כל חייהם. האופי החסין של האלומיניום יחזיר את ההשקעה על הדלת.


2. מחיר דלת אלומיניום זול יותר ממחיר דלת עץ
אלומיניום מציע את התמורה הטובה ביותר. בטווח הארוך, בזכות חייו הארוכים הרבה יותר וביצועי האנרגיה הטובים יותר, בנוסף, גם זול יותר מ- PVC, שהוא חומר חלש ופחות יעיל. עץ דורש תחזוקה גבוהה סדירה, כשלעומתו, האלומיניום לא דורש את התחזוקה הסדירה הזו.

איפה אפשר להתקין דלתות פלדה ?

דלתות פלדה מותקנות כדלתות חוץ ודלתות כניסה. לעיתים הם מותקנות בחללי פנים בחדרי ביטחון.

 

האם כל הדלת עשויה מפלדה?

 

לא. דלתות פלדה מורכבות מליבה מחומר מבודד עם ציפוי פלדה מעל. דלת פלדה מלאה תהיה כבדה מדי ותוכל לקרוע את הצירים.


מלבד המשקל שהזכרנו, מתכות מוליכות חום וקור. שזה ההפך ממה שאנו מחפשים מדלת כניסה חיצונית. הליבה משמשת כמחסום תרמי. ניסויים הוכיחו כי ליבות בידוד תרמי כאלה מבודדות במאות אחוזים יותר מדלתות עץ מלא .

למה בדלת פלדה יש מילוי לא מפלדה?

 

 

מלבד המשקל שהזכרנו, מתכות מוליכות חום וקור. שזה ההפך ממה שאנו מחפשים מדלת כניסה חיצונית. הליבה משמשת כמחסום תרמי. ניסויים הוכיחו כי ליבות בידוד תרמי כאלה מבודדות במאות אחוזים יותר מדלתות עץ מלא .

למה לא כדאי לקנות דלת פלדה ?

אם קניתם דלת פלדה תגלו שקשה מאוד לחתוך את הדלת ולייצר חלונות או פתחים לאחר מכן.

דלתות פלדה מגיעות עם ציפוי ממפעל הנוצר כשכבה ראשית להכנה לצביעה, לצבוע מחדש דלת פלדה מוצקה זו אפשרות שלא תמיד תוכלו לקבל משום ההרכב של הצביעה הראשית.
דלתות פלדה קשות להתקנה בגלל משקלן.
הן לא מאפשרות שיוף ומילוי במקרה של שריטות או שקעים.

דלתות כיס

מעוניינים לגרום לחדר להיראות גדול? נמאס לכם מכך שהדלת הפתוחה תופסת מקום רב מדי בחדר? דלת כיס היא הפתרון שלכם. דלתות כיס הן דלתות הזזה הנסתרות בתוך הקיר, ולא תופסות שטח נוסף בחדר.

 

טיפים להתקנת דלת כיס

החלל הכולל צריך להיות רחב פי 2 מהדלת. אם הכיס לא עמוק מספיק, הדלת לא תהיה לחלוטין בתוך הקיר.
אם יש דלת קיימת, תצטרכו להסירה.

                          לדירוג לחצו על הכוכב הימני ביותר. תודה   
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 3 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
יוניקיט
פתרונות בניה מתקדמים
דלתות הזזה
420
NIS 2400
במלאי
Available in Stock
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button