fbpx

דלתות פנים

לפניכם דלתות פנים מהיפות בישראל. אפשרות חדשה לעיצוב בקו חדש ומודרני. דלתות מעוצבות למראה מתוחכם, מתקדם ונקי. כאן מתחת, תוכלו למצוא את כל הדגמים, בתמונות, בפרטים טכניים ובמידע נוסף.

דלתות פנים לעיצוב מיוחד

דלתות פנים דגם FOS

בקו של שקיפות וקלילות שהם המאפיינים הבולטים של דלתות פנים מעוצבות של יוניקיט. דלתות FOS המתאימות למבנים מסחריים, משרדים ולבית פרטי כאחד, יוצרה עם מסגרות אלומיניום במיוחד בכדי להתאים את המוצר. מסגרות הדלתות המעוצבות מגיעות במגוון צבעים וגימורים בכדי להשתלב בכל עיצוב שיש. דלתות מסדרה זו, קלות להתקנה וניתנות לשילוב בכל קיר קיים. 

FOS 45

הפנלים הקלים מאפשרים ליצור הקטנה בממדי מסגרת האלומיניום, מה שהפך את דלת זו לקלת משקל. דלת מעוצבת נפתחת יחידה, עם פרופיל בחיתוך 45 מעלות. תת מסגרת ניתנת להתאמה. ציר נראה.

FOS 90

הדלתות מעוצבות עם שקיפות ועיצוב נקי. יחד עם עמידות למים וקשיחות נוצרת דלת ייחודית בעיצובה ובחומר ממנו היא עשויה, שיוצר בטכנולוגיה מתקדמת. 

דלת פנים יחידה, בחתך 90 מעלות, תת מסגרת בהתאמה. ציר נסתר.

FOS 90 WALL

מערכת מחיצות קיר ודלתות פנים משולבות . ניתן להתאמה ועיצוב אישי. ניתן להתאים לקירות קיימים ולשלב בפרויקטים בקלות. הגובה נע בין 2-3 מטר באלמנט יחיד ללא מחברים. בהתקנה מרצפה עד גג גובה 3 מטר כסטנדרט.

 

ניתן לשלב עם מחיצות באותו עיצוב ומאותו חומר ליצירת מראה שלם של קיר ודלת הממשיכים את העיצוב בקו אחד נקי

תמונות דגם FOS

לפרטים חייגו: 0737-969-733

דלתות דגם MELI

דלתות פנים מעוצבות מקולצית מלי, קשיחות מאוד, קלות משקל עם מסגרת אלומיניום במראה מעודן, כשבשילוב עם מחיצות עיצוב הפנים שלנו, יוצרות עיצוב פנים מיוחד למשרדים, מבנים גדולים ובתים פרטיים כאחד.

MELI 45

דלת הזזה בעיצוב מיוחד, עם פרופיל אלומיניום הנחתך בזוית של 45 מעלות. מסילת קיר יחידה. ידית L. 

MELI 90

דלתות הזזה בעלות מסילת קיר , פרופיל אלומיניום עדין בחיתוך 90 מעלות. ידית L.

MELI 90 HIDE
צרו קשר

תמונות דגם MELI

לפרטים חייגו: 0737-969-733

דלתות דגם ROI

דלתות פנים מעוצבות מדגם רוי, עוצב כדלת הזזה שקטה בעיצוב מינימלי. התנועה השקטה והעיצוב היפה של דלתות אלו הופכות אותם לחלק מיוחד בקולקציה. המסגרת בנוית פלדת אל חלד מאפשרת להתקין את הדלתות באבן וגם יצירה של ארונות הליכה. דלתות רוי מתאימות לבית, למשרד ולמבני ציבור.

ROI

דלת הזזה מעוצבת שקטה בעיצוב אלגנטי נקי. מערכת החלקה גלגלת.

לפרטים חייגו: 0737-969-733

תמונות דגם ROI

לפרטים חייגו: 0737-969-733

דלתות פנים דגם GLISTRO

דלתות מדגם זה, עוצבו במחשבה ליצור משטח מישורי, עם תכנון למטרת יצירת דלתות מעוצבות עם מינימום רכיבי מתכת. דלת הזזה מעוצבת עם אלמנט תלייה פלדת אל חלד, מסילת קיר בסגירת אויר רכה.

GLISTRO

 מעוצבות אלגנטיות בעיצוב מינימלי, מבחר צבעים אפשריים. 

צרו קשר
תמונות דגם GLISTRO
לפרטים חייגו: 0737-969-733

דלתות דגם KOROS 45

דלתות מעוצבות שנועדו לניצול חכם ויעיל של דלתות וקירות בחללי עבודה חכמים במשרדים. דלתות קורוס 45 מותאמות עם מסגרת אלומיניום ייעודית הזמינה במגוון צבעים וגימורים. 

ההתקנה היא קלילה בזכות מסגרת המתכת המאפשרת חופשיות בהתקנה ושילוב בטווי שטח קיים. הדלתות והמחיצות מסדרת קורוס זמינות בגבהים 2100 מ"מ ועד 3000 מ"מ כסטנדרט. מתאים ליישום עם גבס, עץ לבנים וחומרים בשימוש כיום. 

KOROS 45

דלתות ומחיצות מעוצבות למשרדים. 

KOROS 45 WALL

מחיצות שנועדו להפרדת חללים בעיצוב ייחודי. משלבות עם דלתות פנים בשלל גוונים מהקולקציה. ליצירת קירות הפרדה מעוצבים.

תמונות דגם KOROS
לפרטים חייגו: 0737-969-733

ניתן לשלב דלתות פנים של יוניקיט עם מחיצות עיצוב פנים מיוחדות ויחד ליצור את העיצוב המיוחד שרציתם, לחצו לצפייה בדגמי המחיצות המעוצבות

פרט-מחיצות דלתות-פנים
צרו קשר

עיצוב פנים דלתות 2020

בשיפוץ או עיצוב פנים מושלם, הפרטים הקטנים, אלו המשתלבים, עושים את ההבדל בגדול בין עיצוב מרשים עם השראה ויצירתיות לבין עיצוב רגיל. דלתות לפנים משרתות לא רק מטרה מעשית, של חלוקת וסגירת החדרים, לעתים דלתות פנים יכולות להיות גולת הכותרת בעיצוב החלל. תוכלו למצוא כאן, דלתות המיועדות לשימוש פנים וכל אחת היא יצירת אמנות.

אספנו בעבורכם את הטרנדים החמים של 2020 :

מותאמות

בפרויקטים רבים של עיצוב פנים כיום, בוחרים להשתמש בדלתות בגדלים מיוחדים החורגים מגבולות גדלי הסטנדרט המוצעים כיום בשוק הדלתות.

גבוהות

דלתות בגובה מעל 2 מטרים, מאפשרות הגדלת גובה המשקופים לתקרה, דלתות אלה מתאפיינות לעיתים קרובות במשקופים מוגבהים ומסגרות מעוצבות. בנוסף, דלת פנימית גבוהה משפרת את חדירת האור לחדר. הדלתות שקופות וגבוהות במבנה אינן חוסמות אור והן מגמה גדלה בשוק הדלתות.

רחבות

התאמת דלתות לא עוצרת רב בגובה הדלת, דלתות רחבות הן חלק ממגמת העיצוב המשתנה. הטרנד של דלתות מעוצבות מותאמות, מאפשר התקנת דלת רחבה עם מסגרת עדינה, כאשר הרוחב והאורך לא חייבים להיות זהים.

שקופות

כדי ליצור עיצוב אופנתי של החדר, ניתן לשלב בין דלת הזזה נעה בחדר, הדלת עצמה יכולה להיות בשקיפות מלאה או אטומה, במבחר גדול של צבעים מעניינים וחדשים. בעזרתם ניתן להפריד את חללי עבודה, אזורי בילוי כמו מועדונים, סלון, מטבח ועוד.

הדלתות המעוצבות של 2020 - הצעות מקוריות לעיצוב פנים

דלת פנים שקופה צבעונית

דלתות שקופות למחצה הצבועות בצעים מיוחדים ומעניקות רקע ותפאורה מושלמת לעיצוב פנים מיוחד. בעיצוב מינימלי ונקי, לא יהיו הסחת דעת רועת בחלל, הן בנויות להשתלב בעיצוב הכללי וליצור חלל שנעים לשהות בו. כל פריט המעוצב בצורה מינימלית ואלגנטית, רצוי שלא יהיה מקושט יתר על המידה באביזרים, מעצבים יעדיפו לשמור על הדלתות נקיות כמו גם המסגרות שלהן.

דלתות צבעוניות

יש מהפכה. דלתות פנים הבנויות ממחיצות המגיעות בגוונים מיוחדים, עמוקים בעלי שקיפות מלאה או אטומה. בבחירה במחיצת תלת מימד למשל, ניתן להעניק לדלתות הפנים נגיעה עיצובית מיוחדת במינה. כמו כן, המגוון הרחב של הצבעים הזמינים, המסילות העדינות והמסגרות, מאפשרים שילוב קל של דלתות הפנים שלנו עם כל עיצוב וקיר קיים.

וכמובן , כמה עולה ? - דלתות פנים מחיר

התקנת דלת יכולה להיות דרך מעולב ליצור חלל מעוצב ונעים, לתת את הטאצ' הסופי לעיצוב פנים מיוחד ומושקע! קיימים סוגים רבים של דלתות, דלתות כניסה לבית ועד חדרי פנים , כשהחומרים מהן הן עשויות מגוונים ומשפיעים על המחיר של הדלת, דלתות צירים, דלתות מטבח ואמבטיה, דלתות הזזה ועוד.. ניתן למצוא גם דלתות פנים במבצע, יש גם המחפשים דלתות פנים במבצע כולל התקנה, אך לרב מדובר על דלתות סטנדרטיות המיוצרות מחומרים בסיסיים. דלתות פנים זולות לא יוצרות לרב עיצוב מהמם. על כן, אל נא ריכשו את הדלת היקרה או הזולה ביותר, חישבו מהו הצורך שלכם ומה הדלת שתיצור את העיצוב הזה למענכם, בנוסף, שכללו גורמים נוספים כמו שנות אחריות, עמידות לשנים רבות לדוגמה. מחירון דלתות פנים מורכב מגורמים כמו חומר, אביזרים ומסגרות והתקנה. נשמח לייעץ לכם ולהציע מחיר עבור כל דלת פנים מיוחדת בשבילכם.

מבחר גדול של דלתות המאפשר למצוא את הדגם המודרני ביותר עיצוב הבית או המשרד. כעת אנו מקווים, שתמצאו את ההשראה שלכם, ליצירה של עיצוב משרד, בית או כל מבנה, עם דלתות פנים מיוחדות בשבילו.

צרו קשר

דלתות פנים עמידות בפני נזקי מים לאורך זמן, דלתות לחדרים המחזיקות שנים רבות.

סינון קטגוריות
פתרונות הצללה
חיפוי קירות
לוחות פח ואלומיניום
גדר אלומיניום
אקוסטיקה
מוצרי משרבייה
מחיצות
פתרונות גמר לבניה
מחיצות מיגון
⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒ ⭒⭒⭒⭒לדירוג ליחצו על הכוכב הימני ביותר.תודה! ⭐
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 8 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
יוניקיט
פרגולות אלומיניום ✅ גדרות אלומיניום ✅ חיפוי קירות ✅ אקוסטיקה ✅
דלתות פנים
420
NIS 4000
במלאי
Available in Stock
Call Now Button
WhatsApp chat