דלתות לבית ומשרד

יוניקיט מציגה סדרת דלתות איכות לפנים וחוץ. דלתות כניסה מעוצבות ובטיחותיות בעלות נקודות נעילה ברמה הגבוהה ביותר ואיכות ציפוי בגימור מרהיב. דלתות פנים בטכנולוגיה חדישה ועיצובים מודרנים ויוקרתייים המתאימים לבתים, משרדים מבני ציבור ומסחר. מלבד דלתות ההמעוצבות בדרך ייחודית, אנו מציעים דלתות בעלות יכולת בידוד אקוסטי ובידוד תרמי העומדים בתוי תקן רשמיים ומתאימות לביצועים גבוהים.

טכנולוגיה מתקדמת

מערכות פשוטות וחכמות לשליטה, בקרה וניהול. אפשרויות זיהוי ופתיחה בטביעת אצבע, כרטיסים חכמים ועוד.

בטיחות

עד 17 נקודות נעילה אפשריות בדגמי דלתות הפרימיום שלנו. עובי דלתות גבוהה בהרבה מהסטנדרט הנהוג בשוק.

עיצוב ללא התפשרות

סדרת דלתות איכותית המגיעה בעיצובים אפשריים מגוונים ביותר. צבעים, חומרי גלם מיוחדים וניראות מרשימה.

דלתות-כניסה-מעץ ומאלומיניום מחיר
דלתות כניסה
לצפיה לחצו על התמונה
דלתות פנים יוקרתיות
דלתות פנים
לצפיה לחצו על התמונה

דלתות כניסה – חוץ

דלתות כניסה, או דלתות חוץ – הן דיי הדבר הראשון שאנשים רואים כאשר הם נכנסים למבנה. למעשה, זה הדבר המקדים לדבר הראשון שהם רואים כאשר הם נכנסים. לפני שהם נכנסים – הם יכולים לחזות לנגד עיניהם – את הנראות החיצונית של המבנה, שבין היתר – מתבטא בדלת הכניסה עבורו, או אליו. נדמה שלדלת הכניסה יתרון ייחודי, בכך שהיא יכולה לשמש כמעין כרטיס הביקור של המבנה. אם לדוגמה יש דלת קרטון מתפרקת, עם טיח וטיט ששפר עליהם עולמם – זה נותן רושם אחר, מאשר נגיד דלת פלסטיק מהוקצעת להפליא, עם צבע צהוב בוהק – וזה אפילו מראה אף שונה יותר מדלת עץ, מכובדת, רשמית כמעט, גדולה ונראית חזקה – עם חריטות מושכות ושלט שכתוב עליו “ברוכים הבאים, אנחנו אוהבים חתולים”. נדמה, שדלת זו – לפחות עבור חתולים, תהא מבשרת טובות ואף יוצאת מן הכלל. על כן, דלתות כניסה יכולות לנבא מעין רושם ראשוני לגבי המבנה – גם אם נרשם באופן שהוא כמעט בלתי מודע.

דלתות פנים

באשר לדלתות פנים, נגיד שהסיבה שנבחר בדלת מסוימת– היא הציפוי עצמו, המחיר והעיצוב. לדלתות הפנים – העיצוב למעשה מאפשר לה לקבל אפקט לפיו, כל ציפוי לדלת פנים שניישם ונחיל על פני דלת פנים – יעניק לדלת הפנים את המראה הסופי, ואולי, בתקווה ובאופן אידיאלי – גם את המראה הרצוי שלה. יש בשוק הישראלי כל מיני סוגים של ציפויים לדלתות פנים. אצלנו קיימים דלתות בעיצובים ייחודים ומפרט חזק ביותר לשימוש יומי תכוף. דלתות הזזה, דלתות ציר ושילובים מיוחדים בין מחיצות קיר ודלתות פנים תואמות.

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו

למינטו כציפוי לדלתות פנים

ובכן, הראשון מבינם שנציין הוא למינטו. למינטו זה סוג של ציפוי לדלתות פנים, שמורכב למעשה מ-MDF או מ-HDF, ועל פני כל זה למינציה. זאת אומרת, יש שני חומרים שיכולים להרכיב את הציפוי, שזה אחד מאלו שציינו במשפט הקודם, שעל פניהם נדמית שכבה של למינציה. למעשה, את התוצאה שמתרחשת, אפשר לתאר כך – מכסים את הדלת המיועדת בטפט – שמקנה לה את המראה הסופי שלה – שזה יכול להיות טפט שיש לו צבע חלק, או צבע שהוא דמויי עץ. ואת כל הנזכר לעיל, מניילנים בציפויי ניילון – פעמים רבות דרך תהליך שמעורב בו חם במידה מספקת. על כן, זהו סוג הציפוי לדלתות הפנים – כפי שהזכרנו אותו בשמו – למינטו. דלתות למינטו, מה שנקרא, אלו דלתות שנהפכו להיות דיי פופולריות בשנים האחרונות, ואם מוסיפים להן אי אילו תוספות – הן יכולות להיות גם עמידות במים, ועל כן עלולות ויכולות להתאים תחת תנאי עמידות-מים מספקים – לשימוש בחדרי שירותים ואמבטיה.

דלתות פולימר לטקסטורה איכותית

נוסף על כך, יש לנו גם את סוג הציפוי לדלתות הפנים – הפולימר, שיכול לעטר דלתות שנקראות דלתות פולימר – כי הכיסוי שלהן עשוי פולימר, או הרכיבים הפנימיים של מבנה הדלת – עשויים ברובם מפולימר. כך שמצד אחד הדלת יכול להיות מורכבת מחומרי HDF או MDF ובו בזמן להיות מכוסה מעל שכבות אלו בחומר פולימרי, או לחילופין, במקרה השני – מדובר על דלת שרובה עשוי מחומר פולימרי. הדרך להבדיל, שאם היא באמת דלת שעשויה ברובה בכל מקרה מחומר פולימרי – אז היא תבע לרוב בצבע שנקרא צבע אפוקסי, שהוא למעשה צבע לצביעה האטומה בפני מים – אך יש שיגידו, שאם זה המקרה ובאמת מדובר בדלת שעשויה בעיקר מפולימר – המילוי שלה יהיה פוליאריטן מוקצף – שייתכן שהאיכויות האקוסטיות שלה לא נחשבות באיכותן הגבוהה לבודד סאונד. בכל מקרה, כך או כך – דלתות פולימר ניחנות משקל קל יחסית (בעיקר אם הן בעיקר עשויות פולימר) ויש לפולימר יכולת להקנות מראה דמוי עץ או טקסטורות שונות בצורה דיי טובה . כך שהיתרון הוא הנראות – בין אם מדובר בציפוי פולימר או דלת שעשויה מהרבה פולימר בפני עצמה – הנראות החיצונית כל עוד הפולימר מופיע בחוץ – אמורה להיות דיי מושכת מבחינת הטקסטורה החיצונית.

פורמייקה

הלאה מכאן, היא הפורמייקה – שהיא למעשה חומר העשוי משכבר של נייר קראפט – שביניהן, בין השכבות של נייר קראפט זה – ישנן דבקים חזקים ועמידים בפני מים ונזקים מכאניים מסוימים, איננו יודעים אילו ועל כן אם יש עניין ניתן לדבר עם בעל מקצוע על נקודה זאת ואחרות מן הכתבה. כאשר עוסקים בציפוי לדלתות פנים מסוג פורמייקה, נראה שמדובר גם כאן בחומרים שנקראים MDF ו-HDF, וגם אותם מצפים בגוון ובטקסטורה בה רוצים שהם ייראו דרכם. בפורמייקה ישנה אפשרות ליצור טווח רחב של עוביים ואיכויות, עבור הציפוי המדובר לדלתות הפנים – וראינו המלצה שאומרת שאם באמת משתמשים בה – אז חשוב שהיא תהיה עבה מספיק לציפוי הדלת, שזה יוצא משהו כמו 15 מ”מ לכל הפחות, כמו גם שלא תהיה מה שנקרא – מלמינית – שזה אומר, לא עמידה למים במידה יחסית וסביר שמתאימה יותר לציפוי של ארונות בגדים, מאשר דלתות פנים.

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו

העיצוב שדלתות כניסה וחוץ יכולות להציג

זה נכון שתפקידן העיקרי הוא למעשה לאפשר או למנוע כניסה לגורמים כאלה ואחרים – בין אם מורשים להיכנס או למעשה לא מורשים להיכנס, ואת זה דלתות כניסה וחוץ עושות את זה באופן נהדר זה עשורים ואף זה מאות שנים – הרבה לפני שהיה צורך ועניין לנעול אותן, הרבה לפני שהיה בהן איזשהו שימוש בטיחותי פר אקסלנס – ועם זאת, החידוש בשנים האחרונות זה דווקא הדגש על הנראות החיצונית שלהן. שאולי זה לא כזה מפתיע ולא כזה מחדש – שהרי באחוזות ישנות של פעם – בוודאי היו דלתות כניסה וחוץ שהיו נראות משגע, מרשימות, נהדרות ואיכותיות ביופיין. הרי, שדלת כניסה וחוץ היא פשוטה אקסטנציה מסוימת, התרחבות על האפשרות להניב למבנה איזשהו מראה ייחודי שבחרו בו מראש – איזשהו רעיון עיצובי אחיד (Cohesive) – כלומר, מקשה אחת של הבנות, רעיון שלם המורכב מחלקיו – שמביעים יחדיו איזה דבר מה רלוונטי, שהיה חשוב למעצב להביע. אם לדוגמה העיצוב הוא פרו-חתולי, כך שיש צבעים וורדים ותמונות של חתולים בכל מקום – ייתכן שהשלט מהפסקה הראשונה בהחלט מתאים. אם זה עיצוב שנוטה לתרבות האינדיאנית, והבית עצמו הוא בכלל טיפי אינדיאני, שזה מעין אוהל משולש – ייתכן שדלת מבד היא הרלוונטית – אך אנחנו מבינים, אין זה רלוונטי לכתבה זו שכן לא סביר שמי שקורא אותה חי באוהל אינדיאני – אבל היי, לעולם אי אפשר לדעת. אלא שרצינו להביע את הקונספט שנקרא עיצוב אחיד, או לפחות כך אנחנו נקרא לו – כדי להביע שיש רעיון עיצובי מסוים, ודלת הכניסה והחוץ היא פשוט דרך להביע אותו.

קבלת פנים ונעימות

מעבר לכך, דלת כניסה וחוץ מקבלת פניהם של אורחים, ושכל כל הנכנסים בכל שעות היום, הלילה והשבוע. זוהי למעשה השער לתוך המבנה – בין אם ציבורי או פרטי, והעיצוב יכול להיות זה שמזמין ומסביר פנים – או זה שלא עושה זאת בצורה מיטיבה כל כך. דרך נוספת להתייחס לדלת כניסה וחוץ כאלמנט עיצובי – היא גם לבדוק הכיצד היא יכולה להשפיע על האורחים והמבקרים הנכנסים בדרך הנעימה והמיטיבה ביותר שרוצים לאפשר. בין אם מדובר בבחירת הצבעים, בנראות החומרים ובקלות השימוש.

איכות ותקן ביטחון

מעבר לכך, שברובד הפרקטי – דלת כניסה יכולה, או אמורה להיות – כזו שתשאיר בחוץ אנשים שלא אמורים להיכנס, כמו גם אלמנטים של מזג האוויר שרוצים להשאיר בחוץ – בין אם יהיו אלו טיפות הגשם, קרני השמש – ואף רעשי הרחוב. מדובר על אלמנטים של בידוד ואיטום, כמו גם של ביטחון – שדלת כניסה וחוץ יכולה למעשה לאפשר – כאשר היא “בסטנדרט” המתאים.

רוצים שנתקשר אליכם?
מוזמנים לחייג אלינו
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button