הפרגולה החדשנית ביותר

פרגולות אלומיניום חשמליות מודולריות

פרגולה חשמלית עם תאורה

פתרון ההצללה המושלם למרפסת

פרגולת אלומיניום חשמלית היא בעלת יתרונות כה רבים כך שחבל שלא כולם מכירים אותה. אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל המידע על פרגולות אלומיניום חשמליות, כך שתדעו לבחור את הפרגולה המושלמת בעבורכם

היתרונות של פרגולות אלומיניום

לפני שנתחיל להסביר על האפשרויות הרבות שמאפשרות פרגולות האלומיניום החשמליות נפתח בפרגולות אלומיניום. פרגולות אלומיניום יצאו לשוק לפני מספר שנים והוכיחו את עצמן כפרגולות אמינות.
פרגולות האלומיניום עמידות בפני נזקי מזג אוויר. כך שכל מטר חזר או כל סופה יוצאת דופן לא תהרוס את הפרגולה, כך שלא נדרשת תחזוקה מתמדת של סוג פרגולות אלו. בנוסף, פרגולות אלומיניום עמידות בפני מזיקים, ולאור עובדה זו נשמרות לאורך זמן רב.
חומר האלומיניום מאפשר חופש עיצוב רב, כך שאנשים יכולים לבחור את הפרגולה בהתאם לעיצוב אישי שלהם. החומר מאפשר דינימיות רבה ביד המעצב, ואנשים רבים מוצאים את עצמם אוהבים יותר דגמים ויותר אפשרויות, דבר שמקל מאד על הבחירה.

סרגלי פרגולות אלומיניום תלויות חשמליות

המנוע החשמלי של הפרגולה

המנגנון החשמלי של הפרגולות מאלומיניום יכול לפתוח עולם חדש של אפשרויות. באפשרות המנגנון החשמלי ניתן לשחק עם ההצללה ולשחק עם מראה הפרגולה באופן מתמיד. יש לזכור כי השמש זזה במהלך היום כך שהתנאים שלה משתנים. באמצעות המנגנון החשמלי הפרגולה יכולה להתאים את עצמה למצב השמש בשמים ולתנאי מזג האוויר המשתנים.
בנוסף, אם אתם לא רוצים הצללה, ורוצים להיות חשופים לשמש במאת האחוזים, הפרגולה החשמלית יכולה להתקפל תוך לחיצת כפתור. כך, בימים שהשמש נעימה ומלטפת, תוכלו להיות חשופים אליה במאת האחוזים, ובימים שהשמש קופחת להצליל לחללוטין את חלל החצר או המרפסת שלכם.

פרגולה תלויה גג נאסף

יתרונות הפרגולה החשמלית

פרגולה חשמלית מאפשרת ניקוז קליל של מי הגשם באמצעות הזזת השלבים של הפרגולה. פעולה זו מועילה מאד לבטיחות של הפרגולה. יתרון נוסף הוא האוורור. לעיתים מבנה הפרגולה יכול להיות מחניק מאד. משחק עם ששלבי הפרגולה בזווית בה תיכנס אוויר יכולה לגרום לישיבה בחוץ להיות נעימה הרבה יותר מאשר עם פרגולה רגילה.

פרגולה אלומיניום מחיר התקנה ברמת השרון
היכן כדאי להתקין פרגולה חשמלית מאלומיניום?

את הפרגולה החשמלית ניתן להתקין כמעט בכל מקום. תוכלו להתקין אותה בחצר של הבית, וגם במרפסת, בפטיו. כלומר, תוכלו להתקין אותה בכל מקום בו תרצו הגנה משמש חזקה או מגשמים.

דירת גן בתל אביב עם פרגולה
למי מתאימה הפרגולה החשמלית מאלומיניום

פרגולה זו מתאימה לאנשים שמחפשים לשלוט בפרגולה בצורה מיטבית. אנשים שחשובה להם השליטה על הטמפרטורה והשליטה על אור השמש – פרגולת אלומיניום חשמלית תהא הפרגולה המושלמת בעבורם.
פרגולה זו מתאימה גם לאנשים שאוהבים את המראה המודרני. פרגולה זו מכניסה אלמנטים של עיצוב מודרני הביתה ומשדרגת בקלות את החלל החיצוני.

אלמנט תלייה
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button