חיפוי מבנים באלומיניום - UniKit

אלוקובונד
חיפוי אלומיניום

יתרונות חיפוי מבנים באלומיניום, יתרונות שאי אפשר להתחרות בהם בשום מגרש ועם שום שחקן.
בשנים האחרונות האלומיניום פופולרי מאוד בתעשיית הבנייה ובתעשיות אחרות כמו התעשייה האווירית והצבאית. יותר ויותר מוצרים ופרויקטי בנייה שונים מורכבים מאלומיניום וזאת לא בכדי, האלומיניום מורכב מסגסוגת ספציפית והוא עובר תהליכים כימיים וטכנולוגיים ייחודים הגורמים לו להיות חומר מושלם האידיאלי לעבודות בנייה; דבר ראשון ומשמעותי ביותר הוא שאלומיניום הוא מתכת אל-חלד, כמו כן בשונה מחומרים פרימיטיביים, מגושמים ומיושנים כמו עץ, אבן או זכוכית הוא אינו חשוף לנזקי מזג האוויר ואינו נוטה להתעקם או להישבר. האלומיניום הוא חומר עמיד וחזק במיוחד ויחד עם זאת משקלו קטן, התקנתו פשוטה ואינו דורש תחזוקה כלל! חומרים אחרים דורשים תחזוקה מרובה הכוללת שימון, שיוף וניקיון לעתים קרובות, בנוסף חומרים אלו יכולים גם להוות סכנה ממשית לחיינו כי הם נוטים להתיישן במהירות, לשנות את צורתם ואת צבעם המקוריים ולהוות מפגע סביבתי.

קירוי-מבנים

חיפוי מבנים חוץ או חיפוי מבנים פנימי - אין סוף לאפשרויות עיצוב

יתרון נוסף של האלומיניום הוא אפשרויות העיצוב הבלתי-נגמרות שלו הפתוחות בפניכם.

מגוון הטקסטורות, העיטורים, הפיתוחים והעיצובים הוא אין סופי, רק צריך לבחור מכל השפע הזה. היום ניתן להזמין חיפוי מבנים באלומיניום מדגם דמוי עץ או דמוי זכוכית וכך ליהנות מכל העולמות ולא לוותר על החומר האולטימטיבי! הוא כל כך גמיש ונוח לעבודה, אין זה פלא שאדריכלים ואנשי מקצוע רבים ברחבי העולם לא מוותרים עליו בשום אופן. חשוב לציין שהאלומיניום הוא 'חומר ירוק', ידידותי לסביבה ואינו רעיל כלל. אנחנו יכולים לשהות בסביבתו ללא חשש מפליטת גזים רעילים או חומרים מסוכנים אחרים. חיפוי מבנים באלומיניום הוא הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות למבנה שלכם, המבנה שלכם לעולם לא ייראה טוב יותר ובנוסף ישמור על עמידותו ויאריך את תוחלת חייו בשנים רבות!! התקשרו עוד היום, במהרה וללא היסוס לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית שיהיה לכם קשה לעמוד בפניה, אחד המומחים שלנו ישמח לענות לכם על כל השאלות!

חיפוי-מבנים-בבית-פרטי
חיפוי-מבנה

שם: (חובה)

טלפון:(חובה)

מייל: (חובה)

הודעה:

תכנון חיפוי מבנים הוא חשוב תנו לנו לתכנן עבורכם

עבודת תכנון חיפוי המבנים היא מהותית וקריטית להצלחת הפרויקט. התהליכים כוללים תהליכי מדידה ותהליכים טכנולוגיים רבים ומורכבים. חשוב מאוד לערוך סקר שוק נרחב המקיף את כל הפרמטרים שצריך לקחת בחשבון. חשוב מאוד שהחברה בה תבחרו לביצוע עבודת החיפוי מורכבת מאנשי מקצוע מקצועיים ומיומנים ביותר החל מאנשי שירות הלקוחות דרך המהנדסים, האדריכלים והמעצבים וכלה באנשי הביצוע. אין להתפשר על פחות מהטוב ביותר, ביצוע מרושל ולא מקצועי יכול להוות סכנה ממשית, אחרי הכול מדובר במבנים גדולים וכמויות חומר גדולות. בדקו עם איש מקצוע את צורכיכם וקבלו המלצות ממכרים שהזמינו עבודה דומה לזו שלכם. באתר ניתן להתרשם ממבחר עבודות ופרויקטים ולראות איזה חיפוי קורץ לכם. התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ מאחד המומחים שלנו ובקרוב תוכלו ליהנות ממבנה משודרג ויפה לאורך זמן!