פרגולה נגד מים

למה צריך פרגולה נגד מים?

המטרה:

ניצול החצר והגינה כל השנה בגשם ובשמש

הפתרון:

אצלנו ביוניקיט הנדסה, תוכלו למצוא את פתרון ההצללה במושלם לגינה או לחצר. אנו מתמחים בייצור ושיווק של פרגולות אלומיניום איכותיות מכל הסוגים. בין הפרגולות שלנו תוכלו למצוא: פרגולות חשמליות, נאספות, דמוי עץ ועוד.

אל תחכו, התחילו לנצל את שטח החוץ שלכם/ן עכשיו!

ליצירת קשר או קבלת שיחה מיועץ פרגולות של יוניקיט לחצו כאן ,

לצפייה בעוד תמונות, מחירים ומידע טכני נוסף לחצו פה: פרגולות אלומיניום כל הסוגים 

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

פרגולות אלומיניום עמידות במים

פרגולה, באופן עקרוני, אמורה לספק הצללה במשטח בו היא מוצבת. מדובר במעין גגון, או סככה – אשר גם אם התקרה שלה אינה אטומה לחלוטין – מספק את האפשרות לקבל הצללה במידת מה. כך שאם יש שמש חזקה ומאירה – ניתן לשבת תחתיה וליהנות מאווירה נעימה ומוצללת, ולו באופן יחסי – במקום. כך שהפרגולה יכולה לספק מחסה נהדר בימות השמש החמים. ומה לגבי ימות החורף הגשומים? ובכן, במידה ואין כיסוי הולם, לא סביר שהפרגולה מספקת מחסה.

והאין זה מתאים שתהיינה האפשרות לשבת תחת הפרגולה גם בימי עונת החורף? על כן, פרגולות נגד מים, הן פרגולות שמאפשרות את זה. לא כי הן שונאות, או מתנגדות למים – אלא כי הן מגיעות עם יכולת מסוימת לעמוד בטפטפות, להחזיק מעמד ולהגן על היושבים תחתיהן מרטיבות. סביר להניח שעבור המשימה, מיוצרות הפרגולות מחומר האלומיניום – כיוון שמתכונותיו הייחודיות של האלומיניום, הן להחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר מבלי להתחיל להחליד. הדרך בה אלומיניום מצליח לעשות זאת היא דרך עוצמתו הניתנת לו מתחמוצת האלומיניום שבו, שלמעשה מגנה על המתכת מלפגוש מים וחמצן (כמו אלו שיש באוויר מדי פעם), ולהתחיל תגובה כימית במפגש, מה שיחל תהליכי התחמצנות מה שיוביל לחלודה המדוברת. אזי שאלומיניום יודע להימנע מכל זה ולא להתחיל את המפגש המדובר.

איך פרגולה חשמלית יכולה להיות אטומה לחדירת מים?

כאשר פרגולה מגיעה מתוך האלומיניום, סביר שבאפשרותה להחזיק מעמד גם בעונות הגשם – במידת מה, ובשלל תנאי מזג אוויר אחרים. כי לכל הפחות – לא יהיה לה כל כך קל להחליד, לא כמו ברזל ופלדה – על כל פנים. נוסף על כך, פרגולה חשמלית, מגיעה אטומה באמצעים רלוונטיים, כדי לאפשר את ההגנה המלאה מהגשם – בין אם מדובר בגומיות איטום, בפרופילים של ניקוז מים (שיודעים להוביל את המים למרזב חיצוני), יציבות וחוזק במידה מספקת, ו/או מחזיקה בסוככים רלוונטיים כמו מרקיזות, סוככי מסך, סוככים נפתחים, סוככים מתכוונים ואף סנטפים.

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

סוככים להגנה מפני חדירת מים למרחב הפרגולה

באופן כללי, אחד הדברים שיכולים לאפיין פרגולה נגד מים הוא הסוכך שלה. יש כל מיני סוגים של סוככים – כאשר לכל אחד מהם יש אפיונים אחרים. ישנם לדוגמה סוככים המתאפיינים בקלות הרכבה, ישנם סוככים המתאפיינים במידת אטימות גבוהה מפני גשם וכו’, ישנם סוככים המתאפיינים ברמת עמידות לטווח הארוך – ישנם סוככים המתאפיינים בפתיחה ידנית, ישנם כאלו שמאפשרים פתיחה חשמלית, ישנם כאלו שמאפשרים פתיחה חשמלית עם שלט – וכיוצא בזה.

וישנם סוככים, שיכולים לעבוד גם בימי קיץ – שכן הם יכולים לאפשר סינון קרני UV ואף לשמש כאמצעי הצללה, מה טוב ונחמד. על כן, יש המון שימושים שסוכך יכול לאפשר, בין היתר עיצוביים – ובאם זה מתאים, ניתן לשלב אותם על גבי פרגולה עשוית אלומיניום, או חומר חסים מים אחר – כדי להרכיב מעטפת חסינת מים, ככל ובמידת האפשר – בעונת הגשמים.

סנטף

ואם כבר מדברים על סוככים, אז איך אפשר מבלי להזכיר את הסנטף? ובכן, מדובר בחומר עשוי פוליקרבונט בצורה גלית, המשמש גם כגגון לפרגולה – מדובר במעין לוח כיסוי לפרגולה. יתרונותיו, כאמור – הם אטימות כנגד מים, כמו גם יכולתו להישמר לאורך זמן – וקיימת אפשרות עיצובית של התאמת צבעים. צורתו הגלית של הסנטף מאפשרת הכנסה של כמה לוחות שונים, אחד תחת השני – מה שיכול לעזור באלמנט האטימות שלו. אם כי – כאשר יש גשם – אכן שומעים אותו בחוזקה. עוד ניתן לספר בנוגע לסוכך המדובר – שניתן לקבל אותו בדרגות שקיפות שונות, בין אם מדובר באטימות מלאה לקבלת צל, או שקיפות כדי להסתכל דרכו אל השמיים. הסנטף, כמובן, הוא רק סוג אחד של סוכך – שיכול להתאים כדי ליצור פרגולה נגד מים עם קירוי סנטף.

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button