פרגולות אלומיניום

הצעד המשתלם ביותר בדרך לגינה המושלמת

פרגולה לגינה מדמוי עץ

בדיוק סיימתם לבנות את הבית?

עכשיו הגיע הזמן להפוך את הגינה שלכם לבית השני. הדרך לגינה איכותית עוברת בבנייה של פרגולות, והדבר הכי טוב שתוכלו לעשות הוא בנייה של פרגולות אלומיניום. כאן נסביר לכם למה דווקא פרגולה מאלומיניום היא מה שאתם צריכים.

כל דגמי פרגולות האלומיניום בדף הבא:

השאירו פרטים
מוזמנים לחייג אלינו

תחזוקה

היתרון המרכזי של פרגולות מאלומיניום על פני פרגולות עץ הוא העמידות שלהן. בעוד שפרגולת עץ דורשת תחזוקה תמידית, כולל צביעה מידי פעם כדי לשמור על המראה המקורי, פרגולת אלומיניום עמידה גם בתנאי מזג אוויר קשים ולא תדרוש מכם מאמץ גדול מידי בשביל לתחזק אותה. בעזרת ניקוי קצר תוכלו בכל פעם להרגיש כאילו אתמול התקינו לכם את הפרגולה גם אחרי שנים רבות.

פרגולה לשיפור הגינה

מחיר

דווקא הגורם הזה יכול לגרום לכם אולי לחשוב פעמיים על פרגולת אלומיניום כיוון שההתקנה שלה יכולה להיות יקרה יותר. אך עם זאת כאשר לוקחים בחשבון את התחזוקה לטווח ארוך, התקנה של פרגולת אלומיניום משתלמת לאור עלויות התחזוקה הנמוכות שלה והעמידות הרבה שיש לה מפני שלל מפגעים.

פרגולה-מאלומיניום-בחצר
השאירו פרטים
מוזמנים לחייג אלינו

עיצוב

אלומיניום הוא חומר קל יותר מעץ באופן ניכר ואפשרויות העיצוב שלו מציעות מגוון רחב יותר. אז אם אתם רוצים ליצור פרגולה עם מראה ייחודי, חשוב שתדעו שאלומיניום מאפשר לכם מבחר עיצובים גדול שמאפשר לכם לעצב פרגולה בדיוק כמו שחלמתם. עבור מראה יוקרתי שישתלב היטב בנוף של הגינה שלכם, פרגולת אלומיניום היא בדיוק מה שאתם צריכים. צפו לדוגמה בפרגולה אלומיניום דמוי עץ

פרגולה תלויה בגינה ירוקה

מנגון הזזה

בפרגולת אלומיניום תוכלו לבחור במנגנון פתיחה וסגירה חשמליים. תוכלו לקפל את הגג של הפרגולה בזמן שאתם רוצים ולפתוח אותו בזמן של שמש יוקדת או גשם. הגג הנפתח מאפשר לכם לשנות את המראה הגינה שלכם בלחיצת כפתור, ולהתאים אותה בכל רגע לצורך שלכם.

פרגולה מתכווננת בבית בחיפה
משקל

כאמור, אלומיניום הוא חומר קל הרבה יותר מאשר עץ. הבסיסים שעליהם עומדת הפרגולה לא נדרשים להיות גדולים ורחבים, וכך אם בחרתם באלומיניום תוכלו לחסוך בשטח הגינה מבלי לוותר על בטיחות ואיכות. בנוסף, במידה והפרגולה נבנית במרפסת בבניין רב קומות אלומיניום יכול להוות פתרון נהדר.

 

פרגולה במשקל קל
השאירו פרטים
מוזמנים לחייג אלינו
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button