פרגולות אלומיניום בחורף

המרפסת היא חלק אינטגרלי מהבית, אך בשל פגעי מזג האוויר, היא נותרת חסרת שימוש של ממש בחלקים נרחבים של השנה, ובפרט בחורף. פרגולה איכותית, ובפרט כזאת העשויה מאלומיניום, יכולה לפתור בעיה זו.

צפו בדגמים:

בניית פרגולה שתגונן על השטחים הפתוחים בבית שלנו היא רעיון מצוין לכל אורך השנה, אך יתרונותיה גדולים אף יותר מהרגיל בחורף. פרגולת האלומיניום מציעה פתרון לבעיה שבה נתקלים רבים מבעלי הדירות והבתים – מה ניתן לעשות עם השטחים הפתוחים בביתנו, כמו המרפסת או הגינה, כשיורד גשם או כשהרוח חזקה.

פרגולה לחניה של בית
רוצים שנתקשר אליכם?

פרגולת אלומיניום הנפתחת ונסגרת

פרגולת האלומיניום, יותר מכל סוג אחר של פרגולה או סגירה חלקית, מתאימה להתמודדות עם פגעי מזג האוויר החורפיים. האלומיניום עמיד מאוד למים, אינו מחליד ואינו דורש צביעה מחדש בכל עונה. בנוסף, ניתן להתקין את קורות האלומיניום המרכיבות את הפרגולה כך שיהיה אפשר לפתוח ולסגור אותם בהתאם למזג האוויר. שימוש כזה בפרגולת האלומיניום מאפשר להפוך אותה למעין גג שלא מאפשר למים לחדור. כך ניתן לאכסן ציוד או ריהוט מתחת לפרגולה גם כשיורד גשם, ולפתוח אותה כשהגשם מסתיים.

צילום פרגולה אלומיניום בבית פרטי

פרגולת אלומיניום ליצירת חלל מחומם

היכולת לסגור את גג הפרגולה יכולה להיות משולבת גם עם סגירת חלק מהחלל שעליו היא מגנה בזכוכית שניתנת לפתיחה ולסגירה ומורכבת על גבי שלדת אלומיניום. כך אפשר ליצור חלל שסגור למעשה לחלוטין בפני מזג האוויר החורפי, ושניתן לחמם אותו באמצעות מכשירי חשמל מבלי לחשוש מפגעי מים או מרוחות. כך נוצר ממש חדר חיצוני לבית שניתן לשהות בו בכל סוג של מזג אוויר. החלל שפעם לא ניתן היה לנצל כלל הופך לחלק בלתי נפרד מהבית בכל עונות השנה.

פרגולה מפרופיל בצביעה מיידית

תחזוקה

פרגולות אלומיניום זקוקות לתחזוקה פחותה בהרבה מסוגים אחרים של פרגולות, אך בכל זאת מומלץ לבדוק את הפרגולה לפני עונת החורף ולראות שלא נוצר נזק לשלדתה ושהתקנתה נותרה יציבה. האלומיניום הוא חומר קל משקל, דבר שהופך אותו לפגיע מעט לנזקי רוח, כך שבדיקה זו חשובה מאוד.

מסגרת אפורה רפפות דמוי עץ
רוצים שנתקשר אליכם?
מוצרים קשורים
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button