fbpx
תפריט

פרגולה

פרגולה להתקנה עצמית או פרגולה כולל התקנה? צור קשר יש לנו פתרון הצללה בשבילך 073-7969733

פרגולה-מחיר

פרגולה כמוצר מיוצרת במספר סוגים של פרגולות, להלן רשימה קצרה של סוגי פרגולות: 

פרגולה אלומיניום– פרגולה העשויה מפרופילים של אלומיניום, חזקה ועמידה לאורך שנים, אנו ממליצים על פרגולה מאלומיניום מאשר פרגולה מעץ, מניסיון רב שנים שלנו, החומר המלא שהוא העץ, יוצר קשיים וצורך תחזוקה הרבה מעבר לאלומיניום.

פרגולה תלויה– פרגולה אשר תלויה בצד אחד ומקובעת לקיר.

פרגולה חשמלית – מכונה גם פרגולה חשמלית מתכווננת או פרגולה חשמלית נאספת-בעלת מנגון חשמלי להטיית השלבים בגג הפרגולה, פרגולה מפרופילי אלומיניום דמוי עץ-מראה דמוי עץ והרגשה כפרית. פרגולה מחיר– מחיר פרגולה נקבע לפי מטר מרובע של פרופילי האלומיניום, בתוספת חלקים משלימים של חברות ייצור שונות ופריטים שיכולים להיות שונים אף הם במחיר הבסיסי, כמו סנטף להגנה מגשם, לסנטף מחיר נפרד . החיבור של כל אלה יחדיו מביא אל השוני במחיר, ואל כל אלה יש להוסיף את העלות של ההתקנה ששונה אף היא מחברה אחת לאחרת של מתקינים. אלא אם בחרתם בהזמנה של קיט פרגולה בערכה להרכבה עצמית, עליו נסביר עוד המשך.

למה יש לשים לב טרם הבחירה בדגם של פרגולה?

 • בידוד מפני רעשים
 • אפשרויות של שיפוע ברפפות ההצללה
 • התקנה של מרזב על גג הפרגולה
 • התקנה של סנטף
 • צבעים לבחירה לצביעת הפרגולה
 • אחריות - כמה שנות אחריות על הפרגולה?
 • אחריות על מנגנון חשמלי בפרגולה חשמלית
 • איכות ההתקנה וניסיון המתקינים בשטח
 • האם אני יכול להתקין את הפרגולה בעצמי במידה ואני רוצה?

פרגולה להרכבה עצמית

ביוניקיט תוכלו למצוא ערכת פרגולה מאלומיניום להרכבה עצמית, מפרופילי אלומיניום. ניתן להזמין קיט פרגולה להרכבה עצמית בעיצוב ובצבע שתרצו. התקשרו וקבלו הצעה מותאמת למידות שלכם.

פרגולה להרכבה עצמית  היא מבוקשת באזורינו. על מרפסות ,בתי עסק והן עבור בתים פרטיים. יצירה של פרגולה מביאה הצללה בחומר שמחזיק שנים, ניתן להוזיל בעלויות על ידי התקנה עצמית של הפרגולה. מאוד קל, מתקשרים אלינו, מתייעצים איתנו, מבינים את המידות הצרכים שלכם וכך, מכינים לכם קיט מותאם למידותיכם עם הכל מוכן בתוך הערכה, כדי שתוכלו להרכיב אותה בעצמכם ולנות מזה, לא נחוץ ידע טכני נרחב מאוד. וכך בתים רבים בישראל שולטים בכניסה של האוויר והאור ומחליטים מתי נדרשת הצללה מלאה ומקבלים מרחב שהוא לגמרי פרטי.

סוכך לרכב? סוכך מרפסת? פרגולה זו התשובה המתבקשת.

פרגולה

חומר חזק

פרגולות מאלומיניום מאופינות בחוזק. תכונה שהופכת את החומר לאידיאלי לפרגולה.

פרגולה לבנה

ניתן להרכיב בעצמך

פרגולה ערכה להרכבה עצמית מפרופילי אלומיניום. אנו מייעצים ואף מלווים בשטח בעת ההתקנה.

פרגולה מחיר

שקט לשנים קדימה

פרגולות מאלומיניום מחזיקות כמעט חיים שלמים.

פרגולה אדום

בחירה חכמה

פרגולה מאלומיניום היא החירה נכונה למגוון מיקומים הדורשים הצללה.

פרגולה בצבע שחור

גמישות

אנו מתאימים את הפרגולה לתנאי השטח.

פרגולה בצבע כחול

איכות חיים

הישיבה בנחת מתחת לפרגולה שזה עתה התקנת או התקינו בעבורך בהזמנה, זה מתכון לאושר ובריאות לאריכות חיים.

פרגולה ממונעת חשמלית

התוספת של מנגנון שהוא חשמלי לפרגולה הופכת את כל הפתיחה והסגירה של הפרגולה למשהו הרבה יותר נגיש ונוח לעשייה,

 כך שמתי שרק צריכים יכולים ליצור את השינוי הנדרש מבחינת אור, אוויר וצל לפי מה שרוצים ניתן לעשות זאת מבלי לפעול בצורה מאומצת מידי.  

בתים רבים בוחרים בפרגולה חשמלית מתכווננת כי זה פשוט יותר נח. הזמנה של פרגולה עם מנגנון חשמלי היא בהתקנה ולא מיועדת להרכבה עצמית.

 ניתן לקבל פרגולה חשמלית באותם צבעים שניתן לקבל את כל הפרגולות הרגילות. כמו כן, פרגולה מאלומיניום דמוי עץ זמינה גם עם מנגנון חשמלי. 

באופן הזה השימוש במרפסת הוא הכי נעים ויעיל.  פרגולה חשמלית נאספת היא כזו אשר לא כוללת שלבים שמסתובבים להם באופן ידני או חשמלי,

 כי אם מדובר בפרגולה אשר עבורה החלק העליון של הקירוי הוא כזה אשר בנוי מקורות אלומיניום שאליהן מחוברות יריעות של בד אטום בחלקים חלקים.

בדגם מן הסוג הזה כל לחיצה על השלט מכוונן פנימה או החוצה את אותם החלקים, ובכך מכניס בחלקים גדולים אור ואוויר או מבצע סגירה של אלה לקראת איטום וסגירה מלאה שמגנה מפני גשם ושמש ויוצרת אזור פרטי. 

פרגולה מן הסוג הזה היא איכותית לא פחות מן הפרגולה שמגיעה עם שלבים מסתובבים, וכאן זה כבר עניין של בחירה אישית לגבי מה שהכי מעדיפים.

פרגולה חשמלית נאספת

פרגולה חשמלית נאספת היא כזו אשר לא כוללת שלבים שמסתובבים להם באופן ידני או חשמלי,

כי אם מדובר בפרגולה אשר עבורה החלק העליון של הקירוי הוא כזה אשר בנוי מקורות אלומיניום שאליהן מחוברות יריעות

 של בד אטום בחלקים חלקים. בדגם מן הסוג הזה כל לחיצה על השלט מכוונן פנימה או החוצה את אותם החלקים,

 ובכך מכניס בחלקים גדולים אור ואוויר או מבצע סגירה של אלה לקראת איטום וסגירה מלאה שמגנה מפני גשם ושמש ויוצרת אזור פרטי. 

פרגולה מן הסוג הזה היא איכותית לא פחות מן הפרגולה שמגיעה עם שלבים מסתובבים, 

וכאן זה כבר עניין של בחירה אישית לגבי מה שהכי מעדיפים.

פרגולה-מתכווננת

פרגולה אלומיניום

סוככים הוא תחום מאוד בולט בארץ ישראל החמה, שבה הטמפרטורות בעונה של הקיץ הולכות ומטפסות אל עבר מצב שבו חייבים לשהות תחת צל בשעות האור כדי שלא לקבל מכת שמש ויתר על המידה להתחמם. אחד מן הסוככים היותר אהובים שקיימים להתקנה ומכירה בארץ היא הפרגולה, ומידי פעם בפעם יש עבור פרגולות אלומיניום מבצע שגורם להתלבט בין הדגם הזה לבין דגם אחר שבדרך כלל עולה פחות מדגם זה.

פרגולה-מאלומיניום-1024x576

האם עדיפה פרגולה חשמלית

מכיוון שפרגולה באופן הבסיסי שלה היא אמצעי הצללה משתלם במיוחד, זה כדאי להשקיע עוד קצת כסף עם יצירה של אמצעי שיוצר צל ואור בדיוק ברגע הנכון שבו השמש מכה יתר על המידה או יוצרת כניסה של קרן שמש נעימה בחורף הקר. איך זה יוצר את כל השוני עבור הפרגולה? ברגע בו יוצרים מערכת של פרגולה חשמלית מתקפלת או נאספת, מקבלים את הדרך הכי נוחה לכוון את הפתיחה או הסגירה של שלבי הפרגולה עד לרגע הזה שבו הישיבה תחת לה נעשה להכי נעים שאפשר. התאמה מלאה שכזו לצד הנוחות מביאה את ההשקעה הזו להיות הכי משתלמת לכל מי שבוחר לעצמו פרגולה עשויה אלומיניום לחצר או למרפסת הבית.

עץ או אלומיניום

אחת מן ההתלבטויות עבור אנשים אשר רוצים לבצע התקנה של סוכך היא בין פרגולה העשויה אלומיניום לבין כזו אשר עשויה מעץ שהוא חומר מלא. ישנם סוגים שונים של עץ מלא שמהם מומלץ לבצע התקנה של פרגולה, וכאן נמצאים עץ דו שכבתי, עץ גושני ועץ אורן. זה חשוב לבחור עץ איכותי כדי לקבל פרגולה שתהיה עמידה לכמה שיותר זמן, אבל מה שחייבים לזכור כי ההוצאה עבור פרגולה שאינה מאלומיניום אינה מסתיימת לעולם, ומחייבת הוצאה של כסף וזמן עבור תחזוקה שמונעת נזקים שנובעים ממזיקים ורטיבות שפוגעים בעץ עד הרס מוחלט. לעומת אלה, פרגולות אלומיניום מורכבות מפרופיל אלומיניום, הידוע איכויות שלו כחומר גלם. האלומיניום נותן שקט מתחזוקה שנתית אינסופית, מקל על ההרכבה ואף מאפשר התקנה עצמית של חלק מהפרגולות, מבחינות עלויות, מחיר של פרגולה לעיתים קרובות נמוך משל העץ, בנוסף, ניתן אף למצוא פרגולות במחירי מבצע המתאימים לכל כיס. עבור אנשים שממש אוהבים את המראה החמים של העץ, יש פרגולות אלומיניום במראה דמוי עץ, באיכות וגימור שיוצרים אשליה מופלאה של מראה עץ כפרי.

אני רק באתי להסתכל....גלריית תמונות פרגולות לדוגמא

סוגים שונים של פרגולות

הצללה בארץ ישראל היא נושא מאוד חשוב שלא נועד למראה דקורטיבי, אלא יותר משמש בתור אמצעי שיוצר סוכך בין האדם לבין השמש החזקה שרק הולכת ונעשית יותר חזקה בכל שנה ושנה. זו הסיבה כי בישראל יש אמצעי הצללה רבים ומגוונים, כאשר הדגם הכי פופולארי ומבוקש הוא זה שעשוי אלומיניום ומגיע אף הוא בתצורות שונות לכל דרישה. פרגולה היא כזו אשר במקור עשויה מעץ, והמבנה המקורי שלה כולל עמודים וקירוי עליון מעץ גם כן. עדיין יש לו מעט אנשים שבוחרים בפרגולה אשר עשויה מעץ, אבל החידוש האחרון שמראה כי פרגולה באותה התצורה אשר עשויה ממתכת מראה עד כמה החיים נעשים הרבה יותר פשוטים מבחינת התחזוקה והעמידות של החומר הזה לעומת האחר. דבר זה מביא לבחינת העלות של פרגולות אשר עשויות ממתכת, בעיקר כשהדגמים של פרגולות נעשו מאוד מגוונים וכוללים כבר גם כאלה שבהם אין עמודים כלל כי הפרגולה אל הקיר התומך מעוגנת. כמו כן, פרגולה היא כזו שיכולה להיות מאוד מתאימה עבור בית עסק ועבור בית פרטי, עבור מרפסת ועבור חניה לרכבים כמה עולות פרגולות מאלומיניום תלויות או רגילות? הדבר תלוי בהרבה מאוד גורמים.

פרגולה

פרגולה להתקנה עצמית או פרגולה כולל התקנה? צור קשר יש לנו פתרון הצללה בשבילך 073-7969733

HAGAR ARBEL
HAGAR ARBEL
@UNIKITIL
קרא עוד
חווית שירות, מקצועיות ומחיר הוגן. ממליצה בחום!!!!
BEN WEISS
BEN WEISS
@UNIKITIL
קרא עוד
מספר אחד באלומיניום 🔝🔝 שרות מקצועי ואדיב, מחירים הכי טובים בשוק 🔝🔝

פרגולה מחיר

כאמור, ישנם דגמים רבים של פרגולות אלומיניום, וכאשר רוצים לרכוש פרגולות אלומיניום בזול, המחיר הוא כזה אשר משקף במידה רבה את כל מה שבוחרים. מה משפיע על המחיר של הפרגולה? הדבר הראשון הוא הגודל של הפרגולה עצמה. ככל שמשתמשים ביותר חומר כך גם המחיר יהיה גבוה יותר כאשר העלות של פרגולות מאלומיניום משתנות ונקבעות לפי מטר אחד והלאה מכך. הדבר הבא שמשפיע על המחיר הוא ההרכב של הפרגולה עצמה. יש פרגולה שמגיעה עם מנגנון חשמלי וגם כוללת תאורה, ויש כזו שבה אין שלבים מתכווננים, לא ידנית ולא בכלל. כל אלה שמוסיפים אביזרים ושיפורים הם כאלה שגם יצטרכו לראות שינוי במחיר. ומה לבסוף? ישנם פערים בין חברות אשר עבורם פרגולות אלומיניום מחיר יכול להיות גבוה או נמוך יותר. כמה צפוי לשלם אדם עבור פרגולות אלומיניום חשמליות? ובכן, העלות עבור פרגולה חשמלית היא אינה דבר קבוע הרבה בשל העובדה כי כל חברה חופשית לגבות מחיר שיכול להיות גבוה או נמוך יותר מהאחרים. הדבר הנוסף אשר יכול להשפיע על המחיר הוא הגודל של הפרגולה עצמה, עם פרגולות שיכולות להיות גדולות עבור שטחי מרפסת נדיבים, ופרגולות קטנות עבור מרפסת קטנה בדירה בבניין מגורים.

פתרון הצללה לחצר , גינה וחניה

האזורים אשר בהם מחפשים אחר פתרון הצללה הם אלה שמחוברים אל הדירה ועדיין בהם מעוניינים לבצע שימוש בצורה כמה שיותר נוחה ותדירה. מכיוון שהאזור של החצר והגינה הם כאלה שקיימים כבר בכל דירה כמעט, ולא משויכים אך ורק אל בית פרטי צמוד קרקע, הבחירה של סוג של סוכך היא חלק ממערך הבחירות השלם עבור יצירה של דירה נוחה למגורים לכל אדם ולכל משפחה. מכיוון שהשמש והגשם יוצרים אזור שלא נעים בו לשהות, התקנה של פרגולה לגינה מהווה אמצעי של הצללה נפלא, שבו יש כל מיני מאפיינים שיכולים להפוך את השהייה הזו להכי נעימה שאפשר.

סוגי סגירות לפרגולה אלומיניום

 

כל פרגולה אשר עשויה מאלומיניום היא כזו שיכולה להגיע עם סגנונות שונים של עיצובים, כולל לפרגולה עם עמודים ופרגולה שבכלל היא תלויה. בין כלל אלה יש גם את האפשרות לבחור בין פרגולה אטומה לחלוטין לבין פרגולה שבה יש את האפשרות לבצע פתיחה שלה לפי הצורך באותו שלב. יש פרגולה חשמלית נאספת ויש פרגולה חשמלית מתקפלת, וכל אחת מאלה מאפשרת את הבחירה במצב שבו תהיה הפרגולה בחלק העליון שלה, דבר שעושה את כל ההבדל עבור אנשים שלא מעוניינים כי הפרגולה תהיה סגורה לחלוטין במשך כל עונות השנה.

איך מרכיבים פרגולה באופן עצמאי?

אם גם לכם יש בית עם חצר או מרפסת, ואתם רוצים ליהנות מישיבה בחצר או במרפסת בכל ימות השנה, פרגולה או מצללה היא הפתרון בשבילכם.  פרגולת אלומיניום  הפכה לשימושית ביותר, ולבחירה הנפוצה, בשל העמידות שלה העיצוב המוקפד וההתקנה הקלה. יש לציין שההתקנה היא קלה ופשוטה עד שכל אדם יכול להרכיב את הפרגולה לבד, וללא ידע טכני קודם.

לאלומיניום יש יתרונות על פני החומרים אחרים, שמהם נבנות הפרגולות למשל, הוא לא נרקב כמו העץ, והוא אינו מחליד כמו הברזל יתרונות אלו הפכו את פרגולת האלומיניום לנפוצות ביותר. חשוב לציין כי חומר האלומיניום שממנו עשויה הפרגולה עובר  במהלך תהליך הייצור המיוחד לאלומיניום שטיפות רבות והכנות מיחדות לתהליך הצביעה. תהליך זה גורם לחומר יתרונות נוספים כגון החומר אינו מתקלף ולא דוהה במהלך השנים. פרגולת האלומיניום, אמנם יקרה מהאופציות האחרות לבניית פרגולה כמו עץ וברזל, אך בשנים האחרונות נתגלה כי אנשים מעדיפים להשקיע במוצר יקר שאינו מצריך תחזוקה מאשר במוצר שהוא אמנם זול יותר, אך התחזוקה שלו תעלה יקר יותר במשך השנים.

אחד היתרונות החשובים של פרגולות אלומיניום היא ההתקנה הקלה, ואכן היא נחשבת לפרגולה בהתקנה עצמית.

לקוחות ממליצים על פרגולה של יוניקיט

פרגולה לבנה
פרגולה מחיר
פרגולה

פרגולה להרכבה עצמית בשלבים

אם גם אתם רוצים לחסוך את המחיר של מתקיני הפרגולה או פשוט יש לכם ידיים טובים, ואתם רוצים לבצע זאת בעצמכם, אז ניתן להרכיב פרגולות אלומיניום בקלות ובמהירות. גם אלו שאין להם ידיים טובות או ידע טכני בהרכבת פרגולות כך תבצעו זאת:
 • • שלב ראשון, מדידות יש למדוד את השטח שבו תרצו להתקין את הפרגולה, לכן יש להצטייד במטר, לשם כך המדידה המדויקת חשובה.
 • • שלב שני, קיט או חלקים ישנן שתי אופציות להרכבת פרגולה עשה זאת בעצמך האחת: הזמנת חלקים מתאים המצריכה ידע טכני קודם, והשנייה היא רכישת ערכות פרגולה להרכבה עצמית.
 • • שלב שלישי, סימונים לאחר שיש לכם את כל חלקי הפרגולה אתם מסמנים את המיקום שבו הקורה תתחבר לקיר הבית. יש לסמן על הקרקע את המקום שבו תחפרו את היסודות.
 • • שלב רביעי חיבור קורה לקיר המבנה יש לחבר את הבסיסים לשני העמודים הנמצאים מול המבנה
 • • שלב חמישי, חיבור קורות עליונות חיבור קורות עליונות בעזרת מקדחה וברגים מתאמים יש לחבר את קורות האלומיניום שמהווים תמיכה לפרגולה.
 • • שלב שישי, חיפוי הגג יש להניח את הגג על פי הקורות העליונות ולהרכיב אותו כהלכה
פרגולה בצבע כחול
פרגולה בצבע שחור
פרגולה אדום
מוצרים דומים:
חיפוי-אקוסטי-במסעדה

אקוסטיקה – מחיצות

פתרונות אקוסטיים חיפוי קירות פנים- פאנלים אקוסטיים – מחיצות אקוסטיות – לוחות אקוסטיים רצפה צפה מאלומיניום מעבר למוצר חיפוי אקוסטי צמר כבשים מעבר למוצר הנמכת

קרא עוד »

פרגולות אלומיניום מחיר 2020-2019

פרגולות אלומיניום מחיר להורדת מחירון פרגולות אלומיניום פרגולות אלומיניום- פרגולה מאלומיניום מורכבת מפרופיל אלומיניום חזק וקשיח. אלומיניום מחיר שמאפשר התקנת פרגולה וכמו כן, גם גדר

קרא עוד »
גדר אלומיניום אפורה

גדר אלומיניום

7 שנות אחריות גדרות אלומיניום – גדר אלומיניום לגינה ההפרדה המושלמת לבית לכאורה גדר לגינה היא דבר זניח ולא משמעותי שאין להקדיש לו תשומת לב

קרא עוד »
חיפוי קירות אלומיניום

חיפוי קירות – חיפוי מבנים

חיפוי מבנים חיפוי קירות חוץ חיפויי מבנים מבית יוניקיט חיפוי קירות סולארי מעבר למוצר חיפוי משרביה מעבר למוצר חיפוי קיר אלופלקס (אלומיניום) מעבר למוצר רפפות

קרא עוד »
Call Now Button