עיצוב בהצללה פרגולות יוקרה

פרגולות יוקרה

אנחנו יוניקיט הנדסה, יצרנית וספקית של מוצרי הצללה בכמה רמות של עיצוב מעל השאר. תוכלו להתרשם מפרגולות אלומיניום מיוחדות עם מבחר צבעים נרחב, גימור אלומיניום דמוי עץ ושילובים מרעננים היוצרים פרגולת יוקרה אשר תהפוך ללב האיזור החיצוני של הבית או המבנה.

לפניכם לקט תמונות להתרשמות מחלק מהרעיונות והמראות שיצרנו בפרויקטים מושקעים להצללה.

גלריית פרגולות יוקרה מאלומיניום

לצפייה במגוון המוצרים לעיצוב פנים וחוץ
השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

מה הופך פרגולה לאביזר יוקרה?

פרגולות אלומיניום יוקרתיות

פרגולות, ייעודן הוא לאבזר את המרפסת בכל טוב, באפשור וייעוד מתחם “החוץ”, לכדי מתחם אירוח ובילוי, עבור בני הבית ואורחיו. כדי לעשות זאת, יש מעין השפעה על התנאים “שבחוץ”, כלומר, השפעה כדי לאפשר אקלים ייעודי נוח יותר, או נעים – למי מבני הבית או אורחיו שמעוניין לנפוש בחוץ וליהנות ממזג האוויר.

ההנאה ממזג האוויר מאוד תלויה ביכולת של אדם להרגיש בנוח עם התנאים בחוץ. כלומר, או שיש לו יכולת פנימית יוצאת מן הכלל ליהנות מכל מצב, או גבוהה מהרגיל עבור זה, לכל הפחות – הוא שאותו אדם יעשה מאמץ, או השתדלות, להתאים את הסביבה שלו לתוך המידה בה נעים לו ליהנות ממנה. 

כלומר, אם יש יום שמשי בחוץ – ייתכן שזה “יותר מדי שמש”, או “יותר מדי חום”, וכי אזור מוצל יקל מאוד על הישיבה והבילוי בחוץ. אם יש “יותר מדי גשם”, אז פרגולה עם סכך מספק יכולה להתאים כדי לאפשר את המשך הישיבה, למי שלא מעוניין לשבת בחוץ, בגשם. הסיבה שיש כאן מילים המוקפות בגרשיים, היא כי “יותר מדי”, היא פשוט העדפה אישית, וכי אבותינו נהנו מרוב תנאי מזג האוויר גם בלי לנסות להשפיע עליהם, וקיבלו את החוויה שלהם לרבדים עמוקים יותר גם בלי לנסות להשפיע עליה. ועם זאת, למי שמעוניין לשנות אי אילו אספקטים בחוויה שלו, כשהוא יושב בחוץ עם עצמו, בני ביתו ו/או אֶורחיו – פרגולה יכולה להתאים כדי להשפיע על כך.

איזה סוג פרגולה לבחור?

פרגולות-אלומיניום-מעוצבות-יוקרה

זה מאוד תלוי ברצון הראשוני שהוביל להתקנה. האם לפרגולה יש אמירה מסוימת? האם יש לה מטרה מסוימת? כי מבחינת אמירה, פרגולה יכולה לשמש כסמל סטאטוס לכל דבר, על ידי הנראות הכללית שלה, האיכות הנתפשת, ההתאמה לעיצוב, ומה שנאמר על ידה באופן כללי. במקרה זה, פרגולה יכלה להוות אביזר מאוד יוקרתי, ובכך לענות להגדרה של פרגולת יוקרה.

במקרה שרוצים להביא מעט יותר פרקטיות, אפשר לשקול מהי מטרת הפרגולה, אם להצל או להגן מאי אילו תנאי מזג אוויר. וכמה תחזוקה, לדוגמה, רוצים להשקיע בה, בחלוף הזמן. פרגולות אלומיניום יכולות לעמוד ברוב תנאי מזג האוויר, אם לא בכולם (לפחות אלו המתקיימים בישראל, שלא נופלים על הצד “הקיצוני” של הספקטרום הזמין לאקלים כאן). התחזוקה להן מועטה, ברמת הניקיון של לכלוך, וכן הלאה, לא ברמת משיחת השמן או שיוף הכלי, וכו’. 

פרגולות יוקרתיות מאלומיניום
פרגולות יוקרה אלומיניום דמוי עץ

פרגולות אלומיניום (החומר הפופולרי ביותר להצללה) שעונות להגדרה של נראות כללית גבוהה, יחד עם התאמה לעיצוב, ואמירה “תואמת-מקום”, הן פרגולות יוקרתיות. 

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button