פתרון הפרגולה

מדוע לבחור בפרגולה חשמלית?

בשלג או בגשם, בחום כבד או קל, פרגולה יכולה להפוך את החוץ לפנים. פרגולה חשמלית אלומיניום עם לוברים הניתנים לכיוון ושליטה על זווית הפתיחה, זה אלמנט הצללה פשוט מושלם לכל השנה. מכיוון שאנחנו מנוסים מאוד בתחום, אנו מציעים אך ורק פרופילים איכותיים ופרגולות שהם בטופ של התחום.

פרגולות אלומיניום במרכז

למה לבחור ביוניקיט?

יוניקיט הנדסה היא בין החברות המובילות בשוק ההצללה בישראל, עם קשרים ויחסי יבוא ברחבי העולם. בין אם מדובר ביום אירוח משפחתי או בזמן איכות עצמאי, פרגולה איכותית תעניק לכם את השקט הנפשי לארח ולהתרווח בגינה או במרפסת שלכם.

פרגולות חשמליות הן אידיאליות לבתים פרטיים ובתי עסק או שטחים ציבוריים. הגמישות והקלילות של האלומיניום מצטרפים לעמידות של החומר, מה שהופך את הפרגולה מהאלומיניום לאלמנט ההצללה המבטיח ביותר.

unikit פרגולות אלומיניום לוגו

איך לקנות?

רוצים ללמוד עוד על מערכות ההצללה החשמליות שלנו? מעוניינים לבדוק על התאמה אישית של הפרגולה לשטח שלכם?

 

פשוט וקל!

כיסוי המרפסת עם פרגולה

היכולת לשלוט בכמה אור ואוויר יחדרו מבעד לפרגולה, נמצא כעת בידדים שלך. מערכות ההצללה החשמליות שלנו, יכולות לתת לכם צל או הגנה מגשם ללא תלות במזג האוויר. כולל אפשרויות מרזב נסתר המשולב בתוך הפרופיל עצמו לשפיכה סמויה.

האיכות של הפרגולות החשמליות שלנו היא ללא תחרות, מדובר במפרט יוקרתי של פרופילים עבים המיוצרים לאחר בדיקה ותכנון מקיפים הנוגעים לכל אופן השימוש התקין של המערכת. בנוסף, תוכלו להתאים אישית את המפרט של הפרגולה עם מגוון של תוספות אפשריות:

 

פרגולות דמוי עץ ומאוורר
  • מאוורר תקרה
  • תאורת לד
  • מרזב נסתר
  • צבעים מיוחדים
  • עמודים מפורזלים
  • מסכי צד וסגירות וילון חשמלי
  • מנוע חשמלי חכם
  • מערכת הפעלה חכמה

מערכת הגג של רגולה מתכווננת מבוססת על שלבי אלומיניום המכונים גם לוברים, שלבים הניתנים לכיוון. בעוד פרגולות נאספות מבוססות על גג בד ואלומיניום הנאסף. 

תפקיד המרזב

למרזבים יש תפקיד חשוב בפרגולות, המרזב אחראי על אגירה והובלה של מי גשם והוא מסיט אותם לכיוון קבוע מראש אליו השפיכה מתבצעת. זו הסיבה שבעלי בתים רבים מתעקשים על צירוף מרזב לפרגולה,כמו גם שימוש חוזר במי הגשמים לצרכים שונים. 

 

פרגולה לחניה עם מרזב ניקוז
קחו שליטה על שטח החוץ שלכם

הפרגולות שלנו זמינות במבחר צבעים וטקסטורות, כמו גם צביעה מיוחדת של אלומיניום דמוי עץ. תוכלו להתאים את הסגנון של ההצללה אל האלמנטים האחרים הקיימים בחוץ, או לסגנון הבית . התאמה של צבע הפרגולה לצבע הקירות החיצוניים יכולה להתאים מאוד לסגנון נקי ללא הפרעות צבע. 

ברמה האדריכלית, המגוון של מערכות ההצללה מאפשר התאמה לכל יישום אדריכלי ולהתקנה במיקומים רבים. אל הפרגולות תוכלו להוסיף תוספות לעיצוב חוץ כמו מחיצות או משרביות, מטבחי חוץ או קירוי מגן מעל דלת כניסה לבית שלך

 

פרגולות אלומיניום דמוי עץ להצללת הכניסה
כמה עולה פרגולה חשמלית מתכווננת?

פרגולות או מערכות הצללה חשמליות יכולות לעלות בטווח מחירים של 1250-2500 שח למר.

האם פרגולות כאלה שוות את הכסף? לא בלבד שפרגולות חשמליות מתכווננות משפרות את איכות החיים שלכם, היא  מאפשרת לכם לנצל את החוץ או הגינה בכל עונות השנה ואף חוסכת עלויות של תחזוקה משמעותית כשמדובר באלומיניום.

 

פרגולה תלויה מתכווננת
כמה עולה פרגולה חשמלית 3*6?

פרגולה של 180מטר, במחיר התחלתי של 1250 שח תעלה לכם מחיר משוער של:22500 ש”ח.

 

פרגולות אלומיניום מחיר
כמה ערך מוסיפה פרגולה לבית שלי?

התשובה לשאלה זאת פשוטה, אנו תמיד אומרים ללקחותינו, כי התקנת פרגולה בביתם, מעלה ערך משמועתי לביתם, לא רק את ערך הנכס, כי גם את ערך איכות החיים שלכם ושל ילדיכם. בנוסף, פרגולה המותקנת בכניסה לבית או בגינה מעל היציאה לחצר, תעניק לכם חסכון הוצאות חימום או קירור מאחר והיא  יוצרת קירור או הצללה ההופכים את האקלים להיות תחת שליטה שלכם.

חיבור הפרגולה לקירות הבית

התקנה של פרגולה בחיבור אל קירות הבית, ללא עמודים, יכולה לחסוך הרבה מקום חיצוני, פרגולה בהתקנה כזאת נקראת פרגולה תלויה. 

פרגולה תלויה אפורה וצרה

פרגולה בגודל 5*5 היא הגודל הממוצע המומלץ. פרגולה בגודל 5*5היא בחירה נפוצה בקרב אנשים הרוכשים פרגולות. גודל כזה גדול דיו כדי להכניס מערכת ישיבה ומטבח חיצוני או כל אלמנט שתרצו תחת הפרגולה וליצור אזור חיצוני מפנק. כמובן שבסופו של דבר, מה שיקבע את גודל ההצללה זה הגודל של השטח הקיים. 

מחירה של פרגולה אלומיניום בגודל 5*5: 25 מטר= 21000

מחיר של פרגולה חשמלית בגודל 5*5: 25 מטר= 31250

מחירים משוערים ללא מעמ או התקנה

מה המשמעות של להיות בעל פרגולה

המשמעות של פרגולה היא הרחבת אזור המחיה שלכם בעוד מטרים או בגודל של חדר של ממש. בעיצוב נכון ומיקום מתאים וכמובן עם התקנה מקצועית, פרגולה תשדרג את איכות החיים של כולכם מידית. מיקום נכון מעל מטבח חוץ יעניק גם הגנה ושמירה על אלמנטים אחרים בגינה שלכם.

פרגולה קבועה הותקנה בחצר
פרגולות אלומיניום מרחפות
כמה גדולה יכולה להיות פרגולה על עמודים?

פרגולה קטנה תעמוד על קורות עם עובי דופן יותר קטן, בעוד פרגולה יותר גדולה אשר זקוקה לפרופיל תמיכה עם עובי דופן יותר גדול. ככלל, ככל שהפרגולה יותר גדולה כך היא תצטרך יותר קורות או עמודים לתמיכה. לדוגמה: פרגולה בגודל 6 מטר תצטרך 2 קורות תמיכה, בנוסף יש לזכור כי כל 3 מטרים בערך צריך קורה תומכת. אך יש מקרים יוצאי דופן, למידע וייעוץ מפורט חייגו אלינו, זה יותר פשוט:)

 

פרגולות אלומיניום נפתחות
השאירו פרטים

צבעים

אלה הם הצבעים והגוונים מהם תוכלו לבחור

לבנים

בוהקים

מטאליים

אטומים

צבעוניים

צבעוני רך

תלת מימדי

Call Now Button