fbpx

קרמיקה למטבח ולאמבטיה

קרמיקה למטבח וגם קרמיקה לאמבטיה, הם פתרון חיפוי נפוץ כיום, לקירות. אנו מציעים הדבקת ציפוי עשוי ננו פולימרים. מותאם לכל חדר ומשטח ובעל איכויות עיצוב נדירות. המוצר שלנו עושה כל מה שהקרמיקה עושה ומגיע לרמות גימור ועיצוב גבוהות בהרבה מאריחי הקרמיקה לאמבטיה ומטבחים הקיימים בשוק כיום. חיפוי קיר המציע עמידות ברטיבות ובחום גבוה, עיצובים אלגנטיים ומודרניים ללא תחרות.

הדבקת קרמיקה על קירות היא תהליך מורכב שלרב לא ניתן לבצע לבד. את הערכות שלנו תוכלו גם לבחור להתקין לבד וגם להשתמש ברותים של מתקין מקצועי. זאת משום שההתקנה כה פשוטה ונעשית בצורה דומה להדבקת אריחי קרמיקה, רק פשוט יותר 🙂

*ניתן לשלב בין כל סוגי הדוגמאות בכל סוג חדר

קרמיקה לאמבטיה

אריחי קרמיקה לאמבטיה גמישים ושימושיים לכל סוגי קירות האמבטיה והמקלחות. לקרמיקה יש חסרונות שיש לקחת בחשבון לפני הזמנת ריצוף. אריחי קרמיקה הם חומר חיפוי בעל מרקם קשה המזכיר אבן ולכן, ריצוף רצפות בקרמיקה הוא פחות נח מריצוץ האריחים שלנו העשויים מפולימרים ויש להם מרקם נעים יותר. בנוסף, הקרמיקה אוגרת קור בעונת החורף, כך שכאשר היא אינה מחוממת היא אינה נעימה למגע. התקנת קרמיקה דורשת מיומנות, משום שללא ידע מקצועי ניתן לשבור את האריח ולפגוע בריצוף השלם. המערכת שלנו קלה להתקנה ובנויה כך שתוכלו להתקינה ללא תקלות.

הדוגמה בשימוש בעיצוב שבתמונה:

הכירו את ה’קרמיקה’ החדשה , צפו בכל קולקציית האריחים המתאימה לעיצוב כל חלל, לחצו  על הכפתור (למטה) למעבר לקולקציה

קרמיקה למטבח

במטבחים לרב, קרמיקה היא חיפוי הקיר הנפוץ. עם זאת, אפשרויות העיצוב והדוגמאות לבחירה המוצעות בשווקים, הן מצומצמות וחוזרות על עצמן. המוצר שלנו מתאים לכל חלל שבו ישנה רטיבות או לחות כמו חדרי מטבח וליד כיורים. העיצובים והדוגמאות שלנו, ייחודיות, מודרניות ויתאימו לכל סוג עיצוב. העמידות של המערכת שלנו היא כה גבוהה עד שהיא מותאמת גם להתקנה אף תחת המים בבריכות שחייה וחדרי ספא לחים.

הדוגמה בשימוש בעיצוב שבתמונה:

צרו קשר

קטלוג קרמיקה מיוחד

שימוש באריחי קרמיקה באזורים לא צפויים היא דרך ליצירה של עיצוב יוצא דופן ומושך. המדבקות המיוחדות שלנו מתאימות ועמידות על קירות חוץ, על ריהוט ואלמנטים בלתי צפויים, אי מטבח או אזורי בר במסעדות או בתים, חללי משרדים או אזורים שצריכים נגיעה של עיצוב ברמה גבוהה, מדבקות חיפוי הקירות שלנו מאוד שימושיות , לא רק יפות. עיצוב  במדבקות פסיפס תמונות אישיות הוא דרך להוסיף מעצמכם לעיצוב החלל. בקולקציה שלנו יש מקום גם לתמונות שלכם, מלבד התמונות לבחירה שאנו אספנו בשיתוף פעולה עם אמנים מוכשרים, בקולקציית תמונות איכותית, ניתן גם לשלוח לנו תמונה שלכם וליצור חיפוי קיר מרשים בתמונה שבחרתם, בכל אזור שתרצו ליצור בו עיצוב קירות או אלמנט יפיפה.

קטלוג קרמיקה לעיצוב קירות

הכירו את ה’קרמיקה’ החדשה , צפו בכל קולקציית האריחים המתאימה לעיצוב כל חלל, לחצו  על הכפתור (למטה) למעבר לקולקציה

קרמיקה למטבח מודרני

המטבח המודרני מכניס לתוכו עולמות חדשים וישנים של עיצוב בו זמנית, מאחד אותם לכדי עיצוב עכשווי. בעזרת שימוש בתמונות באיכות גבוהה, המתאימות לאווירה רצויה בקו העיצובי של המטבח. תוכלו ליצור אזור אירוח מרהיב. אנו מציעים תמונות מקטלוג נרחב להדפסה על הקרמיקה, כמו גם ניתן לבחור באחת מהדוגמאות שאנו מציעים ולעצב את המטבח עם קרמיקה מיוחדת שלכם.

הדוגמה בשימוש בעיצוב שבתמונה:

עיצוב באריחי קרמיקה מצוירת

אריחי קרמיקה מביאים לעיצוב  פנים מודרני אטרקטיביות חדשה, אריחי קרמיקה המיוצרים מננו פולימר הם מוצרים עמידים ומאוד דקורטיביים, אריחי קרמיקה ממדבקות הקיר המיוחדות שלנו.  מושלמים ליצירת עיצוב פנים שימושי, נוח ומעוצב. עיצובים באריחי קרמיקה המגיעים בגדלים וסגנונות שונים, זמינים במגוון צבעים, מה שהופך אותם מושלמים להתאמה לעיצוב קיים. נהדרים לחיפוי קירות אמבטיה, סלון, מסדרון או מטבח. אם בחרתם ליצור עיצוב אריחי קרמיקה מסורתי, אריחים ארמנים למשל, תוכלו לבחור בין קולקציית המדבקות שלנו בגוונים, וסגנונות הנראים כמו קרמיקה רק קצת יותר טוב, עם עמידות במים וניקוי מלכלוך בחומרי ניקוי רגילים.

קרמיקה לקיר

אריחי פסיפס וציורי קיר שנוצרו בקרמיקה הם אלמנטים של עיצוב פנים מדהים. מדבקות קירות לחיפוי קירות המוצבים זה בזה ליצירת חיפוי דקורטיבי ומעניין. אריחי  קיר מקרמיקה נראים נהדר בכל אזור, חוץ או פנים, בזכות מוצר חדשני כמו מדבקות הקיר שלנו המתאימות לכל שימוש של קרמיקה ויותר. אריחי קרמיקה ממדבקות קיר הם אידאליים להוספת צבעים בעיצוב הפנים וליצור אפקטים ויזואליים שונים, במיוחד באזורים כמו אמבטיות, סלון וחללים גדולים. אלמנטים של עיצוב פנים צריכים לשלב חומרים דקורטיביים שונים, וליצור התאמה אישית של עיצוב בחלל. ניתן להרכיב את כל חלקי האלמנט בקלות עם סימונים קלים והוראות התקנה לכל סוג של חלל. התקנת אריחי קרמיקה בצורה מובנית, המבליטים את עיצוב הקיר, ומוסיפים טקסטורות יפיפיות לקישוט הפנים.

הכירו את ה’קרמיקה’ החדשה , צפו בכל קולקציית האריחים המתאימה לעיצוב כל חלל, לחצו  על הכפתור (למטה) למעבר לקולקציה

סינון קטגוריות
פתרונות הצללה
חיפוי קירות
לוחות פח ואלומיניום
גדר אלומיניום
אקוסטיקה
מוצרי משרבייה
מחיצות
פתרונות גמר לבניה
⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒⭒ ⭒⭒⭒⭒לדירוג ליחצו על הכוכב הימני ביותר.תודה! ⭐
product image
10
1star1star1star1star1star
10
5 based on 1 votes
® Unikit engineering - יוניקיט הנדסה ®
יוניקיט
פרגולות אלומיניום ✅ גדרות אלומיניום ✅ חיפוי קירות ✅ אקוסטיקה ✅
קרמיקה
420
NIS 29.90
במלאי
Available in Stock
Call Now Button