גריל מקצועי למטבחי חוץ

נפוליאון, סיזר ועוד מגוון חברות מקצועיות המייצרות גרילים ועמדות בישול למטבחי חוץ, באיכות והעוצמה הכי טובים. הנאה מובטחת!

גריל-מטבח-נפוליאון-חיצוני

גלו את הגריל

עמידות

גריל מותאם במיוחד לשימוש חיצוני

שילובים יצירתיים

תוכלו לשלב עם הגרילים גם אמצעי בישול והכנה אחרים: טאבון, תנור אפייה, תנור סלמנדרה ועוד.

אירוח מהנה

אירוח מושלם וקל בשיא הנוחות

גריל-למטבח-חיצוני

מוכן לבישול

לאחר ההתקנה הכל מוכן לבישול ותוכלו להזמין אורחים למטבח החוץ החדש שלכם.

BTU

עוצמות בישול סטנדרטיות וגם גבוהות ביותר המתאימות לבישול מקצועי

יוקרה

כל גריל נראה מליון דולר ומעוצב בשיא היוקרה והאבזור האלגנטי

צפו בכל המטבחים: לחצו על הקישור

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733

למה לבחור בכלל גריל למטבח חוץ?

גרילים למטבחי חוץ? על שם מה ולמה? ובכן, בכתבות רבות ברחבי האינטרנט, אפשר בוודאי להיתקל בהנחה – שגריל הוא נקודת הפולחן של מטבחי החוץ. מדוע זה כך? ובכן, מעבר לכך שאפשר לכלול כיור, כלי אכילה, משטח עבודה, ארון משקאות – וכיוצא בזה, במטבח החוץ כנראה שיהיה צורך לעשות עם כל הדברים הללו משהו, כמו לדוגמה… לבשל. לרוב, סביר שהבישול יהיה על האש, אולי סוג מסוים של בשר, אולי אפילו של פיצה, אם יש תנור מתאים. אם זאת, נדמה שבאופן כללי, הסטנדרט של התעשייה זה להציע גריל עם מטבח החוץ. כך שאפשר לבחור בגריל שמגיע מובנה כבר לתוך מטבח החוץ, או כזה שעומד לבד – כאביזר שמייצג את הדבר העיקרי שאנשים יעשו בסביבה שלו – יכינו משהו מגניב וטעים עבור "החבר'ה".

מטבח חיצוני אלומיניום

יש שיגידו, שהגריל למטבחי החוץ, הוא האביזר הכי עיקרי ואולי גם הכי חשוב שניתן לרכוש למטבח החוץ, על כן ייתכן שיש המלצה מסוימת לעשות מחקר-מה טרם הרכישה. חלק מהמחקר שניתן ואפשר לעשות, כולל את העיצוב שרוצים, שייתכן שיהיה מאוד ייחודי לחוויה שרוצים לחוות עם מטבח החוץ. ייתכן שיש עיצבו ספציפי שמתאים – שמשתלב עם הגינה, עם פינת האירוח – אפילו עם הבריכה. יש מודעות וכתבות באינטרנט על הגריל של יעקב תשבי – או כך היה כתוב בתמונה, בתיאורה, שלמעשה מדובר בגריל שנראה דיי עתיק, למעשה הוא כנראה תנור – והוא דיי גדול. עקב הסיפור הייחודי שלו, הדברים הייחודיים שהוא מאפשר, כמו גם המראה הייחודי שלו – יש לו מעין ערך מוסף, שיכול להשתלב טוב יותר בסביבות מסוימות מאשר אחרות, סביבות שיכולות "להחמיא לו", כמו גם הוא יכול "להחמיא להן", כך שהעיצוב וההרמוניה בין הקונספטים העיצוביים, או הנראות של הגריל למטבח החוץ – יכולים מאוד להשפיע על החוויה של פשוט להחזיק אותו במרחב ולעשות בו שימוש.

איך לבחור גריל המתאים לך?

בעיקר אם רוצים להשתמש בגריל למטבח החוץ כדי לארח אי אילו אנשים, הרי שבמצב הזה, סביר ונהדר שהאנשים הללו יהיו בקרבת הגריל למטבח החוץ, כך שהם ייחשפו למראה שלו – שאין בכך אלא כדי לשאול, איך אנחנו רוצים שהם יושפעו מן המראה של הגריל? מה אנחנו רוצים "שהוא ישדר" להם? תחושה של חמימות, ביתיות, או דבר מה אחר? יש המון דברים שאפשר לשקול כשזה מגיע לעיצוב של גריל למטבח החוץ, והמון דרכים להתאים אותו לחוויות שאנחנו רוצים ליצור בתמיכתו. כמו גם, אפשר לשקול את איכות המתכת ממנו הוא עשוי – שכן זה יכול להשפיע על העמידות שלו לאורך טווח, כמו גם על מידת השימוש שאפשר להפיק ממנו. כמובן, גריל של מטבחי חוץ יכול לעשות הרבה מהדברים שדגמים אחרים של אותו מוצר יכולים לעשות, אלא שהם כנראה יכולים לעשות את זה באופן שונה, או עם חווית שימוש שונה על כן ייתכן שאיכות המתכות בגריל משפיעה על חווית השימוש ואופן השימוש – דבר שגם, ניתן לנחש, משפיע על טווח המחירים. שכן ככל שמדובר באיכות מתכת ברמה גבוהה יותר, כך סביר שהגריל למטבח החוץ יהיה נהדר יותר וייתן יותר ערך, על כן יצדיק את מחירו הגבוה יותר. או פשוט יתאים כסוג מסוים של גריל שאנשים באמת מחפשים, ונהנים.

כירה גז מטבח חוץ

למעשה, ככל שרמת איכות המתכת גבוהה יותר, כנראה שכך יש איזון טוב יותר של מתכות, שהורכבו יחדיו, כדי להכין ולייצר את המבנה של הגריל למטבח החוץ. איזון מתכות מסוים, יכול להשפיע ממש לטובה על עמידות המתכת מפני אלמנים מעוררי קורוזיה – כמו מזג אוויר – שכידוע לנו יכול להיות מורכב מגשם, שלג ואף מלח – כמו גם מרכיבים חומצתיים כמו… כן, רוטב לברביקיו. כך שככל שאיכות המתכת גבוהה יותר – הגריל מורכב ברמת המבנה שלו – מחומרים יותר עמידים. האין זה נפלא? נוסף על כך, ייתכן שברמת המבנה, ברבדים מסוימים – כמו חיבורי המתכת שלו – הוא יהיה עבה יותר. כך שעם יותר עובי, יש יותר מחיר – אז זה כמו ממש לרכוש עמידות שמגיעה עם הגריל, למטבח החוץ.

ערכו מחקר שוק

אם כבר עושים מחקר, ומשווים בין גריל, לגריל – אפשר להשוות כל מני דברים. אחד מהם – הוא שטח המשטח, או גודלו. כלומר, אם מכניסים את המזון לתוך המקום המיועד לכך לגריל – כמה מקום יש? האם זה מספיק? לדוגמה, אם יש הרבה אורחים, ורוצים להכין אוכל לרבים מהם – האם זה הגיוני להכניס את המזון של כולם יחדיו – כדי שזה יהיה מוכן בו זמנית, או לסירוגין ובהתאמה – עבור כולם בעת ובעונה אחת, באופן שהוא פחות או יותר הדרגתי בצורה נעימה? כך שהמשוואה, בפשטות היא – שככל שמבשלים ליותר אנשים, יותר משטח עבודה זה יותר מתאים. שכן יהיה ניתן "להניח" יותר מזון בשטח הגריל למטבח החוץ.

מטבח חוץ עץ ואלומיניום

דבר נוסף שאפשר לשקול – הוא כוח הבישול של הגריל. שכן ככל שיהיה יותר כוח בישול, ניתן יהיה לבשל בצורה מכוונת יותר. אין זה אומר שמתבקש להשתמש בכל הכוח, אלא בחלקו – מתוך ידיעה של כמה נדרש באמת – כדי להגיע לתוצאות הנחוצות. מקרה לדוגמה שמייצג את מה שאנחנו כנראה לא רוצים שיקרה, הוא כמו עם כיריים חשמליים, אשר מנסים לחמם עליהם איזשהו מרק – אך לוקח זמן, והוא לא בדיוק מתחמם על כל רבדיו. אך אם היה כוח בישול – אפשר היה לכל הפחות להגיע לכל חלקי המרק ועוד לקצר את זמן ההמתנה. על כן, כוח החימום של הגריל שווה לכוח הבישול הפוטנציאלי. נהדר, כן?

מטבח פינתי חיצוני

דבר מה נוסף שאפשר להתבונן בו, הוא פונקציית ההצתה האוטומטית, שאם היא נכללת בגריל למטבחי חוץ – ניתן פשוט להדליק את הגז, וזה יאפשר "ליצור ניצוץ" בצורה אוטומטית, וזה מספיק כדי להתחיל. פשוט, על פי תיאור המוצר, הנזכר לעיל. כך שבמקום להפעיל את הניצוץ בדרך ידנית נפרדת להפעלה ופתיחה של הגז – זה ממש יכול לבוא ביחד, או באופן זורם. זה גם חלק מפונקציות המוצר, שניתן להתייחס אליהן בעת המחקר לגריל עבור מטבח חוץ.

מגשי חימום

פונקציה נוספת – היא, באופן מעניין – מגשי חימום. למה הם טובים? ובכן, ראשית כל, ניתן להעביר למגשי החימום את האוכל שסיים להתבשל – וזה נהדר. וזו דרך לא רעה בכלל, ואף טובה ונהדרת – לחמם קצת המבוגרים ונקניקיות. נכלול לרשימה, גם את מוט השיפוד, שאם נשפד עליו בשר, בהחלט יכול להוסיף לאלמנט של עסיסיות עבורו.

מעבר לכך, פונקציות נוספות שאפשר לדבר עליהן עבור גריל למטבח חוץ הן של אחסון עבור הכלים והאביזרים של הכלי. כך שאפשר לשמור אותן בהישג יד, במקום "נוח", שכן זה ממש ליד המקום שכנראה נעשה בהם שימוש, כמו גם זה גם מכוסה, מקורה "ומוגן" מכל הדברים שקורים לאביזרים כאשר הם נמצאים "באוויר הפתוח". פלא גדול.

מטבח חיצוני צמוד לקיר הבית
השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
אלמנטים נוספים של גרילים ומטבחי חוץ

נוסף על כך – אלמנט מעניין הוא זה של התאורה – שכן אם לדוגמה מבשלים בחושך… אפשר לראות מה מבשלים! האין זה נפלא? לחלוטין מאריך, או לפחות מאפשר בנוחות – את שעות הבישול המאריכות לתוך רדת החשיכה. יש פונקציות נוספות שכנראה לא נכלול כאן – אלא שאת אלו שתיארנו, כבר אפשר לראות ולהתרשם ולהעריך כי עולם הגרילים מלא בכל טוב וטוב, ויש כל כך הרבה פונקציות, אפשרויות, סוגים, אלמנטי-בנייה ומבנה, כמו גם עיצובים וצבעים – שהרי הגריל המושלם, או השלם והמתאים לחוויית בישול במטבח חוץ לגינה, לסגירת מרפסת, וכן הלאה – הוא זה שבאמת מתאים, באמת ראוי להשתתף בחגיגה. על כן, לאור כל מה שסיפרנו כאן, כל שראינו – זה בוודאי מספיק כדי להתחיל את המחקר, את המחקר לעבר גריל מטבח חוץ שפשוט יכול להתאים. ובאשר למידת המחירים של גריל מטבח חוץ כזה או אחר, נגיד שיש טווח מחירים נרחב שאפשר לקבל בעזרתו גריל לגינה, למעשה, הטווח כל כך רחב שנע החל מאלפי שקלים בודדים, עד לכדי עשרות אלפי שקלים – באופן שנשען על האביזרים לגריל, על המבנה שלו וכמובן על הגודל שלו. ותמיד אפשר לשדרג, כדי לגלות פונקציות או דרכים יעילות ומיטיבות יותר להשתמש בו.
על כן, עולם ששואף לאינסוף, וניתן למצוא יותר ויותר אפשרויות, עבור חווית הבישול שבאמת רוצים – אם וכאשר גריל למטבח חוץ באמת מתבקש לטובתה. תודה על קריאתך.

מטבח חוץ בחיפוי עמיד חוץ
Call Now Button
השאירו פרטים