מטבחים מעוצבים מאלומיניום לאזורי חוץ

מטבחי חוץ אלומיניום

השגנו בעבורכם את מטבחי החוץ הטובים בישראל! מטבחי אלומיניום חיצוניים עם גוף אלומיניום איכותי וכוללים אפשרויות בחירה רבות לחיפויים, משטח עילי ואביזרי בישול איכותיים המרכיבים מטבח חוץ מקצועי ומעוצב. הכנו בעבורכם מידע מפורט על מטבחי חוץ הבנויים מאלומיניום ובנוסף,

לפניכם תמונות נבחרות מדגמי המטבחים המעוצבים המיועדים להתקנה ושימוש חיצוני במרפסת, גינה, חצר וכל יישום מתאים אחר. 

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
מטבח חיצוני אלומיניום

זקוקים לעוד מידע על מטבחי חוץ מאלומיניום?

כשזה נוגע למטבחי חוץ מאלומיניום הדבר העיקרי שחשוב להבין לגביהם – זה שהם עשויים מאלומיניום. אם כן, אם נבין מה זה אלומיניום, ולמה הוא יכול להתאים לשימוש עבור מטבח חוץ – ייתכן שזה יספק לנו הצצה מעניינת לתוך הנושא. אם כן – מה הוא אלומיניום? (בעברית, חמרן). ובכן, זו מתכת דיי נפוצה, היא למעשה מהווה כשמונה אחוזים מהחומרים שיוצרים את קרום כדר הארץ, לאחר חמצן, בין השאר. אלומיניום זו המתכת השכיחה ביותר, בין המתכות. היינו חושבים שזה היה גורם לכך שהיא גם הייתה הזולה ביותר – אך לא, זולה יותר היא זו של הברזל. אז מדוע לא עושים שימוש בברזל, עבור מטבחי חוץ? מדוע הכתבה הזו עוסקת דווקא באלומיניום לטובת יצירה של מטבחי חוץ ומה לא? ובכן, כל זה בהמשך.
האם אלומיניום הוא פריצת דרך טכנולוגית? הרי, אם כבר מדברים על ברזל – זה בטח מה שהיה זמין לאבותינו הקדומים, לא כך? ובכן, נדמה שהם הכירו את האלומיניום – הם נהגו, כך מסופר, להשתמש במלחי אלומיניום – ששימשו כחומרי צביעה – שזה היה מאוד יצירתי מצידם להשתמש בו כך. כמו גם, השתמשו בו כמעין חומר לעצירת דימום במקרה של פציעה, שזה… שימוש מעניין לא פחות. האם זה רלוונטי למטבחי חוץ מאלומיניום? לא, לא, כנראה לא – אז למה אנחנו מביאים את המידע הזה כאן – מלבד כך שזה מעניין? התשובות יתבהרו בשורות הבאות, יש לקוות. ובכן, באשר לשאלה – מדוע האלומיניום עולה יותר מברזל, אם הוא נפוץ מברזל, כמתכת – נגיד שאי אפשר למצוא אלומיניום בטבע כמתכת. אהא, העלילה מתחילה להסתבך. אי אפשר להפרידו בשיטות מסורתיות, וכדי לזקק אותו יש צורך בהמון המון חשמל. המון חשמל, כן. ובכן, העלויות מתחילות להתבהר, לא? כך שאם יש לנו איזה מטבח חוץ עשוי אלומיניום בחצר, בגינה או במפרסת – אפשר לדעת שזה כנראה אלומיניום שאנרגיה חשמלית זרמה בכמויות רבות כדי לאפשר את זיקוקו לכדי מתכת. זהו אלומיניום מיוחד, שנוצר במיוחד כדי לעזור לנו לקבל מטבחי חוץ ולארח אנשים בגינה.
למי מאיתנו שתוהה לעצמו אם צריכת החשמל שווה את זה, רק כדי שיהיה ניתן לעשות ברביקיו שכונתי – זו שאלה מצוינת, ונוסיף שכדי למחזר אלומיניום, יש צורך רק ב-5% מהאנרגיה בהשוואה ליצירה, על כן רבים משקיעים במחזורו – לאור החסכון בעלויות, אם כי זה נעשה לאחר שכבר הושקעו משאבים רבים, כמובן, בייצורו. על כן, האלומיניום, כחומר וכמתכת – הוא קל משקל. קליל. שזה נהדר, אם אנחנו הולכים לסחוב את הגריל הזה, או אביזר אחר שלא יהיה – לעבר המקום שלו בגינה – או להעביר אותו ממקום למקום, גם אם יש גלגלים – זה נהדר שהחומר המרכיב, ממנו בנוי המבנה הכללי או חלקיו – יהא נא קל משקל.

מעבר לכך, האלומיניום כמתכת, מוליך חום באופן מיטיב – שזה כבר עוזר עבור אי אילו אביזרים במטבח החוץ שאנחנו רוצים שלמעשה יוליכו חום באיכות מצוינת – כמו במוצרי הצללה מאלומיניום בהם אלומיניום כה פופולרי וכובש את שוק יצרני פרגולות האלומיניום. נדמה שזה החומר שלנו עבור המטרה הזאת. מעבר לכך, ניתן להגיד, שאלומיניום קל לתחזוקה ולניקוי – שזה דבר שאנחנו תמיד שמחים לשמוע (רק הנחה), בין אם זה קשור למטבחי חוץ, או לא. שכן, נגיד וניתז חומר כזה או אחר מסיר הבישול, על חיפויי האלומיניום – או על מכשיר בישול כזה או אחר שעשוי מאלומיניום – כמה כיף יהיה פשוט לנקות את הכתמים בכזו קלות? או בקלות יחסית, בכל אופן.
ובנוגע לנושא התחזוקה – ניתן לציין ואף מעניין לציין, כי חלק מהעניין במתכת האלומיניום הוא זה שהיא אינה מחלידה, או אינה מחלידה בקלות. התהליך הכימי שמוביל לכדי החלדתה – לא כל כך נכנס לפעולה, עקב איכויות מסוימות של תחמוצת האלומיניום – שלמעשה מחזיקה מעמד גם מול חשיפה לאלמנטים שהיו מעודדים תופעה שנקראת התחמצנות, קורוזיה במילת הלעז, שלאחריה מגיע חלודה בלפחות חלק מהמקרים. על כן, ההתחמצנות נמנעת במקרה זה – הודות לחוזקה של תחמוצת האלומיניום – שמאפשרת את חוזקת ושרידות המבנה – שזה נהדר, באם מטבח החוץ עשוי האלומיניום נמצא בגשמים וסופג מים – שכן אלו הם אחד המרכיבים להתחמצנות שכרגע דיברנו – שלמטבח חוץ עשוי אלומיניום, יש את העונג, הפריבילגיה, כמו גם את היכולת להימנע בחן ובהדר מלחוות בשיא האון
ובכן, דיברנו רבות על האלומיניום – ובין אם הכל היה רלוונטי או לא – בוודאי החכמנו במידה כזו או אחרת מקריאה ועיון בפסקאות שנגעו לחומר זה – ועכשיו נתכנס עבור הנושא שכולנו אוהבים לדבר עליו – מטבחי חוץ מאלומיניום. ובכן, הבא נניח שאנחנו רוצים מטבח חוץ. למה זה כך? ובכן, יש שיגידו שהם רוצים לארח, לעשות מסיבות לצד הבריכה, או להזמין משפחה וחברים לאיזה מנגל של מוצאי שבת, וכן הלאה. אז, מכך נובע, שיש כוונה מאחורי הרצון לרכוש איזה מטבח חוץ מוצלח עבור השטח שנמצא מחוץ לבית, שכן אם זה היה בתוך הבית – אז כנראה הדיבור על מטבח פנים, וכזה כבר יש ברוב יחידות הדיור. על כן, הדיבור בנושא מתחיל בכוונון הרצון – מה רוצים? לשם מה? לאיזו מטרה? כמה אנשים מטבח החוץ אמור לשרת? באילו תנאים הוא אמור לעמוד?

אם כמו בדוגמה, הוא ישמש למסיבות גדולות, יהיה בגשם ובשמש לאורך ימי השנה ויהיה בכלל – לצד בריכת שחייה שנמצאת בחצר – ואם היא נמצאת אז נאחל ברכות ואיחולים זה נשמע כמו דבר מאוד נעים להחזיק בחצר ואנחנו שמחים שזה מתאפשר – אזי שבמקרה זה, יש להגן על מטבח החוץ מאי אילו נוזלים שיכולים להגיע אליו, כמו גם לוודא שהוא מספיק חזק ועמיד כדי לעמוד בצורות וחוויות שונות של מזג האוויר. יש לצפות, שלאור מה שלמדנו על חומר האלומיניום – זה לחלוטין אפשרי, לחלוטין קביל ולחלוטין יכול לקרות. ובכן, מטבח חוץ מאלומיניום – לא חייב להיות מחובר, כמו גם – בטח שלא לקירות הבית – כך שאפשר להעביר את מטבח החוץ לכל מקום בחצר, כך שאם רוצים יום אחד לארח אנשים בפינה הזאת או השנייה – זה מתאפשר, ואם רוצים לעצב מחדש את הגינה – זה גם מתאפשר. אם כי, באופן פשוט וסביר – ייתכן שיהיה צורך בהקמה של מערכות חשמל וצנרת – שיגיעו אל מטבח החוץ, על כן, ייתכן שיש מקום להתחשב ולהחשיב את הנקודה בה נמצא מטבח החוץ – כדי לדעת מה גודל המערכת שנוכל לבנות כדי לאפשר לו מים, גז, חשמל וכיוצא בזה.
יתרון נוסף למטבח חוץ מאלומיניום – הוא משקלו הקל יחסית למטבחי הבטון, כפי שציינו – לחומר יש פשוט משקל קל יותר, כך שכמובן שאפשר להעביר אותו ממקום למקום ביתר קלות – גם אם בכל מקרה, השינוי הוא כנראה על גלגלים. נוסף על כך – ככל הנראה יהיה קל לנקות ולתחזק את המטבח, שכן ייתכן שהוא קל לניקוי, ואין צורך רב במיוחד לעסוק בריפוי חלודה, ומה לא. כך שנראה ונדמה – שאלומיניום, כחומר, יכול להחזיק מעמד לאורך שנים ולשמור על המראה שלו – כך שגם אם משקיעים כמה אלפי שקלים, ואולי גם עשרות אלפי שקלים במטבח חוץ מאלומיניום – ההשקעה יכולה להישמר, שכן אין לאלומיניום סיבה רבה מדי לשנות את איכותו – בעיקר אם שומרים עליו – אך זו כמובן לא הבטחה מכתבה אקראית באינטרנט, אלא הסקת מסקנות בסיסית מתוך החומר שפרשנו כאן בכתבה. תודה על קריאתך, בהצלחה במסע החיפוש אחר מטבח החוץ מאלומיניום המושלם.

השארת פרטים ליצירת קשר
טלפון
073-7969733
Call Now Button
השאירו פרטים